Prezydent: Nie zgodzę się na żadne eksperymenty na naszych dzieciach. Absolutnie nie ma zgody na żadne agresywne programy edukacji seksualnej - zdjęcie
01.07.20, 14:07Prezydent Andrzej Duda/TT/#DUDA2020

Prezydent: Nie zgodzę się na żadne eksperymenty na naszych dzieciach. Absolutnie nie ma zgody na żadne agresywne programy edukacji seksualnej

71

Prezydent Andrzej Duda po raz kolejny mocno i zdecydowanie zadeklarował, że chce chronić polskie rodziny. Rodzina to związek kobiety i mężczyzny. Podkreślił, że „absolutnie nie ma zgody na żadne agresywne programy edukacji seksualnej”.

Na wiecu wyborczym w Drawsku Pomorskim w województwie Zachodniopomorskim Andrzej Duda powiedział:

- Chcę chronić i wspierać rodzinę nadal. Ja się absolutnie nie godzę i nie zgodzę na żadne eksperymenty na naszych dzieciach, na ich seksualizację, na jakiekolwiek adopcje przez pary jednopłciowe. Nie ma tego, nie ma takiej możliwości

Podkreślił także:

- Absolutnie nie ma zgody na żadne agresywne programy edukacji seksualnej, na to, żeby uczyły tego jakieś instytucje, które nie są instytucjami szkolnymi, co dzieje się poza kontrola rodziców i bez ich zgody"

Dalej wyjaśnił:

- Dlaczego ja mam przemilczać to, przepraszam, że w konstytucji polskiej jest napisane, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, i ja się na nic innego nie godzę. Jeżeli żyjemy w wolnym kraju, mam prawo to mówić, i to głośno


mp/twitter/#duda2020

Komentarze (71):

