Polska przetrwa, ale z Chrystusem! Oto wizje mistyków - zdjęcie
16.03.20, 20:00Fot. via Pixabay [edytowane]

Polska przetrwa, ale z Chrystusem! Oto wizje mistyków

107

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (107):

Izabela2020.03.18 15:34
aby koronawirus z Wuhan nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.
anonim2020.03.17 15:18
"Wielki mąż z Ameryki" = amerykańscy żydzi?
anonim2020.03.17 15:14
optymiści mówią, Polska najmniej ucierpi? a co to znaczy najmniej, to 20 mln, 10 mln, czy 10 tys. Polaków? skoro w wizji Św Łucji ukazany jest ocalały biskup i garstka wiernych na pogorzelisku świata, to może 100 tych prawdziwie wiernych zostanie ocalonych przez Jezusa Chrystusa z pożogi?
Robert2020.03.17 13:40
Pierwszy jeździec Apokalipsy- Antychryst:"I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał". Apokalipsa wg św. Jana. ARC (z ang. AIDS-related complex) – zespół związany z AIDS. "Arc" w języku angielskim oznacza "łuk", po łacinie"arcum". ARC to faza prodromalna zakażenia ludzkim wirusem niedoboru odporności (HIV), która obejmuje: gorączkę , niewyjaśnioną utratę masy ciała, biegunkę , zakażenia oportunistyczne i uogólnioną limfadenopatię .Infekcja oportunistyczna to infekcja spowodowana przez patogeny ( bakterie , wirusy ).Korona od czasów śmierci Chrystusa stała się także symbolem męki, cierpienia i upokorzenia. Pacjenci zarażeni wirusem leczeni są lekami na HIV i malarię. Przypadek?
StopKoronaPierdolcowi2020.03.17 13:12
No i co lewusy? Mieliscie schładzać klimaty i ratować planety a z idiotyczną koroną nie dajecie sobie rady?
kuria2020.03.17 11:50
Dlaczego tekst nie uwzględnia religijnych wizjonerów z Tworek i Kobierzyna ani osobistej mistyczki księdza intronizatora Natanka?
anonim2020.03.17 11:33
Napisałam elaborat wyjaśniający pewne rzeczy , ale komputer , czy też coś innego mnie zablokowało . Widocznie tak ma być . To co wiem ma być przeznaczone tylko dla mnie , chyba , że ktoś odczytał to czego nie wysłałam .
antoni.s2020.03.17 11:28
Nie pożyczajcie sobie różańca ,on może przenosić koronawirusa.Mamrotanie jeśli już, to w rękawiczkach.
head doctor2020.03.17 10:45
Urojenia i halucynacje o treści religijnej występują w ramach rozmaitych jednostek chorobowych.
antoni.s2020.03.17 10:29
Dopóki w tym kraju będzia panowała czarna zaraza,dopóty ten kraj będzie krajem bez przyszłości,tragiczna i bolesna historia niczego nas nie nauczyła a sprzedajni politycy wciąż na pierwszym miejscu zamiast dobra polski stawiają dobro kościoła,zamiast odrzucić zabobony i działać zalecają modlitwę,[patrz p.o prezydent].
andy2020.03.17 10:27
Wszyscy pyszałkowie, którzy Boga nie tylko nie uznają, ale drwią z Niego, wyszydzają Go, przeszkadzając Mu w ratowaniu ludzi, zginą. Z Bogiem nikt nigdy nie wygrał!! Uważajcie wy wszyscy, którzy poniżacie Boga, wszystko to obróci się przeciw wam. Zginiecie, jeśli się nie nawrócicie! Zginiecie, nawet nie będzie wiedzieli kiedy.
Lutek2020.03.17 9:56
Polska będzie na trzech kontynentach ,od oceanu do oceanu. Polak-katolik zostanie władcą Chin , królem wszystkich murzynów będzie Matka Kurka,uznany za święte.Tako prorokuje red.Bukowski
Dumi2020.03.17 9:48
Nawracajmy się i wierzmy w ewangelie… Ponieważ pisałem tu wiele razy, wiem, że moje wypowiedzi zraniły lub mogły zranić wiele osób. Dlatego za każde złe słowo,kłamstwo, wyśmiewanie, niesprawiedliwą, krzywdzącą i raniącą wypowiedź z serca przepraszam i proszę o wybaczenie każdego kogo skrzywdziłem.
adam2020.03.17 9:35
Gdyby jakimś "cudem" ktoś czytał dzisiejszą FRONDĘ za 50 - 70 lat,to powiedziałby że wydawana jest w domu wariatów na użytek wewnętrzny..
mir2020.03.17 8:38
trzeba wywieźć klechy z polski
gogol2020.03.22 21:19
Moim zdaniem ciebie będzie łatwiej się pozbyć bilet w jedną stronę do Nordkorei.
