O. Pio miał objawienia końca świata - zdjęcie
21.11.19, 13:00

O. Pio miał objawienia końca świata

89

Ojciec Pio z Pietrelciny znany jest jako stygmatyk, mistyk, czy doskonały spowiednik. Zakonnik miał nadprzyrodzone wizje dotyczące zmarłych dusz, przyszłości świata i jego końca. 

 

Francesco Forgione, czyli o. Pio z Pietrelciny o swoich wizjach pisał często do swojego kierownika duchowego i przyjaciela o. Augustyna.  Już od najmłodszych lat pojawiały się u niego niesamowite umiejętności. W wizji zapowiadającej jego powołanie, jakiej doświadczył w grudniu 1902 roku, gdy medytował nad swoją przyszłością, zobaczył dostojnego mężczyznę odzianego w światło. Mężczyzna wziął go za rękę i powiedział: „Pójdź za mną i walcz jak dobry żołnierz”.

Zwykle po wizjach miały miejsca starcia z szatanem. 

Ojcu Pio ukazywały się również dusze czyśćcowe. Gdy zakonnik odpoczywał na swoim łóżku w klasztorze, zjawił się u niego człowiek, który oznajmił, że jest duszą czyśćową i nazywa się Pietro di Mauro. Zginął w pożarze 18 sierpnia 1908 roku. Poprosił ojca o odprawienie mszy świętej za niego.

Okazało się, że taki pożar rzeczywiście miał miejsce w przeszłości. Eucharystię odprawiono.

O. Pio zapowiadał również przyszłe losy świata, miewał wizje dotyczące dnia sądu ostatecznego. To 15 stycznia 1957 roku miało miejsce jedno z najbardziej znanych widzeń mistycznych. Widzenie trwało 3 dni i 3 noce. 

- Godzina mego przyjścia, czyli sądu dla jednej trzeciej ludności, jest bliska. (…) Przy tym przyjściu będzie jednak Boże miłosierdzie, a równocześnie twarda i straszna kara. - pisze Zbigniew Kozłowski w książce "Świat objawiony", przywołując wizję o. Pio, w której zobaczył Jezusa.

Jak wynika z widzenia - powstaną snopy ognistych strumieni padających na ziemię. Po sobie będą następować trzęsienia ziemi, ulewy. Noc będzie bardzo mroźna, wiatr będzie huczał, po pewnym czasie nastąpią grzmoty, a na ziemię zostaną zesłani Aniołowie Pokoju, którzy przyniosą ducha pokoju ze sobą.

„Powaga czasu skłania Mnie do zwrócenia uwagi wszystkim, że to wielkie niebezpieczeństwo grozi ludzkości, jeżeli się ona nie zmieni” – zapowiada Chrystus. 

- Od Budapesztu do Norymbergi i od Drezna do Berlina linie te zajęte będą wojskiem. (…) Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny - czytamy

Jednak nie znamy dnia, ani godziny. Warto więc starać się o życie w łasce uświęcającej.

 

 

bz/aleteia.pl/fronda.pl

Komentarze (89):