skuter2020.07.31 21:52
Brawo Duda głosowałem na ciebie
Vox2020.07.10 10:23
Prezydent naszego kraju powinien być wyjątkowy, ponadprzeciętny, wierzący. Znać języki obce, być otwarty na wszystkich ludzi, elokwentny, szanujący innych. Taki JEST Andrzej Duda!!! Niech mu Pan Bóg błogosławi!
Kasikas2020.07.3 12:37
BRAWO takiego Prezydenta chcą POLACY
wola boska2020.07.3 8:58
jak to się przyjemnie czyta komentarz polskiego patrioty który zwie się taro który widzi jak to zboczone nauczycielki wyciągają dzieci na parady LGBT. Ale to taro jakoś nie widzi jakie zło czynią tabuny księży katolickich którzy od zawsze molestują młodzież Ten dyżurny heiter dudy jest tak obłudny jak i jego sponsor. Nie zająknie się ani na chwilę że prawdziwą oazą zła jest stado wygłodniałych katolickich pedofili niszczących życie dzieci -dających przykład jak można co innego mówić i co innego robić. Szczytem zakłamania jest mówienie że pedofili należy leczyć i zamykać i ni stąd ni zowąd ułaskawiać pedofila by ten mógł się zbliżać do swojej ofiary. Chcecie takiego człowieka zrobić prezydentem? mało wam 5 lat pokrętnych kłamstw i oszustw?
Hans2020.07.3 8:49
No chyba że to będzie wizyta pana prezydęta na stronie Ruchadło leśne - czyli nadrabianie zaległości z czasów kiedy to mamuśka nie powiedziała panu prezydętowi jak sie robi dzieci i czy pedofilstwo jest edukacją seksualna czy tylko ofiarąskładaną bogu poprzez ich przedstawicieli na ziemi czyli księżom katolickim. Bo jakoś nie słyszałem by byli tam pastorzy protestantcy czy imamowie, czy popi z cerkwi prawosławnej.
Henryk2020.07.2 9:14
Jak z Kolbergiem po kraju, tak my Rafała miłośnicy jeździmy wszędzie, pierzemy mózgi,a co wyprane wpuszczamy do rzeki, stąd te ścieki! Na utylizacji zaoszczędzimy,... więc w końcu program Rafała jest znany ,,ŚCIEKI DO RZEKI"! Zaoszczędzone pieniądze przelejemy na konta na Antylach Holenderskich, a potem przerzucimy do Luksemburga i wrócą jak bumerang,do kieszeni wójta! Jesteśmy Rafał z tobą, my szemrani pieniędzy zbieracze, tęczowej sztuki adepci,tułacze, wzdychamy do ciebie, tyś naszą nadzieją,tęczowej świty, Sorosa wychowanek! Ostatnią deską ratunku, nadzieja w tobie, że przebudujesz polski zaścianek, przekażesz w prezencie, polskie dzieci,młodzież, seksedukatorom po kursach Sorosa! A my etapami z Rabiejem,Biedroniem,Hołownią ze wsparciem Kamysza, zrobimy z Polski raj dla gejów, Wyspy Szczęśliwe,Samoa Zachodnie, tu w Europie,...to takie modne! Tyś naszą nadzieją,rób wszystko, kłam ,jak ostatni cham, by otumanić głupiutkich, władzę przejąć,a potem..., żegnaj Gienia,świat się zmienia!!! Spędzaj do swego tęczowego zboru, wszystkie marginesy i odczepieńców, by normalność,zdeptać,zniszczyć, zaprowadzić globalny raj na ziemi, wg Sorosa,Billa Gatsa pomysłów, Samoa Zachodnie, stąd Mead, adeptka waszej sztuki, zachwalała ją,wchodząc w tęczowe spodnie! Ten program ,bożka krezusa, bez barier dzieci i młodzieży wychowanie, Rafał łyknął, jak kluskę pelikan, programem jawno-tajnym nazwał, w każdym obszarze,wszędzie,,ŚCIEKI DO RZEKI"!!! Jeśli chcesz mieć świat szemrany wokół siebie, głosuj na Rafała,tak słodko mówi, a ten tajny program,Cię zgubi!!!
Anonim2020.07.1 22:59
Mam nadzieję, Panie Prezydencie, że na nieagresywną seksualizację również zgody Pan nie da! Problem w tym, że dzieci nie mogą się przed seksualizacją bronić, podobnie jak przed alkoholem, czy narkotykami, po prostu się uzależniają i niszczą swoje życie. Poza tym jest to sztuka praktyczna. Więc każda forma seksualizacji nieletnich jest deprawacją!
Piotr Zajkowski2020.07.1 21:23
