Projekt obywatelski przeciwko paradom równości - zdjęcie
04.03.20, 17:50Fot. Pixabay

Projekt obywatelski przeciwko paradom równości

56

Fundacja Życie i Rodzina stworzyła projekt obywatelski, którego celem jest wprowadzenie zakazu tzw. parad równości.

Pomysł autorzy projektu „Stop LGBT” uzasadniają coraz większą aktywnością i nachalnością, propagującą ideologię środowisk LGBT. Krzysztof Kasprzak, zasiadający w zarządzie fundacji, podkreśla, że tzw. parady równości się niezgodne z konstytucją:

-„ Przygotowaliśmy projekt, który będzie zakazywał organizowania parad równości. Parady równości nie mają prawa przechodzić przez polskie miasto dlatego, że łamią one polski porządek konstytucyjny. Podważają to, co jest w polskiej konstytucji, czyli uprzywilejowaną rolę małżeństwa definiowalnego jako związek kobiety i mężczyzny. Konstytucja jasno stanowi, że ten związek podlega szczególnej ochronie i my o tą szczególną ochronę będziemy zabiegać naszym projektem. 16-17 marca będziemy składać pierwszy tysiąc podpisów w Sejmie, potem marszałek Sejmu ma dwa tygodnie, by nas zarejestrować. Szacujemy, że zbiórka wystartuje na początku kwietnia” – powiedział.

W najbliższych dniach na polskich ulicach mają pojawić się wolontariusze, którzy będą zbierali podpisy pod projektem. Do utworzenia komitetu inicjatywy ustawodawczej potrzeba tysiąc podpisów. Aby dokument mógł trafić do sejmu natomiast, musi być ich 100 tys.

Razem z projektem pojawią się najpewniej zarzutu wobec jego zwolenników o nietolerancję. Tolerancja jednak, jak mówi sama etymologia tego słowa, oznacza znoszenie czegoś, czego nie można zaakceptować. Pozwalanie na manifestowanie i propagowanie swoich poglądów zdecydowanie wykracza poza tolerowanie środowisk LGBT.

 

kak/ radiomaryja.pl

Komentarze (56):

