Przepowiednie o. Klimuszki i ks. Rogowskiego o Polsce i Europie - zdjęcie
21.04.21, 09:00

Przepowiednie o. Klimuszki i ks. Rogowskiego o Polsce i Europie

50

Ojciec Klimuszko i Ks. Rogowski to kapłani, których wizje i przepowiednie dotyczące przyszłości i czasów ostatecznych są jednymi z najbardziej znanych. Czy wizja przyszłości któregoś z nich się spełni?
 
Znany teolog i dogmatyk , ks. Roman Rogowski podczas misji w Wietnamie spotkał się z proroctwem mnicha zwanego patriarchą Cholonu. Przepowiednia mnicha dotyczyła Polaków i Chińczyków. Mówimy, co łączy Polskę i Chiny z proroctwem patriarchy Cholonu.
 
Ks. Roman Rogowski to znany polski teolog, dogmatyk, pasjonat gór i autor wielu teologicznych prac poświęconych mistyce gór. To właśnie z zamiłowania do gór, ks. Rogowski uczestniczy w wielu wyprawach po górach Europy i innych kontynentów. W latach 80-tych jednym z dalekich zakątków, jakie odwiedził ksiądz, był Wietnam.
 
Podczas tej misji ks. Rogowski przeprowadził dziesiątki rozmów z tutejszą mniejszością katolicką. Pewnego dnia do grona rozmówców dołączył stary, ale niezwykle charyzmatyczny mnich buddyjski o imieniu Zy. Okazało się, że mnich cieszył się ogromnym szacunkiem wśród wietnamskiej ludności, która nazywała go patriarchą Cholonu. Owy mnich na wieść o spotkaniu ks. Rogowskiego z mniejszością katolicką postanowił przekazać księdzu swoje niezwykłe proroctwo.
 
Ocaleje tylko polski i chiński naród
 
Przybywszy na spotkanie, mnich zwrócił się do ks. Rogowskiego z następującym proroctwem: „Widzę wszechświat w jego prostocie. Sięgam myślą do końca bytu. Ten, który jest wszystkim, udziela mi światła. Widzę więc moje Chiny, widzę świat. Na świecie tylko dwa narody – chiński i polski.” W dalszej części proroctwa patriarcha Cholonu przekonywał, że wraz z tymi dwoma narodami ostaną się tylko dwie religie – buddyzm i chrześcijaństwo. Innowiercy przejdą na którąś z tych religii, natomiast narody niewierne wyginą.
 
Wielu badaczy proroctwo mnicha przepisuje samemu ks. Rogowskiemu. Ksiądz Rogowski natomiast spotkanie patriarchy Cholonu i jego niezwykłe proroctwo traktuje jako jedną z najdziwniejszych przygód swojego życia.
 
Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Był skromnym franciszkaninem, znanym wizjonerem, jasnowidzem i zielarzem. Miewał wizje dotyczące przyszłych losów Polski, Europy, a także zwykłych ludzi. Przyszłość innych wyczytywał ze zdjęć. Przez całe życie pomógł tysiącom osób. Przychodzili do niego nie tylko prości ludzie, ale także profesorowie. Niósł pomoc tym, którzy go potrzebowali. Posiadał szeroką wiedzę na temat ziół i potrafił pomóc w sprawach zdrowotnych. 
 
W swoich przepowiedniach mówił o przyszłym przebiegunowaniu ziemi i zmianie klimatu. Jednak wspominał, żeby nie wyjeżdżać z Polski, ponieważ dzięki swojemu położeniu, w Polsce jako w jednym z nielicznych krajów nie dojdzie do gwałtownych zmian klimatycznych. Mówił on także, że z Polski miały pochodzić osoby, które zmienią świat. Przewidział m.in. śmierć kardynała Hlonda i papieża Jana Pawła I, oraz wybór Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. O pontyfikacie Jana Pawła II mówił, że "będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne".
 
Jedna z jego najbardziej znanych wizja była ta, która dotyczyła zniszczenia Europy, ale zarazem, w której Polska zostanie najmniej poszkodowana. "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. 
 
Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! 
 
