Nowy zarząd krajowy PO, a w nim... Grodzki - zdjęcie
08.02.20, 18:20Screenshot Youtube - Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Nowy zarząd krajowy PO, a w nim... Grodzki

21

Dziś w trakcie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej wybrany został nowy zarząd krajowy, do którego dołączyło sześć nowych osób. Znalazł się w nim między innymi… marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Platforma Obywatelska najwidoczniej w najmniejszym stopniu nie przejmuje się zarzutami stawianymi Grodzkiemu przez wielu pacjentów czy też śledztwem szczecińskiej prokuratury.

W zarządzie PO wiceprzewodniczącymi zostali prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz europoseł Bartosz Arłukowicz. Poza nimi wiceszefami będą nadal była premier Ewa Kopacz oraz były wicepremier, Tomasz Siemoniak.

W nowym zarządzie znalazło się także miejsce dla Sławomira Nitrasa, Cezarego Tomczyka, Roberta Kropiwnickiego czy Czesława Mroczka oraz właśnie prof. Tomasza Grodzkiego.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (21):

Dr Kilder2020.02.12 15:32
Złodzieje i koperciarze przynoszą nam wstyd.....wszędzie!
katolik2020.02.12 11:51
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by, kłamcy, złodzieje i zdrajcy, no i łapówkarze jak Tomasz Kucharski - nawet seryjni jak marszałek Grodzki ! Ja pier-dolę !!!!! Jeszcze tego brakowało !!!!!!!!!!! To ten PO-je-b i seryjny łapówkarz jest synusiem agenta UB !!!!! Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!! D DY M I S J A !!!! I to natychmiast !!!!! Widziałem profesora, który jest PO-je-bem, nie, nie dla idei operawał lecz za stówki. Prywatny gabinet był dla niego chlebem, bo tam kasował kilkutysięczne łapówki. Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które wyglądają wiarygodnie. Opozycja powinna już pomyśleć o wymianie marszałka senatu. 2 tys za operację w publicznym szpitalu (przyjęte w prywatnym gabinecie- bez różnicy) do czego Grodzki się sam przyznał rzuca cień na jego etykę zawodową. Jest obciążeniem dla opozycji. Sprawa wizerunkowo jest dla PO przegrana. Myślcie lepiej jak z tego wyjść. My, zwolennicy PeŁa (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia wschodzącą gwiazdę PO-je-bów Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że ten burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur Wołczacki znalazł się w zarządzie krajowym PO jako jeden z najlepszych w dziedzinie korupcji, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem.
polacke2020.02.11 21:51
Jaki zarząd ,tacy członkowie. W Polsce mamy problem, z panującym powszechnie, cichym przyzwoleniem ze strony społeczeństwa, na branie łapówek przez lekarzy. Poza tym, to jest kasta "dzień dobry sto pięćdziesiąt się należy" znaczne gorsza niż sędziowie. Większość sędziów należy ocenić pozytywnie i ci stanowią "stan sędziowski". Reszta to kasta, która nie dorosła do wykonywanie tego pięknego zawodu.
Grabarz majowy2020.02.9 16:22
A gdzie Grabiec?
guess who 2020.02.9 16:14
A co to jest "koperfild" dziadku?
Polak Ateista Dumny Gej 2020.02.9 10:37
w szefostwie Mafii --tacy ludzie jak koperfild są wszyscy
Albert2020.02.9 9:48
"Platforma Obywatelska najwidoczniej w najmniejszym stopniu nie przejmuje się zarzutami stawianymi Grodzkiemu przez wielu pacjentów czy też śledztwem szczecińskiej prokuratury." Nie tylko Platforma. Tak naprawdę to nikt normalny nie zwraca uwagi na bajeczki opowiadane przez pisiorskich lemingów.
Raf2020.02.9 8:45
