Sprawca ataku na furgonetkę ,,Stop pedofilii'' trafi do aresztu. Lewica protestuje - zdjęcie
07.08.20, 16:38fot. tt/anna maria żukowska

Sprawca ataku na furgonetkę ,,Stop pedofilii'' trafi do aresztu. Lewica protestuje

87

Decyzją warszawskiego sądu, „Margot" czyli jeden ze sprawców ataku na furgonetkę fundacji Pro-Prawo do Życia trafi do aresztu na dwa miesiące. Warto przy tym dodać, że jest on jedym ze współsprawców profanacji figury Chrystusa Króla na Krawkowskim Przedmieściu w Warszawie. 

Furgonetka Fundacji Pro została zatrzymana w trasie, a następnie zniszczona przez grupę osób. Kiedy przejeżdżała przez ulicę Wilczą w Warszawie została zatrzymana przez jedną z osób, które później uczestniczyły w zajściu. Szybko dołączyły kolejne osoby, które wyłamały lusterka, wyrwały przykręcone blachy rejestracyjne, pomalowały szyby i zerwały baner "anty-LGBT", a na koniec poprzebijały opony. Na samochodzie sprawcy napisali "Stop Bzdurom".

Pobity został także kierowca furgonetki.

O tym ataku jakiś czas temu mówiła prawnik i działaczka pro life Małgorzata Korzekwa-Kaliszuk:

- Aktywiści lgbt zaatakowali furgonetkę Fundacji Pro Prawo do Życia, pobili kierowcę i pochwalili się tym w internecie. Do jednego ze sprawców zawitała Policja. Lewicowe media rozkręcają histerię o prześladowaniach społeczności lgbt. Tak się robi z agresorów ofiary dyskryminacji.

Po dzisiejszym wyroku sądu, na swoim profilu na Twitterze, Anna Maria Żukowska napisała:

- Jesteśmy pod siedzibą @KPH_official, żeby wesprzeć #Margo w trudnym momencie: Za chwilę przyjedzie policja by odwieźć ją do aresztu, jednak dostała 2 miesiące za pierwszą sprawę (furgonetki)

Sytuacja wygląda tak, krótko mówiąc, ze młodzi ludzie dając się uwieść jakiejś kompletnie bzdurnej ideologii, następnie są wykorzystywani przez tą ideologią, a na końcu pozostawiani sami sobie. Tak działa lewica, gender i inne neomarksistowskie współczesne twory.

mp/twitter/tysol.pl/fronda.pl

Komentarze (87):

heniek2020.08.8 11:03
dumny pederasta jest obrażony
polo2020.08.8 9:49
Nie rób drugiemu co tobie niemiłe. Prowokował i obrażał, a teraz oburzenie za reakcje obrażanych? A jakby ateista jeździł wierzących w Boga? Fajnie byście się czuli?
gajd12020.08.8 5:59
Zaden pierdek owiniety w teczowa szmate nie bedzie ponad prawem. Kolorowa sciera to nie jest immunitet.
pytajnik2020.08.8 5:26
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.7 21:03
Koniec państwa prawa skoro policja zamiast ścigać obrazobórczą furgonetkę, ściga obywateli ją zatrzymujących.
Nie ma ku temu podstaw prawnych.2020.08.7 21:24
Podziękuj świętoje*liwcom z PO.
Michał Jan2020.08.7 20:33
Ciekawe, czy gdyby ktoś zaatakował jakiegoś elgiebeciarza, ale podawał, że jest szympansem, to p. Spurek wstawi się za nim, jako obrończyni zwierząt pozaludzkich? Dość ciekawe psychologicznie jest to lewusińskie zaklinanie rzeczywistości i traktowanie Michasia, jako "nią", bo Michaś kazał nazywać się Małgorzatą.
Ostatni to moment2020.08.7 20:08
Ostatni to moment aby zwalczać tę chorą ideologię LGBT . Jeśli to się nie uda , marny będzie los wszystkich normalnych !! Pamiętajmy o tym !
Brawo !2020.08.7 20:02
Policja musi dbać o praworządność ! LGBT myśli , że jet ponad prawem ? Zwyrodnialcy .
polo2020.08.8 10:02
Ale ten co ich obrażał jest OK. Ponad prawem. W takim kraju mamy żyć?
jerzy02020.08.7 19:46
Mysle ,ze niedlugo trzeba bedzie chyba nosic broń. Gdyby taka gnojów czy pedal zniszczyli mi samochód ,to po prostu bym ich cięzko uszkodzil. Musimy się chyba nastawic na walke a nie na gadanie.