Dlaczego kłamiesz człowieku? 5 lat nie tknąłeś palcem aby zabezpieczyć rodziny i państwo przed masonerią i lgbt, a teraz bredzisz że nie pozwolisz na deprawację? Służysz jako długopis pewnej grupie nikczemników, o jej narodowości nie będę wspominał. W życiu już na ciebie nie zagłosuję.
Pola R.2020.07.1 22:35
Piotrze Zajkowski !Co ty chłopie bredzisz !? Napisz jaśniej! Skąd to wyczytałeś! Kłamiesz!
Twoje imię2020.07.1 22:48
Zamnij japę trollu zmieniający płeć
opty2020.07.1 17:50
Byłem, Widziałem, Zwyciężymy!
Polak2020.07.1 19:33
Oczywiście że Polacy zwyciężą, Adrianek straci posadkę, a szeregowy poseł-bratobójca straci długopis do podpisywania wszelakich bubli prawnych :)
Arek2020.07.1 23:36
Oczywiście durniu,że zwycięzymy żaden kłamca i malwersant trzaskowski nam nie podskoczy. Panie Prezydencie Najjasniejszej Rzeczpospolitej murem stoimy za Panem ,do walki 12.07.2020 i wyniku takiego ,żeby tym platfusom szczena walneła o bruk!!!
Seks kamerki2020.07.1 17:41
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
taro2020.07.1 17:21
nie ma zgody na zboczenia,ale zboczone nauczycielki moga zabierac klasy na parady dewiantow?
Nesse2020.07.1 15:29
Ale jest zgoda, aby pedofil wrócił do domu w którym znajduje się jego ofiara, w końcu to "sprawa rodzinna"? Nie wiem, czy dziś jest dzień tuszowania głupich, bezmyślnych decyzji Andrzeja Dudy?
Anonim2020.07.1 15:44
- "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." -
Nesse2020.07.1 17:19
Tak to wygląda, czyż nie?
Daria2020.07.1 15:22
Wiadomo, że dzieci są w kapuście, a najlepiej edukuje proboszcz teofil. Zapomniał jeszcze dodać: bij geja, łapaj żyda !
kaliop2020.07.1 22:40
PO raz kolejny Lechu -"Dario" się ośmieszasz! / Przecież wiemy, że to twój nick Lechu!! To po jakiego palanta tak piszesz! Jesteś żałosny....
Rozpacz "opozycji"!2020.07.1 15:08
Ulice są zarzygane w okręgach gdzie 5-ciojęzyczny wygrał, pijanych agresywnych pełno. Rozpacz "opozycji"!
Hipokryzja frondy2020.07.1 15:01
DUDA=OBŁUDA DUDA=TCHÓRZ DUDA=MARIONETKA
Agnieszka2020.07.1 14:57
Co za bezczelna hipokryzja. Przecież mieli przez 5 lat pełnię władzy czyli narzędzia, by wypowiedzieć konwencję stambulską, zablokować takie eksperymenty według zaleceń komunistycznego WHO, które już w polskich szkołach mają miejsce. Nie zrobili nic, nawet propozycji ustawodawczej ze swojej strony nie złożył w takich sprawach i tylko nadskakiwał ze swoim zapleczem politycznym tym od LGBT i deprawacji seksualnej w szkołach a teraz śmie takie ściemy robić?
Polak2020.07.1 14:56
Adrianek nie zgadza się na "eksperymenty na dzieciach", dlatego natychmiast i bez zastanowienia ułaskawia pedofila. No czego nie rozumiecie? A przy okazji, co z funduszem medycznym który według Adrianka miał być wprowadzony jeszcze przed pierwszą turą? Może pisowska mafia liczy na zaniki pamięci, ale ta obietnica ma raptem dziewięć dni - i już widać że Adrianek dotrzymał jej tak samo jak swoich kłamstw z kampanii w 2015.
Olek....2020.07.1 22:45
GŁupku....! Czy ten "Adrianek.." to twój kolega??? Nas nie obchodzisz od dawna, a tym bardziej twoje brednie i halucynacje , jak po psychotropach ! Spadaj stąd na bambus ...!!!!
Polak2020.07.2 6:50
Co, bolą fakty pisowskiego trolla? I dobrze, ma was boleć :)
Ninel2020.07.1 14:43
Dla lewakoidalnych, pedofila jest niewybaczalna TYLKO w przypadku geja z seminarium. Wszystkie inne przypadki są instytucjonalnie ukrywane, a Ofiary są zastraszane / uciszane przez lewackie władze. Wyjątkowo uparte ofiary są skazywane za dręczenie pedofilów na karę więzienia. W skrajnych przypadkach, gdy pedofil nie może się doczekać kolejnego dziecka, władze lewackie odbierają wskazane dziecko normalnym ludziom i przekazują je pedofilowi, aby ten mógł się resocjalizować.