gość2019.11.22 22:59
Polska zniknie na zawsze bo to lud żyjący jakby Boga nie było! wszystkie przepowiednie o Polsce te pozytywne były warunkowe ale zawiedliśmy
jest jeszcze szansa2019.11.27 12:15
Na marszach LGBT w Wawie bylo 80-200tys na marsza prolife 10kzl, na dno upadamy , narod katolicki nie wybral by na prezydenta swojej stolicy homoedukatora gorszyciela. Nic nie nauczylismy sie tym co spotkalo nas w latach 1939-1945 a tez mozna tego byo uniknac.
Renata2019.11.22 19:44
...Nie znaja prorocy Boskiej Mocy....!!!
ewa2019.11.22 0:33
Jakby to powiedział pewien abp PATATAJ-PATATAJ.....
Renata2019.11.22 19:42
....Nie znaja prorocy Boskiej Mocy...!!!
Jan Radziszewski2019.11.22 0:07
Kłamstwa żydowskie i Niemieckie wkrótce /tj. nie dłużej niż 10 lat / się skończą bezpowrotnie + Bo + + NIEMIEC Podobnie jak żydów NIET I NIE BUDIET Z oczyszczenia świata w potopie ognia i siarki /Łk 17.26-30) ocaleją tylko Prawdziwi żydzi - którzy nawrócą się i uwierzą w Ewangelię + Pan : 568 Zniknie wielowyznaniowość, a ludzie innej wiary staną się katolikami. Resztka Żydów, jaka - pozostanie przyjmie chrzest i staną się Kościołem. niedziela, 5 listopada 2017+++ 5 XI 2017 Trzeba Ci pisać o różnych sprawach i ludach i narodach Teraz porozmawiamy o przyszłości. O przyszłości narodów. Jak jest powiedziane – Niemcy czeka zagłada (jeśli nie odkupią swych win). Niemal całe Niemcy będą zalane przez morze, a na miejscu prasłowiańskiego Berlina będzie rosła puszcza. Widzę, że tu nie rozumiesz, mój synu. Kiedyś nie miałeś problemów z tą wizją, lecz teraz odkąd wiesz, że po 3 dniach ciemności ma minąć 25- 30 lat (tylko) skąd i w jaki sposób wyrośnie puszcza. A jednak (wyrośnie). Francja mocno ucierpi i będzie zniszczona w znacznej części, część Włoch znajdzie się pod wodą i ucierpią wskutek rewolucji i prześladowania Kościoła. Irlandia ocaleje, a Anglia znajdzie się w znacznej części pod wodą. Pod wodą znajdzie się prawie cała Holandia, poza kilkoma bardzo małymi miejscami, które zostaną wyniesione nad powierzchnię wody. Austria prawie cała ocaleje. Zginą Czesi bo się nie nawrócili, a ziemia zostanie spustoszona i nie będą tam ludzie mieszkać. Częściowo zniszczone zostaną Węgry lecz naród ten ocaleje. Najmniej ucierpi Rumunia, nieco więcej Bułgaria. Teren dawnej Jugosławii ucierpi w różny sposób, lecz jak wiecie teren wokół Medjugorje i samo Medjugorje będą nietknięte. Kto tam zamieszka na ten czas kogo Ja tam zechcę ten ocali swe życie i duszę. Nikt tam nie zginie w czas ciemności. To miejsce będzie chronione szczególnie. I nikt nie będzie musiał się bać, kto tam będzie czy na pewno zdąży zamknąć się w domu z poświęconymi świecami. Boga, moje dzieci nie łapie się za nogi.. :)
S2019.11.21 19:54
No prosze dwoch chlopcow przyskoczylo do mojego komentarza. Super. Jeden wulgarny wiec szkoda komentowac bo piescia w sciane by nie trafil. Drugi. No coz dziekuje za trud cytowania mnie, ale to nie pomoze. Jak ktos, uprawia podlosc w swoich wpisach i brak mu zwyklej meskiej przyzwoitosci to najpierw udaje oczytanego madrale he,he,he a pozniej poucza o bledach w pisowni, klasyka. Dziecko, myslisz ze mnie zawstydzisz? Mozesz byc oczytany ale to nie zmiena faktu, ze gorzej jest gdy postepujesz podle jako oczytany niz jako prostak. Czy wiesz czym byl mechanizm z antykithiry? Czy wiesz o czym on swiadczyl w starozytosci? Co blokowalo wtedy postep technologiczny? Jakie normy spoleczne wplywaly na rozwoj spoleczenstw a jakie doprowadzaly do ich upadku? Zreszta, nie zachecam do dyskusji ze mna. Z chamstwem nawet symulujacym inteligencje nie dyskutuje tylko, nazywam po imieniu. No jak tam adrenalinka skoczyla?
Albert2019.11.21 20:15