Protestant2020.03.17 8:07
"Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud, i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: Chodźmy do bogów obcych - których nie znałeś - i służmy im, nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego. Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie." Powt. 13,2-6) "Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów obcych - taki prorok musi ponieść śmierć. Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? - gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, znaczy to, że tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał." (Powt. 18,20-22) Pierwszym sprawdzianem rzekomego proroka miało być dokładne spełnianie się wszystkiego, co zapowiedział. Ale kolejnym kryterium poprawności była zgodność słów proroka z wcześniejszym słowem Boga i niegłoszenie innych bogów. Ktoś, kto pretendował do bycia prorokiem wiedział, że podlega takiej ocenie i musiał liczyć się, że karą za nieupoważnione powoływanie się na Boży autorytet jest śmierć. Czy cytowani wyżej mistycy spełniali te kryteria i czy mieli świadomość że mogą ponieść śmierć?
Czas2020.03.17 7:46
Jaśkowiak idź stąd. Nikt cię tu nie chce!
Polska najważniejsza we wszechświecie 2020.03.17 7:39
Te kompleksy narodoworeligijne 👍
Piotrek2020.03.17 10:26
Ale w obserwowalnym czy tak w ogole? Bo wiesz tam dalej to moga sie nigdy nie dowiedziec o Polsce i o kurna - o bozym narodzeniu. A w Andromedzie sie dowiedza o tym wszystkim dopiero za 2 mln lat.
ch\\305\\233wiecie 2020.03.17 11:46
Bóg jest polakiem!!!!!
mare2020.03.17 7:28
Nigdy kraj w którym człowiek człowiekowi jest wilkiem nie będzie potęgą.
katolik2020.03.17 7:38
miej nadzieje , dno popslsldwiosnanowoczesnahołow ,które bawiło się w Boga jako nosiciel śmierci eutanazji aborcji lgbt gender już zyskało swoja nagrodę , padło
katolik2020.03.17 7:23
dobrze by było nie robic lapki w dół dla tych którzy obrazają Boga, niech zostają ze swymi debilnymi myślami sami w obliczu tragedii, jak zrozumieją sami padną na kolana, a jak nie , to ich wola
Wiosna2020.03.17 7:11
Polacy kochani opiekujcie się swoimi babciami i dziadkami oni się za was modlą.
Moly2020.03.17 3:26
Sraty taty Nie z Chrystusem tylko ze szczepinka
jj2020.03.16 23:45
Zaprawde powiadam wam: Grzeszycie, grzeszycie, grzeszycie grze, grze grzechem śmiertelnym. I róbta tak dalej: jedzta, pijta, macajta, lulki palta, pornole oglądajta w te i nazad samogwałcąc siebie i jestestwo swoje. Ale zaprawde powiadam wam: Przyjdzie sąd, dzień sądu należnego. Karwasz wasza wasz wać wana. Bezeczność wszeteczna, obskurantyzm i degrengologia całkowita. Rozpasanie, rozchełstanie i nierządnica babilońska na obcasach besti - okrakiem dosiada i spożywa trunki alkoholowe. Mhaaa, Mdli mnie na samą myśl o cuchnącej woni rozkładu społecznego. Pijacy, lenie i nieroby smierdzące - strzeżta się! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uważaj wieprzu opojny, bo policzone są dni knurostwa twego. Albowiem jest zapisane: Ziemia sie zatrzęsie, drzewa wylecą do góry nogami, szambo wybije i piorun pierdyknie na was! Tak wiec zróbta se rachunek sumienia póki czas. Korduple jedne! Amen.
