Prof. Sadurski atakuje PiS i drwi z tragedii smoleńskiej. 'Jęty szałem bliźniak, setki cynicznych cwaniaków' - zdjęcie
06.03.19, 17:23zdj. screen Youtube/TOK FM

Prof. Sadurski atakuje PiS i drwi z tragedii smoleńskiej. 'Jęty szałem bliźniak, setki cynicznych cwaniaków'

21

"Pamiętacie comiesięczne “Zbliżamy się do prawdy”? Jęty szałem bliźniak i setki cynicznych cwaniaków, tuczących się na jego rozpaczy"-napisał na Twitterze prof. Wojciech Sadurski, prawnik zajadle atakujący zarówno PiS, jak i jego sympatyków.

Sadurski słynie z dość kontrowersyjnych pomysłów. Swego czasu chciał stworzyć "Obywatelski Trybunał Stanu", innym razem zwyzywał wyborców Prawa i Sprawiedliwości od "nieoświeconego plebsu", teraz natomiast przypomniał sobie o miesięcznicach smoleńskich. 

"Pamiętacie comiesięczne “Zbliżamy się do prawdy”? Jęty szałem bliźniak i setki cynicznych cwaniaków, tuczących się na jego rozpaczy: Macierewicz, Binienda, Karnowscy… Miliony dla hochsztaplerów, by zaspokoić paranoję nieszczęśnika. Tego zostawić nie można! Temat jest otwarty"- napisał na Twitterze. Dwa ostatnie zdania sugerują chęć "rozliczenia"- Jarosława Kaczyńskiego? Podkomisji smoleńskiej? Dziennikarzy? Brzmi groźnie i... niezbyt demokratycznie. 

"Myślę, że cynizm, hipokryzja, bezczelność i zakłamanie tej władzy ją w końcu zgubią – bardziej, niż gospodarka, edukacja, ochrona zdrowia czy sprawy zagraniczne. Polacy zniosą wiele, ale takiego śmiania im się w nos przez niemoralne miernoty - chyba nie"-przekonuje dalej profesor. Czy chodzi o tych samych Polaków, których wcześniej nazywał "nieoświeconym, ignoranckim plebsem?"

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (21):

