Papież powołał nowego prefekta Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów - zdjęcie
27.05.21, 18:45fot. vatican media

Papież powołał nowego prefekta Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów

9

- Papież mianował nowe kierownictwo Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Jej prefektem został abp Arthur Roche, dotychczasowy sekretarz tej dykasterii – czytamy na portalu Vaticannews.va.

Abp Arthur Roche jest Anglikiem, ma 71 lat. Pochodzi z diecezji Leeds, w której w latach 2004-2012 był biskupem. Od niemal 9 lat był sekretarzem Dykasterii ds. Kultu Bożego.

 

mp/vaticannews.va

Komentarze (9):

JowialnyBęcwałNapęczniałyOdPasożytowania2021.05.27 20:03
Nigdy, ale to nigdy nie zapomnij wychodząc ze swojej nory zabrać ze sobą; - "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia". - Nie możesz przewidzieć, na co ci może się przydać.
JowialnyBęcwałNapęczniałyOdPasożytowania2021.05.27 19:54
Klero-pasożyt. Jednego dnia w życiu nie przepracował uczciwie. Życie zbieraczy puszek jest po stokroć bardziej produktywne od jałowego pierdzenia w fotel "kierownika kongregacji do spraw pambuka i bozi".
Po11... radzilowJedwabne - lelek33332021.05.27 19:44
Nienawisc Polakow do Zydow byla masowa i bezlitosna. Wspoludzial w niemieckim, hitlerowskim ludobojstwie tez byl masowy.
Jan Radziszewski2021.05.28 8:12
żydzie wkrótce tj za 3 .5 roku + 2 lata wyproszone u Boga NMP diabły cezara Was zabiorą do jego wiecznego przeklętego Raju wydzierając wam żywcem dusze z ciał - O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję.
Po 11 ...2021.05.27 19:18
W wieku 71 lat to się odwołuje ze stanowiska, a nie błogosławi na nową drogę życia.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.05.27 19:15
Nazywam się Lech Keller-Krawczyk, jestem żydo-bolszewikiem i ma tytuł "dr hab." kupiony w internecie. Mieszkam w W-wie przy ul. Starej Baśni. Numeru nie podaje, bo smród cię do mnie zaprowadzi. Wpadnij przed szabesem a obciągnę ci ch uja i jeszcze zapłacę.
6969692021.05.28 8:45
Widać, że nikt ci nie obciąga, bo strasznie się nudzisz
6969692021.05.28 8:48
jesteś psychopatą, czy pracownikiem posła B. ?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.27 18:56
wiadomo już ile dzieci wyruchał podczas swojej posługi kapłańskiej?