Portofino2020.08.7 19:32
Należy to g... uznać za terrorystów a następnie postępować już tylko zgodnie z prawem.
Maria Błaszczyk2020.08.7 19:39
A za co należy, w tej sytuacji, uznać tych państwa, co się na marsz równości w Lublinie z bombą wybrali?
Portofino2020.08.7 19:48
PATRIOCI.Zboczenia należy tępić.
Michał Jan2020.08.7 20:34
I co? Nie zapuszkowali ich? Widzisz gdzieś posłów Konfederacji demonstrujących w ich obronie?
Maria Błaszczyk2020.08.7 21:47
Zapuszkowali. Ale nie za terroryzm. A mozesz wskazać, w jaki sposób terroryzmem jest zniszczenie nielegalnie jeżdżącego auta? I w skali mniej-bardziej terrorystyczny czyn ułożyć: atak na nielegalnie przemieszczający się homofobus/przyjście na sporą demonstrację w celu zabijacia dużej liczby ludzi bombą? A także, skoro Twój przedmówca twierdzi, że zabicie np. moich rodziców, starszych państwa, razem od pół wieku, którzy wychowali gromadkę dzieci, a obecnie pomagają przy całej wielkiej zgrai wnuków, no i jeszcze, moja mama, praktycznie za bezdurno, ot, w czynie społecznym, pracuje mimo emerytury, bo, tak się składa, jest lekarzem w wykończonej przez kolejne rządy specjalności i jeśli odejdzie, to padnie kolejna placówka - bo oni akurat byli na tym marszu, to przejaw PATRIOTYZMU - to może napisz, co jest bardziej patriotyczne. Wpędzanie ludzi w choroby psychiczne przez wmawianie im, że są dewiantami i są niebezpieczni czy leczenie ich z nich, co próbuje robić moja mama?
Michał Jan2020.08.8 6:29
"Nielegalnie" jeżdżący samochód nie jest pretekstem do niszczenia go, z wyrwaniem tablicy rejestracyjnej włącznie. To lewusińskie pomysły, żeby "szczytność idei" rozgrzeszała z przestępstwa. A jak Ci forma zatrzymania tamtych nie podoba, to protestuj przeciwko temu, a nie przeciwko zupełnie legalnemu zatrzymaniu.
Maria Błaszczyk2020.08.8 12:25
Dla mnie jest. Nawet nie dlatego, że jest nielegalny, ale dlatego, że jest szkodliwy. Gdyby zamiast „70 proc. zachowań na AIDS dotyczy pederastów”, „91 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowanych”, furgonetka ta darłaby się, że "Żydzi-Wszy-Tyfus" i "Żydzi czyhają na Twoje dziecko, by przerobić je na macę". Kiedyś na to pozwolono i skończyło się to tak, że ponad 5 mln ludzi, z czego 1/3 dzieci, zostało wysłanych na tamten świat. Może szkoda, że wtedy nic z tym nie zrobiono i może nie powinieneś wieszać psów na tych, którzy teraz próbują... I nie chodzi o rozgrzeszenie - przecież będzie proces, sąd prawie na pewno uzna część albo wszystkie zarzuty - może co najwyżej uznać motywację za uzasadnioną, przecież właśnie o to chodzi. No a my tu nie o zatrzymaniu tylko o aresztowaniu. Za czyny, za które normalnie orzekane są wyroki w zawieszeniu, pakuje się człowieka do aresztu na 2 miesiące. Gdzie tu logika?
Flaga2020.08.7 17:54
Czy wiecie, że tęczowa flaga LGBTQI zawierała kiedyś 8 kolorów. Dwa zostały z niej usunięte a ich obecność została utajniona. Symbolizowały odpowiednio pedofilię i zoofilię.
katolik2020.08.7 17:56
dziwi, ale nie dziwi nic. Dobrze, że to przypomniałeś, bo lgbt jest jednym wielkim masońskim zboczeniem
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:44
Miała 8 kolorów, a reszta to Twoja chora fantazja... Jak Ci myśli o seksie z dziećmi i zwierzetami będą powracać, to zgłoś się do specjalisty. Koniecznie. To może być niebezpieczne.