Jak widzimy wizje ojca Klimuszki już w wielkim stopniu się sprawdziły. Jak będzie dalej? Wizje obu kapłanów tak naprawdę się nie wykluczają, mogą się spełnić więc zarówno przepowiednie Rogowskiego, jak i Klimuszki. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się w przyszłości. Może już w roku 2016?
 
emde/mowimyjak.pl/wspolczesna.pl

Komentarze (50):

Magda2021.05.19 20:31
Regularnie wraca ten temat. O. Klimuszko parał się radiestezją/ różdżkarstwem, a to czysty okultyzm. Kiedyś nie było wlasciwego rozeznania tej materii w Kościele. Ale od wielu lat już jest. Zaprzestańcie- skoro podajecie się za portal katolicki- przypominać wciąż te "przepowiednie".
julek2021.04.22 6:09
ciekawe bardzo bo na takie wyprawy to tylko TW jezdzil
Padre Canalio2021.04.21 19:23
Myślałem że on tylko zioła sprzedawał, a tu taka nowość... Widocznie się nie sprzedawały i się przebranżowił... BRAWO PANIE MORAWIECKI!!!
Anonim2021.04.21 17:04
Uociec Klimuszko się mylił. Miało być w Polsce 50 lat spokoju, a cały czas mamy tu burdel na kółkach. Te 50 lat mija za lat parę. Pudło Panie klimuszko.
zek2021.04.21 18:19
A gdzie była mowa o 50 latach spokoju ? Cytat ze wskazaniem źródła proszę.Wypadałoby trzymać się faktów Skoro tak dowolnoie i swobodnie sobie tytułujemy osoby powiem równie lekceważądzo i pogardliwie adekwatnie do twojej niskiej jakości pod względem merytorycznym wypowiedzi - PUDŁO PANI ANONIM !!!!!
@ do Zek2021.04.22 5:25
“Widzeń swoich o charakterze ogólnoludzkim ani też żadnych przepowiedni nie podaję chociażby dlatego, aby nie były fałszywie interpretowane. Na marginesie zaznaczam, że widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze lat pięćdziesiąt i miał do wyboru stały pobyt dla siebie w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości, które po upływie pięćdziesięciu lat tyranii zabłysną na naszym niebie.”............źródło - http://www.spokoj-ducha.pl/blog/2020/10/17/przepowiednie-dla-polski-i-europy-cz-1-ojciec-klimuszko/
@ do Zek2021.04.22 6:00
I jeszcze mała rada. Jeżeli prosisz kogoś o podanie źródeł to poczekaj aż je poda, zamiast z góry wyrokować, że tego nie zrobi. Unikniesz robienia z siebie idioty prześmiewczymi komentarzami...... PS. w/w cytat, przytoczony przeze mnie znajduje się oczywiście także w książce "Moje widzenie świata. Parapsychologia w moim życiu" - Ojciec Klimuszko, wydawnictwo Novum, 1989-01-01 r.
Jest Fronda? Jest śródka? Jest LOLcontent!2021.04.21 16:34
j.w.
Przepowiednie o. Klimuszki2021.04.21 15:40
i ks. Rogowskiego o Polsce i Europie Ojciec Klimuszko i Ks. Rogowski to kapłani, których wizje i przepowiednie dotyczące przyszłości i czasów ostatecznych są jednymi z najbardziej znanych. Czy wizja przyszłości któregoś z nich się spełni? Znany teolog i dogmatyk , ks. Roman Rogowski podczas misji w Wietnamie spotkał się z proroctwem mnicha zwanego patriarchą Cholonu. Przepowiednia mnicha dotyczyła Polaków i Chińczyków. Mówimy, co łączy Polskę i Chiny z proroctwem patriarchy Cholonu. Ks. Roman Rogowski to znany polski teolog, dogmatyk, pasjonat gór i autor wielu teologicznych prac poświęconych mistyce gór. To właśnie z zamiłowania do gór, ks. Rogowski uczestniczy w wielu wyprawach po górach Europy i innych kontynentów. W latach 80-tych jednym z dalekich zakątków, jakie odwiedził ksiądz, był Wietnam. Podczas tej misji ks. Rogowski przeprowadził dziesiątki rozmów z tutejszą mniejszością katolicką. Pewnego dnia do grona rozmówców dołączył stary, ale niezwykle charyzmatyczny mnich buddyjski o imieniu Zy. Okazało się, że mnich cieszył się ogromnym szacunkiem wśród wietnamskiej ludności, która nazywała go patriarchą Cholonu. Owy mnich na wieść o spotkaniu ks. Rogowskiego z mniejszością katolicką postanowił przekazać księdzu swoje niezwykłe proroctwo.
