Politycy skupieni wokół Jaśkowiaka przejdą do Hołowni?! Zaskakujące informacje - zdjęcie
09.05.21, 18:20Screenshot Facebook - Szymon Hołownia / Youtube - Platforma Obywatelska

Politycy skupieni wokół Jaśkowiaka przejdą do Hołowni?! Zaskakujące informacje

28

W najbliższym czasie możemy się doczekać kolejnych transferów polityków Platformy Obywatelskiej do Polski 2050 Szymona Hołowni – czytamy na portalu wpolityce.pl. Grupa samorządowców oraz działaczy PO skupiona wokół prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka ma szukać kontaktu ze wspomnianym ugrupowaniem.

Senator Jan Filip Libicki w rozmowie z portalem stwierdził:

Znam samorządowców z mojego okręgu wyborczego, który nie jest okręgiem poznańskim, a też do tej grupy należą”.

Wskazał, że nie jest to samodzielna inicjatywa polityczna różnych polityków czy samorządowców. Dodał, że niektórzy z nich są członkami Platformy, jednak jest ona całkowicie odrębna od PO, w pewnych wymiarach konkurencyjna wobec niej.

Dalej powiedział też:

Z głosów, jakie do mnie dochodzą, ta grupa zastanawia się nad tym, w jaki sposób nawiązać kontakt z Polską 2050 Szymona Hołowni”.

Stwierdził również, że nie wie czy Hołownia może przyjąć wszystkie takie osoby, czy jedynie wybierać poszczególne z grupy. Dodał jednak, że wśród wspomnianych działaczy PO istnieje przekonanie, że warto mieć plan awaryjny w razie pogłębiania się kryzysu Platformy Obywatelskiej.

 

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (28):