ladychapel2020.03.16 23:41
Czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku pobiła kolejny rekord zebranych pieniędzy, włączy się w pomoc? Do tej kwestii odniósł się w programie Wirtualnej Polski Jerzy Owsiak. Jak wskazał, jego organizacja pozostaje w kontakcie ze służbami państwa. – Jeśli chodzi o urządzenia to cały czas wszystkich pytamy, jako fundacja rozważamy każdą możliwość zakupu. Chcemy to zrobić jak najbardziej rozsądnie. Radzimy się różnych instytucji. Napisaliśmy do ministra Szumowskiego, całego jego sztabu, słuchamy jakie z ich strony mogą być propozycje, jakie na cito są ich potrzeby. Czekamy na telefon – powiedział szef WOŚP w WP. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Nadeszła jeszcze w trakcie trwania odcinka. – Odpowiedź brzmi: "bardzo dziękuję. Wszystkie ręce na pokład. Zrobimy analizę" – powiedział Jerzy Owsiak. I dodał, że minister Szumowski w wiadomości podkreślił, że jutro, najdalej pojutrze, zostanie przekazana lista konkretnych placówek.
Palindrom2020.03.16 23:39
Tu najważniejsze jest słowo "ale". Kiedyś tzw. duszeńką Kościoła była Francja, no "ale" zmieniła się w… francę.
anonim2020.03.16 23:31
Apel o zawierzenie Polski Niepokalanemu Sercu Maryi w związku z zagrożeniem epidemicznym youtube.com/watch?v=-OJ35P_aOoA
anonim2020.03.16 23:30
Z Polski nic nie wyjdzie . W Polsce miało urodzić się ok. 2000 r. " ważne dla świata dziecko " , ale się nie urodziło . "Polacy są wspaniałym narodem ". Może i tak było do 20 wieku . Wtedy jeszcze byli Polakami . Teraz duża z nich część mnie szokuje swą postawą roszczeniową . Pomimo tego , że korona wirus już zbierał swoje żniwo w Europie powyjeżdżali do innych krajów na całym świecie . Inni siedzieli za granicą od lat . Teraz koło d..y im gore a więc do domu . To naturalne , ale : chyba przywieźli ze sobą chociaż parę dolarów by zapłacić za taksówkę z W--wy do Wrocławia . Skarżą się w mediach co oni mają teraz zrobić ? Jak mają dotrzeć do domu ? Pieszkom jak nie macie dudków . Nie możecie przecież narażać ludzi w autobusie czy pociągu . Mało tego , że dzięki rządowi mogli wrócić z tej wspaniałej Hameryki , to jeszcze ma on im załatwić transport do domu .Trzeba było zostać . Wujcio Sam by się nimi zaopiekował . Młody Polak ( już nie napiszę nic o faktycznej narodowości ) skarży się reporterowi TVN czy Polsatu , że ich grupa przyjechała na jakiś zlot biwakowców a teraz nie mają pieniędzy na opłatę lotu samolotem rządowym . A w Konsulacie im powiedziano , że rodziny mają im opłacić lot . Szał człowieka ogarnia . A po co tam polazłeś w czasie zarazy ? A teraz wszystko ma mu załatwić Rząd . Bo ten nie ma niczego innego do roboty jak organizowanie kasy dla takich pasożytów . On potrzebuje , to niech Rząd daje . I na pewno takich przypadków są tysiące . A opozycja ich szuka i ma frajdę z pokazywania tego . A Rząd spisuje się ZNAKOMICIE . Oczywiście , że są i będą niedociągnięcia . W tak krótkim czasie takie logistyczne przedsięwzięcia ? I Salomon by nie podołał . No , zapomniałam o PO . Ci by podołali . 30% społeczeństwa poszłoby do piachu .
aktorzyna z PGR2020.03.16 23:22
Nieprawda. Wszyscy zginą, a przetrwa tylko Italia u boku papieża. Tak twierdzili najsłynniejsi włoscy mistycy.
Leon Napoleon2020.03.17 13:15
Którzy? Zacytuj wraz z autorem!
guess who2020.03.17 21:42
Isabella Berinzaga i sławna na całym świecie Mamma Carmela.
Pisbusters2020.03.16 23:10
Gdzie jest Kaczyński? Odpowiedź wicerzecznika pis brzmi oczekiwania żeby Kaczyński zabrał głos są przesadzone, czyżby was opuścił?