XYZ2020.03.11 14:13
Założę zaraz projekt obywatelski przeciw paradowaniu z umęczonym, nagim trupem przytroczonym do krzyża. Dzieci na to patrzą!
Poznaj tajniki jak Zarabiaja gwiazdy2020.03.4 22:28
Praca Zdalna - Nowy biznes online, Zarobki ponad 10.000zł miesięcznie, hit roku 2020, wysokie i stałe dochody, praca zdalna wystarczy smartfon lub laptop, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i nauczyć inwestowania na stronie: https://inwestcrypto.com.pl
jank2020.03.4 20:01
Oprócz zbierania podpisów na ulicy, konieczne jest ich zbieranie poprzez INTERNET!
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.4 20:09
W internetach większośc lewactwa, więc prawactwo nie ma tu czego szukać :)
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.03.4 20:01
Sprzeczny z Konstytucją. Art.57
ZERR02020.03.4 21:56
Art 57 nie jest bezwzględny, ponieważ ogranicza go art. 13 Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu Ideologia gender mainstraming i LGBT to inna nazwa marksizmu kulturowego (wywodzącego się wprost ze zbrodniczego trockizmu) i jako taka musi być zakazana.
anonim2020.03.4 22:38
Homofobia to jedna z charakterystycznych cech zakazanego faszyzmu. A marksiści tak samo zwalczali lgbt jak hitlerowcy, frankiści i faszyści nieuku.
ZERR02020.03.4 23:20
Bajki opowiadasz. W pierwszej dekadzie bolszewizmu LGBT cieszyło się pełnia przywilejów, aż Stalin połapał się, jaki bałagan powodują, i z musu wziął towarzystwo za twarz.
anonim2020.03.5 1:25
Hitler też Żydów nie mordował w komorach gazowych od pierwszego dnia urzędowania, ale co z tego. Wszystkie najbardziej zbrodnicze totalitaryzmy mordowały lub prześladowały homoseksualistów. katolicyzm, nazizm, faszyzm, frankizm, komunizm/stalinizm - wszystkie bez wyjątku. To chyba jedyna cecha tych zbrodniczych reżimów która była dla nich wszystkich wspólna, w reszcie się nieco różniły, może prócz aborcji tylko.
ZERR02020.03.5 10:42
Nazizm został w wielkiej części utworzony przez niemieckich homoseksualistów. Potem, jak w każdej rewolucji, pierwsza gwardia idzie do piachu. Obawiam się, że i teraz, po zwycięstwie kolejnej fali zbrodniczej rewolucji, ludzie lgbt jako już niepotrzebni, zostaną wysłani do diabła. Mniej więcej na takiej zasadzie, na jakiej Stalin wydusił starych bolszewików.
YourFavoriteFutureArsewipe2020.03.5 12:51
Co wspólnego ma wolność urządzania pokojowych zgromadzeń z partiami politycznymi?
ZERR02020.03.5 13:21
Zapytaj prokuratora, niech on ci wytłumaczy, dlaczego ścigają jak opętani pokojowe zgromadzenie się naziolków w środku lasu z pokojowa wafelkową swastyką.
Pfft2020.03.4 19:46
"Pozwalanie na manifestowanie i propagowanie swoich poglądów zdecydowanie wykracza poza tolerowanie środowisk LGBT." I wy, Frondo, macie czelność publikować obok czegoś tak obrzydliwego narzekanie na brak tolerancji u jakiegoś Gdańskiego radnego...
Ed2020.03.4 19:15
Słuszna inicjatywa - publiczne epatowanie tego, że jest się zboczeńcem, jest zboczeniem do kwadratu
Pfft2020.03.4 19:48
Być może tak jest - ale według konsensusu naukowego osoby LGBT nie są zboczone, więc twój komentarz ich nie dotyczy.
ZERR02020.03.4 22:12
Nie ma żadnego takiego "konsensusu". Równie dobrze mógłbyś się powoływać na konsensus o wyższości gospodarki socjalistycznej.
Ed2020.03.4 23:02
a czy ten "naukowy consens" nie opiera się czasem na raportach hiperturbo pedała-pedofila Kinseya, który do swych badań wykorzystywał pedofilii i setki dzieci a reprezentatywną grupę badawczą stanowili u niego męskie dziwki i qrwi-szony spod latarni? to pytanie retoryczne, gdyż tak właśnie jest, raport kinseya to dokument źródłowy większości opracować WHO
