Przerażające!!! Były aktywista LGBT ujawnia, jak transseksualiści handlują hormonami, także wśród dzieci! - zdjęcie
04.08.20, 08:30Fot. via Pixabay - SharonMcCutcheon / GabiSanda

Przerażające!!! Były aktywista LGBT ujawnia, jak transseksualiści handlują hormonami, także wśród dzieci!

20

Szokujące informacje blogera Waldemara Krysiaka, znanego jako „gej przeciwko światu”. Na Facebooku poinformował: „odkryłem nielegalną siatkę progresywnych t-aktywistów, którzy handlują hormonami, także wśród dzieci. Z pomocą Tygodnika Solidarność opisałem całą sprawę. O wszystkim poinformowana zostanie policja/prokuratura”.

We wpisie informuje o prowokacji, którą zorganizował w sieci, w aplikacji Discord, której chętnie używa młodzież. Pisze o niej:

Pozwala stworzyć ci twój własny serwer - taki micro Facebook - dla twojej społeczności, albo wstąpić na serwer kogoś/czegoś, co cię interesuje.

Różne serwery są różnie otwarte - czasami po przystąpieniu do serwera masz dostęp co całej jego zawartości (plików, czatów, tekstów, informacji głosowych, zdjęć, muzyki, filmików i linków)”.

Dalej dodaje:

Na T-friends, prywatnym serwerze Discorda, jest około 200 osób. T-friends są znani na innych serwerach i grupach dla progresywnych aktywistów. Niektórzy go polecają, niektórzy odradzają. Siedzą tam dorośli i dzieci - każdą i każdego z nich łączy identyfikacja z inną płcią, niż ta biologiczna.

Znaleźć tutaj można wszystko: od rozmów, przez polecaną muzykę, po memy.

T-friends ma też jednak mroczną stronę…”.

Jak czytamy:

Selfmed to nielegalnie brane lub zdobyte lekarstwa. Na T-friends te lekarstwa to hormony i ich blokery. Różne formy estrogenu, testosteronu, czat aż roi się od różnych nazw handlowych. Cześć z nich pochodzi od lekarzy, którzy podobno przepisują ich ogromną ilość, podobno już po pierwszej wizycie w gabinecie. To taka ilość, że łatwo część odsprzedać, co wielu aktywistów na forum chętnie robi.

Inny sposób zdonycia hormonów to osoby zza granicy, które na czacie mają normalnie brzmiące imiona - Ania, Helena itd.”.

Krysiak opisuje przeprowadzoną przez siebie prowokację, w której udał, że ma 14 lat i napisał do admina grupy emocjonalny tekst „w stylu osoby młodej”. Pisze, że od razu wyjaśniono mu, gdzie i co kupić, do kogo się udać. Poinformował też, że w grupie pozostał przez kilka tygodni zbierając dane, zrzuty ekranu i informacje, a sprawa go przerosła, w związku z czym zwrócił się o pomoc do Cezarego Krzysztopy z „Tygodnika Solidarność”.

dam/tysol.pl,Facebook

Komentarze (20):