Praha2020.08.7 18:59
W praskiej Paradzie Równości po raz szósty przemaszerowali... pedofile. Czechosłowacka Społeczność Pedofilna rozdawała ulotki o treści: „Naszym celem jest informowanie społeczeństwa o pedofilii, ponieważ wokół tego tematu funkcjonuje wiele przesądów. Chcielibyśmy, by młodzi ludzie, którzy uświadamiają sobie swoją orientację w kierunku dzieci, posiadali dostateczne informacje na temat pedofilii i nie doznawali zbędnych cierpień powodowanych przesądami i postawą społeczeństwa”
NAMBLA2020.08.7 19:02
„Pedofilia to sposób wyrażania homoseksualizmu, a pedofile są jak rodzice” - NAMBLA (North American Man/Boy Love Association ,organizacja LGBT promująca pedofilię)
Maria Błaszczyk2020.08.7 19:20
No tak. Rzeczywiście, skoro zboczeńcy mówią, że są w porządku, to na pewno tak jest. A jak się próbują podpiąć pod legalne organizacje, to oznacza... właściwie nie wiadomo co, ale wiesz - napisać część prawdy to nałgać. Tak, pedofile próbowali w Pradze rozdawać jakieś ulotki. Tylko że jest to absolutnie tepione przez organizatorów, o czym "zapomniałeś "wspomnieć. Zanim napiszesz o holenderskich pedofilach, z ich przesłynną partią, która zrzeszała całych 3 członków - tak, oni też próbowali brać udział w paradzie i rónież tak - organizatorzy usunęli ich z pomocą policji... https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/ruce-pryc-od-pedofilu-homosexualove-je-do-svych-rad-nechteji_346062.html
Piotr2020.08.7 19:34
O to już wiem dlaczego ta kościelna tęcza ma siedem kolorów - ten siódmy to pedofilia.
***2020.08.7 20:33
O.....widzę "tytan" intelektu się znalazł.
CIEKAWY2020.08.7 17:52
A dlaczego ten samochod nie pojechał pod kurie biskupia gdzie najwięcej PEDOFILI
Michał Jan2020.08.7 20:41
Tamże mogły się udać te strasznie potraktowane przez policję dziewoje, które postanowiły wyżyć się na pomniku-symbolu. Może od niedawna w Warszawie i adresy pomyliły?
nowy12020.08.7 17:49
Idąc tropem myślenia opozycji śmiało można stwierdzić, że te osoby, które uszkodziły samochód, reprezentujące lewicę, popierają pedofilię i razie ich sprzeciw zamieszczony w treści eksponowanej na samochodzie/ Czy to oznacza, że inni lewicowcy też tak myślą?
Michał Jan2020.08.7 17:48
Biedaczyna Michałek Sz. tak tylko sobie na furgonetkę napadł, z wyrwaną tablicą rejestracyjną się sfotografował i od razu go karać? Na dołek z facetami go zamykać? Kto to widział! Lewusińscy, to jednak osobnicy o umysłowości dziecka, bo dorosły wie, co go czeka decydując się na dany czyn.
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:31
No pewnie. Karac. Najlepiej rozstrzelać na miejscu... Bo mogłaby mataczyć, w końcu nie obfotografowała się z tą tablicą i nie poumieszczała wszędzie, gdzie się dało tych zdjęć, nie chwaliła się uszkodzeniem furgonetki i bójką z kierowcą, i w ogóle nie o to chodziło, by doszło do głośnego na cały świat procesu więc BARDZO WYSOCE prawdopodobne jest, że nagle postanowi zacierać ślady i wpływac na świadków... I dlatego dziś, jak policjanci się wycofali, dobijała się do radiowozu, prosiła, najpierw grzecznie, a potem darła się "j..ć psy" i poszła wieszać znów te flagi... Na szczęście, dziwnym trafem, wczoraj wypuszczono już gwałciciela niepełnosprawnych dziewczynek, księdza z Ruszowa, z aresztu, w końcu za taki drobiazg nikogo w areszcie trzymać nie będziemy, gdy nie ma ryzyka mataczenia, więc miejsce wolne jest. I tam umieścimy aktywistkę LGBT, co zaatakowała nielegalnie przemieszczający się homofobus.
***2020.08.7 18:43
Nooooo... funkcjonariusze służb mają zawsze większe wiadomości.
Michał Jan2020.08.7 20:28
Jak już przejmiecie władzę, to być może nawet bardziej błache przewinienia będą karane strzałem z naganta w potylicę. Obecnie są inne przepisy i dobrze, że są egzekwowane. Koleś zdecydował się na przekroczenie prawa i jako chcącemu nie dzieje się krzywda. I mimo udawania kobiety powinien przyjąć to po męsku, a nie chować się pod spódnicą posłanki Anny-Marii.
