Św. Faustyna o tym, jak będzie wyglądał koniec świata - zdjęcie
15.02.21, 22:01

Św. Faustyna o tym, jak będzie wyglądał koniec świata

28

Fragment "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię, czyli o Apokalipsie!

83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

82. Nie pozwolę się tak pochłonąć wirom pracy, aby zapomnieć o Bogu. Wszystkie wolne chwile spędzę u stóp Mistrza utajo­nego w Najświętszym Sakramencie. On mnie uczy od najmłodszych lat.

635 Dzień 25 marca. (...) ja dałam Zba­wiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny.  

Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz mil­czysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą.

686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi.

687 W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni, usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tą koronką, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wiel­kiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesz­nikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronką, dostąpi łaski z nies­kończonego miłosierdzia mojego. Pragnę, aby poznał świat cały mi­łosierdzie moje; niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufa­ją mojemu miłosierdziu.

699 W pewnej chwili usłyszałam te słowa: Córko moja, mów światu całemu o niepojętym (138) miłosierdziu moim. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrz­ności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar; w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łas­ki; niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grze­chy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez cala wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wyszło z wnętrzności miłosierdzia mego. Każda dusza w stosunku do mnie rozważać będzie przez wiecz­ność całą miłość i miłosierdzie moje. Święto Miłosierdzia wyszło z wnętrzności (139) moich, pragnę, aby uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

848 Wtem usłyszałam glos podczas odmawiania tej koronki: O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę, wnętrzności miłosierdzia mego poruszone są dla odmawiających tę koronką. Zapisz te słowa, córko moja, mów świa­tu o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione mi­łosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła. O dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bo­żego?

1731  (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją.

1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

św. Faustyna

Komentarze (28):