"Czy wiesz czym byl mechanizm z antykithiry?" Tak. I wiem także, czym nie był. W odróżnieniu od tysięcy oderwanych od rzeczywistości mitomanów. " nie zachecam do dyskusji ze mna." Najpierw musiałbyś być partnerem do dyskusji. A nie jesteś. Z moim kotem okrętowym też nie wdaję się w polemikę.
S2019.11.21 20:52
Hej, no ale madrala mi sie trafil. Adrenalinka jednak skoczyla? Dosknale. No to pogmeram. Za podle i niegodne mezczyzny uwazam nabijanie sie z jakiejkolwiek religii, a takze obrazanie jej wyznawcow. Dlatego prowadze cie teraz jak po sznurku. Angazuje w kolejne odpowiedzi, nie widzisz, nie czujesz? Jesli chcesz pokazac ze jestes wolny, powstrzymaj sie od odpowiedzi. Ale wtedy zrobisz co ci napisalem. Problemik? Dla takiego wyjadacza to na pewno zaden problem, z pewnoscia z tego wybrniesz...., ale jesli wybrniesz to bedzie znaczylo, ze jednak znalazles sie w klopotliwej sytuacji. Niewazne co zrobisz , poniewaz przeczytalem dosc twoich wpisow. Typowe prostackie materialistyczne wpisy wraz z plytkim podsumowaniem XIX i XX wieku. Udawaj mezczyzne nadal. Kolejnej odpowiedzi nie dostaniesz.
Albert2019.11.22 18:20
Rozpisałeś się bardzo szeroko. Szkoda tylko, że nie udało ci się przemycić w tej grafomanii żadnej treści. Spróbuj jeszcze raz, bo to nie kółko różańcowe, żeby zachwycać się paplaniem dla samego paplania.
Winsent2019.11.21 19:04
Modlitwa dziękczynna Panie Jezu, dziękuję Ci, że nasz naród osłonisz, uratujesz, podźwigniesz, dziękuję Ci za Twoją miłość do naszej polskiej wspólnoty. Dziękuję i Tobie, Matko Boża, Królowo Polski, że otaczasz nas płaszczem swojej opieki, orędujesz za nami, wspierasz i prowadzisz do Twojego Syna, , Jezusa Chrystusa. Proszę Cię o Matko, umacniaj nas łaską swoją, abyśmy z wiarą i miłością głosili chwałę, miłość i miłosierdzie Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa wśród narodów świata. Amen
Maria2019.11.21 22:22
Amen
antek.b2019.11.21 18:45
Ojciec pio mówił ze szatan może przybierać różne postacie ,kiedyś objawił mu się pod postacią matki bożej,poważnie,a wszystko przez to że ludzie chcą mieć coraz lepiej ,i te stanowiska coraz wyższe ,i wyższe ,i wyższe,to nie żarty,potrzebny jest szturm modlitewny i przebłaganie.
stan2019.11.21 17:38
W objawieniach wielu świętych pojawiają się takie same zapowiedzi wydarzeń, czyli potwierdza się ich wiarygodność. Ludzie będą oblegać konfesjonały, ale nie wszyscy zdążą ze spowiedzią, z braku księży. Będą też tacy, którzy do końca będą trwać przy szatanie, szydząc ze świętości. Los ich będzie okrutny. Kiedy to będzie? Wie tylko Bóg Ojciec. Polska niestety wciąż jest przeciwko przykazaniu nie zabijaj - w majestacie prawa mordowane są nienarodzone dzieci, a noworodki zmusza się do szczepień grożących powikłaniami. Ojciec Pio to wielki święty. Już od dziecka widział swojego anioła stróża i był przekonany, że każdy człowiek też zna swojego anioła. Miał dar biolokacji i nawet w ten sposób pomagał ludziom oraz miał poczucie humoru. Jest skuteczny do dzisiaj - zapewniam. Proszę tych, którzy niby są niewierzący - nie kpijcie z wiary i świętych, bo tym bardzo szkodzicie sami sobie. Nawracajcie się, dopóki jeszcze mamy czas. Nienawiść do świętych, sakramentów, Boga - prowadzi was w objęcia szatana, a on nie zna miłosierdzia.
Albert2019.11.21 18:15
Ani bozia, ani szatan nie istnieją. To tylko bzdurne wymysły paru starożytnych wypasaczy owiec, którzy wyjarali jakieś zielsko, obalili parę win i zaczęli snuć opowieści.
stan2019.11.21 21:15