c.d.2021.04.21 15:40
Przybywszy na spotkanie, mnich zwrócił się do ks. Rogowskiego z następującym proroctwem: „Widzę wszechświat w jego prostocie. Sięgam myślą do końca bytu. Ten, który jest wszystkim, udziela mi światła. Widzę więc moje Chiny, widzę świat. Na świecie tylko dwa narody – chiński i polski.” W dalszej części proroctwa patriarcha Cholonu przekonywał, że wraz z tymi dwoma narodami ostaną się tylko dwie religie – buddyzm i chrześcijaństwo. Innowiercy przejdą na którąś z tych religii, natomiast narody niewierne wyginą. Wielu badaczy proroctwo mnicha przepisuje samemu ks. Rogowskiemu. Ksiądz Rogowski natomiast spotkanie patriarchy Cholonu i jego niezwykłe proroctwo traktuje jako jedną z najdziwniejszych przygód swojego życia. Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Był skromnym franciszkaninem, znanym wizjonerem, jasnowidzem i zielarzem. Miewał wizje dotyczące przyszłych losów Polski, Europy, a także zwykłych ludzi. Przyszłość innych wyczytywał ze zdjęć. Przez całe życie pomógł tysiącom osób. Przychodzili do niego nie tylko prości ludzie, ale także profesorowie. Niósł pomoc tym, którzy go potrzebowali. Posiadał szeroką wiedzę na temat ziół i potrafił pomóc w sprawach zdrowotnych. W swoich przepowiedniach mówił o przyszłym przebiegunowaniu ziemi i zmianie klimatu. Jednak wspominał, żeby nie wyjeżdżać z Polski, ponieważ dzięki swojemu położeniu, w Polsce jako w jednym z nielicznych krajów nie dojdzie do gwałtownych zmian klimatycznych. Mówił on także, że z Polski miały pochodzić osoby, które zmienią świat. Przewidział m.in. śmierć kardynała Hlonda i papieża Jana Pawła I, oraz wybór Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. O pontyfikacie Jana Pawła II mówił, że "będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne".
tymczasem w prawdziwym świecie2021.04.21 15:38
Głos Nienarodzonych na Jasnych Błoniach bił tylko w niedzielę. Wieczorem został załadowany na ciężarówkę i miał wrócić do parafii Wszystkich Świętych w Kolbuszowej na Podkarpaciu. W poniedziałek o trzeciej nad ranem wydarzył się wypadek. Jak informuje portal 24wroclaw.pl, na wiozące dzwon iveco najechało auto dostawcze, w którym najprawdopodobniej popsuły się hamulce. Wypadek zdarzył się na autostradzie A4, na 158. kilometrze autostrady w stronę Opola. Na umieszczonych w internecie zdjęciach sytuacja wygląda groźnie. Ciężarówka wypadła z drogi, przewróciła się, leżała na boku. Ważący prawie tonę dzwon - wypadł.
chłopka2021.04.21 15:34
Niczego na ten temat nie napiszę . Nie wiedział na temat Polaków tego co ja wiem . Mówił tylko o położeniu polityczno--geograficznym Polski . Na los danego narodu ma wpływ wiele czynników . Z przepowiedniami jest tak jak ze ścieżką . Człowiek , naród wybiera jedną drogę i jest ona wiadoma do pewnego momentu . I dochodzi się do rozwidlenia . Trzeba wybrać . Wybiera się jedną i znów wszystko jest wiadome wcześniej aż do kolejnego rozwidlenia . Nadchodzi kolejne rozgałęzienie i trzeba wybrać . Widzi się kolejny odcinek aż do kolejnego punktu gdzie następuje kolejny wybór . To jest Wolna Wola . Masz wybór , ale tylko punktowy . Wybierasz i układa Ci się dalszy los samoczynnie . Pomiędzy punktami wyboru nie masz na nic wpływu . Dlatego byłabym ostrożna z tą wiarą w przepowiednie . Nawet jeżeli są one prawdziwe to mają dość ograniczony zasięg a przyszłość może wyglądać zupełnie inaczej niż dana wizja gdyż po drodze było rozgałęzienie .
rebeliant2021.04.21 14:25