kwik2021.02.16 19:43
polska i kk to grzyby
Stevie Dziwisz2021.02.16 16:28
Wojtylarz wiedział. Nie powiedział
Yawny2021.02.16 12:14
Kiedy przyjdzie koniec świata to frondowe kundle szatana: Anonim, kretynizajca, ladychapel, Po 11..., AAAtomek, Keller-Krawczyk i reszta jej bandy po prostu sfajdają się ze strachu. I wtedy uświadomią sobie swoją podłość. Ale będzie za późno.
Jarek2021.02.16 8:35
Święta, a może psychicznie chora, albo wizje i halucynacje po długim poście. Ogłaszanie świętymi przez KK. Pytanie, kto Wam dał taką moc?! W Piśmie Św. w kilku miejscach jest napisane, że to będzie robił Chrystus podczas sądu ostatecznego. Mt 3,12 "Ma On w swym ręku szuflę do wiania. Dokona oczyszczenia na swoim klepisku i zbierze swoje ziarna w swoim spichrzu, a plewy spali ogniem nieugaszonym". Mt 25,31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swojej chwale, a z Nim wszyscy aniołowie, wtedy zasiądzie na tronie swojej chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody. Oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce ustawi po swojej prawej stronie, a kozły po lewej. Chrystus nie przekazał tego nikomu, nawet Św. Piotrowi. Jaki zatem prawem ogłaszacie kogokolwiek świętym? Kto Wam dał wiejadło do ręki? Zabraliście je Chrystusowi w swojej pysze.
Bruce Lee2021.02.16 9:11
Kościół nie czyni nikogo świętym, tylko uznaje czyjąś świętość. Nikogo też nie potępia. Kościół nie ma i nigdy nie miał też w swoim ręku wiejadła. Nie wiem skąd wziąłeś taką interpretację ale gdyby była prawdziwa, słuszne byłoby Twoje wzburzenie. Poczytaj sobie o procesach kanonizacyjnych. Kościół zaprasza do nich też wielu niewierzących.
Jarek2021.02.16 10:19
To co piszesz, to wierutna bzdura. Konstantyn Wielki - ogłoszony świętym, zabił syna i żonę, i wiele innych osób. Ogłoszony świętym. Za dokonanie aborcji płodu z wielkimi wadami - KK każe ekskomuniką (nie potępia?) Tak się składa Bruce, że znam dość dobrze dogmaty KK, wytyczne KK, Pismo św. Biografie wielu "świętych" Urzędnicy KK natworzyli dogmatów i świętych, aby łupić maluczkich. Odpusty, cuda za wstawiennictwem "świętych" - to po to, aby wydrzeć jak największe "co łaska" Przez wiele wiele lat, KK pobierał opłaty za odpusty, teraz też pobiera. Ksiądz za frytę mszy nie odprawi. Przekonała się o tym moja mama. Nie jestem ani świadkiem Jehowy, ani protestantem, ale dziś bliżej mi do tych drugich, widząc, co się wyprawia w KK, zwłaszcza polskim.
Jarek2021.02.16 10:22
Przepraszam za błąd ort. powinno być karze
Bruce Lee2021.02.16 10:57
O ironio losu! :) To Twoje słowa: "No, cóż, z nieukiem się nie dyskutuje, bo sprowadza do swego poziomu i zabija doświadczeniem. Wróć do szkoły Bruce, rzuci kamień, a nie "żuci kamień"". Nie musisz nikogo przepraszać. Gdybyś tylko takie błędy w życiu popełniał, totalny luzik. Znam ludzi, którzy są umysłowo totalnie płodni ale ich publikacje z błędów ortograficznych poprawia ktoś inny. Mamy z tego wszyscy niezłą, jak to młodzież teraz mówi "bekę". Wiesz o co chodzi? Dobry naukowiec nie dba o swój wygląd (i często ortografię). Patrzysz na niego z boku: nieuczesany, jeden but rozwiązany, okulary w poprzek ale kiedy otwiera usta, ty milczysz...Dlaczego? Jego słowo, retoryka ma potężne osadzenie w faktach i siłę w przekazie. Możesz nie znaleźć tego w książce, nigdy w telewizji... Pamiętaj! Największym szacunkiem obdarzaj szacunkiem ludzi, którzy według tego Świata na to nie zasługują. M.in. tego, którego przed chwilą oceniłeś ("Ty, wielki Jarek" :))
Bruce Lee2021.02.16 10:37
Jarek, zrobiłem w życiu dużo zła a Kościół mi wciąż powtarza "Bóg Cię kocha, nawróć się, nie czyń tak więcej. Kochaj wszystkich". To mnie przemienia i wierzę, że mogę jeszcze umrzeć jako święty (bez jakiejkolwiek potrzeby ogłaszania). Bóg mnie wspomaga na wszystkich płaszczyznach, daje dobre myśli, natchnienia, nawet w biznesie. Co do zborów, to mam znajomych, którzy od kilku lat "tułają" się po zborach. Oprócz tego, że ich małżeństwo jest już na wykończeniu, to jeszcze mówią otwarcie, że dopiero tam jest parcie na kasę a raczej wyrafinowane formy wyciągania jej. Kiedy byłem ministrantem i chodziłem z różnymi księżmi co roku po kolędzie, to