Joanna2020.03.4 20:21
Kretyn.
Joanna2020.03.5 9:59
A ty trollu/ trolluwo powtarzasz się.
Joanna2020.03.5 9:58
Tak, jest nie tylko zboczeniem, jest zboczeniem które chce wymusić uznanie go przez wszystkich za normalność.
ZERR02020.03.4 18:50
Czy ktokolwiek widzi jakieś zasadnicze różnice między paradami dominacji gejów a pochodami skrajnie lewicowych nazistów? Poza oczywiście rozmachem. Naziści nie mają tylu członków, co Sekta LGBT. Wiele ich łączy, mało dzieli. I jedni i drudzy domagają się "równych praw", szczególnie prawa do indoktrynowania cudzych dzieci na masowa skalę. I jedni i drudzy domagają się całkowitego przebudowania społeczeństwa i państwa dla ich wygody. I jedni i drudzy maszerują pod sztandarem Postępu, oraz pod drugim sztandarem: sztandarem Nienawiści. A może to jeden sztandar, tylko raz jedną, raz druga stroną obrócony.
Maria Blaszczyk2020.03.4 19:54
Skrajnie lewicowego czego? Jakiej "Sekty"? I kto się domaga prawa do indoktrynowania? Bo poki co w prawie każdej placówce oświatowej jest katecheta... I na różnie sposoby próbuje indoktrynować cudze dzieci. Najgorzej, to stworzyć sobie fantastyczne uniwersum, a następnie w nie uwierzyć.
ZERR02020.03.4 21:51
1. Jeśli Ruch LGBT przejawia cechy Sekty, jest Sektą. Jeśli postulaty LGBT przejawiają cechy ideologii, to LGBT jest ideologią. 2. nazizm był i jest ideologią skrajnie lewicową, antykatolicką i socjalistyczną. 3. Domagacie się sprania dzieciom mózgu jawnie fałszywą (i niezwykle degradującą) ideologią LGBT. Jeśli ktoś woli inaczej, może nazywać toto genderyzmem. 4. Religie i ideologie o sile religii nie są "prawdziwe" ani "fałszywe" bez względu na to czy Bóg istnieje albo czy Marks miał racje. Fantastyczność uniwersum nie ma tu nic do rzeczy. Powoływanie się na realność Boga przy ocenie religii to bezrozumność najwyższej próby. Istotą Religii lub ideologii jest sposób ułożenia stosunków między ludźmi, definicje dobra zła piękna brzydoty itp. kwestie cywilizacyjne, a nie fałszywość lub realność zaświatów. Kto tego nie rozumie, ten niczego nie rozumie.
Dam2020.03.5 8:47
1. Cechy sekty przejawia też KK (wszystkie poza jedną - izolacją od rodziny - ale to ze względu na powszechność) 2. Nazizm przejawiał część cech lewicowych i prawicowych: socjalizm, podporządkowanie społeczeństwa są lewicowe, nacjonalizm, kult wodza prawicowe. Z resztą ty też chcesz podporządkować społeczeństwo pewnej idei (przypadkiem tej, z którą się zgadzasz), czy oznacza to, że jesteś skrajnym lewakiem? 3. Każda skrajność jest zła, czy to LGBT, czy Katolicyzm, czy inna. 4. Wiara w dane bóstwo jest podstawą religii. Reszta tego co opisałeś to kultura. Do kultury nie potrzebna jest religia.
ZERR02020.03.5 11:11
Kościół katolicki nie przejawia cech Sekty. Ciekawe jakie masz wyznaczniki sekty? Nacjonalizm nie jest prawicowy, i był wielokrotnie wyklinany przez Kościół. Była to ideologia lewicowa gdy lewica nie wymyśliła jeszcze socjalizmu. Rewolucja francuska była prowadzona pod hasłami nacjonalistycznymi. Dopiero nacjonalizm "ochrzczony", po odwróceniu pewnych wektorów, zgodny z np polską kulturą, najczęściej jest prawicowy. Co to znaczy kult wodza? Jeśli już, to prawicowa jest monarchia, tyrania zaś jest lewicowa. Dla idei nie ma znaczenia czy wprowadza ją jeden satrapa (z gronem doradców), czy jakiś triumwirat, czy dyrektoriat czy nawet kilkusetosobowy sejm. Społeczeństwo tak czy inaczej jest podporządkowane jednej idei, albo jak wolisz, jednej kulturze. Lewicowe idei socjalizmu, albo jakiegoś genderyzmu. Prawicowe np kulturze katolickiej. Inaczej nie jest społeczeństwem, tylko prymitywna "wspólnotą pierwotną".