Maria Błaszczyk2020.07.1 20:50
W ilu sprawach dotyczących wykorzystywania dzieci brałeś udział? Boa ja w kilku. Nic nie ukrywała żadna z instytucji, dla których pracowałam. Nikt nie zastraszał ofiar. Żadna nie dotyczyła księdza. Łżesz zatem.
Ninel2020.07.1 22:32
To ty mijasz się z prawdą, co wykazano nawet przed Sądem w procesach Grooming Gangs, gdzie ujawniono, że Ofiary dopominające się o elementarną sprawiedliwość były INSTYTUCJONALNIE zastraszane, a w skrajnych przypadkach karcone fizycznie, aby trzymały buzie na kłódkę.
Ninel2020.07.1 22:35
W przypadkach o których piszę, nie dochodzi do żadnych procesów, ponieważ Sprawcy są instytucjonalnie ochraniani tak długo, aż sprawy się przedawnią. Czasem, w przypadku wyjątkowo upartych Ofiar, które dodatkowo mają wsparcie w rodzinie, dochodzi do wypłacenia niskiego zadośćuczynienia, pod takim jednak warunkiem, że Ofiara wycofa wszelkie pretensje wobec Instytucji Demokratycznego Państwa Prawnego. O ukaraniu winowajców mowy nie ma.
Andrzej2020.07.1 14:43
Brawo Prezydencie Musimy chronić nasze dzieci
AAAtomek2020.07.1 14:59
...przed księżmi!
Krakus2020.07.1 15:31
AAAtomek, ZAORAŁEŚ!!! :D :D :D
AAAtomek2020.07.1 15:36
To łatwe, za przeciwników mamy ćwierćinteligentów. Tyle, że swoją masą wygrywają wybory i rządzą. :/
PO 11, nie bądź ....2020.07.1 14:36
Znowu komentarze są usuwane. Ale napiszę jeszcze raz. Jedyna agresywna edukacja seksualna to ta w której straszy się małe dzieci piekłem, ciężkim grzechem, powikłaniami zdrowotnymi za zwykłą masturbację, gdzie piętnuje się ludzi LGBT. To ta edukacja zabija (samobójstwa zaszczutych dzieci), poniża i piętnuje. A ty mierny prezydencie jesteś też za to odpowiedzialny, mówiąc to co wyżej. Precz z PiS, precz z agresją.
You don't like it?2020.07.1 14:57
Get the fuck out!
Katoliczka2020.07.1 15:00
Co w tym złego że dzieci ostrzega się przed piekłem, grzechem i grzeszną zabijającą nienarodzone dzieci masturbacją pfu, przynajmniej ochroni sie je przed wiecznym piekielnym cierpieniem
AAAtomek2020.07.1 15:24
Jak myślisz, można się masturbować w piekle?
5032020.07.1 22:28
Obowiązkowo :)
Po 11, nie OBOJĘTNY2020.07.1 17:30
Nie zrozumiesz tego, ale straszenie dzieci piekłem jest równie złe, głupie jak fizyczne ich krzywdzenie. Albo nawet gorsze. Może jak dam przykład z innej religii, to zrozumiesz. No, np wycinanie dziewczynkom łechtaczek zardzewiałą żyletką bez znieczulenia, to też ok, bo bóg tak chce? Naprawdę religia zabiera rozum, moralność i poczucie dobra???
Ninel2020.07.1 22:48
A niby dlaczego "straszenie dzieci piekłem" ma być "gorsze"? Bo ostrzegamy dzieci przed czynieniem zła? Bo Bóg wszystko widzi, a Policja mało co widzi? To ci się nie podoba, że katolickie dzieci popełniają mniej haniebnych czynów? Widzę, że popierasz np zaszczucie Dominika, że aż się powiesił... Jakby dzieci były odpowiednio karcone, ostrzegane i straszone, to by do tego nie doszło, ale jak widzimy, lewakom się to nie podoba.
Po 11, nie OBOJĘTNY2020.07.2 8:04
"katolickie dzieci popełniają mniej haniebnych czynów",ale się ubawiłem :)))))
Ninel2020.07.1 22:55
Ciekawe dlaczego tak się napinasz na myśl o "wycinaniu dziewczynkom", ale w pełni popierasz masowe, wielotysięczne kastrowanie chłopców i wycinanie dziewczynkom nie tylko łechtaczek, ale ogólnie wszystkiego, podczas pseudomedycznych zabiegów tzw uzgadniania płci?
Po 11...2020.07.2 8:10
Co ty pleciesz, zabiegi uzgadniania płci to "grupa zabiegów chirurgicznych, poprzez które zmienia się wygląd fizyczny i funkcje posiadanych przez osobę transpłciową cech płciowych, tak aby przypominały one te, które są społecznie przypisywane płci, z którą się utożsamiają."