Albert naprawdę jesteś w błędzie. To nie wymysł paru starożytnych. Sądzisz, że uczniowie Chrystusa daliby się ukrzyżować, zabić, ukamienować, gdyby nie doświadczyli cudów Jezusa po Zmartwychwstaniu? Przecież po pojmaniu Jezusa rozpierzchli się, po śmierci - poszli na ryby, a potem ni stąd, ni z owąd zaczęli naśladować Jezusa i oddawać swoje życie za te "bzdurne wymysły" - jak piszesz? Gdzie tu logika? A Szaweł, który prześladował uczniów Chrystusa, tropił ich, jako wykształcony religijny żyd ni stąd, ni z owąd przeszedł na stronę apostołów i sam zaczął nauczać, by dać się zamordować? Przecież dobrze wiedział, co go czeka z rąk faryzeuszów. Apostołowie i uczniowie, znali osobiście Jezusa, a o Jego Zmartwychwstaniu pisał żydowski historyk Józef Flawiusz. I Bóg i szatan istnieją i aż dziwne, że tego nie doświadczyłeś. A może celowo ten zły usypia Twoją dociekliwość., by mieć Cię dla siebie? Przecież o to mu chodzi, byśmy mówili, że go nie ma, byśmy byli nieświadomi życia nadprzyrodzonego. W obecnych nie da się tłumaczyć, że nie wiedziałem, I nie ma co liczyć zbytnio na Boże Miłosierdzie, jeśli się jest zatwardziałym ateistą. Bóg Okazuje Miłosierdzie dla synów marnotrawnych, ale jeśli do Niego powrócą.
antek.b2019.11.21 18:51
Stan ,już cię polubiłem ,po ośmiu godzinach spawania jesteś balsamem na moją obolałą duszę ,jeśli masz profil na fejsie odpisz,wrzucę cię do znajomych,będziesz mnie odstresowywał
stan2019.11.21 21:30
Dziękuję za miłe słowa, ale nie mam profilu, unikam fejsa. Życzę Ci i Twoim bliskim wytrwania w wierze na przekor wszystkiemu i mimo wszystko. Zbawienie Polski (niestety czekają nasz kraj również poważne kataklizmy - było i jest tyle profanacji, tyle zła; Ojciec św. Jan Paweł II widział to i płakał nad losem świata) zależy od nas samych, od naszej modlitwy, właśnie potrzebny szturm modlitewny do nieba i ekspiacja. Serdecznie pozdrawiam Z Bogiem. "Życzę świętości i Zbawienia"
antek.b2019.11.21 21:56
Dziękuję,wzajemnie.
damian2019.11.22 22:37
brawo mądra uwaga nawet jak nie wierzysz nie kpij z wiary
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.21 16:53
NIECH KTOŚ ZAPŁACI RACHUNKI ZA KWAS KARBOLOWY, KTÓRY KUPOWAŁ FORGIONE!!!
ridado2019.11.21 16:44
Padre Pio w Italii to kupa smiechu swietego z swoimi stygmatami robionymi w nocy..to wielki swiety kanciarz. amen
stan2019.11.21 17:41
Wiesz ilu jest pielgrzymów z samej Italii jest w San Giowanni Rotondo? Gdybyś tam był, to byś tak nie pisał.
S2019.11.21 15:33
Wulgarni prostacy znowu w akcji! No panowie, brawka. Z chamstwa egzamin zdany po raz koleiny. Z wulgarnosci slabo. No tu nie widze rozwoju. Proba jednoczenego podkreslenia ze posluguje sie ktos z piszacych rozumem a nawet dedukcja (trudne slowo dla ptostaczkow) uwazam zdecydowanie za nieudana. Podejscie godne facetow udajacych mezczyzn. Macie wiec tytul jednozdaniowych macho za obrazanie katolikow. I tu jest problem. Ten ciagly brak poczucia wlasnej sily i potrzeba okazywania jej slabszym. Napiszcie kiedy ostatnio komus pomogliscie. Napiszcie w jakiej sytuacji okazaliscie sie byc mezczyznami zamiast jeczacymi maminsynkami. Notabene to cywilizacji chrzescijanskiej zawdzieczacie to, ze wogole mozecie sie wypowiadac publicznie. Co wiecej to dzieki niej mozecie korzystac z komputera i smartfona poniewaz sa one owocem idei wolnosci slowa i nieskrepowanej wymiany mysli. Te z kolei mogly powstac dopiero po pojawieniu sie ideii, ze wszyscy ludzie sa sobie rowni, i ideii, ze prymat sily ustepuje ideii milosci blizniego w formie ograniczajacej co najmniej zabijanie za wypowiadane slowa. Nie rozmiecie oczywiscie tego bo nalezycie do materialnych barbarzyncow, prymitywow produkujacych tylko smieci i zerujacych na miazmatach swoich umyslow.
ridado2019.11.21 16:47
Hey panie S piszesz jaby po pieciu wyborowej gratulacje durniu swiety
Albert2019.11.21 16:56