widziałem co wielokrotnie robili. W biednych domach zostawiali ileś kopert, które wcześniej dostawali w bogatszych domach. Co do łupienia, jak to nazywasz maluczkich, to myślę, że nie masz tego problemu, bo zapewne nic nie dajesz. Ja daję coraz więcej, bo to jest ofiara dla Boga i nie interesuje mnie, czy zostanie sprzeniewierzona. Ofiara ma boleć, zatem rzucam coraz więcej i dziwnym trafem na moim koncie też jest coraz więcej. Tak właśnie działa Bóg. "Ufasz mi, obdaruję Cię bardziej, niż zdołasz to pojąć" . Jarek, jesteś "uczonym w piśmie". Ty nie kochasz. Nigdy nie zaznałeś Prawdziwej Miłości, więc nie możesz jej też dawać innym. Nie idziesz do przodu, "kręcisz się w kółko"...
Jarek2021.02.16 11:19
Widzisz Bruce, możesz tak o mnie myśleć, jesteś wolnym człowiekiem. Ale na tym pozostań. Też daję, ale nie KK, ani innym zborom. Ale nie obnoszę się z tym. Chrystus powiedział: Mt 6 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. ... Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. ... Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. To chyba wystarczy. To, że się nie zgadzam z obecnymi urzędnikami KK, to nie znaczy, że nie kocham, czy nie idę do przodu. Po prostu - dla mnie to co robią obecni urzędnicy KK, jest sprzeczne z nauką Chrystusa i z nauką JPII, a tak ciągle się na niego powołują. Nie mogę należeć do wspólnoty, którą reprezentują i kierują ludzie obłudni i dwulicowi. Ludzie widzą to, odchodzą od KK, dlaczego? Jedna prosta przyczyna, przeczytaj Mt. 18,15 Upomnienie braterskie. Ludzie upominają urzędników KK, a Ci co? Odbierają to jako atak na siebie. Tak robił Ś.P. Gulbinowicz, tak postępuje Janiak, Dziwisz, Głódź, Jędraszewski, Rydzyk i wielu, wielu innych. Co Chrystus ostatecznie powiedział jak nie skutkuje upomnienie braterskie? "... Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!" No chyba, że to dotyczy tylko maluczkich, a duchowni: hulaj dusza, piekła nie ma. Pozdrawiam
Bruce Lee (największy grzesznik)2021.02.16 13:20
Chciałby odpisać Ci znacznie dłużej ale nie mam obecnie czasu, przepraszam. Nie musiałeś mnie informować, że jestem wolny :) Żydzi dawali tak jałmużnę, żeby ktoś widział w celu odebrania "chwały" jacy to oni i o tym mowa. Ja od Ciebie nie odbiorę uznania. Po prostu, nie znamy się... Kręcąc się znowu w kółko, nie zrozumiałeś treści przekazu ofiary, tak jak i wielu innych. Będąc w Kościele Katolickim zmieniamy najpierw zawsze siebie, modlimy się także za kapłanów o których Chrystus powiedział: "będą was prześladowali, tak ja i mnie...". Jarek, jesteśmy w trakcie apokalipsy (apokalipsa nie musi oznaczać czegoś strasznego, poniżej synonimy) ale Ty jesteś jak jeden z tych, którzy śmiali się z Noego. Jeśli masz jakieś zarzuty wobec Kapłanów o których napisałeś donieś do Kościoła lub nawet (jeśli jesteś pewien przestępstwa) do prokuratury. Oczywiście nie muszą być Oni idealni ale "kto jest bez winy...", "widzisz belkę w oku brata...", itd. Informacyjnie synonimy apokalipto (przepraszam, wierniej byłoby po grecku w wydźwięku ale trochę trudniej): disclose, reveal, uncover, divulge, unveil i jeszcze parę innych. "Pociąg już pędzi" a Ty stoisz na peronie i tupiesz "nóżką", drzwi jeszcze otwarte i ktoś wyciąga do Ciebie rękę... Wsiadasz? Bliskie jest Królestwo Boże. Jak poszukasz, odczytasz większość znaków. Ktoś też na YT to wyjaśnia. Nawet Ś.P. Stephen Hawking pisał, że 2020 będzie początkiem końca... :) See You next time
KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER2021.02.16 7:59
KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA.
Skrzypek na dachu2021.02.16 4:32
Pan Jezus to Zbawiciel i najprawdziwszym Mesjaszem naszym .
Św. Faustyna o tym,2021.02.16 2:45
