Rozbita parada gejów w Czarnogórze. W ruch poszły butelki, kamienie i krzesła...  - zdjęcie
25.07.13, 13:05Para homoseksualistów (fot. Jarosław Wróblewski)

Rozbita parada gejów w Czarnogórze. W ruch poszły butelki, kamienie i krzesła...

92

W środę w miejscowości Budva (Czarnogóra) odbyła się pierwsza parada homoseksualistów. Pochód skutecznie zablokowała grupa ok. 200 Czarnogórzan. Po tym, jak protestujący obrzucili homoseksualistów butelkami, kamieniami i krzesłami, policja zatrzymała pochód. Kilku rannych uczestników parady homoseksualistów zostało odwiezionych do szpitala. 

Zdziwienia reakcją Czarnogórzan nie krył Zdravko Cimbaljevic, organizator parady. Stwierdził, że jest przerażony poziomem agresji wobec aktywistów ruchu LGTBQ i przerwał pochód.

Na temat przerwanej parady wypowiedziała się ambasada Stanów Zjednoczonych, która potępiła agresywncyh Czarnogórzan. Wezwała także do ukarania odpowiedzialnych za ataki. „"Stany Zjednoczone będą nadal współpracować z naszymi partnerami w Czarnogórze w celu zwalczania nadużyć wobec społeczności LGBT oraz do zapewnienia, że ​​wszyscy ludzie w Czarnogórze są traktowane jednakowo, bez względu na orientację seksualną" – czytamy w oświadczeniu ambasady.

eMBe/Narodowcy.net 


Komentarze (92):

anonim2013.07.25 16:38
Jak zwykle grupa narodowych matołków próbuje wygrać kamieniem zamiast argumentem. Przemoc w każdej formie powinna być nie tolerowana.
anonim2013.07.25 16:43
Ondraszek zaraz przytaknie, że przeciwnicy parady użyli właściwych metod.
anonim2013.07.25 16:48
Skoro państwo (czyt. policja) nie rozpędzi gorszycieli to muszą zająć się tym obywatele.
anonim2013.07.25 17:02
normalna reakcja widzą co się dzieje w krajach opanowanych przez gejostwo (upadek obyczajów, choroby, demoralizacja dzieci) i wyciagają wnioski samoobrona i prewencja jako katolik nie miotałbym kamieni w nieszczęśników ale gdyby jakaś idiotka/idiota z PONTONU lub innego gej-klubu demoralizowała dzieci z mojej rodziny to za siekierę bym chwycił Czarnogórzanie wybrali ciekawą strategie: wiedzą, że geje nie należą do odważnych i prewencyjne przetrzepanie skóry może zdusić problem w zarodku Który gej zaryzykuje uszkodzenie facjaty kamieniem? Przecież potem nie będzie miał wzięcia w gej-melinie.
anonim2013.07.25 17:02
Czarnogórcy to naród twardy. Poradzili sobie z Turkami. Oni wiedzą, czym dla nich skończyłaby się akceptacja gejostwa. Przypomnę, że Albańczycy czarnogórscy mają po 6-7 dzieci. 20% ludności Czarnogóry to muzułmanie, którzy raczej gejów nie tolerują. Dlatego prawosławni Czarnogórcy wiedzą, że promocja LGBT to cios w ich mały naród, skazany byłby w przyszłości na wojnę z Bośniakami i Albańczykami.
anonim2013.07.25 17:08
Pedryle muszą zrozumieć że Wschodnia Europa do nie ich teren!Brawo!
anonim2013.07.25 17:08
Znając życie wiekszość ludzi ,to nie zboczone pedryle.
anonim2013.07.25 17:20
Homoseksualizm jest odstępstwem od natury. Dlaczego heteroseksualni nie robią parad? I bardzo dobrze, że ludzie się postawili, nawet jeśli to niewłaściwe metody, to popieram, skoro władze mają gdzieś moralność swoich obywateli. Gdyby mi wlazł do domu jakiś homoś i obnosił się z tym to bym go wyprosiła, a gdyby to nie poskutkowało, to zrobiłabym to siłą, a w końcu nasza Ojczyzna jest naszym domem. Jak chcą to niech robią co chcą, niech sobie robią krzywdę, ale u siebie w domu, a nie na oczach wszystkich. Brońmy normalności!
anonim2013.07.25 17:30
@AHA Zgadza się! Brawo Czarnogórzanie!!!
anonim2013.07.25 17:52
A ta manifestacja to za czem miała być?
anonim2013.07.25 17:58
Każdy publiczny prowokator musi się liczyć z tym, że zgorszenie, jakie wywołuje, może wywołać ostrą reakcję. Winni są bezwstydni sodomici i ci, którzy nimi manipulują. Ci ostatni jeszcze bardziej.
anonim2013.07.25 18:31
Tytuł notki piętro wyżej -"Franciszek: Trzeba w drugim człowieku widzieć nie konkurenta lub numer, ale brata" I jak się to ma do -"Rozbita parada gejów w Czarnogórze. W ruch poszły butelki, kamienie i krzesła... " ................................ Nie kasować
anonim2013.07.25 18:35
Droga Siostro Vinetou u nas katoli normą pomocy jest odcicie stryczka a nie pomoc w jego zaciągnięciu, tutaj też parę kamieni odcięło stryczek samobójstwa moralnego ....
