Presja ma sens! Pfizer zwiększa dostawy do UE - zdjęcie
14.04.21, 15:15Fot. via: Facebook - Mateusz Morawiecki

Presja ma sens! Pfizer zwiększa dostawy do UE

13

Premier Mateusz Morawiecki poinformował o odbytej dziś rozmowie z szefową KE, w której ta przekazała mu, iż do UE jeszcze w II kwartale dotrze kolejne 50 milionów szczepionek firmy Pfizer. Szef rządu zaznaczył, że dzięki temu uda się zrealizować założenia Narodowego Programu Szczepień.

Premier Mateusz Morawiecki od początku aktywnie włącza się w działania, mające wymusić na koncernach, z którymi umowy podpisała KE, realizację zobowiązań wobec państw unijnych. Kolejny raz działania te okazują się skuteczne, a presja powoduje zwiększenie dostaw szczepionek.

- „Presja na producentów i walka o dotrzymywanie umów mają sens. Nasze działania na forum Unii po raz kolejny okazały się skuteczne. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen poinformowała mnie dzisiaj bezpośrednio, że kolejne 50 milionów dawek szczepionki Pfizer dotrze do krajów UE jeszcze w II kwartale”

- napisał premier na Facebooku.

- „Jesteśmy na dobrej drodze, by zrealizować zakładane na najbliższy czas cele Narodowego Programu Szczepień. Zaszczepimy każdego chętnego!”

- podkreślił.

kak/Facebook

Komentarze (13):

Ola2021.04.15 10:01
Opozycjo patrz i ucz się a nie urągaj bo praca i poświęcenie na rzecz drugiego człowieka zawsze ma sens.
Foster2021.04.15 6:26
Już niedługo Pfizer tylko dla katolików - tego oczekują nasi pasterze.
Hila2021.04.15 10:04
Jak ci nie szkoda zmarnowanego umysłu. Życie przecież masz tylko jedno - nawet jeśli jesteś przytępionym ateistą warto żyć.
Po 11 ..."prof. dr" Hertrich-Woleński pisze2021.04.14 17:51
CYT.: "NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm, tak samo jak PiS" - - - - SKORO TAK... - - - Otwórzmy obozy, rozpalmy krematoria, wyznaczmy znaczne nagrody za wyłapanie Żydów i bolszewików-janczarów kremlowskich, rozdajmy AK47 i zróbmy polowania na gudłai ... SKORO PIS to NSDAP - - - TO K U R WA oczyśćmy z gówna żydowskiego i bolszewickiego Polskę RAZ na ZAWSZE!
Po 11 ...2021.04.14 17:09
Presja ma sens! Słysząc modlitwy katolików ... Bóg zwiększa dostawy rozumu do Polski.
Anonim2021.04.14 17:40
Zapominasz o tych co rzeczywiscie wierza ze uratuje ich sila wyzsza a nie hitlerowskie metody PiSu i im podobnych. Ani Braun ani Cejrowski nawet nie wyladowali w szpitalu. Wiekszosc katoli to tak naprawde ateisci jak ty. Kto wierzy w calun turynski? Dla katolikow to kawalek nic nie wartej szmatki. A Bog zdecydowanie powinien pomagac skoro z ta choroba problemy maja jedynie nieliczni.
Anonim2021.04.14 16:40
Jesli nawet szczepionka na przyszla jesien zmniejszy odsetki zgonow, hospitalizacji i zakazen o 5-10-25 razy to i tak psychopaci z PIS zrobia lockdown. Przeciez to bedzie straszne, przerazajace, ponizej krytyki, nieludzkie, koszmarne, zatrwazajace, przeokropne, makabryczne, potworne, bulwersujace, odrazajace, nie do zniesienia, karygodne jak umrze 100, 25 czy 5 osob. PiS zreszta i tak zrobi wszystko co kaze mu Merkel oraz Polsat z TVNem. Dopoki oni nie zmienia zdania nie ma mowy o normalnosci......... nie wiem ile da szczepionka bo wazniejsze jest ile osob objawowo przechorowalo a tu bida bo moze 8 mln
A co będzie jak się zaszczepisz?2021.04.14 16:11
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Viva Brazil ! Viva Mexico !2021.04.14 16:10
- - - - FREEDOM ! - - - - Fuck lock down! - - - - Fuck vaccination! - -- - FREEDOM ! - - - W Brazylii mamy "TYLKO" CZTERYSTA TYSIĘCY ZGONÓW, ale Mexico nas goni! Maja już PONAD TRZYSTA TYSIĘCY ZGONÓW - - na "katarek i kaszelek" wyprodukowany w Wuhan, braterskich i KÖREWSKICH CHINACH!
matis892021.04.14 16:00
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Polak2021.04.14 15:38
Czy wy tezż tak macie ,że nie możecie już patrzeć na kłamcę Morawieckiego ?
T2021.04.14 15:39
Ja na jego widok wymiotuję jakbym miał bulimię, dlatego oglądam TV tylko jak zjem coś podpsutego i chcę te wymioty sprowokować.
Polka/ prawdziwa/2021.04.15 10:08
Tylko debile tak mają - ja Morawieckiego szanuję za niezwykłą ludzką życzliwość i mądrość, potępiam za marnowanie i poświęcanie swojego cennego życia na rzecz zwykłych podłych odczłowieczonych i zagubionych miernot społecznych.