Basia2020.03.16 23:04
Nie wypuszczajcie takich smiesznych patetycznych tekstow , to jak czasem Polacy sie podniecaja ze jakis Polak za granicza kogos uratowal czyms zaslynal a taki sam w swoim kraju od rodakow za byle co oberwie i nikt go nie broni , mentalnosc Polaka - chec bycia slawnym .
Basia2020.03.16 23:02
Takich ktorym warto sie w Polsce sie klaniac jest na zliczeniu w jednej rece , za to szkoda mi Wlochow bardzo sympatyczny narod czego o Polakach trodno powiedziec
Topek2020.03.16 23:01
Każdy psychol dwubiegunowy myśli że jest albo będzie najlepszy
katolik2020.03.16 22:46
Prezydencie Dudo i Episkopacie Polski nie powtórz błędu, gdy przy profanacji Jezusa i Maryji nie było wezwania do powszechnego Różanca,nie stój Bogu na drodze,który chce ocalić Polskę -potrzeba Intronizacji
Olej2020.03.16 22:35
Czytam to i płaczę Mateńko Boża. Abyśmy jako naród osiągnęli świadomość i mądrość opartą na Chrystusie. Stan serca i umysłu predestynujący człowieka do przejścia w trwałą komunię z Bogiem.
jokR2020.03.16 22:13
A tu fragment od Teresy Neuman, wyglada na to, że sporo nabroiliśmy ale jak przebaczymy innym, to będzie miło. No to chyba jeszcze nie teraz ;) "Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej. Wzejdzie, mimo klęski, znowu chwała nad Paryżem i Tokio. Hiszpania będzie krajem Serca Mojego, przez miłość ku niemu się podniesie.Italię, chociaż by krwią uroczystą spływała, czeka piękne odrodzenie duchowe. "
Pochwal się znajomością.2020.03.16 21:51
@Antychryst z USA Skoro jest to w Die Welt tzn., że znasz niemiecki.
Antychryst z USA2020.03.16 21:46
Prezydent USA miał przekonywać niemieckich naukowców z firmy CureVac (która ma siedzibę w UK), by sprzedali prawa do powstającego preparatu amerykańskiemu rządowi – tak, aby szczepionka była dostępna tylko w USA. A niech reszta świata (w tym Niemcy) się martwi sama. Tak przynajmniej sprawę opisuje renomowany niemiecki dziennik Die Welt, który powołuje się z kolei na raport niemieckiego rządu w tej sprawie.
JS2020.03.16 21:42
A gdzie jest przekaz Pana Jezusa do Rozalii Celak ??? Jezus Królem Polski - tu i jedynie tu jest ratunek dla Polski - tak powiedział Anioł do Rozalii Pozdrawiam
Faraon2020.03.18 10:19
A św.Józef szambelanem.
co?! mowe ci cos odebralo?2020.03.16 21:41
@Po 11 NIE BADZ OBOJETNY Jestes niewierzacy, goovno mnie to obchodzi! Ja jestem wierzacy i proponuje ci to samo - niech i ciebie to goovno obchodzi! Ja sie nie wpier...... w twoje "niewierzenia", odpie..... sie od mojej wiary. A najlepiej ty i kilku lui jak ty - wypier.....cie z tego katolickiego forum
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.16 21:54
"Ja sie nie wpier...... w twoje "niewierzenia"???" A religia w państwowej szkole? A transmisja katolickiej mszy w państwowej TV? A antykoncepcja, a aborcja, a LGBT itd, itp Naprawdę się nie wpier... w moje "niewierzenia"????
skomplikowane to na twoj leb2020.03.16 22:06
Slyszales cos demokracji? Wybierz ty i kilku twoich luji takich ludzi aby nie bylo religii w szkole, mszy w TV, aborcja, etc. Tak dlugo jak jest was tylko kilku luji niezdolnych do wybrania gminnego hycla - odpie...... ! To jest katolickie forum, ja gdybym z takimi tekstami wystrzelil na forum "luji" bylbym natychimiast odcenzurowany, nazywany homofobem, nazista i oczywiscie antysemita.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.16 21:37
Ja pie..le!!! Jak żenująca jest ta rejterada KK. Pandemia to boska wola. A wy nic??? Zerrrrrro? Nul???
stan2020.03.17 2:07
Czekamy na oczyszczenie Polski i przyjście Jezusa. Jeszcze będą inne plagi, ale z pomocą Królowej Polski wszystko przetrwamy.
