Obietnice Matki Bożej dla odmawiających Różaniec Święty dane bł. Alanowi de la Roche - zdjęcie
21.10.20, 08:50Fot. via Pixabay

Obietnice Matki Bożej dla odmawiających Różaniec Święty dane bł. Alanowi de la Roche

8

Obietnice Matki Bożej dla odmawiających Różaniec Święty
dane Błogosławionemu Alanowi de la Roche

Znany w historii apostoł Różańca św. i założyciel Bractw Różańcowych - bł. Alan, miał otrzymać od Matki Bożej następujące obietnice, przekazywane w tradycji Zakonu dominikańskiego:

 • Wszyscy, którzy wiernie Mi służyć będą odmawiając Różaniec św. otrzymają pewną szczególną łaskę.
 • Wszystkim odmawiającym pobożnie mój Różaniec przyrzekam Moją szczególniejszą opiekę i wielkie łaski.
 • Różaniec będzie najpotężniejszą bronią przeciw piekłu, wyniszczy pożądliwości, usunie grzechy, wytępi herezje.
 • Cnoty i święte czyny zakwitną - najobfitsze zmiłowanie uzyska dla dusz od Boga; serca ludzkie odwróci od próżnej miłości świata, a pociągnie do miłości Boga i podniesie je do pragnienia rzeczy wiecznych; o, ileż dusz uświęci ta modlitwa.
 • Dusza, która poleca Mi się przez Różaniec - nie zginie.
 • Ktokolwiek odmawiać będzie pobożnie Różaniec św., rozważając równocześnie Tajemnice Święte nie dozna nieszczęść, nie doświadczy gniewu Bożego, nie umrze nagłą śmiercią; nawróci się, jeśli jest grzesznikiem, jeśli zaś sprawiedliwym - wytrwa w łasce i osiągnie życie wieczne.
 • Prawdziwi czciciele Mego Różańca nie umrą bez Sakramentów Świętych.
 • Chcę, aby odmawiający Mój Różaniec, mieli w życiu i przy śmierci światło i pełnię łask, aby w życiu i przy śmierci uczestniczyli w zasługach Świętych.
 • Codziennie uwalniam z czyśćca dusze, które Mnie czciły modlitwą różańcową.
 • Prawdziwi synowie Mego Różańca osiągną wielką chwałę w niebie.
 • O cokolwiek przez Różaniec prosić będziesz - otrzymasz.
 • Rozszerzającym Mój Różaniec przybędę z pomocą w każdej potrzebie.
 • Uzyskałam u Syna Mojego, aby wpisani do Bractwa Mojego Różańca - mieli w życiu i przy śmierci za braci wszystkich mieszkańców nieba.
 • Odmawiający Mój Różaniec są Moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, Syna Mojego Jednorodzonego.
 • Nabożeństwo do Mego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do Nieba.

Źródło: Modlitewnik Różańcowy w opracowaniu o. Szymona Niezgody OP, str.91-92. Warszawa, 1993.

Komentarze (8):

Jan2020.11.10 22:54
Po operacji miałam bardzo wysoka gorączkę 41 - sepsa, majaczyłem, nie było ze mna kontaktu. Mama połozyła mi na czoło obrazek MB Nieustającej Pomocy. Po ok.30 min. otworzyłem oczy i zaczałem rozmawiać, jakby nigdy nic. Na prośbe mamy pielęgniarka zmierzyła temperaturę 36,6 - powiedziała że książkowa. Nadmieniam, że ogólnie jestem oporny na zbicie temperatury, żadne leki nie pomagaja i czasem kilka dni się męczę.
Prawda2020.11.6 13:28
Dzięki Matce Bożej moje dziecko zostało ocalone, po błędnej diagnozie lekarzy. MIała nie istnieć a jednak żyje i ma sie dobrze. Matka Boża opiekuje się moja rodziną. Maryjo bądż błogosławiona teraz i na wieki. CHWAŁA PANU1!!!!
Ala2020.11.4 21:09
Potwierdzam, ilość cudów i łask, jakie daje Różaniec jest niezliczona już tu za życia, WARTO jedna dziesiątka to 3,5 minuty, a dzieją się cuda
Ja, Szatan2020.10.22 11:20
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Protestant2020.10.21 17:17
W pierwszym tysiącleciu chrześcijanie nie znali różańca - dlaczego coś, co nie miało żadnego oparcia nawet w tradycji Kościoła, miałoby teraz warunkować prawdziwość związku z Chrystusem?
SpętanieNieletniejOfiaryRóżańcemToMarzenieWikarego2020.10.21 10:31
Pierwsza dziesiątka nieletnich ofiar zazwyczaj pochodzi z jednej parafii. Potem biskup przenosi klero-pedofila do kolejnych, gdzie tworzy się łańcuszek kolejnych dziesiątek.
katolik2020.10.21 9:36
Czyli znowu szantaż. Prawdziwy Katolik jest na to odporny i wie, że jedynym Bogiem zasługującym na cześć i chwałę jest Chrystus. Udawana Maryja to tylko wierzgający Szatan.
Mathias2020.10.21 9:03
Uniknąłem kilku wypadków samochodowych, odmawiając Różaniec podczas jazdy. Polecam!