Ziutek2020.07.3 9:06
A czy piekłem nie jest dla dzieci i młodzieży pedofilstwo księży KK? Jak można być tak zakłamanym. Cyba że wstyd ci sie przyznać że i ciebie dopadła ta zaraza jaką są księża i wierchuszka KK
Ninel2020.07.1 15:57
chodzi ci o samobójstwa dzieci zaszczutych przez bezczelnych propagatorów LGBT? czy może o samobójstwa dzieci zmanipulowanych do zmiany płci? Czy może samobójstwa dzieci masowo odbieranych przez lewaków rodzicom, i potem przekazywanym pedofilom do resocjalizacji? A może o te dzieci, które były przez lewackie władze zastraszane, aby nie składały skargi na pedofilskie grooming gangs? A może o te dzieci, które lewackie władze Szwecji nakazały wykastrować? A co z dziećmi z Belgii, więzionymi przez pedofilów ochranianych przez władze wszystkich szczebli? O które dzieci ci chodzi?
Po 11...2020.07.1 17:33
Chodzi o dzieci zaszczute przez katolików.
Ninel2020.07.1 22:37
Nie odnotowano takich przypadków. Odnotowuje się za to wiele tysięcy dzieci nakłonionych przez lewackich ideologów do do samobójstwa lub eutanazji.
Matka2020.07.1 22:57
PO....11 " Odwal się od naszych dzieci! Zajdźcie sobie w ciążę pedały i urodźcie ! A od nas i naszych dzieci , to "FORA ZE DWORA" ! Jakoś wyrosłam, wychowałam dzieci i nie trzeba było w taki ordynarny, obleśny sposób nas szkolić , ani naszych dzieci! Wszystko ma swój czas ! Szkoda, że może już w wózku niemowlaka zaczniecie uczyć, wy zboczeńcy!
Nemo2020.07.1 14:32
Powiedział Duda, obrońca ułaskawiający pedofili... żenada.
Andrzej2020.07.1 14:46
Widać że wierzysz plotkom
AAAtomek2020.07.1 15:25
Ja kiedyś uwierzyłem, jak byłem dzieckiem, że jeden gość wmówił 14-latce, że poczęła tak po prostu! Ale po dłuższej analizie odrzuciłem tę hipotezę.
Ninel2020.07.1 22:52
Dzisiaj za to lewaki na masowa skalę wmawiają 12-latkom, że są innej płci niż są, i w związku z tym chłopcy muszą dać się wykastrować, a dziewczynki pochlastać daleko bardziej niż w najdalszych zakątkach czarnej afryki.
I dlatego ułaskawił pedofila?2020.07.1 14:29
j.w.
precz z dewiantami !2020.07.1 14:26
Brawa dla PAD ! Te opinie trzeba powtarzać i nagłaśniać !! Polski konserwatywny elektorat nie poprze nigdy Rafała T. , zwolennika LGBT .
loki2020.07.1 14:34
Ale pedofili popieracie bo oni gwalca dzieci tylko w rodzinie.
ladychapel2020.07.1 14:25
PiS to permanentne szukanie wroga. Kto kiedykolwiek cokolwiek mówił o agresywnej edukacji seksualnej? Czy PiS poza tym, że dzieci rodzą się w kapuście lub, że bocian je przynosi wie cokolwiek o edukacji seksualnej? Jest ona potrzebna, chociaż by i po to by mniej było takich przypadków jak te z dziećmi w beczkach po kapuście czy znajdowanych na śmietniku.
Ninel2020.07.1 14:38
Seksedukacja wg lewaków jest agresywna i propedofilska. Opiera się na "pracach" znanego pedofila, dewianta i przestępcy Alfreda Kinseya. Jest on wprost przywoływany przez autorów "matrycy WHO", jako wzór i autorytet. Lewactwo jeszcze niedawno jawnie walczyło o Prawa Pedofilów, pisało Petycje do parlamentów a nawet zmieniło definicję pedofilii APA na kolejną Orientację Seksualną, na wzór Homoseksualizmu. Nawet i dzisiaj na masową skalę ochrania pedofili (Belgia, UK, Niemcy) gdzie instytucjonalnie ukrywano masową pedofilię, prześladowano ofiary, urzędowo porywano dzieci normalnym ludziom aby przekazać je pedofilom do reedukacji.
Maria Błaszczyk2020.07.1 21:01