anonim2013.07.25 18:42
Skoro do tych tepych gejowskich lbow nie dochodza argumenty werbalne, ze homseksualizm to zboczenie i wynaturzenie to niech sie nie dziwia, ze normalni ludzie NIE POZWOLA na sianie zgorszenia uzywajac argumentow pozawerbalnych. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Homopropaganda NIGDY NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANA przez katolicki Narod Polski!!!!!
anonim2013.07.25 18:43
@ arbiter ... a może inaczej? a kogo widzą w bliźnim LGBT? przedmiot któremu nie wolno myśleć? Na czym polega ta "dyskryminacja"?
anonim2013.07.25 18:49
Dla dobra społeczeństwa wszystkie dewiacje należy spychać do "podziemia", aby się publicznie nie obnosiły. Pederaści są najbardziej bezczelnymi dewiantami i równie obrzydliwymi jak koprofadzy (kałojady).
anonim2013.07.25 19:06
I kolejna cecha arbitera - bardzo głęboko posunięta perwersja połączona z masochizmem - przykład? Proszę - ubliża większości forumowiczów, wyzywa i ubliża katolikom, teraz napisał, że go brzydzi - a z uporem maniaka ciągle tu jest i to praktycznie pod każdym artykułem - to dopiero perwersja, normalny człowiek jak go coś brzydzi, sprawia przykrość, czy dyskomfort, to tego unika...a arbiter patoligicznie przyssiewa się mocniej...
anonim2013.07.25 19:07
Dlaczego ci ludzie musza w czasie swej ulicznej parady przy swiadkach pucowac sobie wzajemnie rury na odkrytych wozach jak w Niemczech na ten przyklad to mialo miejsce, ja nie mam pojecia. Chore to bractwo czy piznięte jak >arbiter< raczej? Wie tam ktory?
anonim2013.07.25 19:16
@leaf427 @sct @petrasCK @Mamucha @KEFAS1277 @enrque111 @tabor79 Fragment Katechizmu Kościoła Katolickiego, któremu każdy katolik jest winien posłuszeństwo - kanon 2358: Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji. Natomiast głosy forumowiczów brzmią następująco: "wiedzą, że geje nie należą do odważnych i prewencyjne przetrzepanie skóry może zdusić problem w zarodku. Który gej zaryzykuje uszkodzenie facjaty kamieniem? Przecież potem nie będzie miał wzięcia w gej-melinie." "Pedryle muszą zrozumieć że Wschodnia Europa do nie ich teren!Brawo!" "Gnać pedalską hołotę!!!" "Winni są bezwstydni sodomici" "homseksualizm to zboczenie i wynaturzenie to niech sie nie dziwia, ze normalni ludzie NIE POZWOLA" "wszystkie dewiacje należy spychać do "podziemia"" "Pederaści są najbardziej bezczelnymi dewiantami i równie obrzydliwymi jak koprofadzy (kałojady)" "Chore to bractwo czy piznięte"
anonim2013.07.25 19:22
Tępić wynaturzeńców w zarodku, w Rosji trzymają ich krótko i jest porządek.
anonim2013.07.25 19:35
Prawdziwie miłujący człowiek odwodzi grzesznika od złego, któremu ten się oddaje, uświadamiając go o krzywdzie jaką czyni sobie i innym. Pederaści parają się wyjątkową obrzydliwością moralną, więc ze względu na miłość, którą zalecał Chrystus należy napominać ich oraz zniechęcać do złego.
anonim2013.07.25 19:40
[email protected] A co cie to obchodzi, kto zasiada w episkopacie? Zajmij się lepiej swoim chamstwem i brakiem jakiejkolwiek ogłady. Prowokatorem jesteś dość słabym. Myślę, że język którym się posługujesz stawia Cie w rzędzie komunistycznych aparatczyków, a Twoje zachowania i wypowiedzi chamskie i grubiańskie, są o wiele bardziej nie na miejscu niż te przeciw którym protestujesz. Towarzysz Stalin czy Beria byłby z Ciebie zadowolony.
anonim2013.07.25 19:48
[email protected] Twoja odpowiedź czarno na białym potwierdza to, kim jesteś.; Jeśli jesteś bez winy, no to rzucaj dalej kamieniami. Niewiele różnisz się od tych czarno-górzan, których krytykujesz.
anonim2013.07.25 19:51
@enrque111 W jaki sposób Twój poprzedni komentarz: "pederaści są najbardziej bezczelnymi dewiantami i równie obrzydliwymi jak koprofadzy (kałojady)" odwodzi grzesznika od zła i uświadamia mu, że czyni źle? Bo gdybym ja był homoseksualistą i usłyszał takie coś, to nie chciałbym mieć z katolicyzmem nic wspólnego. Takie określenia to tylko wycieranie sobie gęby troską o grzesznika, bo ktoś, komu naprawdę zależy na innym człowieku i jego dobru, nie wypowiada się w taki sposób. Dlatego mam taki problem z niektórymi komentującymi. Nie widzę w Was chrześcijańskiej miłości i chęci pomocy bliźniemu, a tylko nienawiść (niesłusznie) racjonalizowaną religią. Takim postępowaniem tylko odwodzicie ludzi od katolicyzmu, bo postępujecie wbrew zasadom naszej religii obłudnie twierdząc, że chodzi tylko o pomaganie innym.
anonim2013.07.25 20:01
Stop homoterrorystom. Lewaki do paki.
