Stygmaty Brata Elia. ,,Twarz miał całą zakrwawioną i unosił się zapach róż'' - zdjęcie
23.04.19, 15:00(fot. screen/DonMarco)

Stygmaty Brata Elia. ,,Twarz miał całą zakrwawioną i unosił się zapach róż''

35

Brat Elia jest współczesnym stygmatykiem.Nosi stygmaty, które co piątek otwierają się, a co roku w Wielkim Tygodniu krwawi całe jego ciało. Przeżywa Mękę Pańską.

Publikujemy zdjęcie brata Elia z Wielkiej Soboty 2019 roku i relację osoby, która widziała zakonnika podczas męki. Artykuł został umieszczony na stronie www.krolowa-pokoju.com.pl

"Don Marco ogłosił, że Pan Jezus rok temu powiedział fra Elii, że jego przeżywanie Triduum ma być upublicznione, aby ludzie mogli zobaczyć ile Pan Jezus dla nas wycierpiał i w tym roku tak się stało. Osoby, które przybyły do Calvi, mogły zobaczyć fra Elię podczas męki.

Upubliczniamy zdjęcie fra Elii z Wielkiej Sobota 2019 - które przesłał don Marco i relację Tomka, który pojechał do Calvi i jest świadkiem naocznym tego co się dzieje z fra.

Relacja Tomka:

Jestem juz w Calvi dell Umbria i udało mi sie dziś przez przypadek spotkać z bratem Elia. Pół twarzy brata Elii to jeden wielki siniak, jak wytłumaczyła mi Fiorella, został podbity przez szatana. Miałem tez szanse porozmawiać z Fiorellą Turolli i mówi, ze to będzie zależało jutro i w pojutrze od brata Elii czy osoby z zewnątrz będą mogły towarzyszyć bratu Elii w tych chwilach w zależności co powie, dlatego proszę o modlitwę.  Fiorella też wytłumaczyła mi, że dziś podczas mszy wieczornej, która właśnie trwa (niestety zamkniętej tylko dla wspólnoty) rozpoczyna sie pierwsze krwawienie z głowy brata Elia i jego męka.

W Wielki Czwartek byłem przez chwile przy łóżku brata Elii, był w ekstazie, wpółprzytomny i nieobecny z na wpół otwartymi oczami, pomodliliśmy sie przy nim: Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario i Chwała Ojcu. Był cały przykryty kołdrą więc widziałem tylko twarz. Twarz ma całą zakrwawioną, pokrytą świeżą i zakrzepłą krwią. W środku klasztoru zapach róż i olejku nardowego, że wręcz brakowało powietrza, aby oddychać ale jednocześnie przyjemny. W czwartek brata Elię odwiedziło około 30 osób w sumie, do jego pokoju wchodziliśmy trojkami.

Przesyłam fotki z krużganka wewnątrz klasztoru skąd w cudowny sposób tylko w ciągu Wielkiego Tygodnia od Niedzieli Palmowej do Wielkanocy wydobywa sie olejek nardowy z kolumn i ścian wewnątrz klasztoru rozsiewając cudowny intensywny zapach w całym klasztorze i przed nim

W Wielki Piątek byłem znów u brata Elii przy łóżku kolo godziny 17.00 i miał zamknięte oczy i jakby był martwy. Kołdra i pościel była pokryta cala plamami krwi, na ręku miał opatrunek w miejscu stygmatów i również cały bandaż we krwi. Trzymał tez w reku różaniec. Podobno ok. 15.00 w Wielki Piątek jego dusza opuszcza ciało i wraca do ciała dopiero w sobotę. W tym czasie jego dusza obcuje z Bogiem i świętymi

W Wielki Piątek brata Elię odwiedziło ok. 100 osób, po nabożeństwie Wielkiego Piątku wszyscy w kościele poszli w procesji do brata Elii i do jego pokoju wchodziliśmy po 6 osób. Wszyscy tutaj to bliscy znajomi brata Elii którzy przyjeżdżają co roku i podobno oprócz mnie nie było tutaj nikogo przypadkowego. Również nikt nie wiedział, że w tym roku każdy może przyjechać i ta wiadomość we Włoszech nie była ogłaszana. Tym bardziej dziękuję bo możliwe ze Pani była jedyna osoba która sie tym dzieliła i to dzięki Pani jestem tutaj.