katolik2020.03.16 21:35
W Intronizacji Jezusa na Króla Polski nasz ratunek
Winsent2020.03.16 21:33
Modlitwa dziękczynna Panie Jezu, dziękuję Ci, że nasz naród osłonisz, uratujesz, podźwigniesz, dziękuję Ci za Twoją miłość do naszej polskiej wspólnoty. Dziękuję i Tobie, Matko Boża, Królowo Polski, że otaczasz nas płaszczem swojej opieki, orędujesz za nami, wspierasz i prowadzisz do Twojego Syna, , Jezusa Chrystusa. Proszę Cię o Matko, umacniaj nas łaską swoją, abyśmy z wiarą i miłością głosili chwałę, miłość i miłosierdzie Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa wśród narodów świata. Amen
jokR2020.03.16 22:02
Narodową religię to mają Żydzi. U Katolików nie ma narodów. Nie ma nawet "dobrych" i "złych", jak u protestantów - jest dobro i zło oraz zakaz mierzenia, czego u kogo więcej
Teolog 2020.03.16 21:25
Przy takiej ilości nieszczęść na świecie, posądzanie Boga o istnienie, to bluźnierstwo
stan2020.03.17 1:53
Jakieś nieszczęście Cię spotkało z powodu Boga? Bo mnie nie. Jeśli mam kłopoty, to tylko przez własną głupotę. Myślę, że podobnie jest też u ludzi na całym świecie. Niektórzy podają wojny i Hitlera jako przykład, ale kto je wywołał i kto windował Hitlera, kto dopuścił do zbrojeń i łożył na nie? Bóg? Jak to łatwo szukać winnych poza sobą., a już najprościej obciążać Boga.
Piotrek2020.03.17 10:20
Jak to kto - Hiltera oczywiscie wg frondowych wierzen i objawien mistykow wywindowal kardynal Holond nie wykonujac magincznego obrzedu intronizacji.
juz prosciej nie potrafie!2020.03.16 21:23
@Po 11 NIE BADZ OBOJETNY Jestes niewierzacy, goovno mnie to obchodzi! Ja jestem wierzacy i proponuje ci to samo - niech i ciebie to goovno obchodzi! Ja sie nie wpier...... w twoje "niewierzenia", odpie..... sie od mojej wiary. A najlepiej ty i kilku lui jak - wypier.....cie z tego katolickiego forum
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.16 20:50
Nie wyszedł numer z "filmami online" to teraz próbują Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji i jakieś mendy polsko-języczne wpuścić frajera w maliny inaczej. NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W TE "ZARABIANIE". JEDYNI CO ZAROBIĄ TO ONI, A CIEBIE WYSZYKUJĄ NA DOBRE.
dramat Żyda - rozdają szynkę i boczek2020.03.16 20:48
@ NIE BADZ OBOJETNY Żydzie wyklęty ... Sauron, aaa_ ... ty Klapafuckyousz pisze: - "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." - I kto takich wpuścil do chrześcijańskiej Europy i Polski?! To wszystko od tego koszernego szajsu Krumsztyk!
ktoś tam2020.03.16 20:45
Chrystus i Bergoglio - "to się nie składa". Albo Chrystus albo Bergoglio. Co zanotowała św. siostra Faustyna... "Jeśli Polska będzie mi wierna...".
ktoś tam2020.03.16 20:46
Errata: "Jeśli Polska będzie Mi wierna...".
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.16 20:40
SUPER ... ... Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej. Czyli tam umrze 10%, a u nas 9%. Wow, zajebiś...e, On nas ukochał na maksa :)) Chwała panu
AJS2020.03.16 21:45
A gdzie był ten Turski, gdy po II.W.Ś. jego koszerni bracia mordowali tysiące Polaków w kazamatach UB? To szczyt perfidii z jego strony. Taki on dobry jak Stefan Scherter, Krzyżanowski i wielu innych morderców.
ZERR02020.03.17 0:39
tam wymrze 3/4 a w Polsce (nie "u nas", nie jesteś stąd) wymrze 1/10
Kubiak2020.03.16 20:36
Miejmy nadzieję, że tak będzie. Przepowiednie daja nadzieję Polsce ale nie Kościołowi, który musi ponieśc kare za swoje potworne grzechy. Kościół zostanie odnowiony łaską Jezusa.