anonim2013.07.25 20:02
stanisławie57 KKK2358 mówi wyraźnie o osobach homoseksualnych zmagających się ze swoimi niechcianymi skłonnościami. Jedną z takich osób jest nasz frondowy brat SzEmi. Osoby takie traktujemy oczywiście z pełnym szacunkiem, modlimy się za nie, pomagamy dźwigać ich krzyże i wspieramy by wytrwały w walce z grzechem. Osoby takie mają świadomość swoich grzechów (jeśli grzeszą bo mogą zachowywać celibat) i chcą sie z nich wyrwać. --- Drugą grupą są czynni homoseksualiści, którzy uprawiają swe zboczenie w ukryciu, w czterech ścianach swych domów ale nie demoralizują nieletnich i nie afiszują się ze swą chorobą. Szkodzą sobie i swoim partnerom seksualnym ale starają sie nie szkodzić innym. Szanujemy ich wolną wolę i pozostaje nam jedynie modlić się za nich i ich nawracać. --- Trzecia grupa to tzw. geje. Są to czynni zboczeńcy, często świadomi swej nienormalności, zabijający własne sumienia samooszukiwaniem się. Zarażają innych roznosząc choroby, afiszują się ze swymi chorymi skłonnościami,propagują zboczenia i sieją zgorszenie. Wdzierają się do szkół demoralizując nieletnich, żądają prawa do nazywania ich związków małżeństwami i adopcji dzieci. Organizują parady, zamykają usta przeciwnikom, forsując zapisy prawne (mowa nienawiści). Przed gejami należy się bronić jak przed zarazą.
anonim2013.07.25 20:03
@stanislaw57 Mój poprzedni komentarz: "pederaści są najbardziej bezczelnymi dewiantami i równie obrzydliwymi jak koprofadzy (kałojady)" jest obiektywnym poglądem normalnego człowieka na ohydne moralnie zboczenie, które wywołuje naturalna odrazę. Jeżeli ktoś cierpi na jakąś dewiację, to powinien się leczyć a nie obnosić się z nią bezczelnie po ulicach. Mogę zrozumieć nieszczęśnika, który cierpi na pederastię i chce się leczyć, mam wobec takiej postawy zrozumienie, szacunek, współczucie i miłosierdzie. Nie mogę jednak, a nawet nie mam prawa ze względu na na nauczanie Chrystusa, utwierdzać dewianta w jego grzechu, tolerować go, akceptować ani podziwiać.
anonim2013.07.25 20:05
http://www.pomniksmolensk.pl/images/news/Vitek%2021.07.2013.jpg http://www.pomniksmolensk.pl/images/news/Vitek%2022.07.2013.jpg
anonim2013.07.25 20:11
Gdybym był premierem Czarnogóry wezwałbym ambasadora USA i oczekiwałbym wyjaśnień, jakim prawem mieszają się w sprawy suwerennego państwa. HOMOFASZYŚCI
anonim2013.07.25 20:17
Precyzyjniej, nie potępiamy homoseksualizmu, natomiast tępimy geizm ... trzeba precyzyjnie się wyrażać ... to nie była parada homoseksualistów .. to była "parada" wojujących gejów ....
anonim2013.07.25 20:30
stasiu57.. prawda jest wprawdzie banalna ale trzymajmy sie jej jak nawalony >arbiter< psiego ogona czy moze sztachety u plota, znaczy - kurczowo. W tym przypadku ona brzmi: "Chore to bractwo czy piznięte jak >arbiter< raczej?"
anonim2013.07.25 20:41
@Krystian22 Nie wypowiadaj się za wszystkich pederastów. Mają oni identyczne prawa jak wszyscy obywatele lecz niektórzy z nich chcą jeszcze dodatkowych przywilejów, na które nie zasługują nie tylko oni, ale również inni dewianci, jak pedofile, kazirodcy, zoofile, czy koprofadzy.
anonim2013.07.25 20:45
Nic dziwnego, skoro rozsądne argumenty do zideologizowanych mózgów nie trafiają, a każda próba podjęcia dyskusji kończy się oskarżeniem o "homofobię" i "zacofanie". Zostaje kij, no bo niby co w takiej sytuacji można zrobić?
anonim2013.07.25 20:46
Jak można inaczej komuś wytłumaczyć skoro argumenty słowne go nie przekonują, a chce nie to że siebie, ale innych deprawować. W tym przypadku chyba jednak trzeba dąć w mordę na opamiętanie, bo inaczej później ofiary są liczone w milionach? Co znaczy tolerancja? Co ma tolerować, że ktoś chce deprawować dzieci? Niech no by tylko doszli do całkowitej władzy Ci, co tak mocno krzyczą o tolerancji to dopiero by się krew polała w imię różności braterstwa gejostwa i sprawiedliwości a za sznureczki pociągają jak zwykle panowie Rothschild itp.
anonim2013.07.25 20:53
po taki tekstach tobym zrobił demonstracje pod ambasadą USA a wtedy na pewno siedzieli by cicho Amerykanie z ambasady
anonim2013.07.25 20:53
No coz...idace w pochodzie wynaturzenia spotkaly sie z rozumem...a to czasem boli....
anonim2013.07.25 21:00
Czy ci biorący udział w paradach są tą katechizmową większością, dla której homoseksualne skłonności są trudnym doświadczeniem?? I mamy w to wierzyć? Ktoś chyba pomylił osoby. Wystarczy popatrzeć na perwersyjne zachowanie, obnoszenie się ze swym "trudnym doświadczeniem" i "nieuporządkowaniem", wymachiwanie przystrojonymi w piórka genitaliami, obrażaniem uczuć religijnych (krzyże umieszczane na gaciach), to wszystko na ulicach miast. Tak wspaniały widok. Ci, dla których skłonności homoseksualne są trudnym doświadczeniem nie obnoszą się z tym po ulicach. Chrystus nie potępia grzesznika, ale grzechy. A naruszeniem przykazania miłości bliźniego jest oszukiwanie go, że trwanie w grzechu, obnoszenie się z nim po ulicach i promowanie jest dobre. Złem jest też milczenie- obojętność wobec takich zachowań. Nie mniej nie załatwia się tego kamieniami.