A ja i tak uważam, że posiadanie wszechmocy jest sednem sprawy i w takich realiach każdy wyszedłby na swoje i o to chodzi. Innymi słowy - już na samym wstępie wielce uniwersalnej księgi wciskane są bogobojne porażki, które człowiek miałby przyjmować ze smakiem. G...o prawda ! móc/być w stanie więcej zawsze znaczy lepiej.
RNA wirus2021.04.21 12:52
Namaszczony został nowy prorok Obajtek który wieszczyć nam będzie same dobre nowiny
Polak2021.04.21 12:16
Proroctwa Polaka dotyczące sukcesu Polski, z założenia obciążone są błędem projekcji. W literaturze to mesjanizm Mickiewicza (za który został zbanowany przez Watykan), albo ojciec Baryki i jego wizje szklanych domów.
Sprostowanie2021.04.21 12:22
Żyd to NIE Polak.
Anonim2021.04.21 12:53
A co trzeba zrobić, żeby być Polakiem? Czy raczej polaczkiem, bo to dwie zupełnie różne rzeczy.
Cool2021.04.21 13:01
Żeby zostać polaczkiem, wystarczy być polskojezycznym Żydem.
Anonim2021.04.21 13:24
A ja myślałem że wystarczy maturę anulować i w niedziele klechę po sygnetach całować....
ty2021.04.21 14:53
Icek to już myślenie zostaw mądrym, ty się lepiej teleportuj nad Jordan, do swoich, tam jest towarzycho na twoim poziomie.
chłopka2021.04.21 15:16
Żeby być Polakiem niczego nie da się zrobić . Albo się jest Polakiem , czyli ma się korzenie sięgające ludów słowiańskich zamieszkujących obecne ziemie Polski , albo się jest nacją napływową , przeważnie żydowską która może być jedynie obywatelami Polski . Nie wiem kim jest Polaczek ? Być może mieszanką narodową ? Będąc Żydem nie musisz się ukrywać pod fałszywym nazwiskiem , czy stając się Katolikiem będąc często ateistą . Bądź sobą , rzeczywistością a nie fałszem . Polacy to gościnny i tolerancyjny naród , nie mają rasistowskich uprzedzeń . Ale nie znoszą fałszu , cwaniactwa , bezczelności , arogancji , cynizmu , egoizmu . Poza tym nikt nie chce być wykorzystywany przez drugiego człowieka . Chcesz być Polakiem to pozbądź się cech charakteru Żydów . Nawet jeśli nie zrozumiesz czym jest honor .
Oj, Lechu!...Znów udajesz frajera???2021.04.21 18:12
Tak!...Żyd, to Żyd, tylko udaje Polaka, pisząc pod nickiem"Polak"!
Przepowiednie o. Klimuszki2021.04.21 11:55
i ks. Rogowskiego o Polsce i Europie Ojciec Klimuszko i Ks. Rogowski to kapłani, których wizje i przepowiednie dotyczące przyszłości i czasów ostatecznych są jednymi z najbardziej znanych. Czy wizja przyszłości któregoś z nich się spełni? Znany teolog i dogmatyk , ks. Roman Rogowski podczas misji w Wietnamie spotkał się z proroctwem mnicha zwanego patriarchą Cholonu. Przepowiednia mnicha dotyczyła Polaków i Chińczyków. Mówimy, co łączy Polskę i Chiny z proroctwem patriarchy Cholonu. Ks. Roman Rogowski to znany polski teolog, dogmatyk, pasjonat gór i autor wielu teologicznych prac poświęconych mistyce gór. To właśnie z zamiłowania do gór, ks. Rogowski uczestniczy w wielu wyprawach po górach Europy i innych kontynentów. W latach 80-tych jednym z dalekich zakątków, jakie odwiedził ksiądz, był Wietnam. Podczas tej misji ks. Rogowski przeprowadził dziesiątki rozmów z tutejszą mniejszością katolicką. Pewnego dnia do grona rozmówców dołączył stary, ale niezwykle charyzmatyczny mnich buddyjski o imieniu Zy. Okazało się, że mnich cieszył się ogromnym szacunkiem wśród wietnamskiej ludności, która nazywała go patriarchą Cholonu. Owy mnich na wieść o spotkaniu ks. Rogowskiego z mniejszością katolicką postanowił przekazać księdzu swoje niezwykłe proroctwo.
c.d.2021.04.21 11:56
