Rozbrajająca szczerość Budki nt. ruchu Trzaskowski: To było hasło rzucone w emocjach - zdjęcie
19.03.21, 12:05Fot. screenshot - Polsat News

Rozbrajająca szczerość Budki nt. ruchu Trzaskowski: To było hasło rzucone w emocjach

8

Czym jest/był nieudany ruch Rafał Trzaskowskiego? W przypływie szczerości wyjaśnił to lider PO Borys Budka. Polityk stwierdził, że cały ruch był rzuconym w powyborczych emocjach hasłem, z którego później trzeba było się tłumaczyć.

Rafał Trzaskowski, ciesząc się swoim dobrym wynikiem w wyborach prezydenckich, zapowiedział powołanie nowego ruchu obywatelskiego, który miałby skupić jego wyborców. Wreszcie w połowie października ub. roku zainaugurował działalność ruchu „Wspólna Polska”. Inicjatywa prezydenta Warszawy nie cieszy się jednak szczególną popularnością.

O „Wspólną Polskę” dziennikarz „Gazety Wyborczej” zapytał lidera PO Borysa Budkę, a ten okazał się być niesamowicie szczery.

- „To było pod wpływem emocji. Rzuciliśmy hasło i potem trzeba się tłumaczyć. Taki jest kalendarz wyborczy, że wybory mamy dopiero za trzy lata. Nie da się utrzymać aktywności kampanijnej przez tak długi okres”

- stwierdził polityk.

kak/wyborcza.pl

Komentarze (8):

GUY2021.03.20 9:34
Pan Budka jak PO bardzo emocjonalne.
Prawda2021.03.19 21:20
Jakie przechodził ==Szczepienia na Głupote =======
Fred_Flinstone2021.03.19 12:27
Konfederacja –PO– jedno DNO.
Soloman2021.03.19 12:23
Raffafala .. que ce que c'est? RA, FA, FA...fafał, RA, FA, FA ...fafał! Adam pomóż poliglocie!
man.of.Stagira2021.03.19 12:20
Ponieważ, troskę o zdrowie ludności Europy powierzono gbtqrwistom których najwyższym celem jest cel JELIT własnych (POKO, Grobowa Lewica, PSL –taki mamy lempart), to albo my wypróżnimy ICH albo zostaniemy wszyscy (Z nimi) wypróżnieni.// Ponieważ Konfederacja udaje demokratkę –dołącza do JELIT. // Jako partia JELIT Konfederacja musi wypróżnić się publicznie wraz z gbtqrwitami zgodnie z REZOLUCJĄ UE (w marszach ulicznych również). // Konfederacja –PO– jedno DNO.
Meg2021.03.19 12:19
Gdy człowiek gębą sra, A tyłkiem podpatruje obroty gwiazd i mgławic dalekich spirale,// Gdy mu muzyczka skądiś gra, A on gdzieś przy powale wydusza miliony pluskwich gniazd, // Gdy beznadziejność dusi jak ohyda i śmierdząca zmora, Gdy człowiek sobie siebie widzi jako cuchnącego własnym sosem, ach, potwora -// Może to wszystko przejdzie, ach, a może nie, W każdym razie to jest wszystko bardzo fe. A do tego napisane nie krwią a gównem, bardzo źle. // Ja nie chcę tego, nie, nie, nie! // Tak sobie wyobrażam Kielce, symbol, jako szczyt ohydy, I jako jakieś Paramount najgorszej małomiasteczkowej b r z y d y. // Witkacy - Stanisław Ignacy Witkiewicz
Maciej Piwowar2021.03.19 12:18
O ,,towarzyszowi" kopi W.G ,,Wiesław" Zwieracze popuściły i prawdę powiedział.A może Powie PRAWDĘ że LICZY się DOBRO partii PO-KO ,a NIE SUWERENA> KRAJU.
Grizzly2021.03.19 12:18
Gomułka w grobie się przewraca w Alei Zasłużonych!