anonim2013.07.25 21:21
Zdrowe moralnie społeczeństwo tępi dewiacje z uwagi na dobro całej społeczności. Gdy dopuszcza dewiantów do obnoszenia się ze swoim zboczeniem - ginie. Tak było ze starożytną Grecją, Rzymem a teraz cywilizacją Zachodu.
anonim2013.07.25 21:25
Brawo Czarnogórzanie!!!
anonim2013.07.25 21:28
Przemoc nie jest dobra, ale po co sodomici prowokują zdrową część społeczeństwa?
anonim2013.07.25 21:31
To dziwne, że dewianci są w przeważającej większości ateistami ..... czy to przypadkiem nie jest jeszcze jeden symptom chorobowy ?
anonim2013.07.25 21:34
@Krystian Odpowiedź dotyczyła cytatu z KKK przytoczonego przez jednego z komentujących. Była w nim mowa o większości dla której te skłonności są trudnym doświadczeniem. A to na pewno nie ci od parad. A zasadniczo Twoja reakcja lekko oscyluje ku schizofrenii. Ten, kto rzuca "mięsem" i kamieniami jest be, i ten, kto mówi, że kamienowanie jest złe, też jest be. Tak, podejrzewanie ludzi o jakieś ukryte intencje nie jest oczywiście śmieszną logiką.
anonim2013.07.25 21:40
Kiedyś w końcu "pęknie kark",Panie "Stanisław57".Zobacz Pan co ci wynaturzeńcy zrobili na zachodzie!Dzieci im do wychowania(czytaj:derawowania) dawają!!!A zaczęło się tak "niewinnie" a teraz geje tam mają więcej praw niż para hetero!Tacy nowi żydzi...(Zresztą tak jak muslimy,co jest naprawdę kuriozalne,ale spróbuj ty mizerny katoliczku coś tylko skrytykować...!To cię wykończymy!) Zło się zwalcza w zarodku,bo inaczej dorośnie i będzie za puźno... W tej kwestii popieram Putina,który stara się tą zgniliznę moralną powstrzymać!
anonim2013.07.25 21:41
@krystian22 chyba coś ci się popieprzyło. Zdrowych nazywasz chorymi, pleciesz coś o biologii, która tak naprawdę za normalne przyjmuje prawo prokreacji, co w wydaniu sodomitów nie jest możliwe....Głupi jakiś jesteś, czy co?
anonim2013.07.25 21:45
@REDline A ciebie kto pytał o moje zdanie?!. Milczenie jest złotem. Trzeba bronić pedałów przed nimi samymi!!.Gdy ich HIV zdziesiątkuje trzeba będzie im wybudować skanseny w których w przyszłości dzieci będą widziały jak wyglądały pedały!!!.
anonim2013.07.25 21:45
heteryk? kto to taki? Homoseksualista = gej.- bzdura typowa gejopropaganda, Homoseksualistów nie widać , nie wrzeszczą, po cichu spokojnie ... sobie żyją ...
anonim2013.07.25 21:46
Nauka już dawno się wypowiedziała, że pederastia jest chorobą. Dopiero w 1973 r. w wyniku głosowania usunięto ją z listy chorób psychicznych przez amerykańską APA.......... gdyby w ten sam sposób postępowano w stosunku do innych chorób, to już dawno na świecie żyliby sami zdrowi ludzie :)
anonim2013.07.25 21:54
Nie rozumiem gejów... Najpierw się wpieprzają ze swoimi "paradami" tam, gdzie ich nie chcą, a potem się oburzają, ze dostali łomot od tych, co ich nie zapraszali...
anonim2013.07.25 21:55
@Ondraszek, ja do takiego skansenu dziecka bym nie zaprowadził:) To duży wstrząs zobaczyć napalonych pedziów
anonim2013.07.25 21:58
" homoseksualizm nie jest chorobą, to normalna prawidłowa orientacja seksualna. " obsmarkałem się ze śmiechu ile razy musiałeś powtarzać tą mantrę aby w nią uwierzyć?
anonim2013.07.25 22:00
@Krystian22... "Nauka ma jasne stanowisko, homoseksualizm nie jest chorobą, to normalna prawidłowa orientacja seksualna" To takie wiekopomne odkrycie dokonane przez homoseksualistów? Nie ma to jak być sędzią we własnej sprawie...
anonim2013.07.25 22:02
@Krystian22... " Wyobraź sobie, że to są pełnoprawni obywatele kraju, w którym żyją i w związku z tym tak jak ty mogą wyjść na ulicę - przestrzeń publiczną i manifestować swoje poglądy. " Tak, tak, oczywiście. Sorry. Przecież to taka nowa "świecka tradycja" :D
anonim2013.07.25 22:05
Pederastia zawsze była chorobą (zboczeniem) i jest nią nadal. Nie zmieni tego żadne głosowanie, ani pseudonaukowe dywagacje zastraszonych lub przekupionych przez zboczeńców "naukowców".
anonim2013.07.25 22:06
@brzęczyszczykiewicz W skansenie to oni nie byliby napaleni.Chyba że petami rzucanymi z łaski przez zwiedzających!!.Hehehehehehee!!!.