"Notabene to cywilizacji chrzescijanskiej zawdzieczacie to, ze wogole mozecie sie wypowiadac publicznie" Giordano Bruno, Hypatia z Aleksandrii, Hatuey, de Molay, Thomas Aikenhead, albo Savonarola mają na ten temat zupełnie inne zdanie. "poniewaz sa one owocem idei wolnosci slowa i nieskrepowanej wymiany mysli." Zgadza się. To zjawisko rozpowszechniło się wtedy, kiedy zgubny wpływ Kościoła katolickiego przestał krępować wolność wypowiedzi i rozwój nauki. I nie dlatego, że KK na to zezwolił, to ludzie wzięli sprawę w swoje ręce. Tak na marginesie - naucz się lepiej pisać po polsku, bo kaleczysz język w stopniu dyskwaliifkującym cię do brania udziału w jakiejkolwiek dyskusji.
stan2019.11.21 17:21
Kiedy to ludzie wzięli sprawy w swoje ręce? Chodzi Ci o rewolucję masońską we Francji, kiedy to polała się krew tysięcy ludzi na gilotynach? Jak sądzisz to ludzie wzięli we własne ręce, czy wmówili im to masoni?
Albert2019.11.21 17:33
Najpełniejszy rozwój nauki i cywilizacji to XIX i XX wiek.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.11.21 15:07
Mendy blogowe, teolodzy z PRL-u powyłaziły z nor. Menda 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 - extra VERGIN, oil do smarowania odbytnicy. Menda 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 grilling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigorously - multitasking asshole. Menda obrzezana 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd znany też jako: 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 - 𝐧𝐢𝐤𝐭 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), . Menda 𝐒𝐭𝐚𝐜𝐡𝐮 spełnia marzenia życiowe; changing diapres.
andrzejhahn32019.11.21 14:52
PRZYPOMINAM...........pio to psychicznie chory oszust ......dlacego nie napiszecie prawdy o nim frondowskie parchy
jan lesiak2019.11.21 16:49
frondę uruchomiono dla wyznawców BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO; jak czytamy, tu zły duch kąsa, wścieka się, obrzydza nam wszystko, o czym się tu wspomina , św. Ojciec Pio, był niemiłosiernie poniewierany przez ludzi i złe duchy, my sie dziś do Niego uciekamy ,nie znający dnia i godziny naszego przejścia do Wieczności.
Jan Radziszewski2019.11.22 0:32
żydowski przeklętym przez Boga parchem ty jesteś czego dajesz liczne dowody na niejednym forum
andrzejhahn32019.11.21 14:51
kolejny imbecyl koscielny miewajacy urojenia i halucynacje
Jan Radziszewski2019.11.22 0:28
masz więc w głowie zamiast szarych komórek tak jak twierdzi Belzebub Bestia z morza /Ap 13,1-nn) drugi w Piekle o ateistach naukowcach , że mają gówna słomę siano sieczkę lub jak Wł. Lenin zielonuj galaretu. bo te mu zżarł syfilis tj Kiła stąd te jego wizje piekielnego panowanie w świecie Bolszewizmu
skuter2019.11.21 14:25
z pewnością kiedyś to nadejdzie Jednak my bardziej powinniśmy się skupić nie na końcu świata w ogóle Lecz na naszym własnym końcu Najważniejsze byśmy zdążyli pojednać się z Bogiem i nie czekajmy z tym do ostatniej chwili Bo to grzech przeciwko Duchowi Świętemu Chodźmy do spowiedzi i komunii na bieżąco a śmierć nie będzie dla nas przerażeniem
Jeta2019.11.21 20:05
Też tak myślę. Kard, Dziwisz wspomina, że J P II miał wizję trzeciego tysiąclecia, Każdy człowiek, który umiera ma swój koniec świata, bo już niczego nie może zmienić.
Leszek 2019.11.21 14:15
Takich wiadomosci w koszernej TV nie uswiadczysz.
Leszek 2019.11.21 14:10