Maria Błaszczyk2020.08.7 21:54
No tak. W takiej Szwecji np., gdzie rządzi socjaldemokracja, to za plamę na bluzce zabijają natychmiast. A w Holandii MORDUJĄ STARUSZKÓW. A tak na poważnie... Może najpierw skarzemy człowieka, a potem dopiero będziemy rozstrzeliwać??? Przecież ona zrobiła to po to, by "ponieść konsekwencje", a cała akcja na Solcu polegała na tym, że latała i prosiła policję, najpierw grzecznie, a potem mniej, żeby ją aresztowała. Więc co to za jakiś żałosny zarzut, że się chowała pod czyjąś spódnicą. Prosiła, dobijała się do radiowozu, wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem policji, obrażała uczucia religijne - nie rozumiem, jak coś takiego można nazwać "chowaniem się pod spódnicą"... Czasem, to mi słów brakuje, przecież to jest nagrane, jak gania za tymi policjantami... To jest zwykłe kłamstwo, do tego takie żałośnie seksistowskie, nie sądziłam, że akurat Ty się do tego zniżysz...
Michał Jan2020.08.8 6:38
Pozwolisz, że nie będę wnikliwie śledził poczynań hunwejbinów i skupię się na sprawie ataku na furgonetkę oraz aresztowaniu za ten czyn, w czasie którego ten biedaczek strasznie rozpaczał, że mu bucików nie dali założyć. A teraz mu Anna Maria obciachu nastrzelała tym wstawiennictwem. I co to jest "seksizm"? Ponownie pozwól, że nie będę łykał jakichś Waszych pojęć, które istnieją tylko na potrzeby Waszego przewrotu społecznego. Łącznie z zaprzeczaniem faktom, że to jednak facet o ksywce "Margot". Amantine Dudevant nie przestała być kobietą, mimo używania imienia Jerzy.
Maria Błaszczyk2020.08.8 12:34
Nie pozwolę. Po pierwsze, bo brzydzą mnie łgarstwa i bo brzydzi mnie seksizm. Chcesz się wypowiadać publicznie - licz się z tym, że ktoś Ci je wytknie. A po drugie - bo aresztowanie nie jest ZA coś. Aresztowanie to środek zapobiegawczy. Jak sama nazwa zapobiega, ma czemuś zapobiegać. I nawet wiemy czemu, bo ustawodawca literalnie wymienił o co chodzi. A mianowicie o mataczenie lub w przypadku ciężkich przestępstw - popełnieniu przez niego w międzyczasie kolejnych przestępstw. Chodzi o to, by np. jakiś zbok czekając na wyrok więcej nie gwałcił albo morderca nie zabijał. Tu mowimy o czynach, za które na ogół orzekane są wyroki w zawieszeniu. Wyobraź sobie teraz, że tak się stanie w tym wypadku - możliwe, a nawet prawdopodobne, prawda? Jeśli człowiek skazany jest na więzienie, odlicza mu się to z wyroku. Jeśli nie ma z czego - wypłaca się odszkodowanie, skądinąd na koszt podatnika. No więc wypłacimy jej odszkodowanie. Tylko że ona jest osobą transpłciową i niebinarną. Wiesz, co może jej się tam przytrafić? I tego już w życiu jej nie wynagrodzisz.
stop tęczowej zarazie2020.08.7 17:40
Zapewne pucz Hitlera w Monachium wyglądał podobnie jak spędy tych tęczowych pajaców.
Wandervogel2020.08.7 17:52
Naziści skopiowali swoją symbolikę z organizacji o homoseksualnej tożsamości – salut i pozdrowienie, funkcja Führer, pochodziły z organizacji Wandervogel (organizacji założonej przez homoseksualistów według wzorów skauting), która z czasem weszła w skład Hitlerjugend (organizacji znanej z częstych przypadków relacji homoseksualnych, do której młodzi niemieccy chłopcy musieli przymusowo należeć). Założycielami nazistowskich bojówek SA Die Sturmabteilungen der NSDAP byli homoseksualiści (najsłynniejszym z nich był Ernst Röhm). W 2,5 mil SA całe dowództwo składało się z homoseksualistów, homoseksualizm był nieformalnym warunkiem awansu w tej organizacji.
mordechaj2020.08.7 17:55
Niezłymi "kopistami" byli też hierarchowie kościoła katolickiego. Bez "ułomności" homoseksualnej nie można było awansować w zakonach czy w kurii. Publicysci katolicki nazywają ten gang homoseksualistów w polskim kościele katolickim "mafią lawendową"
katolik2020.08.7 18:00
świat powinien takie rzeczy usłyszeć, często.Bo dzisiaj wszystkie slady najlepiej zacierają
Stop Faszyzmowi LGBT+2020.08.7 18:16
Trzeba powstrzymać tęczową zarazę faszystów LGBT. Teraz dokonują tylko napaści blokują wolność słowa, zwalniają z uczelni a jak im się nie zastopuje to będą znowu zamykać do obozów i palić w Piecu.