Zarabiaj w domu na kryptowalutach2020.03.16 20:31
Zarabiaj na Bitcoinach, Kryptowalutach oraz akcjach tak jak lubisz i ile chcesz! Nic nie ogranicza Cię w zyskaniu swoich pierwszych bitcoinów za tak niewielką kwotę. Rejestracja w programie jest darmowa. Do rozpoczęcia inwestycji i zarabiania potrzebne jest 250$ czyli ok. 1000zł. Doświadczeni eksperci pomogą Ci wielokrotnie pomnożyć tą kwotę odpowiednio inwestując w kryptowaluty. Wiele osób już na tym skorzystało, nie czekaj dłużej i dołącz do nich Wejdź na: https://inwestcrypto.com.pl
stan2020.03.17 1:56
Ty lepiej pomyśl o życiu wiecznym. Nieprawdą jest, że umierają tylko starsi. W Hiszpanii zmarł 21. letni trener. Czy kryptowaluty zabierzesz do grobu?
Reytan2020.03.16 20:24
Komunisci i perfidni Konfederaci beda wymierac jak muchy. Bog rozpozna swoich.
B522020.03.16 20:18
problem który to spowodował to ideologia czerwonej szarańczy brak granic i globalizacja
jokR2020.03.16 20:17
Wg wizji mistyków, to ocaleć ma Hiszpania a Polska musiała ponieść kare za swe winy. Tylko nikt nie pisze jakie to wuny.
anonim2020.03.17 0:02
Hiszpania już leży i kwiczy. Rozwalone rodziny, aborcja na każde żądanie, szesnastolatki mogą skrobać się nie tylko bez zgody, ale i bez wiedzy rodziców. Oni tam już od dawna pukają w dno od spodu.
stan2020.03.17 1:54
Nie Hiszpania, ale Portugalia.
Marycha2020.03.17 8:50
Nie Portugalia....POLSKA....jesteś niedoinformowany
Go\\\\305\\\\233\\\\304\\\\2072020.03.17 14:45
Przed II w.ś Polska była ostrzegana a winy - Dokładnie takie jak dzisiaj.Rozpusta , wyuzdanie , Sodomia , Odrzucenie Boga , bluznierstwa .Dzisiaj mamy powtórkę z rozrywki lecz z tą różnicą że dzisiaj potworzyły się grupy modlitewne i przebłagalne które upraszają łaski wybaczenia.Jeśli Polska ocaleje to dzięki tym ludziom modlącym się za wszystkich.
Dzek2020.03.16 20:15
123 lata zaborów,45 lat komunizmu,a teraz PiS u władzy...Czy Maryja nie może znależć innego kraju do opieki,a nam dać spokój??
Reytan2020.03.16 20:22
Konfederacja to wirus antypolski grozniejszy od Komuny,co widzielismy w czasie glosowania w Sejmie.
stan2020.03.17 1:44
Wiesz, kto najbardziej boi się Maryi? Szatan, bo wie, że zostanie przez Nią pokonany. Stąd tyle jadu wylewa na Maryję, posługując się swoimi pomocnikami, którzy są też i tu.
ABC2020.03.17 7:27
Naszą bronią jest różaniec,damy radę.
BOGAnieMA2020.03.17 9:32
Wiesz, kto najbardziej boi się Czerwonego Kapturka? Zły wilk z lasu, bo wie, że zostanie przez Nią pokonany. Stąd tyle jadu wylewa na Czerwonego Kapturka, posługując się swoimi pomocnikami, którzy są też i tu.
marysia2020.03.17 19:17
zgadza się
Ewa2020.03.17 11:24
Czy to Maryja zabory nam zafundowała, czy ci którzy latali na skargi do sąsiednich mocarstw na swoją ojczyznę. Dzisiaj też niektórym straszna krzywda się tutaj dzieje i latają szczuć na Polskę, to Maryja też winna.
Dzek2020.03.17 11:40
To trochę lipa z tą opieką skoro nic nie może... Latający Potwór Spaghetti zdziałał by tyle samo.
Tylko Bóg2020.03.17 14:37
A kto ma być, komusza lewica Czarzastego czy szkopska brygada Thuska, Pan Bóg i Maryja ma swój plan wobec Polski, najlepszy plan.