anonim2013.07.25 22:29
Taki Krystian22 np. Poci się, uwija jak w ukropie, pełno go tutaj być może pod różnymi nickami. Próbuje..... no właśnie, co on właściwie próbuje udowodnić? Że białe jest czarne, że dzień, to noc, że dark roomy, to pokoje kontemplacji, że gówno pachnie i wreszcie, że sodomia jest normalna?! Co ten człowiek chce osągnąć? Przecież to wszystko wiadome jest od początku ludzkości... No może oprócz dark roomów, bo to nowy wynalazek zboków
anonim2013.07.25 22:29
Naturalnie nie powinno się zakłócać porządku przez rozpędzanie legalnych demonstracji i oczywiście nie powinno się stosować przemocy wobec swych ideowych adwersarzy, ale jakoś nie mam sumienia potępić tych, którzy tę legalną demonstrację rozpędzali.
anonim2013.07.25 22:52
błagam nie zamieszczajcie na tym portalu takich obleśnych zdjęć nawet gdy piszecie o dewiantach.Po to wchodzę na ten portal (ulubiony!)żeby odpoczywać od tego co oczy muszą oglądać w ciągu dnia na bilbordach,ulicach itd.Nie wspomnę o onecie ,wp itd.
anonim2013.07.25 23:09
@Krystian22... "Odczuwam w twoim poście resentyment do dawnego zamordyzmu. Ciekawe jakbyś śpiewała, gdyby to wszystkim poza katolikami wolno było manifestować swoje poglądy? " No wiesz.... tak już było... w PRL :) Odczuwam w twoim poście resentyment do tych czasów. Czy zgadłam? :D
anonim2013.07.25 23:12
@krystian 22 nie chodzi o to.nie ma co tworzyć teori spiskowych, ale swoje oczy należy chronić przed patrzeniem na obrzydliwe rzeczy,bo to stępia naszą wrażliwość.ja lubię bardzo ten portal więc stąd mój postulat.codziennie tu zaglądam a ostatnio nawet komentuję choć mam bardzo mało czasu a to jednak jest czasochłonne.pozdrawiam
anonim2013.07.25 23:13
@sempreverita... "Ale jesteście zakłamani! Nikt (...) nie napisał słowa potępienia pod informacją dotycząca homoseksualisty w Watykanie!" Sam jesteś zakłamany i to do kwadratu!! Bo nie dość, że wyraziłam swój pogląd na ten temat, to jeszcze odpowiedziałam na twój post. Ładnie to tak kłamać?
anonim2013.07.25 23:15
1. A jak tam z odpowiedzialnością USA za naloty w czasie wojny bałkańskiej i śmierć niewinnej ludności z tego powodu. Czy sumienie tak czułe na rzekomą krzywdę homoniepewnych nie gryzie ??? 2. Czy ktoś słyszał, żeby jakiś homoniepewny który nie afiszuje się swoją chorobą został zaatakowany w swoich 4 ścianach ???
anonim2013.07.25 23:16
Patrząc na te perwersyjne postacie na zdjęciu tak sobie myślę, że Czarnogórcy użyli środków niewspółmiernie łagodnych
anonim2013.07.25 23:19
@Krystian22... Hehehe... dzięki za epitet "zakała"! Z waści wypływa miłość do drugiego człowieka naprawdę szerokim strumieniem :D "w przeciwieństwie do ciebie szanuję demokrację i wolność publicznych zgromadzeń" Gdyby to były publiczne zgromadzenia Stowarzyszenia Wielokrotnych Morderców, to też byś szanował ich publiczne wystąpienia głoszące dobro zabijania innych ludzi? Bo w końcu jak demokracja to demokracja. No nie?
anonim2013.07.25 23:23
Myślę, że część mazochistycznych paradowiczów była wysoce zadowolona z zadanego przez sadystyczny tłum Czarnogórzan bólu, przecież zboczenie nie zna granic i można odkryć w tym wszystkim i taki pozytywny efekt...
anonim2013.07.25 23:27
@Krystian22. Procesja religijna ma na celu oddanie czci Bogu, parady homoseksualistów mają na celu propagowanie wynaturzeń, a mówiąc bardziej neutralnie, stanowią publiczny sposób wyrażenia tożsamości homoseksualnej (na razie nie umiem tego zgrabniej nazwać). Pierwszy cel uważam za słuszny i szczytny, drugi za niegodziwy i gorszący. Dlatego rzucanie kamieniami w procesję jest bluźnierstwem i/lub naruszaniem wolności religijnej, natomiast rzucanie kamieniami w paradę homoseksualną jest nieroztropnym i nielegalnym wyrazem zasadniczo słusznego gniewu przeciw publicznemu zgorszeniu. Zapewne powie Pan, że z punktu widzenia aktywistów homoseksualnych to właśnie ich cel jest słuszny i szczytny. Ale istnieje też coś takiego, jak obyczaj, czyli zbiór niepisanych norm dotyczących tego, co uchodzi i co nie uchodzi publicznie demonstrować. Celem parad homoseksualnych jest właśnie zmiana obyczaju.
anonim2013.07.25 23:38
Takie tam sobie pytanie w związku z powtarzającymi się w licznych postach dwoma zagadnieniami: 1. odnośnie Abp. Paetza - czy ktoś słyszał o jakichś wiarygodnych dowodach jego rzekomego homoseksualizmu ??? 2. dlaczego najbardziej atakowani przez homoniepewnych aktywistów są byli homoseksualiści, którym udało się wyleczyć z tej paskudnej choroby ???