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:52
Zastanówmy się... Czy kość nastolatkowi w Białymstoku złamał "faszysta LGBT", czy może "faszysta-hetero"? Chyba jednak ten drugi... Czy na marsz równości w Lublinie bombę zdolną, wg opinii specjalistów zabić lub zranić wiele osób, przyniosła faszystowska para gejowska, lesbijska, czy może "normalna rodzina, faszysta-chłopak i faszystka-dziewczyna"? A w obozach - i nie tylko w obozach, także na stosachŚwiętej Inkwizycji - to palono osoby z powodu ich orientacji hetero? Czy może jednak chodziło o orientację inną? Z kolei uczelnie to placówki naukowe - jak ktoś gada nienaukowe bzdury, to jego racja bytu na nich jest taka sama jak łowców skór w łódzkim pogotowiu...
Równość2020.08.7 18:58
O co chodzi z tą równością LGBT? Czy chodzi o to by zoofila równo traktować z jego partnerem? Dać mu wody w miseczce i udostępnić miejsce do przywiązania smyczy?
Maria Błaszczyk2020.08.7 19:34
A o co chodzi z tymi maseczkami? Czy o to, żeby książki w bibliotece były poustawiane kolorami, a nie alfabetycznie?
katolik2020.08.7 19:31
wiesz kobieto, nie rozumiesz w ogóle tej masońskiej ideologii, która chce pociągac za sznurki świata, mówisz o jakichs argumentach , ale one w ujęciu ogólnym nie są adekwatne do problemu
Maria Błaszczyk2020.08.7 19:44
Wiesz, mężczyzno, ja mam gdzieś "ujęcie ogólne". Mnie interesują ludzie, którzy cierpią i popełniają samobójstwa. Tu i teraz. Dominik. Kacper. Milo. Ostatnio Michał. Interesują mnie ofiary pobić. Z połamanymi kościami, czasem. A czasem bez. Interesują mnie wypowiedzi polityków, o „Polsce najpiękniejszej bez LGBT”, „jak się nie podoba, to wyjedźcie”, oraz zwykłych ludzi, że „Adolf nam pokazał, jak to zrobić”.Chociaż, coś tak czuję, że jednak całkiem sporo rozumiem. I Twój seksistowski, chamski komentarzyk nie jest w stanie tego zmienić.
Michał Jan2020.08.7 20:39
I dla tych kilku przykładów, mamy teraz prawnie nakazać ich uwielbiać i stawiać ponad prawem?
Maria Błaszczyk2020.08.7 22:03
Nie dla kilku przykładów. To są setki tysięcy dzieci i wielu dorosłych, z których niektórzy nie wytrzymają. Reszta - będzie potwornie cierpieć. Większość z nich doswiadczy depresji lub innej choroby albo zaburzeń lekowych. To są ciągłe pobicia - nie kilka przypadków, tylko setki przypadków rocznie. To są setki młodych osób wyrzuconych corocznie z domu lub takich, które musiały z nich uciekać. Badania amerykańskie pokazują, że wśród bezdomnych dzieci 20-40% to dzieci LGBT. Polskich badań nie mamy, ale z pewnością skala homo- i transfobii jest znacznie większa, więc ten odsetek pewnie jest wyższy. I nie, nie masz ich uwielbiać. Masz traktować ich z szacunkiem należnym ludziom. Nie mówić o nich obraźliwych rzeczy z powodu cech, na które nie mają wpływu. Nie opowiadać łgarstw o dewiacjach. Nie napadać na nich przed klubami o w czasie ich marszów. Nie wybierać ludzi o faszystowskich zapędach, którzy chcą się ich wszystkich pozbyć. Nie kłamać, że Margot chowała się pod czyjąś spódnicą po tym, jak przez kilka godzin oddawała się jednoosobowemu prowokowaniu policji do działania.
Pytanie2020.08.7 17:37
Czy prezydent Trzaskowski już przekazał kolejną transzę 3,5mln PLN na faszystowskie bojówki LGBT finansowaną z naszych podatków?
Walka2020.08.7 17:35
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
Lewak2020.08.7 17:32
Tęczowa zaraza won! POlszewika goń! goń! goń!