No tak. A nauka systematyki opiera się o Linneusza... Na litość boską, Kinsey to zamierzchła przeszłość, od tego czasu nauka rozwinęła się znacznie. Wiesz, w tym czasie leczono depresję lobotomią płatów czołowych - co ciekawe, w Polsce nie, bo nam na bagnetach przyniesiona sowiecka zwierzchność zabroniła... Wiedza o seksuologii i psychologii dziecka zmieniła się w co najmniej takim samym stopniu jak ta dotycząca psychiatrii. Więc tak - Kinsey był pierwszym badaczem seksualności ludzi, ale nikt dziś go nie traktuje inaczej niż biolodzy traktują Linneusza. Za czasów żadnego z nich nie istniała metoda naukowa, na której obecnie opiera się cała nauka - przez co ich badania są, co najwyżej, historyczną ciekawostką.
Ninel2020.07.1 22:44
Niestety, choć Kinsey to "przeszłość", to wcale nie zamierzchła, ani nie odrzucona. Jego Prace są nadal podstawą dzisiejszej tzw seksuologii, o czym mówią i piszą bez ogródek dzisiejsi czołowi seksuolodzy, w tym ci, którzy napisali Zalecenia WHO. Aby się przekonać samemu, wystarczy przeczytać wypociny WHO - w niczym nie odbiegają od prac Kinseya.
AAAtomek2020.07.1 14:23
Kiedy widać że pisior kłamie? Kiedy otwiera usta.
AAAtomek2020.07.1 14:22
Zgadzam się z Adrianem! Dlatego dzieci nie posyłam na lekcje religii!
abcd2020.07.1 14:17
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Darek2020.07.1 14:14
Duda chroni pedofili, wszystkie statystyki potwierdzają, że rzetelna edukacja seksualna ogranicza czyny pedofilskie aż o 95%, a wykrywalność takich przestępstw zwiększa dwukrotnie. Duda ułaskawił pedofila i to jest fakt. Co za różnica jakie są dziś jego relacje z ofiarami, czy to cokolwiek zmienia? Gwałciciele dzieci nawet jak te dzieci jako już dorosłe im wybaczą (albo mają syndrom sztokholmski), nadal są i będą gwałcicielami dzieci. Ale warto docenić Dudę, za ten kolejny już miły gest w stronę Episkopatu, by pedofile w koloratkach nie zapominali komu zawdzięczają nietykalność, szczególnie w tym trudnym dla Dudy okresie wyborczym. Wcześniej przez rok Duda blokował komisję d/s pedofilii, a dodatkowo Piotrowicza obrońcę księdza-pedofila, komunistę, prokuratora stanu wojennego mianował sędzią-dublerem Trybunału Konstytucyjnego. Kolejnym krokiem PAD powinno być ułaskawienie mianowanie na Rzecznika Praw Dziecka Trynkiewicza, albo biskupa Janiaka lub Jędraszewskiego.
Ninel2020.07.1 16:37
Nikt nie odnotował takich "faktów". Odnotowano za to zmuszanie dzieci do "zabawy" fallusami z plastiku, prezerwatywami i modelami wagin. Odnotowano również masowe zmuszanie dzieci (presją psychiczną, poniżaniem, wmawianiem i okłamywaniem) do poddania się nieodwracalnym zabiegom pseudomedycznym, tradycyjnie nazywanym wykastrowaniem albo mastektomią.
Darek2020.07.1 17:58
No muszę przyznać że fantazji to Ci nie brakuje :)
Anonim2020.07.1 17:36
W Niemczech edukacja seksualna przyniosła faktycznie dobre efekty i zapobiegła pedofii https://www.tvp.info/45296318/pedofile-z-niemiec-wymieniali-sie-wlasnymi-dziecmi https://tvn24.pl/swiat/pedofila-w-niemczech-przez-30-lat-udostepniano-dzieci-pedofilom--raport-4613500 https://www.dw.com/pl/skandal-pedofilski-w-niemczech-aresztowano-jedenaście-osób/a-53706679 https://www.tvp.info/45296318/pedofile-z-niemiec-wymieniali-sie-wlasnymi-dziecmi
Darek2020.07.1 18:00
W 100% to się jeszcze nikomu pedofilii wyeliminować nie udało, ale 95% skuteczności w jej zwalczaniu to całkiem zadowalający wynik.
Anonim2020.07.1 23:11
Właśnie widać te 95 % ,naiwny człowieku.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.1 14:13
ale jak tatuś eksperymentuje z własnym dzieckiem w łózku to PADalec dobrodusznie pedofila ułaskawia! co za zakłamana menda z tego PADnóżka żoliborskiego smierdziela!
POLAK-katolik2020.07.3 9:09
Dlatego jak najbardziej nadaje się na prezydęta. W tym kraju tylko tak pokręcona mentalność gwarantuje że zostaniesz uznany za człowieka spełniającego standardy uczciwości godne katolickiego kraju