22.09.15, 17:06

Polska w przewodniku dla V kolumny Islamu!

Organizacja w2eu (Witajcie w Unii Europejskiej - Welcome to EU) stworzyła specjalny podręcznik dla migrantów przybywających do Europy. Podręcznik zdredagowany po arabsku rozdawany jest za darmo między innymi w Turcji. Pokazuje najpopularniejsze szlaki migracyjne, radzi, jak poruszać się po różnych krajach, między innymi po Polsce. Wreszcie przedstawia porady, jak osiągnąć niezmienny cel tej wędrówki ludów - Niemcy.

O sprawie poinformowała stacja telewizyjna "Sky News", na którą powołuje się między innymi portal Niezalezna.pl. Podręcznik odnalazł dziennikarz tej stacji, penetrując wybrzeża wyspy Lesbos, tysiącami zajmowanej przez migrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Podręcznik przedstawia też numery telefonów, pod którymi "uchodźcy" mogą skontaktować się z europejskimi wolontariuszami, a za ich pośrednictwem - ze służbami. Organizacja w2eu pomaga też migrantom uzyskać obywatelstwo europejskie, zaopatrując ich w rozmaite niezbędne do tego celu informacje. Mówiąc krótko: w2eu po prostu współorganizuje powódź zalewająca Europę. W jakim celu i kto za to płaci?

kad

Komentarze

anonim2015.09.22 18:31
Takie organizacje powinny być w trybie natychmiastowym delegalizowane, ich członkowie aresztowani i osadzeni w więzieniach a wszystkie materiały propagandowe zniszczone.
anonim2015.09.22 19:17
Podobno znany finansista i filantrop Soros
anonim2015.09.22 20:17
Romek_Atomek - niby dlaczego ??? Nie robią nic nielegalnego! Wydali jak najbardziej legalny i zgodny z prawem przewodnik. Nie namawiają w nim do łamania prawa i nie opisują nielegalnych sposobów! Jestem dość sceptyczny co do tych wszystkich imigrantów. Jednak to co ty proponujesz to się nazywa faszyzm. Na to zgody nie będzie.
anonim2015.09.22 20:42
@Henrx Nie faszyzm a odpowiedzialne działanie przeciwko organizacjom terrorystycznym. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest książka, która namawia do łamania prawa unijnego oraz opisuje, jak tego dokonać. Organizacja, która to robi jest zatem organizacją przestępczą i jako taka powinna zostać zdelegalizowana a jej członkowie osadzeni w więzieniu. Co ma z tym wspólnego faszyzm, to chyba tylko ty wiesz.
anonim2015.09.23 5:24
A w jakim celu umieszczono ten mądry inaczej tytuł notki? Dlaczego założenie, że muzułmańscy migranci chcą w Niemczech jedynie socjal? Równie dobrze ateusz mógłby powiedzieć, że do seminarium duchownego idą ci, którzy mają pedofilskie skłonności. W latach 80 mieliśmy w Niemczech zalew przybyszów z Polski. Nie składali wniosku o azyl, bo mieli marne widoki, że takowy otrzymają. Starali się raczej załapać na "pochodzenie", a jeśli nie mieli "mocnych papierów", to brali Duldung (pobyt tolerowany) lub starali się o pozwolenie na czas określony. Zdecydowana większość naszych rodaków przez długie lata korzystała wtedy z pomocy socjalnej. W końcu, w drugiej połowie lat 80 Niemcy się wpienili, nie przedłużali już pobytu, co kończyło się deportacją.
anonim2015.09.23 10:13
@Klara W notorycznym atakowaniu Polaków jesteś gorliwsza od Niemców, jak na prawdziwego folksdojcza przystało. Wstyd!