A teraz towarzysze przedstawiam2020.08.7 17:24
nowe wcielenie parcha Keller-Krawczyk pt. Maria Błaszczyk!
abcd2020.08.7 17:20
Nie istnieje małżeństwo częściowe, tzn. nie można homoseksualistom przyznać prawa do zawierania związków małżeńskich bez prawa do adopcji dzieci. To tylko kolejny wybieg homoaktywistów, a ich plan jest prosty. Najpierw przyjąć to, co jest prawnie niemożliwe, czyli małżeństwo dla par homoseksualnych bez prawa do adopcji dzieci, a następnie wykorzystać ten błąd prawny, aby Sąd Najwyższy orzekł dyskryminacyjny charakter takiego zapisu i nakazał go znieść. Jeśli kochasz swoje dzieci powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej: "Komu zagraża tęczowa zaraza?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Komu_zagra%C5%BCa_t%C4%99czowa_zaraza%3F
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:42
Nie istnieje coś takiego, jak "prawo do adopcji". Serio... Więc cały wywód - o kant pupy potłuc...
ubawiony lewackim zidioceniem2020.08.7 17:14
Bandyta biegający z nożem po Warszawie, niszczący mienie i dokonujący kradzieży, w dodatku domagający się by nazywano go kobietą... opowiada że jest prześladowaną mniejszością, bo umieszcza kolorowe szmaty na pomnikach. Pewnie faktycznie tacy osobnicy wśród bandyterki to mniejszość.
***2020.08.7 18:44
Bardzo celnie!!!
Anonim2020.08.7 17:14
Jak co to krzyczą że prawica promuje nienawiść a tutaj widać kto jest nietolerancyjny. Lewica ma zeza i po prostu kłamie opinie publiczną tak jak władza w PRL próbowała nam wmusić kłamstwo i zabijała za prawdę
Nesse2020.08.7 17:09
Ja się tylko tak zapytam, czy policja również szuka panów, którzy na warszawskim kościele zawiesili kartkę z napisem "Warszawa wolna od pedałów", przy tym publicznie grożąc i nawołując do pogromu? Mam nadzieję, że policja już ustala ich dane.
A co zrobi ONZ jak na pomniku2020.08.7 17:22
świętej krowy w W-wie, tj "bohaterów ghetta" pojawi się napis: "Warszawa wolna od Żydów"?
Lewak2020.08.7 17:05
Do pierdla dziada. POlszewika goń! goń! goń!
Maria Błaszczyk2020.08.7 16:57
"Sytuacja wygląda tak, krótko mówiąc, ze młodzi ludzie dając się uwieść jakiejś kompletnie bzdurnej ideologii, następnie są wykorzystywani przez tą ideologią, a na końcu pozostawiani sami sobie."... Eeeee, no nie... Właśnie tłum tam przyszedł, na filmie, z polityków, widać panie posłaniki i panów posłów: Macieja Gdulę, Annę Żukowskę, Agnieszkę Dziemianowicz Bąk, Hannę Gil-Piątek, Małgorzatę Prokop-Paczkowską. A policja się wycofała, mimo że Margot robiła, co mogła, żeby ją jednak aresztowali, no i teraz idą pod słynny pomnik. Może tam się uda... I nie żadną ideologię, to jest ich życie - gdzie nazywa się ich zarazą, gnoi, łamie im kości i próbuje zabić za pomocą bomb.
***2020.08.7 17:05
Narozrabiała? Narozrabiała...czego chcesz?
Maria Błaszczyk2020.08.7 17:09
Ja to bym chciała, żeby ludziom dano żyć bezpiecznie... Ach, rozmarzyłam się... A w sprawie jej aresztowania to się uśmiałam. Policja, taka odważna, gdy wyciągała ją z czyjegoś mieszkania bez butów, wobec kilku gejów i lesbijek się wycofała. Oraz kilku kamer. Mimo że Margot ładnie ich prosiła, dobijała się do radiowozu, rączki wyciągała do skucia, nawymyślała im w wulgarny sposób... No nic, może pod pomnikiem pod kościołem św. Krzyża się uda.
***2020.08.7 18:25
Chcecie jeszcze dyrygować policją....no bez jaj!!! przechodzicie samych siebie.