Anonim2021.05.11 8:35
Ale pisdzielce sie boja utraty koryta. Kradną ile wlezie i kwiczą bo Holownia może im te koryta odebrać.
54sarian2021.05.10 6:29
Banda zdrajców i oszustów zwana Targowicą gotowa jest obiecać wszystko byle tylko POwrócić do koryta i bezkarnego okradania Polaków. Nadal jest sPOra grupa Polaków, którzy łykają ich kłamstwa.
wsteczne lewactwo przebiera nóżkami2021.05.10 5:33
byle bliżej koryta - 2069 uważaj na V kolumnę mit Posen
PRAWDA2021.05.10 2:49
KTO POPIERA --HOŁOWNIE ===Ciemnota lub bez wiedzy ze Holownia jest bez Wartości nie mapojęcia o żadnym kieruku Gospodarki ====nawet nie wie jak się Zapłania jeża ==
Grizzly2021.05.10 8:11
A jak się zapłania jeża, bo ciekawość mnie zjada od środka?
Grizzly2021.05.10 9:06
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Grizzly2021.05.10 14:06
Ale to mój nick, proszę mi go nie kraść
Skrzypek na dachu2021.05.9 22:55
Szymek 2030 to debil , wydmuszka bezboznej nomenklatury i bezpieki .
forn2021.05.9 22:48
anonim trzymaj swój zwieracz boś ham z cenzusem a obsrane majtki to niepolityczne
bul komoruski2021.05.9 21:43
No ale "zaskakujące" jakby się czymś lewe mendy hołownia i ta druga różniła !!!
54sarian2021.05.9 21:36
Władzy PiSowskiej wciąż nie brakuje wszelkiej maści fanów choć władza PiS ich traktuje jak stado baranów Najgorsze że poza opluwaną KONFEDERACJĄ ALTERNATYWĄ SĄ DZIADERSY WARcHOŁOWNIE I Z P0DŁEJ KORYTNIKI.
Rumcajs2021.05.9 21:45
Ty koleś od budki ,farmazony piszesz o PISie ,a to kolesie z PO odpływają do Hołowni nie odwrotnie tylko tak,czyli łajba PO tonie szczury POwskie na tratwe Hołowni hyc a póżniej te szczury z PO zagryzą Hołownie,.
Anonim2021.05.9 21:19
Sami katolicy kuźwa jak ten pajacyk krzywousty z TVNiemiaszki
chłopka2021.05.9 21:17
Jo na wybory już nie puda to niech se łażom kaj chcom tam i nazot . To i tak nie som moji to co mie to obchodzi ?
Anonim2021.05.9 21:20
To poco ciulu głos zabierasz?
Abp Marek Jędraszewski:2021.05.9 21:14
Trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi. ......... „Trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” – abp Marek Jędraszewski zwrócił uwagę, że to te słowa Apostołów zgromadziły dziś wiernych na Skałce, aby oddać cześć św. Stanisławowi. Odpustowej liturgii przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci przewodniczył abp Józef Górzyński. W czasie homilii metropolita warmiński podkreślił, że nie tylko wiedza, ale także miłość potrzebna jest w poznawaniu prawdy, którą przyniósł i objawił światu Chrystus, a w prawdę o człowieku wpisana jest także jego grzeszność. – Bez zrozumienia tajemnicy zła nie można człowiekowi pomóc – mówił abp Józef Górzyński. W sanktuarium męczeństwa św. Stanisława na krakowskiej Skałce w niedzielne przedpołudnie odbyły się uroczystości z udziałem Episkopatu Polski. Odpustowej liturgii przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci przewodniczył abp Józef Górzyński. Przedstawicieli duchowieństwa i laikatu, reprezentantów krakowskich uczelni, bractw i stowarzyszeń, a także władz państwowych i samorządowych przywitał metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.
c.d.2021.05.9 21:14
– Odpowiedź Apostołów dana żydowskim arcykapłanom i Sanhedrynowi, że „trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” przeszła nie tylko do historii Kościoła, ale przede wszystkim stała się fundamentem i zasadą całej Jego ewangelizacyjnej działalności, która nieprzerwanie trwa już prawie od dwóch tysięcy lat – mówił na początku Mszy św. abp Marek Jędraszewski. Metropolita krakowski zwrócił uwagę, że posłuszeństwo Bogu odnosi się najpierw do konieczności samego głoszenia Ewangelii, nawet jeśli miałoby napotykać na trudności i zakazy ze strony możnych tego świata. W drugiej kolejności – do treści duchowego orędzia, z jakim Apostołowie i ich duchowi spadkobiercy zwracali się i zwracają do świata, a które stało się Credo Kościoła, czyli prawdy o śmierci i zmartwychwstaniu Bożego Syna dla zbawienia i życia wiecznego każdego człowieka. Abp Marek Jędraszewski zauważył, że w dzieje posłuszeństwa Bogu, którego bardziej trzeba słuchać aniżeli ludzi, i w dzieje świadectwa dawanego przez wszystkich, którzy są Mu posłuszni, wpisał się biskup krakowski św. Stanisław. – Będąc posłuszny Bogu nie uląkł się gniewu okrutnego władcy. Dla niego prawo Boże było ważniejsze niż samowola króla. Odpowiedzialność za życie sobie powierzonych owiec znaczyła więcej niż niebezpieczeństwo utraty własnego życia. Jego śmierć stała się – podobnie jak w przypadku męczeńskiej śmierci tylu chrześcijan przed nim – prawdziwym zasiewem nowego życia w Kościele, obudziła sumienia Polaków, zrodziła sprzeciw i bunt przeciw ewidentnemu złu, położyła kres nieprawości Bolesława Śmiałego – mówił abp Marek Jędraszewski dodając, że zasada zasad ewangelizacyjnego dzieła Kościoła „trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi” przyświecała także następcy św. Stanisława na biskupiej stolicy w Krakowie – św. Janowi Pawłowi II.
c.d.2021.05.9 21:15