Takiemu uzależnionemu od POlityków człowiekowi jakim jest jeden z licznych oskarżonych p. Grodzki, łatwiej "nakazywać" kolejne zadania. Licząc na ochronę partyjną zrobi wszystko. Jak widać....
Lupaszko2020.02.9 6:31
oczywiste: "ciecia głowa w państwie"
Fizia ponczoszanka2020.02.8 22:56
Kiedy następne wiekopomne oredzie???Panie łapówkarzu Polacy czekaja niecierpliwie
Polak2020.02.8 22:19
Tylko amoralne bydlę i POdła świnia może żądać w publicznym szpitalu łapówek od ciężko chorych ubezpieczonych pacjentów za należne im tam bezpłatne leczenie !
Dam2020.02.9 8:13
Jakieś dowody że brał w łapę już są, czy dalej oszczerstwa "Pana Stasia" w TVP? Prokuratura jakieś zarzuty postawiła?
Nina2020.02.8 20:23
PO po rozwinięciu skrótu znaczy Przestępcza Organizacja to przestępca łapownik zajmuje miejsce w swojej przestępczej partii. Tam nie ma nikogo uczciwego, jak nie jest po uszy ubabrany w korupcje i łapówki, to jest targowica, albo zdrajca. To sa wrogowie polski i Polaków pamiętamy jak rzadzili i z premedytacją Polske niszczyli. Oni służą Niemcom, bo Niemcy ich partię za Tuska finansowali, dlatego sprzedawali polska ziemię w obce ręce,a przemysł po to w Polsce likwidowali by u Niemców nie miał konkurencji. Od kiedy ta zaraza przegrała to u Niemców zaczyna się walić gospodarka.
B522020.02.8 19:05
POgański rozwój jeśli korkuje się droga trzy jezdniowa dwa pasy trzeba zaorać jeśli spada ciśnienie wody na osiedlu trzeba wybudować studnię jeśli autobusy są przepełnione trzeba ograniczyć pojemność autobusów i ilość przystanków
guess who 2020.02.8 18:59
A kogo mieli wybrać do zarządu? Banasia-kryształa?
Nina2020.02.8 20:24
Widzisz pajacu banaś nigdy nie należał do PIS-u, a łapówkarz grodzki należy do Przestępcej Organizacji PO.
Alojzy Cedzidło 2020.02.8 23:01
Ostro Pani ,,jedzie ". Ooostro... Nie twierdzę ,że Pani kłamie . Nie. Czytam , czytam o tym naszym Marszałku i tak se myślę . Komu w tej Partii zwanej PO , walczącej o władzę , a mówią ,że o koryto, zależy na dziurawieniu już tonącego ,,Totalnika ". Komu? To ,że ,,medycyna " , ,, zarabia na ludzkich nieszczęściach od dawna wiadomo. Stawiając Doktora na III władzę w państwie powinno się wszystko sprawdzić . Najmniejszy ,, sygnał " ,podejrzenie, powinno być sprawdzone .A branżę medyczna nawet bez ,,sygnału." Bo inaczej wychodzi się na .... no doba ,pominę A tu przy takiej hecy pan Doktor idzie do władzy partyjnej bez sprawdzania . To gdzie ten mecenas Budka .?.I znów strzał w kolano . To jak Wy w tej Platformie jeszcze chodzicie.?
FRAJER2020.02.9 6:33
Widzisz dziewczyno -"pacjenci" - Grodzkiego pomawiają - zarzuty może postawić prokuratura, śledztwo trwa już ponad dwa miesiące - "A ZARZUTÓW NIET!!!" KPK stanowi, że zarzuty należy przedstawiać NIEZWŁOCZNIE po uprawdopodobnieniu podejrzeń.Czy katolik nadal czuje się dobrze, mając świadomość rzucania oskarżeń bez pokrycia? każdy?? czy tylko wyjątkowa świnia?
Polak Ateista Dumny Gej 2020.02.9 11:16
koperfilt to po prosto ŁAPÓWKARZ -i tacy jak ty tego nie zmienią to przestępca-i możecie szczekać a i tak złodziej zawsze będzie złodziejem
guess who 2020.02.9 16:00
Nazwiska piszemy rozpoczynając dużą literą. Poprawnie będzie więc "łapówkarz Grodzki". A obok "Niny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś.
Artur2020.02.8 18:43
Pewnie będzie odpowiedzialny za zbiórkę funduszy. Może to będzie tzw Fundusz Kopertowy może jakiś inny. Ważne żeby znaleźć jakieś środki, które zastąpią to co poszło na zmarnowanie do kasy państwowej, na podatki z VAT i inne źródła przejęte przez ten PiS.