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:41
??? Dyrygować? Policją? Eeeee... grupka lewaków? Ależ skąd... Chcemy się z Was pośmiać. Z ludzi, którym nie przeszkadza normalna rodzina, chłopak i rodzina, gdy idą na marsz równości z bombą, ale jak ktoś protrestuje przeciwko temu - to cały aparat państwa zostanie zaprzegnięty... Którzy zachwycają się marszem faszoli w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - nie pamiętając, że to Powstanie wybuchło przeciwko faszyzmowi - a problemem dla nich jest jakiś czerwony przebieraniec prowokator na balkonie z parawanem z IKEA, który zresztą ma inne kolory i w innej liczbie, ale znawcy od tęczy, opowiadający piramidalne bzdury o "7 kolorach", nie zauważyli... Jest to co prawda śmiech przez łzy, bo za dużo ludzi zginęło i ucierpiało, ale nic nam innego nie pozostało...
***2020.08.7 18:54
Właśnie próbowaliście przejąć inicjatywę z tym aresztowaniem. Zresztą wy zawsze próbujecie wszystkich obśmiać, oczywiście tych którzy was nie popierają. Bez przerwy ględzicie o jakiś faszystach, tęczach, jakiś flagach i innych głupotach.......chyba zaczyna mnie już mdlić od tego wszystkiego.........syndrom Ziemkiewicza?
Maria Błaszczyk2020.08.7 22:05
Co może zrobić bezbronna mniejszość wobec państwowej przemocy? Może się poddać - albo wyśmiać sytuację, gdy ksiądz gwałcący niepełnosprawne intelektualnie dziewczynki jest właśnie wypuszczany z aresztu a na jego miejsce wchodzi aktywistka podejrzana o uszkodzenie homofobusa, jeżdżącego nielegalnie po Warszawie... Jest to śmiech przez łzy. Ale co nam pozostało?
***2020.08.8 9:27
..."homofobusa"...wymyślajcie dalej matoły. Jeździł nielegalnie??? znaczy się był niezarejestrowany, czy może bez badań technicznych?...wymyślajcie dalej matoły.
Maria Błaszczyk2020.08.8 12:38
Nie. To znaczy, że sąd w Gdańsku wydał decyzję o zabezpieczeniu powództwa w toczącym się postępowaniu o ochronę dóbr osobistych i zakazał Fundacji Pro „Prawo do życia” rozpowszechniania tych treści do momentu wydania postanowienia przez sąd.
***2020.08.7 17:08
...a ...jeszcze za zniszczony samochód trzeba zapłacić
Maria Błaszczyk2020.08.7 17:12
A za życie dzieciaków, które nie wytrzymały i się zabiły, gdy dzień w dzień słyszały, że są zboczeńcami, utożsamiano je z pedofilami, domagano się, by Majdanek dla nich otworzyć? Za ich depresję, za ich cierpienie, za to, że co dzień słyszą wyzwiska dod tych, co uwierzyli, że gej=pedofil? Kto za to zapłaci?
Realistka2020.08.7 17:39
Za to, że doprowadzili ich do takiego stanu edukatorzy seksu LGBT powinni się smażyć w Piekle.
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:24
??? A zdarzyło Ci się może czytać jakieś pamiętniki, autobiografię czy książkę o osobach homoseksualnych z czasów, gdy jeszcze na świecie żadnego edukatora seksualnego nie było? Np. o takim Alanie Turingu, jednym z największych geniuszy w historii ludzkości, przez homofobów doprowadzonym do śmierci? Albo Leonardzie da Vinci, róznież genialnym, który dwa razy był zagrożony karą śmierci po tym, jak doniesiono na niego, ze jest homoseksualny? O wymuszonym samobójstwie Piotra Czajkowskiego? O wszystkich poumieszczanych w obozach z paragrafu 175? Itd? Chyba to jednak nie edukatorzy seksualni nazywają ludzi "zarazą", dehumanizują, biją i wyzywają - a to te rzeczy powodują, że ludzie w ogóle, a dzieci, słabsze i mające często mniejsze zasoby w szczególności, umierają i chorują...
***2020.08.7 18:31
Prześladowanie ludzi niewinnych, z jakiegokolwiek powodu jest karygodne i niedopuszczalne.....ale za zniszczony samochód to jednak trzeba będzie zapłacić.
Maria Błaszczyk2020.08.7 18:47
No i? Może trzeba będzie, może nie. To bez znaczenia. Przecież nie chodziło o to, by coś zyskać - czy nie stracić - w sensie materialnym... To doskonale nieistotne.
***2020.08.7 18:59
....nie no....chuligaństwo i niszczenie mienia....i za to trzeba będzie odpowiadać. Wszystko inne w tym temacie to wymówki i wykręty. Cel __ nie __ uświęca środków. I tyle.