– Od pierwszych chwil swojego pontyfikatu głosił światu Chrystusa prosząc, aby ten świat zechciał otworzyć swe drzwi na oścież dla Jego zbawczej władzy po to, by móc służyć człowiekowi i całej ludzkości. Wielcy tego świata nie chcieli przyjąć Chrystusa, który jedynie wie, co nosi w swoim wnętrzu człowiek; nie chcieli pozwolić Chrystusowi mówić do człowieka; sprzeciwili się temu, żeby do wszystkich ludzi mogło docierać posłanie nadziei, ocalenia i całkowitego wyzwolenia, dlatego postanowili, aby głos tego wielkiego świadka Chrystusa raz na zawsze zamilkł – mówił abp Marek Jędraszewski przypominając zamach na życie ojca świętego z 13 maja 1981 r. Metropolita krakowski podkreślił, że słowa Apostołów „trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” zgromadziły dziś wiernych na Skałce, aby oddać cześć św. Stanisławowi. Podziękował za modlitwę w intencji Krakowa, archidiecezji krakowskiej (oraz diecezji tarnowskiej, na terenie której leży Szczepanów skąd wywodził się św. Stanisław) oraz całej ojczyzny.
Kościół Szatana w USA popiera aborcje na życzenie.2021.05.9 21:08
Ale co to znaczy aborcja i jak wygląda? Opowiadał o tym przed Kongresem USA dr Anthony Levatino, który w latach 1981-85 dokonał 1200 aborcji, w tym ponad 100 w drugim trymestrze ciąży, nawet gdy płody miały już pół roczku. Ale uwaga! Przy tym tekście można zemdleć! A sam lekarz ze zwolennika aborcji stał się jej zaciekłym przeciwnikiem. „– Pacjentka już co najmniej od 2 miesięcy czuje ruchy dziecka, które ma już wtedy ok. 20 cm i waży do pół kg ”– zeznaje lekarz. I mówi dalej: – Po znacznym rozszerzeniu ścian szyjki macicy i ściągnięciu płynu owodniowego, w którym pływa płód, bierzesz do rąk stalowe kleszcze. Mają ok. 30 cm długości, a kończą je 5-centymetrowe szczęki wykończone rzędami ostrych zębów. Służą do chwytania i miażdżenia tkanek. Aborcję w drugim trymestrze robi się na ślepo. Dziecko może być w każdym położeniu w każdym miejscu macicy. Sięgasz więc w głąb i łapiesz wszystko, co się da. (...) Gdy coś złapiesz, zgniatasz to szczypcami i z całej siły ciągniesz. Naprawdę mocno. Czujesz, że coś w środku puszcza – a na zewnątrz pojawia się całkowicie już ukształtowana nóżka o długości ok. 15 cm. Wtedy znów sięgasz kleszczami do środka. Znów ciągniesz ze wszystkich sił. Wyciągasz podobnej długości rączkę. Sięgasz kolejny raz i kolejny... Wyciągasz kręgosłup, jelita, serce i płuca. Ale najtrudniejszą częścią aborcji w drugim trymestrze jest wydobycie główki dziecka, która w tym wieku jest wielkości dużej śliwki i na tym etapie pływa już swobodnie po macicy. Sięgniesz jej, gdy włożysz do środka całe kleszcze. A pewność, że złapałeś już główkę masz, gdy kleszcze coś skruszą, a na zewnątrz wypłynie biaława galaretka. To mózg dziecka. Teraz możesz już sięgać po resztki czaszki. Często wychodzi malutka twarzyczka, która patrzy na ciebie szklanymi oczkami. Gratulacje! Właśnie dokonałeś aborcji w drugim trymestrze. Potwierdziłeś prawo kobiety do dokonania wyboru. A jeśli wierzysz, że ta procedura nie powoduje u dziecka bólu – przemyśl to jeszcze raz. (...) Lekarz w ten wstrząsający sposób namawiał amerykański kongres do zakazu aborcji w USA. I nic dziwnego, że mając takie doświadczenia, stał się zaciekłym przeciwnikiem tej procedury. Kościół Szatana w USA popiera aborcje na życzenie. A wy oceńcie sami.
brawo pis2021.05.9 21:05
Przekop Mierzei Tunel w Świnoujściu Via Carpatia 500+ dla wszystkich dzieci 13 i 14 emerytury Rekordowe rezerwy w złocie I to wszystko w trudnym czasie pandemii. Jak dla mnie każdy polityk PiS może mieć 5 żon w 15 spółkach, byleby tak pilnowali rozwoju Polski
ala2021.05.9 20:37
Hołownia ma rozdwojenie jaźni. Czasami tak bywa, że w owczych skórach są wilki....Jeździł po kościołach, mówił, że aborcja jest zbrodnią a teraz jest za aborcją! Taka chorągiewka... Jemu się wydaje, że jest vipem. Prostak. Jeżeli ktoś tak szybko zmienia nastawienie, poglądy itd....to jak można takiemu człowiekowi zaufać? Kasa go zmieniła! Chce zwrócić uwagę na siebie i nie wie, co mówi. Może POwinien POmyśleć nad swoim życiem-komu służy...Kameleon, który Boga się nie boi.....
Jedno złem i drugie złem .2021.05.9 20:24
Wart Pac pałaca .
Anonim2021.05.9 19:54
schizofreni mozna dostac poprzez dywagacje czy gorszy PIS czy PO? Hojownia jeszcze tydzien temu u Rymanowskiego popieral maski wiec jemu tez nalezy powiedzial by wy****l do swoich "pań" Margotów.
pani Margot2021.05.9 19:55
kura czy osioł , ck dezerterzy https://www.youtube.com/watch?v=wQZ_PgcBXY8
Anonim2021.05.9 19:47
To może być prawda, ponoć szymus kotłownia kupił garbarnię, przy przefarbowywać starych towarzszy, co przejdą do szambiary 2050.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.9 18:33
potrzebna jest silna opozycja żeby oderwać ruskie koorwy ze Złajdaczonej Prawicy od koryta.
PolskaDlaPolaków2021.05.9 18:43
Ruski Sroll co brednie poiszesz ,jaki PIS jużwiak PO, jesteś tępy jak twój dziadek stalin i lenin mumia sowiecka.
Polak mały2021.05.9 20:31
Potrzebna silna opozycja - ale Hołownia do tych nie należy - to taki drugi R.Petru.