Szybka Randka2020.08.4 16:43
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.lexlale.com.pl
NIE MA DLA WAS JUZ NADZIEJ PISOWCY2020.08.4 16:21
tak sie dac manipulowac i zastraszac......... eh no wychodzi brak edukacji, geriatryczne problemy, maly powiatowy swiatek. ;] no "Plebania" jak nic ;]
Jerzy2020.08.4 13:58
Wasza wiarygodnosc w ogole jest nikla, ale w kwestiach LGBT wrecz minusowa.
Anonim2020.08.4 13:30
Kiedyś miałam w Polsce problem żeby lekarz onkolog wystawił mi receptę na arimidex, leczyłam się w USA i miałam przyjmować ten lek po usunięciu nowotworu, po kilku latach lekarze przestali wypisywać receptę. Z braku lekarstwa mój organizm żle pracował bardzo żle się czułam i puchłam, chciałam nawet opłacać 100% wówczas 400 zł. miesięcznie ale to nic nie dało. Pojechałam do USA lekarz po przeprowadzonych badaniach nadal zalecił przyjmowanie antyestrogenów, przez 2 lata jeszcze przyjmowałam płacąc w USA 400$ miesięcznie. Jakie było moje zdziwienie kiedy na blogu o odżywkach dla tych którzy pompują muskuły był dostępny arimidex oczywiście jedna tabletka kosztowała bardzo drogo.
KATOL JEDEN2020.08.4 13:26
Gorąco polecamy https://www.tvradom.com/wiadomosci/615,raport-podkomisji-ds-ponownego-zbadania-wypadku-lotniczego-z-10042010
Ninel2020.08.4 13:24
Zauważę tylko, że w USA zaczyna się przymusowe "leczenie" osobników krnąbrnych, niezależnych i nieposłusznych (zaraz podciągną po to tzw faszystów i najgorszych faszystów czyli katoli) przy pomocy terapii hormonalnej zmiany płci. Myślę że to doskonały sposób na spacyfikowanie w niedalekiej przyszłości katolskiej hołoty - w paszy atrazyna (formalnie zakazana, ale obecna w kukurydzy i syropie GF), w trudnych przypadkach feminizacja hormonami. Nowy Wspaniały Świat.
Aaron2020.08.4 10:39
Niech handlują czym chcą byle między sobą. Najważniejsze, żeby nie mieli dostępu do publicznej służby zdrowia. Niech się leczą za swoje własne pieniądze albo zdychają.
Leo2020.08.4 11:43
Najważniejsze by pisdzielce nie mieli dostępu do sprzętu Owsiaka zamiast respiratorów niech im dają pompki do roweru
Ada2020.08.4 12:41
Tak się składa ,że i ci jak ogłaszasz ,,piź....'' też wspomagają Wielką Orkiestrę.To nie jest twoja osobista kasa tylko wszystkich co tzw ,,grosz'' ofiarowali na słuszny cel.
Michał Jan2020.08.4 10:26
Towarzyszom przesłaniającym prawdziwą flagę pięciokolorowymi pasami ostatnio trochę cierpliwości zabrakło i za mocno się wychylili. Szkoda tylko prawdziwych homoseksualistów, którymi sobie czerwony pysk wycierają.
ryszard2020.08.4 10:10
Kpiny nie powinny zacierać grozy tego "zjawiska". To jest faktycznie PRZERAŻAJĄCE!!!! Niczym nie da się wytłumaczyć tak długiej bierności rządów PIS (wyłączając z tego zarzutu postawę Pani Premier Beaty Szydło - "Europo wstań z kolan") w tej sprawie. Dlaczego , szczególnie w warunkach przykucia dzieci do komputerów (bo zaraza), brak jest formalnego ostrzeżenia i instruktażu dla rodziców i nauczycieli. Tchórzostwo - czy brak wyobraźni?
prosty2020.08.4 10:39
Także nie rozumiem omijania przez PiS wielu obszarów, gdzie trzeba działać i reagować. Wspierać możliwościami instytucji państwa ludzi, którzy widzą zagrożenia i patologie. Niestety, samo "wystarczy nie kraść" nie wystarczy, to było dobre do odsunięcia PO od koryta. Teraz dodatkowo trzeba dobrze państwem zarządzać, ż że z centrum nie da się wszystkim, trzeba umiejętnie wspierać społeczne inicjatywy. Także po to, aby w końcu część społeczeństwa się przebudziła.
gosc2020.08.4 9:16
PRAWDA WYSZŁA NA JAW! KORUMPOWANE RZĄDY PRZEZ IMF I WHO - INTERESY IZRAELA I BANKIERÓW .................. youtube.com/watch?v=iq107v2pxzY
katolik2020.08.4 9:38
zgłoszone [cool][czesc]
:-)2020.08.4 11:12
NIe zmienia to faktu, że za to kocham Polskę i Polaków! ... I zgłoś się lepiej do psychiatry!
Pat2020.08.4 9:09
Na koniec przyjdą zdrowe i czerstwe ludy i zawładną zniewieściałymi społecznościami
jim2020.08.4 9:02
dokładnie tak samo jak fani dużych mięśni kosztem zdrowia...jest wiele for i grup...wszystko doradzą i pokieruja..nikt nie patrzy na wiek...niektórych zmian nie można potem cofnąć...nieliczę utraconego zdrowia..może o tym też artykuł?
dokładnie tak samo2020.08.4 12:39
Zgadzam się z Tobą. Po jednym tygodniowo.
ryszard2020.08.4 8:57
Później już nie wiadomo, czy to grodzka czy grodzki.
AAAtomek2020.08.4 9:24
Albo Mazurek? Albo Terlecki?