Go\\305\\233\\304\\2072020.03.17 14:41
A czy ty nie mozesz zmienić miejsca zamieszkania ? Jesteśmy w Europie , granice otwarte.Nie pasują ci nasze tradycje , korzenie , wiara droga wolna.Wielu Polakom odpowiada opieka Matki Boskiej.Ale żeby czuc te opeikę trzeba otworzyć sie na jej działanie a nie działanie i słuzbę demonom.
anonim2020.03.17 18:11
Dzisiaj zabór i komunizm to rządy zachodu a co do Maryi-idż Debilu jeden.
marysia2020.03.17 19:15
jeszcze upadnie pan na kolana
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.16 20:13
halucynacje i omamy zazwyczaj w wyniku choroby psychicznej kościół nazywa wizjami! w szpitalach psychiatrycznych pełno jest takich wizjonerów tyle że na swoje nieszczęście wizji nie mają na tle religijnym! bo kto wie, może zostali by świętymi! buhaha...
ABC2020.03.16 21:49
Trump także się modli i wielu polityków wpływowych ich także uważasz za psychicznych ?
anonim2020.03.17 2:45
Trumpa tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lesław2020.03.17 7:51
Proponuję modlitwę o pokój w Twoim sercu, o miłość bliźniego, a szczególnie w stosunku do osób niewierzących
Marycha2020.03.17 8:53
Przyjdzie ten błogosławiony czas i nie będzie ci i tobie podobnym do śmiechu..będziecie s....ć w gacie
...2020.03.17 10:00
uważaj bo z jakim przestajesz takim się stajesz - a ciągle jesteś na tym forum....
Kordian2020.03.17 12:31
To kretynizm wierzyć w koronawirusa , przecież nigdy go nie widziałeś . Weź rodziców , całą swoja rodzinę i wyjedź do Włoch ,skoro taki kozak jesteś. Są ludzie którzy widzą i wiedzą więcej , a jeśli Ty nie widzisz to może z Tobą jest coś nie tak?
Adam2020.03.17 13:06
My mamy wizje?. To wy widzicie więcej płci niż 2. Płaskoziemcy to przy tym pikuś :)
anonim2020.03.17 20:07
jeżeli tak myślisz to czym się przejmujesz? chyba że masz wątpliwości i strach cię obleciał Ale zawsze możesz zwrócić się do Boga on na ciebie czeka
gaya2020.03.19 8:49
Lepiej nie bluźnij, nie masz nic mądrego do powiedzenai to milcz
edi2020.03.16 20:12
MARYJO KRÓLOWO POLSKI MÓDL SIĘ ZA NAMI ! KOCHANI POLACY RÓŻAŃCE W DŁOŃ CODZIENNIE O 20:30 CAŁA POLSKA MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.16 20:16
ta... obracanie plastikowych kuleczek i mamrotanie po kilka razy debilnych formułek ma taką samą moc jak posiadani króliczej łapki przynoszącej szczęście
Czytelnik2020.03.16 21:08
Przypomnij sobie te słowa kiedy będziesz w potrzebie...jakiejkolwiek... Czy obrażanie daje Tobie satysfakcję?
Sonia2020.03.16 21:35
Nic nie wiesz na ten temat ,ale przyjdzie czas ,że zrozumiesz.
stan2020.03.17 1:41
Gdzie tu jest kretynizacja? Obracasz królicze łapki i w to wierzysz, a nie wierzysz w Pana Boga?
Damian2020.03.17 9:50
w takiej sytuacji każdy bóg jest dobry
Beata K.2020.03.17 22:31
DAMIAN, nie jest wtedy dobry każdy twó"bóg" ! JEST TYLKO JEDEN BÓG WSZECHMOGĄCY! STWORZYCIEL NIEBA I ZIEMI ! TAKA PRAWDA!
aaa_kotki_dwa2020.03.16 22:01
Różańca i wódki nie odmawiam.
antoni.s2020.03.17 11:23
Różaniec może przenosić koronawirusa ,więc zalecałbym mamrotanie w rękawiczkach.
Ryszard Hajdys2020.03.18 6:05
super
ANITA2020.03.18 8:15
POPIERAM I NAMAWIAM DO TEJ PIĘKNEJ MODLITWY