anonim2013.07.25 23:43
Właśnie skończyły się w Radiu Maryja "Rozmowy niedokończone" na temat homoseksualizmu i możliwościach wyjścia z tej choroby osób nią dotkniętych. W roli głównej najwybitniejszy obecnie specjalista w tej dziedzinie, ks. Dariusz Oko. Zamiast siedzieć na Frondzie niektórzy homoszowiniści powinni posłuchać rzeczonej audycji - wtedy nie prezentowaliby swoich pseudonaukowych, obskuranckich wypocin
anonim2013.07.25 23:49
@Krystian22... "Odpowiadam "miłością" na "miłość", choć paradoskalnie na tym portalu najbardziej po chrześcijańsku zachowują się ateiści i geje." To jakąś sekciarską wersję tej "chrześcijańskości" stosujesz? Bo jak na razie, to ja do ciebie zwróciłam się z chlebem, a ty od razu rzuciłeś we mnie kamieniem :P "Tak tak, porównuj pokojowe manifestacje do wszelkiej maści morderców i faszystów. " Uważasz, że gejowskie parady to "pokojowe manifestacje gejów"??? Przecież to klasyczny oksymoron! "Bardzo trafna analogia, jak zwykle zresztą w twoich postach..." Może zacytuj to "zwykle"? Bo rzucić oskarżenie jest bardzo łatwo :)
anonim2013.07.25 23:52
jeszcze jeden wpis i bye, bye Niedługo napiszę coś na temat homo leminga. Narazie chce mi się spać więc dam sobie siana w tym temacie
anonim2013.07.25 23:57
@artur.db7... " ludzie, którzy przejawiają cechy homo terlicusa - tzn. najpierw sobie coś zakładają - np., że homoseksualizm jest zły" Zakładają, że zły? Przecież to oczywista oczywistość, że tak jest. Co tu mamy zakładać? "a potem szukają argumentów." Argumenty są takie same od tysiącleci. Nie trzeba ich szukać. "homoseksualiści nie są w Polsce dyskryminowani jest to, że mogą urządzać parady. Jednak homo terlicus mówi, że jednocześnie katolicy są w Polsce dyskryminowani i argument o tym, że przecież oni też organizują parady, nie ma w tym miejscu zastosowania. " OK. Zarówno katolicy jak i geje są prześladowani w Polsce bo jedni mogą urządzać procesje, a drudzy parady. Świetny wniosek wynika z twojego twierdzenia. Do kabaretu go zgłosić. :D
anonim2013.07.26 0:04
Ksiega Kaplanska 20.13-23 "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. ... Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem." List do Rzymian 1.26-27 "Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie." 1 List do Koryntian 1.9-11 "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego." 1 List do Tymoteusza 1.9-10 "rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,"
anonim2013.07.26 0:11
Homoseksualizm jest chorobą i jako taką trzeba leczyć a nie promować. To tak, jakby zamiast leczyć gruźlicę promować prawa gruźlików do zakażania innych. Wobec milczenia władz odpowiedzialnych za ochronę przed kolejną zarazą nie dziwi reakcja społeczeństwa, które nie chce ulec zarażeniu. Dlaczego władza nie chroni normalnych ludzi tylko takich zboczeńców? Pewnie dlatego, że ta władza sama "się wybrała" lub została narzucona przez obce moce, których się boi i od których pobiera pensje.
anonim2013.07.26 0:36
@Krystian22... "przestań bredzić" O kurcze.... rozpływam się w twej miłości ku mnie. Wszyscy geje tak pojmują swą miłość do drugiego człowieka jak ty? To znowu jest przejaw twej wersji "chrześcijaństwa"? "Proszę o przykład niepokojowego zachowania się gejów na paradach." Mój drogi geju... występowanie na paradach z hasłami, które mają zburzyć porządek mojego spokojnego i dobrego świata nazywasz "pokojowymi"? Przecież to wyraźna agresja wobec zastanego porządku, zmierzająca do jego zasadniczej zmiany. To wojna! Wojna ideologiczna, która wytoczyliście normalnym ludziom!!! Więc nie twierdź, że wasze występy są "pokojowe", bo z pokojem one nie mają nic wspólnego, ale ze społecznym niepokojem wszystko.
anonim2013.07.26 1:21
@Krystian22 Nie aprobuje Pan przemocy w jakiejkolwiek postaci, ale posługuje się Pan przemocą symboliczną i stosowaniem dyskursu wykluczającego - stwierdza Pan, że mam nie po kolei w głowie oraz nazywa obrzędy religijne gusłami. Dalsza dyskusja z Panem nie ma więc sensu.
anonim2013.07.26 1:27
@Krystian22... "Tak jak sądziłem nie potrafiłaś podać przykładu, bo takowego nie ma :) Cała reszta to już bajeczka." Wiedziałam, że jesteś tryglodytą, który walkę rozumie tylko i wyłącznie w kategoriach wzajemnego okładania się maczugami i rozwalania czerepów :) Niektórzy tak to jak już mają od urodzenia :p "Każdy ma prawo do manifestowania swoich poglądów, o ile są pokojowe. " Problem w tym, że wasze pokojowe nie są. Tak samo jak pokojowym nie było "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!", chociaż z pozoru tak wyglądało. No, ale gejom trudno to załapać... "Akurat na linii geje-katole to ci drudzy są agresorami, chcącymi nas ograniczać, wmawiać nam wbrew nauce, że jesteśmy "chorzy, zboczeni, itd", więc pisałaś akurat o swojej ideologii, która jest ideologią nienawiści." Nie wiem? Może jesteś chory, może nie. Może w swej "inności" jesteś zboczony albo nie. Nie mnie to osądzać. Ale nikt mi nie wmówi, że homoseksualizm jest czymś normalnym chociaż jest naturalnym. Mam jeszcze szacunek do swojego zdrowego rozsądku :) Rozsądek i prawda nie jest nienawiścią.