Zael2019.03.6 20:09
To straszne, że portal katolicki przyciąga taką lewacką i ateistyczną szumowinę jaka się udziela na tym forum.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.6 20:31
Racja, to straszne. Dlaczego się ich nie cenzuruje???
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.6 23:00
Tez się nad tym zastanawiam . Bo jak by pofantazjować , to gdzie by to lewaćtwo mogło pracować przeciw PiS - owi i wszystkim co z nim związane. No gdzie ? Najlepiej tam gdzie się tacy jak ja albo ,,Zael" dali się nabrać na katolickość .
Albert2019.03.7 9:37
Niektórzy lubią się trochę rozerwać.
Marian2019.03.7 14:22
To idz do burdelu
Anna2019.03.6 20:04
Peerelowski profesorek, ojciec komunistyczny poseł. Robił karierę za granicą, gdy żaden przyzwoity Polak nie miał możliwości wyjazdu, nie mówiąc już o studiach za granicą. Ciekawe, kto te studia finansował. Zieje taką nienawiścią, takim jadem prosto z piekła, że przynosi wstyd pracownikom nauki.
Marian2019.03.7 8:57
a czego innego spodziewasz sie po zydzie
Andrzej Malik2019.03.6 19:34
No dobrze, a zbliżyliście się do prawdy? Wiecie co się stało nad Smoleńskiem? Macie wyniki skanowania, badania próbek we Włoszech i UK? Pamiętajcie- tylko prawda jest ciekawa :-)
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.6 20:37
To w nauce nazywa się "Paradoks Jarosławo dychotomiczno Puchatkowy" Tak krótko paradoks ów dotyczy tego, że jeśli zbliżanie się do czegoś jest złożone z nieskończonych podziałów (Zenon z Elei nie wiedział, że nieskończone ciągi mogą mieć skończone granice) to nigdy się celu nie osiągnie i im bliżej się zbliżamy tym dalej jesteśmy (to akurat z Puchatka)
Albert2019.03.6 18:17
Czy chodzi o tych samych Polaków, których wcześniej nazywał "nieoświeconym, ignoranckim plebsem?" Nie. Nieoświecony, ignorancki plebs głosował na PIS. Chodzi o te 63% Polaków, czyli normalnych ludzi, którzy na PIS nie głosowali. Sadurski nie drwi z tragedii smoleńskiej. Drwi ze wszystkich kłamliwych i złodziejskich zaprzańców, którzy na bazie tej tragedii zrobili sobie drabinkę do kariery i źródło do napychania własnych kieszeni pieniędzmi z budżetu.
janem12019.03.6 18:43
chce ci przypomniec ze przez kilkadziesiat lat to niemcy wymordowali w Katyniu polakow,wtedy nie krzyczales ze to bylo klamstwo?Moze juz za kilka lat dowiemy sie oficjalnie kto stal za tym zamachem.Szkoda ze jestes ateista bo przeczytalbys sobie w ksiazce.Aniol Stroz do Polakow mowi trzy razy ze to byl zamach-12 kwiecien 2010rok.To co wydarzylo sie w ostatnich dniach ,jest wlasnie takim znakiem,gdyz ta ofiara zamordowanych ludzi w samolocie ukaze w niedalekiej przyszlosci prawwdziwy sens...Dalej,wypadek samolotu nie byl przypadkowym incydentem lecz ZNAKIEM....ten spisek planowany byl juz o wiele wczesniej...
Albert2019.03.6 18:56
Zapomniałeś leków wziąć. O tym, co się wydarzyło w Smoleńsku wiemy już od 8 lat. Tylko kompletni analfabeci i ludzie bez znajomości podstaw czegokolwiek kwestionują raport Millera. Opowieści o zamachu to zwykłe sekciarstwo i tyle. Brak dowodów na temat zamachu, brak choćby podstawowej wiedzy na temat samolotów i techniki lotniczej, brak umiejętności samodzielnego rozumowania, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, za to niezachwiana, ślepa i bezpodstawna wiara w bajeczki o zamachu - to właśnie charakteryzuje sektę Smoleńską. Jeśli ktoś twierdzi, że w Smoleńsku doszło do zamachu - jest zwykłym debilem. I tak należy go traktować.
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.6 19:10
Jednak się pospieszyłem w tym twierdzeniu o braku uzasadnienia . Jest . I to jakie .,, Wieloznaczenio" Głównie jednak pokazuje cel walki ,,Brygady " : MA WRÓCIĆ TO CO BYŁO . A Smoleńsk .... e tam , co tam ....
Albert2019.03.6 19:23
A może jeszcze raz, ale tym razem po polsku?
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.6 22:47
A co ,ma Pan problemy z polskim językiem .? No tak . Jak się ksiązki chowało do psiej budy, to co się dziwić . A może Jugendamty ( czy jak im tam )skierowały Pana w młodości do dojcze rodziny "
Albert2019.03.7 9:36
Nie, po prostu nie zamierzam tracić czasu na czytanie bełkotu wygenerowanego przez jakiegoś językowego analfabetę. Jeśli chcesz, by ktoś przeczytał twój komentarz, napisz go po polsku.
Kolarz2019.03.6 18:02
w Polsce jest chuligańska demokracja, w zasadzie można bezkarnie głosić wszystko. Tylko po co cytować na w miarę przyzwoitym portalu mowę miłości przeciętnego, szerzej nieznanego profesora.
Albert2019.03.6 18:14
Bo ma rację?
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.6 19:02
A na UZASADNIENIE tego Albertusiowego , twierdzenia , to już Albercika nie stać ? Takie ,,nie bo nie " juz gdzieś słyszałem .
kosa2019.03.6 20:21
Ma rację bo jest lewakiem...??? Profesura to chyba za kury i kaczki. prostak nie profesor
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.6 18:57
Piszesz ,,w miarę przyzwoity portal " No to ja zapytam . Po co przyzwoity ? Pan ,,Albert " i kilku innych ,,albertopodobnych" przeniosło się z Onetu na Frondę . jak zwierzaki na dobrą łączkę . Tu maja ,,wiktu " co niemiara , Marny ze mnie polityk ., ale gdyby to ode mnie zależało . i polecono mi zorganizować kichanie po PiS -e i Kościele . tez bym taką ,,Frondę '' zorganizował .Brygady też