ZERR02020.03.4 21:54
Katecheta naucza cudze dzieci, ponieważ tego chcą ich rodzice. SWOJE dzieci możesz nawet pouczać o prawach pedofilów i o prawie do zmiany płci rano w południe i wieczorem, ja to popieram. Jeśli ktoś degraduje SWOJE dzieci, to bardzo dobrze. W życiu skonfrontują się one z dziećmi normalnie wychowanymi i nie zostanie po nich mokra plama.
Dam2020.03.5 8:50
Może teraz. Przez lata istniał przymus społeczny (to samo, o co oskarżasz LGBT, że chcą wprowadzić) chodzenia na religię. Inną sprawą jest, że ani religia, ani zajęcia LGBT nie powinny być finansowane z budżetu.
ZERR02020.03.5 11:00
Każda kultura to pewien przymus społeczny. na przykład - "przymus" ustępowania ciężarnym miejsca w autobusie. Albo "przymus" uznawania pewnej religii. Z tym że jedyną konsekwencją łamania tych "przymusowych" wartości, jest co najwyżej niechęć ze strony innych osób. A każdy ma pełne prawo nie lubić kogo zechce, i nie musi się z niczego tłumaczyć. Sekta LGBT chce jednak wprowadzać swoją indoktrynację przymusem państwowym - nawet jeśli na początku zostawia (dla PR) furtkę dobrowolności, to z każdym rokiem furtkę przymykają, i na końcu, po kilku latach, gdy ludzie przywykną do ostentacji zboczeńców Queer czytających dzieciom w bibliotekach, seksindoktrynacja wg pedofila Kinseya jest przymusowa.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.5 11:44
Zerro jest chory psychicznie na serio nie na żarty i trzeba go specjalnie traktować. Jest niezdolny do merytorycznej dyskusji.
Kil.2020.03.5 19:56
Mario, Błąd! Katecheta nic nie próbuje na siłę! Religii uczy po podpisaniu zgody!" Jak nie wiesz co robią wasi "gedwerowcy" w szkołach, to zamknij szanowną bużkę? To wasi indoktrynują cudze dzieci na różne sposoby, pod różnymi przykrywkami! Katecheci nie demoralizują, małych dzieci, nie uczą ich np. masturbacji...itp.! W takim wieku to kilkuletnim dzieciom jest niepotrzebne!
Kil.2020.03.5 20:01
Sorry, pomyłka literówka, w.być : genderowcy.
Leszek 2020.03.4 18:39
Parada do piekla, ale tam każdy ma swojego gryla.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.4 20:08
Leszku aleś ty wypuszczony ale byś sobie poruchał!
STANISLAW2020.03.4 18:33
W tytule jest błąd. Nie jest to projekt przeciwko paradom równości, ale przeciwko paradom tzw. równości, albo przeciwko paradom "równości". W tym sformulowaniu jest znaczna różnica.
ogar2020.03.4 18:29
Nic z tego nie będzie bo taki projekt jest niezgodny z prawem. Narusza konstytucyjne prawa.
Kil.2020.03.5 19:46
Ogarze! Otóż nie narusza praw konstytucyjnych! Jest zgodny z prawem ! Zapoznaj się z projektem i Konstytucją! A potem opiniuj ! "Ogary poszły w las"! Pamiętasz?
STANISLAW2020.03.4 18:27
Na pewno podpiszę!
Jacek Placek2020.03.4 18:12
Generalnie nigdy nie byłem na paradzie równości ale daleki jestem od chęci zakazywania tego typu imprez. Jak się nie podoba można nie iść, podobnie jak się nie podobają święta kościelne też można nie uczestniczyć. Na tym właśnie polega wolność. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.4 18:05