anonim2013.07.26 1:53
@Krystian22... "Twoje przyrównywanie gejów do morderców jest nienawiścią, w dodatku w najbardziej ohydnym wydaniu, bo pod płaszczykiem pozornego zatroskania." Serio? W którym miejscu? Bo do świrów to rozumiem bez problemu można?
anonim2013.07.26 6:51
Pederastia jest chorobą podobnie jak pedofilia, nekrofilia, autyzm, schizofrenia, ospa, różyczka i inne. Nie trzeba tego stwierdzać naukowo - od zawsze ludzkość o tym wiedziała. To dopiero w XX wieku zaczęto tworzyć "listy chorób" do której zresztą pederastia została wpisana. Dopiero w wyniku terroryzmu "gejowskiego" w latach '70 kiedy to atakowano psychiatrów, rozbijano konferencje lekarzy, szkalowano ich i zastraszano - spowodowało to, że w wyniku demokratycznego głosowania, przewagą 8 głosów wykreślono homoseksualizm z listy chorób jako dewiację seksualną. Wszystkie rzetelne, niezależne badania naukowe do dziś wykazują szkodliwość i nienaturalność tej dewiacji.
anonim2013.07.26 7:50
Szanowni użytkownicy portalu . Jak to się dzieje że pod artykułami o papieżu bywa 10 max 20 komentarzy a pod artykułami o zbokach zawsze powyżej setki? Czy tylko zboczenia Was interesują ?
anonim2013.07.26 8:02
Kolejna pedalska prowokacja. I jedna z ostatnich właściwych reakcji. Tam ludzie jeszcze normalni, reagują jak prawdziwi mężczyźni, nie pozwalają sobie odebrać wolności i narzucić zboczonych postaw i poglądów. Nie dajmy się zwieść. Widać, że żadne rozmowy nic nie dadzą. Chory uważa, że jest zdrowy i nie pozwala sobie pomóc. Czy wszystkie kraje czeka taki finał, jak francuzów, którzy obudzili się z ręką w nocniku? Za tę niemoc i bierność zapłacą nasze dzieci i wnuki.
anonim2013.07.26 8:36
@kropelka Zmieniamy jednak tor dyskursu. Teraz okazuje sie, ze homoseksualizm jest naturalny, ale nie jest "normalny". Kto wg Ciebie ustala normalność?
anonim2013.07.26 10:13
Winno się rzec inaczej. Raz: Statystyka potwierdza, że "normalne" jest wystąpienie odchylenia od trendu całościowego. Trendem jest heteroseksualizm, odchyleniem są odchylenia. Dwa: To, że odchył występuje to norma. To ze odchył nie jest naturalny i jak widzimy w ukazywanych w publikacjach naukowych, jest szkodliwy to też norma. Ba, szkodliwość wynika z niefizjologicznych zachowań, ergo, nienaturalnych. Raz i Dwa daje Trzy, a trzy mówi, odchył występuje, nie jest naturalny i próba uczynienia go na siłę głównym trendem jest szkodliwe dla każdej jednostki którą obejmuje ta próba. O moralnych i duchowych skutkach nawet nie będę wspominał, tutaj same cyfry są przeciwko "gay-pride" i tego typu "parad". A to, że nie powinno się bić innych ludzi nie będąc pierwej uderzonym, to już całkiem inna sprawa.
anonim2013.07.26 10:23
No, chyba że dla Czarnogórzan taka parad była obelgą i zamachem na ich godność, wtedy możemy dyskutować. Osobiście dla mnie każda taka obsceniczność jest zamachem i tylko fakt, że Pan Chrystus i Kościół, za jego naukami, nakazuje wojnę sprawiedliwą, powstrzymuje przed taką akcją jak w Czarnogórze. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, odsyłam do "Historii myśli politycznej i prawnej" pana Izdebskiego.
anonim2013.07.26 10:38
W żywym organizmie patogeny niszczone są przez krwinki białe i dlatego nie ma nic zdrożnego w usuwaniu pederastów z ulic.
anonim2013.07.26 11:27
Biskup juliusz paetz był posądzany o molestowanie seminarzystów. Zatem można go oskarżyć o homoseksualizm, ale nie o pedofilię. Chyba, że ktoś ma dowody nt. temat. Wtedy powinien pójść na policję (ukrywanie dowód to przestępstwo). Jeśli natomiast nikt nie ma żadnych dowodów na pedofilię to powinien przestać bezpodstawnie oskarżać. No, ale oskarżenie o pedofilię jest mocniejsze, a poza tym oskarżenie o homoseksualizm to już pachnie "homofobią"(tylko debil mógł wymyślić tak debilne słowo).
anonim2013.07.26 11:30
@enrque111 "Pederastia jest chorobą podobnie jak pedofilia, nekrofilia" Dla "postępowych" psychiatrów homoseksualizm, pedofilia i inne to wszystko "orientacje seksualne".
anonim2013.07.26 11:31
@revilok To następną "wyzwoloną" grupą będą pedofile?