Cenzura na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Premiera sie nie odbedzie.... wymowili wynajeta sale. Już 25 listopada premiera książki, która wśród jednych budzi ogromne kontrowersje i obawy - a wśród drugich - nadzieję na to, że pośród ogromu kłamstw odkryte zostaną karty prawdy relacji polsko-żydowskich... Mimo ogromnych trudności, kłód rzucanych pod nogi - książka POWRÓT DO JEDWABNEGO została ukończona i począwszy od 25 listopada trafiać będzie do rąk Czytelników! Opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko - żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery! Książka POWRÓT DO JEDWABNEGO to historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń - i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today - ustawa 447. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje - ale następne pokolenia. Kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, majora ABW Tomasza Budzyńskiego i dr Ewy Kurek, opowiadająca prawdę uznaną za zbyt prawdziwą, by o niej opowiadać, której wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. „Można oszukiwać wszystkich jakiś czas, a niektórych cały czas, ale nie można oszukiwać wszystkich cały czas” - Abraham Lincoln. --- PREMIERA KSIĄŻKI 25 listopada, g. 17.30 ul. DEWAJTIS 3 Warszawa
stan2019.11.21 17:11
Wojciech Sumliński jest rzetelnym dziennikarzem i niezłomnym - nie dał się zastraszyć sądom i politykom, dr Ewa Kurek - pisze prace w oparciu o dokumenty, dowody, majora ABW nie znam, ale tych dwoje wystarczy, by uznać książkę za wartościową. Gdzie można ją nabyć? Ciekawe, czy zamieścili powojenne zeznania świadka -żyda, który uratował się z pochodu ( z pomnikiem Lenina czy Stalina, nie pamiętam)
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.11.21 13:58
- Zachowuj się! - Nie profanuj religii, jakiejkolwiek! - Uszanuj! - Nie ubliżaj wierzącym! - Nie bądź 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤! - Nie bądź 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭! - Nie bądź 𝐒𝐭𝐚𝐜𝐡𝐮! - Nie bądź 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤! Nie bądź mendą bolszewicko-homoseksualną, bądź człowiekiem!
2019.11.21 14:02
To nie bądź psycholem i nie wklejaj jak przygłup ciągle tych samych wypierdów. I nie podszywaj się pod ludzi. To wtedy pogadamy. Misiaczku. :)
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.11.21 14:06
"pogadamy" - Gratuluje robaczku tak wysokiego mniemania o sobie.
2019.11.21 14:14
Ja nie jestem "robaczek" i nigdy nie byłem. Piszę tylko z konta i pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ale do twojego zaczadzonego łba to nigdy nie dotrze, prawda? :)
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.11.21 14:29
"Zaczadzony", bo nie jestem po "oksfordzie" jak ty i urodzony na "staten ajlend" jak ty, m.in. Zapoznaj się z definicją słowa "idiolect"
2019.11.21 14:39
Ehh... Czyli nie dotrze...
Albert2019.11.21 14:39
Oczywiście, że nie jesteś. Jedyne, po czym możesz być to wafel i krzyżyk na drogę.
Albert2019.11.21 14:29
"- Nie profanuj religii, jakiejkolwiek! - Uszanuj! - Nie ubliżaj wierzącym! " Zapomnij. Tak długo, dopóki katolicy będą obrażać ateistów, osoby LGBT, ludzi mających inne przekonania i ogólnie wszystkich innych, którzy nie są katolikami, tak długo ateiści będą was niszczyć i opluwać. Bo po prostu na to zasługujecie jak nikt inny. Na szacunek sobie trzeba zasłużyć. Wam przez 2000 lat się to nie udało.
anonim2019.11.22 0:52
Sam widzisz, ze zwierzętami w ludzkiej postaci, ty goju, szkoda gadać. I tak będziecie pluć jadem, strzykać kałem i paskudzić nienawiścią. Po prostu nie macie duszy.
Albert2019.11.22 8:52
To tak jak wy. Tylko my wiemy o tym, że nie mamy duszy. W odróżnieniu od was.
***2019.11.22 14:31
Wy możecie na wierzących pluć, niszczyć, wyzywać itd,itd... Ale czym to jest wobec wieczności??? Niczym! I z tym zostaniecie.
XXX2019.11.21 13:57
TO OD OPARÓW CHEMII, KTÓRĄ WYPALAŁ SOBIE DZIURY W ŁAPACH!!
ZORRO2019.11.21 20:35
Znasz to z autopsji?Kwas mózg ci wypalił?
Jan Radziszewski2019.11.22 0:14
co masz w głowie zamiast szarych komórek tak jak twierdzi Belzebub Bestia z morza /Ap 13,1-nn) drugi w Piekle o ateistach naukowcach , że mają gówna słomę siano lub jak Wł. Lenin zielonuj galaretu. bo te mu zżarł syfilis tj Kiła stąd te wizje piekielnego panowanie w świecie Bolszewizmu.