Maria Błaszczyk2020.08.7 19:27
Najwyżej trzeba będzie. Głupio, jeśli polskie państwo postanowi się tak osmieszać, ale w porównaniu do wyczynów z ostatnich kilku lat, to doprawdy drobiazg. To naprawdę nieważne. Płakusianie nad uszkodzonym mieniem, gdy umierają niewinni ludzie, to dziecinada. Ale takie życie... Gdyby sufrażystki nie podpaliły tego i owego, nie stłukły kilku szyb - wciąż byśmy nie miały prawa do głosowania. Gdyby te kolorowe queerowe osoby w kabaretkach nie zaczęły demolować miasta po najściu Stonewall - to wciąż świat byłby pełen nalotów na gejowskie kluby. Itd. Taka jest widać cena za prawa człowieka, nikt jeszcze ich nie uzyskał grzecznie o nie prosząc.
***2020.08.7 20:41
....no właśnie, gdyby nie rzeź rewolucji francuskiej nie byłoby " wolność, równość i braterstwo?" Walka o prawa człowieka? Pusty slogan!
Maria Błaszczyk2020.08.7 22:08
Jaka rzeź??? Na litość boską, to była FURGONETKA. Oczywiście, bardzo mi przykro, że biedaczka ucierpiała. Nawet mogę zaoferować jej darmową pomoc psychologiczną przez Skype, jeśli nie będzie się mogła z tą traumą uporać. Ale bez przesady - nazwanie tego rzezią jest jednak na wyrost.
***2020.08.8 9:35
Może dokonałem zbyt dużego skrótu w swojej odpowiedzi. Dotyczyła ona drugiej części zaczynającej się od:...."Gdyby sufrażystki nie...."itd.To jest zwykłe gdybanie i nie uzasadnione wnioski mające uzasadnić lewacką rewolucję i przemoc.
Maria Błaszczyk2020.08.8 12:45
Sufrażystki również żadnej rzezi nie urządziły. Ale wiesz, zawsze mozesz sprobowac tym razem sprawić, by pierwszy raz w historii przyznano komuś prawa człowieka bez lewackiej agresji. Ale to już nie do mnie, tylko do swoich przedstawicieli we władzach. Bo póki co mamy kolejne samobójstwa, kolejne pobicia, kolejne dzieciaki na ulicy i setki tysięcy dzieci i dorosłych chorujących z powodu stresu mniejszościowego nasilanego tą nagonką - i nie bardzo jest czas, by czekać, że może będziesz pierwszym, który polepszy sytuację mniejszości bez użycia tych sprawdzonych metod. Tik-tak, tik-tak - jakiś tatuś własnie napluł synowi w twarz, tik-tak - dziecko zastanawia się, czy lepiej skoczyć z mostu czy rzucić się pod pociąg, tik-tak - jacyś polscy patrioci zwyzywali przechodzącego chłopaczka, bo im jego fryzura się nie spodobała, tik-tak - dziecko próbuje znaleźć pomoc psychiatryczną, ale termin ma na za dwa lata... Ile życ jest warta ta furgonetka? A czy to jest zwykłe gdybanie? No cóż... Kolejne mniejszości się emancypowały i żadnej się to nie udało w "grzeczny sposób". A czas mija.
A kiciu...2020.08.7 16:53
będzie doopsko w obrotach!
mordechaj2020.08.7 16:52
Ta furgonetka regularnie SZCZUJE na ludzi o innej orientacji seksualnej. Słyszałem wyczyny tej furgonetki. Sprzęt rozkręcony na jakieś 100 decybeli, jak na koncercie rockowym,jazda po Warszawie i powtarzane w kółko 3-4 zdania. Po kilkaset razy. Poważnie. Po kilkaset razy ciągle to samo. Dziwię się, że do tej pory nie interweniowała policja, bo ta szczujnia ewidentnie zakłóca porządek publiczny w Stolicy.
Nie ma obawy szmondaku,2020.08.7 16:55
do twojego Cycowa nie dojadą!
XXX2020.08.7 16:52
Jeśli ją zamkną to i tak będzie mieć tam jak w raju . Bo zaraz będzie kasa zelazna liczona tysiąc czy ile . Paczki zacznie dostawać wielkie kawa wszystko itd itd . A w więzieniu jak się ma kase to się jest w celi królem . Był mój kolega co miał kase i gadal ze był tam szefem
babcia2020.08.7 16:50
zamknać, drzwi zaspawaći bedzie spokój z tymi p******i
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.08.7 16:46
wesprzyjcie ta osobe wizyta u psychiatry albo egzorcysty, moze ktos wylecza ja z ZBYDLECENIA i nienawiści!!!