anonim2013.07.26 11:33
@Krystian22 Okoliczności wykreślenia przez APA homoseksualizmu z listy chorób: http://pl.wikipedia.org/wiki/Okoliczno%C5%9Bci_usuni%C4%99cia_homoseksualizmu_z_klasyfikacji_DSM Poza tym ciekawostka: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/trucizna-zmienia-orientacje-seksualna-ptakow/70nsh Co do tego czy homoseksualizm jest wrodzony są wątpliwości. Swego czasu APA tak twierdziła. Gdy domagano się dowodów rakiem musieli się z tego wycofywać.
anonim2013.07.26 11:38
@artur.db7 "Dyskusje z homofobami na frondzie nie mają większego sensu" Wbrew temu co mówi lewactwo nie istnieje coś takiego jak homofobia! Nazwy fobii pochodzą z greki, rzadziej z łaciny. Homofobia z greki oznacza lęk przed czymś/kimś takim samym, identycznym np. lęk przed sobowtórami, bliźniakami lub przed podróbkami dzieł sztuki. Ale w tym sensie nikt tego słowa nie używa. Homofobia z łaciny oznacza lęk przed człowiekiem, także nie jest stosowana. Lęk przed człowiekiem to antropofobia. Homoseksualiści właśnie na łacinę powołują się przy pochodzeniu słowa homofobia. Problem w tym, że z łaciny fobia wobec homo powinna brzmieć hominofobia. Przy tworzeniu nazw fobii odmienia się przez przypadki pierwszy człon! Śmieszy mnie jak lewica używa słów, których nie zna znaczenia. Lewactwo chce być "postępowe" i "nowoczesne", a wychodzi słoma z butów wieśniakom!!! Widać w praktyce te mityczne "krytyczne" myślenie "racjonalistów". Jakiś debil o IQ mniejszym od numeru mojego buta (42) wymyślił sobie taką przedziwną nazwę, a reszta baranów ("racjonalistów") o IQ niewiele większym przyjęła to bez zastrzeżeń. Jeśli już chcą jakoś to nazwać "po naukowemu" mogą spróbować np. pederastofobia odnośnie gejów. W słowniku lewactwa istnieje słowo lesbofobia więc byłoby jak ulał. Ogólnie mogą nazwać np. homoseksizm. Na pewno to lepsze od potworka jakim jest homofobia:) Ty natomiast jesteś przedstawicielem homo sovietus choć ja wolę określenie homo postempakus "Efekt jest taki, że tworzą system niespójnych racjonalizacji, który sypie im się na głowy i w efekcie uciekają do prostych uprzedzeń." Niespójny system mają lewacy - z jednej strony małżeństwo to "zaścianek" z drugiej "homomałżeństwo" to "postęp". I najlepsze mówią w kółko o równości chociaż sami jej nie przestrzegają. Homofaszyści często uciekają się podczas debat do łat "homofoba" i emocji bo racjonalnie nie są w stanie uzasadnić swoich żądań.
anonim2013.07.26 12:03
@revilok Jak się "siły postępu" postarają to "emancypacja" wszystkich -filii może nastąpić za 10-20 lat:(
anonim2013.07.26 12:38
@siostra Winnetou I tak właśnie było. Gdyby mój brat rodzony tak się zachowywał jak ci "dumni" to dostałby ode mnie w twarz z miłości. Tak dla opamiętania.
anonim2013.07.26 16:54
@RobertRycerz... Dobrze piszesz, jeśli chodzi o sens, ale mieszasz pojęcia. :) Naturalne - coś co występuje w naturze. Normalne - coś o określonych atrybutach, co spełnia przypisaną mu funkcję. Naturalne będzie widzenie, ale ślepota również będzie naturalna. Normalne będzie jednak posiadanie oczu, które widzą (po to je mamy z taką funkcją), a nienormalne będą wszelkie schorzenia tego narządu, które zakłócają zdolność patrzenia. To, co jest nienormalne staramy się doprowadzić do stanu normalnego, poprzez odpowiednie medyczne potraktowanie konkretnego przypadku schorzenia związanego z oczami. Naturalne zatem będzie, tak jak piszesz, coś o głównym trendzie (heteroseksualizm), ale równie naturalne są odchylenia od tego trendu, czyli np. homoseksualizm. Normalny jednak będzie pociąg seksualny do płci przeciwnej (po to jest, abyśmy chcieli się rozmnażać), nienormalny jednak będzie pociąg seksualny do tej samej płci (jest "bezproduktywny" w dzieciach). O ile w przypadku innych nienaturalności ludzie bardzo chętnie poddają się zabiegom i terapiom medycznym w celu przywrócenia normalności funkcjonowania ich narządów, czy psychiki, o tyle w zdumiewający sposób homoseksualiści, z ich naturalną aczkolwiek nienormalną opcją seksualności, wzbraniają się przed powrotem do normalności. Ludzie, którzy podtrzymują wizję patrzenia na homoseksualizm, jako na coś równocześnie naturalnego i "normalnego" wyrządzają im w ten sposób wielka krzywdę, gdyż ze względów ideologicznych zależy im, aby trwali w swym kalectwie.
anonim2013.07.26 21:58
Przykre, że tacy awanturnicy stają w obronie moralności. A gdzie katolicy, którzy powinni stawać murem? Więc to dla nas - katolików - to wstyd. My czterech liter nie ruszymy. A wielki Święty mówił: "najgłębsze i najgorętsze czeluście piekła czekają na tych, którzy okażą obojętność w czasach moralnego zepsucia" ...