KeczupowyStygmatykNaPokazachUwodzeniaCiemnoty2019.11.21 13:46
Broda, czarna suknia plus stygmaty z keczupu i już można kosić forsę z kato-ciemnoty. Podłość klechów nie zna granic. Ten akurat ciągnie się swądem z ziemi włoskiej do Polski. Na radiomaryjne wiochy Podlasia i między dewotów z podhalańskiego Goralenvolku.
Jan Radziszewski2019.11.22 0:18
masz więc w głowie zamiast szarych komórek tak jak twierdzi Belzebub Bestia z morza /Ap 13,1-nn) drugi w Piekle o ateistach naukowcach , że mają gówna słomę siano sieczkę lub jak Wł. Lenin zielonuj galaretu. bo te mu zżarł syfilis tj Kiła stąd te jego wizje piekielnego panowanie w świecie Bolszewizmu
xyz2019.11.23 19:41
Pytanie. Jak będziesz świadomie umierał - Kogo będziesz wzywał gdy nie będziesz miał przy sobie nikogo ?? Kethup jest wynaleziony przez człowieka - Stygmaty są do dzisiaj nie wyjaśnionym zjawiskiem - jak powstają - Przeczytaj coś o tym a później pisz. Zdaj sobie przede wszystkim sprawę że masz świadomość - świadome wybieranie pomiędzy dobrem a złem.
ufo2019.11.21 13:31
Albercik a ty jaka misie spelniasz.
Albert2019.11.21 14:27
Mam takie niemoralne hobby w postaci wyświewania ludzi upośledzonych intelektualnie. Czyli katolików.
Jan Radziszewski2019.11.22 0:23
wygrzeb sobie i ty a zobaczym czy będziesz miał objawienia? ha h a ha masz więc w głowie zamiast szarych komórek tak jak twierdzi Belzebub Bestia z morza /Ap 13,1-nn) drugi w Piekle o ateistach naukowcach , że mają gówna słomę siano sieczkę lub jak Wł. Lenin zielonuj galaretu. bo te mu zżarł syfilis tj Kiła stąd te jego wizje piekielnego panowanie w świecie Bolszewizmu
Albert2019.11.22 8:51
Jeszcze raz poproszę, ale tym razem po polsku, nie po katolicku.
!!!2019.11.22 11:29
Weź pistolet i palnij się w łeb, ateoćwoku!
anonim2019.11.21 20:39
Albert to demon
2019.11.21 13:25
Ja się nie dziwię że typ który wygrzebywał sobie dziury w dłoniach śrubokrętem, miał "objawienia" ...
anonim2019.11.21 13:33
nowak(celowo z małej litery), jesteś typowym imbecylem, ty i tobie podobni zawsze szczekacie jak czegoś nie ogarniacie swoimi móżdżkami. Łyknij stoperan, bo popuszczasz.
2019.11.21 13:48
Nie stresuj się. Już lepsi niż ty próbowali mnie tu obrażać. ;) Ale nie w tym rzecz. Sądzisz że gdyby przybili Jezusa do krzyża za dłonie to by się utrzymał? Przecież spadłby w minutę. (i przeżył- co kasowałoby cały system) To dlaczego ten oszust miał rzekome stygmaty na dłoniach? Tak dla jaj? Czy tak było wygodniej?
Albert2019.11.21 14:38
" (i przeżył- co kasowałoby cały system)" Nie. Rozwaliłby sobie ten durny łeb o ziemię, bo zapewne gwoździe w stopach wytrzymałyby nieco dłużej od tych w nadgarstkach.
Antek z Czerniakowa2019.11.21 22:20
Jeżeli zadasz sobie trochę trudu i poszukasz starych zdjęć dużych krzyży z ukrzyżowanym Jezusem to zobaczysz, że pod stopami ma przybity do pionowej belki taki "podnóżek", na którym ukrzyżowany opierał nogi i dlatego nie zrywał się z gwoździ tylko dusił się pod ciężarem bezwładnego, omdlałego ciała.Aby zabierać głos na jakiś temat warto zajrzeć do źródła - Nowy Testament.
Albert2019.11.22 8:50
Żaden podnóżek nie ma znaczenia.
!!!2019.11.22 11:28
Idiota!
stan2019.11.21 16:47
Nie tylko Jezusa tak ukrzyżowano. Dwaj łotrzy po obu stronach Jezusa przecież nie spadli, a mieli połamane golenie ze względu na nadchodzący szabat. Chyba nie za bardzo znasz religię katolicką i niepotrzebnie próbujesz dociekać własnym rozumem. Dlatego wszystko co związane z wiarą wydaje Ci się nierealne. Trzeba poznać dobrze całe Pismo Święte i trochę historii z czasów Jezusa Chrystusa. I, proszę, nie wypisuj bzdur. Św. Ojciec Pio był właśnie prześladowany przez Święte Oficjum ( w skład którego wchodził kard. mason), ale i ono nie posunęło się do tego, by twierdzić, że to były rany od śrubokręta.