Przybywszy na spotkanie, mnich zwrócił się do ks. Rogowskiego z następującym proroctwem: „Widzę wszechświat w jego prostocie. Sięgam myślą do końca bytu. Ten, który jest wszystkim, udziela mi światła. Widzę więc moje Chiny, widzę świat. Na świecie tylko dwa narody – chiński i polski.” W dalszej części proroctwa patriarcha Cholonu przekonywał, że wraz z tymi dwoma narodami ostaną się tylko dwie religie – buddyzm i chrześcijaństwo. Innowiercy przejdą na którąś z tych religii, natomiast narody niewierne wyginą. Wielu badaczy proroctwo mnicha przepisuje samemu ks. Rogowskiemu. Ksiądz Rogowski natomiast spotkanie patriarchy Cholonu i jego niezwykłe proroctwo traktuje jako jedną z najdziwniejszych przygód swojego życia. Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Był skromnym franciszkaninem, znanym wizjonerem, jasnowidzem i zielarzem. Miewał wizje dotyczące przyszłych losów Polski, Europy, a także zwykłych ludzi. Przyszłość innych wyczytywał ze zdjęć. Przez całe życie pomógł tysiącom osób. Przychodzili do niego nie tylko prości ludzie, ale także profesorowie. Niósł pomoc tym, którzy go potrzebowali. Posiadał szeroką wiedzę na temat ziół i potrafił pomóc w sprawach zdrowotnych. W swoich przepowiedniach mówił o przyszłym przebiegunowaniu ziemi i zmianie klimatu. Jednak wspominał, żeby nie wyjeżdżać z Polski, ponieważ dzięki swojemu położeniu, w Polsce jako w jednym z nielicznych krajów nie dojdzie do gwałtownych zmian klimatycznych. Mówił on także, że z Polski miały pochodzić osoby, które zmienią świat. Przewidział m.in. śmierć kardynała Hlonda i papieża Jana Pawła I, oraz wybór Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. O pontyfikacie Jana Pawła II mówił, że "będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne".
matis892021.04.21 11:52
Pierwsze proroctwo jest sprzeczne z chrześcijaństwem. Nie będzie dwóch religii tylko wszyscy poznają Jezusa Chrystusa i nastanie Jego Królestwo. Poza tym nie ostaną się tylko 2 narody, tylko narodów będzie 12, jak 12 apostołów i 12 plemion.
matis892021.04.21 11:47
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Mylisz się..!2021.04.21 18:19
Chiny i Rosja mają napaść na USA, a nie na UE ! A potem Chiny zerwa z Rosją umowę i uderzą całą siłą na Rosję. ...Czyli ... jakby powtórka z II Wojny. Najpierw Ruskie byli z Niemcami, a potem Niemcy uderzyli na Rosję! Dobro wraca ze zdwojoną siłą, a zło z jeszcze większą!
Kacper2021.04.21 11:25
myślę, że katolicy nie muszą się przejmować przepowiedniami buddyjskich mnichów
Ludwika2021.04.21 10:21
Proroctwa dla Polski powinny być przedmiotem nauczania w szkole kosztem głupawej fizyki i chemii. Dziecko na tym bardziej skorzysta a i wydatki na pomoce naukowe będą mniejsze.
Anonim2021.04.21 11:40
A i naukowe wartości wyższe, coś pomiędzy mniemanologią stosowaną a sztuką wykrywania czarownic. Myślę, że to powinna być nowa nauka wykładana na uniwersytetach.
Czy2021.04.21 11:53
ty, Icek, masz zamiar ujawnić talmud? Jestem za.
Zawi2021.04.21 10:20
O Klimuszce wiemy 2 rzeczy - przepowiadał przyszłość i się mylił. Miejmy nadzieję, że nikt poważnie go nie traktuje, bo zaraz przed stanem wojennym zalecił Polakom wracać z emigracji, obiecując złote czasy. Tymczasem mieliśmy dekadę ostrej komuny, z pałowaniami, prześladowaniem kościoła, biedą i walką o kawałek mięsa
nie ślepy2021.04.21 10:56
Ty człowieku masz jeden problem...myślisz, że przepowiednia się spełni jutro! To tak jak teraz ze szczepionkami, dziś zastrzyk jutro wszystko wraca do normy?! A normy już nie będzie, będzie tylko gorzej!
Zawi2021.04.21 12:12
Szczęśliwie ja tego problemu nie mam, ale ktoś tam w USA, w roku 1980 mógł słowa Klimuszki potraktować poważnie i ściągnąć do PRL, licząc że to polepszy mu byt. 10 lat to sporo a i później to nie było El Dorado. Zatem nie kwestionuję, że w Polsce będa rosły pomarańcze, ale jeśli chcesz to zobaczyć, to raczej nie czekaj a wyemigruj do Hiszpanii
@ do nie ślepy2021.04.21 17:01