Meka brata Elii juz sie zakończyła i po 16 zszedł na dół i przyjął niewielka grupę w kaplicy w klasztorze. Na spotkaniu opowiadał, że widział w niebie miedzy innymi swoją mamę i rodziców Fiorelli, którzy zmarli, którzy w niebie są młodzi i szczęśliwi oraz miedzy innymi świętego Franciszka. Porównał niebo do tortu weselnego, który ma wiele poziomów. Później o 17.00 pojawił sie na mszy gdzie udało mi sie nakręcić krótkie video. Choć jego rany szybko sie zabliźniają na filmiku widoczne są jeszcze rany z korony cierniowej. W kościele widziałem tez świeże stygmaty na obu rekach które były ciągle świeże i dobrze widoczne. Podczas mszy było widać, że brat Elia jest bardzo slaby czasami opierał sie o ołtarz lub barierki. Podczas mszy przeszedł przez kościół i każdego pobłogosławił kropiąc woda święconą. Dzisiaj wieczorem odpoczywa, ale jutro o 10.30 msza Wielkanocna i wtedy powinien być juz w lepszej formie.

Czuje sie tutaj jakbym cofnął sie 2000 lat wstecz i przeżywał pod krzyżem mękę Chrystusa...

Pozdrawiam i otaczam modlitwą,

 Tomasz Kawiorski

za: krolowa-pokoju.com.pl

Komentarze (35):