jak będzie wyglądał koniec świata.. . Fragment "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię, czyli o Apokalipsie! 83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym. 82. Nie pozwolę się tak pochłonąć wirom pracy, aby zapomnieć o Bogu. Wszystkie wolne chwile spędzę u stóp Mistrza utajo­nego w Najświętszym Sakramencie. On mnie uczy od najmłodszych lat. 635 Dzień 25 marca. (...) ja dałam Zba­wiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny. Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz mil­czysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą. 686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi. 687 W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni, usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tą koronką, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wiel­kiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesz­nikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronką, dostąpi łaski z nies­kończonego miłosierdzia mojego. Pragnę, aby poznał świat cały mi­łosierdzie moje; niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufa­ją mojemu miłosierdziu.
c.d.2021.02.16 2:45
699 W pewnej chwili usłyszałam te słowa: Córko moja, mów światu całemu o niepojętym (138) miłosierdziu moim. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrz­ności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar; w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łas­ki; niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grze­chy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez cala wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wyszło z wnętrzności miłosierdzia mego. Każda dusza w stosunku do mnie rozważać będzie przez wiecz­ność całą miłość i miłosierdzie moje. Święto Miłosierdzia wyszło z wnętrzności (139) moich, pragnę, aby uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego. 848 Wtem usłyszałam glos podczas odmawiania tej koronki: O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę, wnętrzności miłosierdzia mego poruszone są dla odmawiających tę koronką. Zapisz te słowa, córko moja, mów świa­tu o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione mi­łosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła. O dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bo­żego? 1731 (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją. 1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje. św. Faustyna
Najdłuższy proces Kościoła 12.02.20212021.02.16 1:06
Najdłuższy proces Kościoła 12.02.2021
jens2021.02.15 23:30
Gromada trolli, slug szatana caly czas produkuje pelne nienawisci komentarze. Sianie nienawisci do Polakow, Polski, Kosciola to ich praca, setki komentarzy codziennie.
adolf2021.02.16 7:37
..jakieś zalecenia..?
Wyślijcie2021.02.16 10:18
egzorcystów, niech ich zdalnie uzdrowią.
Lucifer Morningstar2021.02.16 10:39
Mała grupka fanatycznych debili, sług Rydzyka, Jędraszewskiego i innych czarnych drani cały czas produkuje pełne nienawiści i jadu komentarze. Nienawidzą wszystkiego, co nie zgadza się z ich bajeczkami, nienawidzą wszystkich normalnych, myślących i nie opętanych religijnym idiotyzmem. Setki komentarzy codziennie, często w rublach płatne.
O tym nie dowiesz się Frondy2021.02.15 22:24
Reporter "Czarno na białym" rozmawiał z ofiarami ks. Andrzeja Dymera, duchownego ze Szczecina, który w ubiegłym tygodniu stracił stanowisko szefa Instytutu Medycznego im. Jana Pawła II. W reportażu o swoich kontaktach z ks. Dymerem opowiedział m.in. o. Tarsycjusz Krasucki, który w wieku 16 lat trafił do ogniska św. Brata Alberta. - Ks. Dymer kazał mi się rozebrać od pasa w dół, by stwierdzić stan higieny, czy nie mam chorób. Obejrzał. Po tym dopiero pomyślałem, że nie jest lekarzem - opowiada w materiale o. Krasucki.
Kala Bacy2021.02.15 23:10
Nie zes...j się bo ci żyłka lewaczku pęknie. Odpokutuj najpierw za mordowanie księży. (Zych, Popiełuszko,.... ) za mordowanie Polaków od 1944 roku.
Duch2021.02.15 22:06
Religia katolicka oszukuje ludzi. Religia katolicka wprowadza kłamstwo o jednym życiu. Żyje się raz? Absolutnie nie żyje się raz. Reinkarnacja istnieje!
Jan Kanty2021.02.15 23:08
Religia lewacka zabija ludzi.
fithrider2021.02.15 23:31
Ty juz kolejny raz sie urodziles. I za kazdym razem jako gnida.
chłopie tutaj nikogo nie namówisz2021.02.16 0:28
chłopie tutaj nikogo nie namówisz na reinkarnacje , masz swoje fora zmykaj w podskokach
Duch2021.02.16 1:25
A co? Wolisz żyć w kłamstwach? Tak ci wygodniej? OK. Twoja sprawa.
Duch2021.02.16 1:27
I jeszcze jedno. Co ci podpowiada serce? Czy reinkarnacja to prawda czy nie? Użyj serca a nie rozumu.