parady równości są tylko i wyłącznie pokazywanie ludziom jak wygląda dzicz ---kiedyś na ulicach pokazywana dzikie zwierzęta i inne dewiacja teraz sami zboki pokazują NORMALNYM ludziom jak wygląda zwyrodniała istota ,bo człowiekiem takie bydło nie należy tytułować
Kil.2020.03.5 19:43
To naprawdę twój wpis? Czyżbyś trochę zmądrzał? To jest prawda ! Tylko, abyś się nie zgrywał!
anonim2020.03.4 18:04
Obleśne procesje Bożego Ciała muszą stanowią promocję kanibalizmu, który jest w polskim prawie nielegalny, należy z całą stanowczością te perwersyjne parady zboczeńców katolickich tępić. Nowych przepisów nie potrzeba bo obecne już kanibalizm penalizują, tylko prawo trzeba egzekwować!
Styki2020.03.4 19:10
Przepisales to z Bezboznik u stanka?
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.4 18:01
🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈 www.paradarownosci.eu Serdecznie zapraszamy na Paradę Równości 2020. Już 20 czerwca! 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
Kil.2020.03.5 19:38
No co ty geju taki jesteś nierozgarnięty?? Zapraszasz, a w jakim Mieście??? Nie napisałeś? Widzisz jak kłamiesz? hahaha! Czyżby u Czaskowskiego?
Sauron2020.03.4 18:01
O cie ch*j, jeszcze trochę i katole zaczną postulować o kary śmierci dla homoseksualistów.
derwan2020.03.4 22:06
Nie o karę śmierci pedrylu ale o przymusowe leczenie będziemy postulować, jak najszybciej należy spenalizować kontakty homoseksulane, dość dyktatu mniejszości!!!
Sauron2020.03.4 22:43
Och, ile ten homoseksualizm wywołuje w Tobie emocji.. Wiesz, że było kiedyś badanie, które pokazało, że wśród najżarliwszych homofobów jest procentowo więcej gejów niż wśród tych mniej radykalnych bądź nie-homofobów? Przemyśl to, może czas przestać się nienawidzić i zaakceptować swoją prawdziwą naturę.
M.2020.03.4 17:58
"Pozwalanie na manifestowanie i propagowanie swoich poglądów zdecydowanie wykracza poza tolerowanie środowisk LGBT. " A tzw. "boze cialo" to co?
anonim2020.03.4 18:05
boże ciało to jawna promocja kanibalizmu, jest to impreza sprzeczna z polskim prawem które już istnieje - wystarczy je tylko skutecznie egzekwować
ZERR02020.03.4 19:38
spróbuj ruski miesiąc popamiętasz
Janka2020.03.5 11:48
A mnie się w moim mieście udało i parady Bożego Ciała zdelegalizowaliśmy na całym osiedlu. Teraz muszą po wyjściu z Kościoła grzecznie nikomu nie przeszkadzając w ciszy bez wrzasków opuścić teren osiedla, iść do pobliskiego parku gdzie nikomu nie przeszkadzają i tam sobie paradować w swoim gronie nikomu nie przeszkadzając. I tak już od 7 lat to działa i wszyscy sobie bardzo takie rozwiazanie chwalą. Polecam, z katolickim terroryzmem da się walczyć, trzeba tylko uwierzyć a zapewniam że na gruncie polskiego prawa każda niemal sprawa jest z góry wygrana, tylko ludzie nie mają świadomości swoich praw po prostu. My nie użyliśmy faktu nielegalnej promocji zakazanego kanibalizmu ale przepisów art. 193 k.k. oraz art. 51 k.w. najpierw proboszcz jako organizator dostał 5 000 grzywny, potem mu się odechciało o posłuchał.
ZERR02020.03.5 12:01
Joj, no co też ty nie opowiadasz! Serio? Normalnie, mokre sny katofobika
***2020.03.4 20:40
.......albo i dwa.....miesiące.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.4 18:10
rozwinę skrót lgbt ------L--dzie G--nidy B--ydlęce T--olerancję --i ot cały skrót tego bydła
M.2020.03.4 23:46
O jezu...
Kil.2020.03.5 19:32
" NIE WZYWAJ PANA BOGA NA DAREMNO" ! W dodatku brak ci szacunku, pisząc "Jezu" , z małej litery! A swoje imię też piszesz z małą literą?? Nie! Czyż jesteś ważniejszy? Nie, nigdy! W dowodzie osobistym, też masz z małej litery!?