Jan Radziszewski2019.11.22 0:25
wygrzeb sobie dziurę i ty a zobaczym czy Będziesz miał objawienia? + ha ha ha
Łukasz2019.11.23 1:33
Arogancja i pycha przemawia przez Ciebie...
Albert2019.11.21 13:16
"Ojciec Pio z Pietrelciny znany jest jako stygmatyk, mistyk, czy doskonały spowiednik" A najbardziej znany jest z tego, że był doskonałym oszustem wodzącym za nos katoćwoków przez całe swoje życie.
anonim2019.11.21 13:37
Oj, jakiś ty jaśnie oświecony, no po prostu myśliciel. Skąd ty czerpiesz inspiracje mendo.
Albert2019.11.21 14:26
Z czegoś, co leży całkowicie poza zasięgiem katoćwoków i jest dla nich absolutnie niepojęte. Czyli z rozumu i wiedzy uzyskanej dzięki edukacji.
des2019.11.21 15:45
Na razie to tylko chamstwem epatujesz.
Albert2019.11.21 16:45
Bo katoćwoki innej formy przekazu i tak nie zrozumieją. Dostosowuję się do poziomu odbiorców.
***2019.11.22 14:21
Żebyś się nie posrał... a może już jest za późno. W razie czego wypadek zmień gacie.
Jeta2019.11.21 19:57
Alberciku, źle się bawisz. Moja dobra rada; ucz się żałować. To jest niezbędne.
Albert2019.11.21 20:12
Najpierw musiałbym mieć czego żałować. A nie mam.
Włodek2019.11.23 9:32
I bardzo słusznie. Trzymaj się konsekwentnie swojej postawy i nie próbuj skamleć, kiedy okaże się, postawiłeś na nie tego konia. Trwaj i nie popuszczaj nawet na milimetr. Gratuluję ,,rozumu".
ZORRO2019.11.21 20:33
Obrz...nie zaczęło ci uwierać?
Maria2019.11.21 22:13
Jak śmiesz obrażać Świetego Ojca Pio?.On uratował mi życie.Przyjdzie dzień , że będziesz błagał go o przebaczenie,a wtedy wspomnij moje imię kto ci to przepowiedział.
Albert2019.11.22 8:49
Jak uratował ci życie? Przeprowadził sztuczne oddychanie? Przeprowadził ci operację na otwartym sercu? Złapał cię za rękę, chroniąc cię przed wpadnięciem pod pociąg? Jak to było? Opisz.
anonim2019.11.23 19:35
Proszę sobie uświadomić Panie Albert - tylko takie hasło "Parapsychologia" z czym jest ta nauka związana i na czym się opiera - Jak Pan sobie to zobrazuje tz. zapozna się Pan z tym stwierdzeniem - Niech Pan napisze info co Pan sądzi - jeżeli Pan nic sądzić nie będzie to później niech Pan przeczyta coś na temat stygmatów z zrozumieniem. Gdy to nie pomoże niech Pan wpisze na googlach Hierarchia duchów - i w wikipedi coś Pan wyczyta. Jak Pana to zainteresuje to niech Pan zda sobie sprawę z tego że ma Pan wybór pomiędzy dobrem a złem i że wie Pan kiedy czyni Pan dobrze, a kiedy źle - tz. - że nie widzi Pan tych dwóch sił a Pan je odczuwa - Niech Pan się zastanowi - która Panem kieruje...........
xyz2019.11.23 19:42
Proszę sobie uświadomić Panie Albert - tylko takie hasło "Parapsychologia" z czym jest ta nauka związana i na czym się opiera - Jak Pan sobie to zobrazuje tz. zapozna się Pan z tym stwierdzeniem - Niech Pan napisze info co Pan sądzi - jeżeli Pan nic sądzić nie będzie to później niech Pan przeczyta coś na temat stygmatów z zrozumieniem. Gdy to nie pomoże niech Pan wpisze na googlach Hierarchia duchów - i w wikipedi coś Pan wyczyta. Jak Pana to zainteresuje to niech Pan zda sobie sprawę z tego że ma Pan wybór pomiędzy dobrem a złem i że wie Pan kiedy czyni Pan dobrze, a kiedy źle - tz. - że nie widzi Pan tych dwóch sił a Pan je odczuwa - Niech Pan się zastanowi - która Panem kieruje...........
Tadeusz 2019.11.21 13:11
Czyli Polska znowu ucierpi.
Alexander Sz.2019.11.21 14:22
Jeśli jeszcze będzie istniała.
VIP2019.11.22 8:45
Ucierpi tylko wtedy jak zalegalizuje niszczenie dobrych księży, Kościoła katolickiego, zboczeństwa, aborcję, LGBT, deprawację dzieci i zmiany płci.