Wybacz, ale to Ty masz problem bo o czymś zapominasz. Klimuszko powiedział wtedy, że gdyby miał żyć JESZCZE 50 LAT, to wybrałby Polskę, bo tylko nad nią nie widzi ciemnych chmur. I Co? Powiem Ci co - jajco. 50 lat od tamtej wypowiedzi niemal już minęło, a Zachód żyje sobie spokojnie, są od nas o wiele bardziej rozwinięci, a ich obywatele żyją na wyższym poziomie niż my. My natomiast od dziesięcioleci mamy biedę, rozruby polityczne i kolejne złodziejskie partie, które doją nas do granic możliwości, nie wyłączając aktualnej władzy. Tak więc wybacz, ale łojciec się mylił.
To ty się mylisz!2021.04.21 18:23
Za nic na świecie nie chciałabym mieszkać w innym Kraju niż w Polsce! Jaki tam widzisz dobrobyt??? Jedno draństwo, pedalstwo, rozbój, zamachy! ...Nie pieniądz jest najważniejszy!
admin2021.04.21 19:51
jak się jest robolem na Zachodzie to faktycznie nic więcej nie interesuje, ale jak się chce byc kimś to dziadostwo jest gorsze i żadnej demokracji tam nie ma. Nie masz tam prawa dyskutować jak w Polsce o niczym więcej poza tym co pasuje człowieczku. Widac znasz roboli z Zachodu, nie obrażam ich ale im wystarczy tyko euro nic wiecej. To dla prostych ludzi ok, ale nie dla ludzi myslacych. Gdyś tam spróbował tak jak w Polsce atakowac rząd siedziałbys dawno.
hehehe2021.04.21 10:20
Icek-Anonim, podziwiam-znasz wszystkie przepowiednie, ale chyba zaniedbujesz talmud, tam są przepowiednie dla ciebie, jak to będziesz panował nad gojami...hehehe.
eee...2021.04.21 10:17
Ale ilu tu wśród komentatorów zwolenników Wiekiego Architekta... No to jest dopiero debilizm wierzyć w te brednie.
pytanie2021.04.21 10:16
O. Klimuszko nie mowil, ze zostanie tylko polski i chinski narod. Wiec jak mozna twierdzic, ze te przepowiednie sie pokrywaja?
Anonim2021.04.21 10:03
Wiadomo. Polsce będą się kłaniać narody świata. Elegancko! Wiadomo, brawo! Ale co z brudną pałą? Czy trafi do paki? I czy ZUS zostanie zlikwidowany? Monopol państwa zniesiony? Takie proste pytania na dziś.
Anonim2021.04.21 10:01
Natankowi doradza cizia Agnieszka , którą on sam już widzi błogosławioną. Ta to dopiero ma "widzenia"..!
TJ2021.04.21 9:57
"Nadejdzie dzień, gdy mistyczne poczęcie Jezusa przez Najwyższy Byt - Jego ojca - w łonie dziewicy będzie traktowane na równi z poczęciem Minerwy w mózgu Jowisza" - Thomas Jefferson (1743-1826) 3.prezydent Stanów Zjednoczonych
Anonim2021.04.21 9:40
A ja miałem "widzenie" w którym czarne pijawki wypier.lały z Polski w podskokach. Prorok?
zerorobaczek2021.04.21 9:39
Z pewnością pewniejsze są wizje pani Kopacz, a najbardziej te metr w głąb. Z tymi panami na zdjęciu z prosektorium
Znaki2021.04.21 9:35
Księga Joela 3:1-2 NBG Potem stanie się, że wyleję Mojego Ducha na wszelką cielesną naturę; wasi synowie i wasze córki będą prorokować; waszym starszym będą się śniły sny, a wasi młodzieńcy będą miewać widzenia. W owe dni, nawet na sługi i służebnice wyleję Mojego Ducha.
robaczek2021.04.21 9:20
NO RĘCE OPADAJA ....................................................... no ZABOBONY I SREDNIOWIECZE............................... poziom PISiurków........................... mysle ze trzeba sól dookoła domu rozsypac ................................ brak słow..
TK2021.04.21 10:00
"Kościół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła.Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań" Tadeusz Kościuszko (list do Adama Czartoryskiego napisany w 1814 roku o potrzebie rozdziału Kościoła od państwa, podczas Kongresu Wiedeńskiego)
eee...2021.04.21 10:16
Ale wiesz, że jest loża Kościuszko?
Przemek2021.07.2 14:03
A co lóż się boisz? Kościuszko dobrze gadał. Watykan to jedna wielka loża babilońska.