Ohydni hucpiarze! Jest wniosek o wotum nieufności wobec ministra A. Macierewicza - zdjęcie
20.06.16, 13:15fot. YouTube

Ohydni hucpiarze! Jest wniosek o wotum nieufności wobec ministra A. Macierewicza

PO jeszcze dziś złoży wniosek o wyrażenie przez Sejm wotum nieufności wobec ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza - poinformował szef Platformy Grzegorz Schetyna. Ministerstwo odpowiada, że to "działalność na szkodę bezpieczeństwa państwa polskiego".
 
„Sytuacja jest szczególnie trudna w tych ostatnich dniach. Wiemy, że jest szczyt NATO. To jest ważny czas, ważny moment dla Polski. Ale problemy, które ma minister Macierewicz powodują nową sytuację. Nie dziwimy się, że premier Szydło zaprzeczała sugestiom, pytaniom dziennikarzy, że chce powołać Antoniego Macierewicza na stanowisko szefa MON. Wtedy zaprzeczała, później się to dokonało. Ciekawi nas, kto wpłynął na tę decyzję, że Macierewicz został szefem MON. Dziś ta sytuacja komplikuj przygotowania do szczytu NATO. Dlatego w imieniu klubu PO chcę powiedzieć, że złożymy wniosek o odwołanie ministra Macierewicza, i to jeszcze dziś” - mówił Schetyna na konferencji prasowej.
 
A wszystko za sprawą wyjątkowo mętnego artykułu w "Gazecie Wyborczej", który imputuje ministrowi Antoniemu Macierewiczowi szemrane związki z rzekomymi poplecznikami Moskwy. Tymczasem wobec faktu, że stoimy w przededniu szczytu NATO w Warszawie, to właśnie zachowanie "GW" oraz polityków PO zasługuje na jak najgorsze oceny i zarzuty!
 
bbb/300polityka.pl, Fronda.pl