Paweł Chrostek2020.04.16 16:10
Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html Liczę na każdy 1% podatku co roku :) Program do rozliczania Pitów: https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809--404 Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro: http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725 https://www.art-malarstwo.pl/ Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.
anonim2019.04.24 1:27
👍
TęczowaMordaKleroDewianta2019.04.23 22:56
Hehe, został pobity przez szatana? Czego to kleruchy nie wymyślą, żeby wydusić forsę z kato-ciemnoty. Pewnie mordę obił, kiedy po pijaku spadł ze schodów albo dostał oklep za dobieranie się do kleryków.
Tomek2019.04.24 6:41
Nie wiem czy to dobrze zabrzmi ale ja życzę Ci abyś szatana kiedyś tak jak ja zobaczył. Wówczas stałbyś się bardzo gorliwym katolikiem, tak było ze mną. Od tego zaczął się proces mojego nawracania się.
Stachu2019.04.23 19:54
Frondo, dopóki nie zrobicie porządku z tym "pseudogejem" robiącym siarę nie tylko środowisku LGBTQWERTYUIOP++ ale i zwykłym lewakom - obiecuję że przestanę tu się wypowiadać. Będę sprawdzał raz na tydzień. Póki co wylecieliście z czytnika RSS, mam nadzieję że chwilowo 🤔 Jeśli gościu pisze przez Tor to można Tor-a łatwo zablokować, normalnym ludziom chcącym dyskutować w sposób cywilizowany na tematy poruszane na Frondzie Tor jest niepotrzebny. Popytajcie znajomych "znających się na komputerach" brodaczy w szelkach, ostatecznie waszego providera.
GENOWEFA PIGWA2019.04.23 21:09
Podpisuję się pod kolegą Stachem , mamy tego dosyć i udowadniania ....., że jesteśmy ludżmi
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 19:31
Jednak jestem zwyrodnialcem
anonim2019.04.24 1:24
🙆
Do pseudopolaka tęczowego ścierwa2019.08.2 22:40
Lecz się debilu, chociaż z tak wypranym mózgiem jak twój to właściwie jedynie przerobić na konserwy dla ISIS.
gośka2019.04.23 18:08
bliskość z Jezusem zabija ciało...dlatego ja nie chcę być świętą, ja chcę być zbawioną!...podczas spowiedzi Wielkanocnej duchowy Jezus dotknął mi lewej ręki w kościele...muszę Go trzymać bardziej z daleka...nie chcę być ludzkim wrakiem jak s. Faustyna lub s. Salawa
GENOWEFA PIGWA2019.04.23 21:07
aleś błysła:)
Tomek2019.04.23 16:20
Frondo - nie promujcie czegoś czego Kościół nie zatwierdził, bo możecie odpowiadać później za czyjeś pomyłki życiowe mówiąc delikatnie.
mb2019.04.23 16:47
Nad posługą i duchowością br.Elia nieustannie sprawuje pieczę wysłannik miejscowego ks biskupa, ks don Marco Belladelli, który towarzyszy bratu Elia również w jego podróżach. Także Kościół wyznaczył opiekuna duchowego i zna sprawę br.Elia, i niczego nie "musi zatwierdzać".
Tomek2019.04.23 17:04
Poczytaj całą dyskusję, którą kolega piętro wyżej wskazał. Tam czarno na białym jest wykazane, że to podejrzana sprawa. Ja uważam, że nie zajmowanie się zatwierdzonymi przez Kościół objawieniami i tym podobnymi jest oznaka posłuszeństwa i więcej z aktu posłuszeństwa tego pożytku dla mnie niż z tych "objawień".
Tomek2019.04.23 17:05
zjadłem "nie" - powinno być "Ja uważam, że nie zajmowanie się NIE zatwierdzonymi przez Kościół..." pardon ;)
mb2019.04.23 19:29
Osobiście znam sprawę br.Elia od wielu lat. Tak jak już było wspomniane, br.Elia ma wyznaczonego przez biskupa opiekuna duchowego, także wszystko dzieje się zgodnie z przyjętymi przez KK "procedurami" - czyli w posłuszeństwie i pokorze. Gdyby tak nie było, można by mieć oczywiście wątpliwości. Każdy z nas ma wolną wolę, żeby przyjąć lub odrzucić znaki, które Pan Bóg nam w tych trudnych czasach daje. Zachęcam Cię do wysłuchania świadectwa ks.Marco Belladelli na temat tego fenomenu, jaki dotyka br.Elia : https://youtu.be/q4NYoGDQdNg
"Brat"2019.04.23 15:27
Brat Elia jest samozwańczym bratem , wystąpił z zakonu . Byłam na Mszy , na którą był zaproszony , coś mnie zaniepokoiło i zaczęłam szukać informacji o nim ...i znalazłam.Mądremu dość.Jesteśmy zbyt ufni.Przestałam ufać takim osobom < a nieco ich do nas przyjeżdża http://www.traditia.fora.pl/pytania,59/brat-elia-z-wloch,14466.html
Tomek2019.04.23 16:41
Dzięki za linka. Jak to trzeba uważać na te sensacje. Lepiej żyć prosto, prosto wierzyć a nie szukać jakiś niesamowitości. W Sakramentach, Biblii i w Kościele jest wszystko, więcej nie trzeba.
Brat2019.04.23 21:13
Też tak myślę , już nie szukam sensacji. Najlepiej żyć prosto i cicho:)
mb2019.04.23 19:48
Nie piszesz prawdy! Brat Elia jest zakonnikiem – pierwotnie był w zakonie kapucynów, a w 2000 r. założył wspólnotę Apostołów Bożych (Apostoli di Dio) w Calvo, w Umbrii. Jeżeli byłaś na spotkaniu z br. Elia to widziałaś, że ma opiekuna duchowego w osobie ks.Marco Belladelli wyznaczonego przez biskupa miejsca – a zatem przez hierarchię KK. Podczas wszystkich spotkań z wiernymi, opiekun wygłasza świadectwo dot. br.Elia. Co Cię zatem tak „zaniepokoiło”? Podane przez Ciebie źródło nic nie wnosi. Posłuchaj świadectwa ks.Marco Belladelli: https://youtu.be/q4NYoGDQdNg
Brat2019.04.23 21:24
Czy jesteś autorem tekstu? Co mnie zaniepokoiło?To , że nie można dotknąć brata , zaniepokoiła mnie także polska tłumaczka, która powiedziała , że brat to nie małpa i nie można go dotykać.Wybacz ...słowo MAŁPA ..tuż po Mszy....Zaczęłąm wertować internet i znalazłam i ku przestrodze wkleiłąm link. Bądżmy ostrożni.Mnie moje żródło w pełni przekonuje , nie każdego musi. A tu jeszcze dla leniwych , którym się nie chce czytać albo czasowo nie tak: Przeczytaj dokładnie co jest w linku, wiem , że ksiądz nad nim czuwa , widziałam , ale to nie jest brat , to osoba świecka. Nazwa brat Elia Cataldo jest niewłaściwa, bo nigdy nie złożył ślubów, ale był tylko przez krótki czas, w klasztorze w Bergamo, bez wypełnienia wszelkich szkoleń. Elia Cataldo mieszka w dawnym klasztorze, należącym do miasta Calvi dell'Umbria, który nabył. Istnieją liczne Kurie, które wyrazili negatywny wpływ na jego osobę i jego pracę. Wysłannik miejscowego biskupa może obserwować czy Elia nie za bardzo posuwa się w błędach i obserwuje człowieka. Dbajmy o czystość naszej wiary!
Czytelnik2019.05.18 18:04
Święty michał archanioł i wszyscy święci aniołowie: http://prorocykatolik.pl/documents/7Archaniolow.pdf
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:10
Marian dziadku zły adres nie jestem gerontofilem nie szukam kontaktu ze starcami idź sobie do swojej babci, a od młodych się odpiernicz! Bosh co za los jak nie pisdy to obleśne starce mnie zaczepiają! W dłuższe rozmowy wdaję się tylko z młodymi huujastymi jędrnymi duupeczkami płci męskiej. Reszta out! przeklęte potworne forum pełne geriartrii....
\"Brat\"2019.04.23 15:29
Obrzydliwe twe wpisy
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:42
No cóż prawda w oczy kole, a ta jest straszna - forum opanowane przez geriatrię !!
plankton2019.04.23 22:34
Rozumiem, że tak reagujesz na informacje zawarte w notatce o bracie Elii?
violencja2019.04.24 0:06
tutaj masz młodych https://www.youtube.com/watch?v=qnbf2uq7SLw
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:03
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
MarianCh2019.04.23 15:26
Jest takie przysłowie " nie strasz , nie strasz bo się zesrasz" i to dla Ciebie mogło by być całkowitą kompromitacją. Ciekawe jak Byś z pełnymi porami Uciekał. …… Przeskoczyli cwałem mury, Biją dzwony, pieją kury. Nim ksiądz przyszedł na mszę ranną, Zniknął koń z jeźdźcem i Panną. Na cmentarzu cisza była, Stoją krzyże, głazy leżą: Jedna bez krzyża mogiła I ziemia ruszona świeżo. Ksiądz nad grobem długo stał I mszę za dwie dusze miał……. A. Mickiewicz
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:41
w twoim podeszłym wieku tylko pampersy cię uratują!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:03
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️10950zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
MarianCh2019.04.23 15:21
Robert Biedroń pobił matkę?". Z ustaleń "SE" wynika, że "blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń". Według dziennika "prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania się nad matką oraz bratem", za co groziło nawet pięć lat więzienia. "W trakcie doszło jednak do porozumienia. Helena Biedroń oświadczyła, że wybacza swojemu dziecku, nie ma do niego żalu i nie chce wyciągania prawnych konsekwencji" - poinformował "SE". Autorka publikacji Kamila Biedrzycka dodała, że również "dziś Helena Biedroń broni swojego syna". https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/596048,robert-biedron-pobil-matke-piotrowicz.html
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 15:40
Marian łamiesz przykazanie grzeszysz! Nie łgaj Biedroń nie bił matki https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/helena-i-robert-biedron-rozmowa-z-katarzyna-kolenda-zaleska,928791.html
mac2019.04.23 16:35
frondo czemy pozwalacie temu idiocie wklejac linki i te bzdury. te zbiórki to fikcja
Eth2019.04.24 8:27
A ile z tej zbiorki dostanie Mikolaj ? bo u was te zbiorki jakos czesto znikaja