Niemcy: Polski kierowca z poderżniętym gardłem. Jest śledztwo - zdjęcie
05.12.20, 12:30Fot. via Pixabay

Niemcy: Polski kierowca z poderżniętym gardłem. Jest śledztwo

15

Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci polskiego kierowcy tira, który według relacji na polonijnych grupach znaleziony został w kabinie swojego samochodu z poderżniętym gardłem.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie. W rozmowie z portalem TVP.Info rzeczniczka prokuratury Agnieszka Kępka informuje, że przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok. Ciało Polaka jest już w kraju.

O pomoc apelowała rodzina ofiary, pana Grzegorza. Portal dziennikwschodni.pl zacytował wpis jego krewnej:

W Niemczech został zamordowany mojej kuzynki syn, kierowca tira. Został znaleziony w kabinie samochodu z poderżniętym gardłem. W czwartek był z nim ostatni kontakt, miał jechać do Polski”.

dam/dziennikwschodni.pl,TVP.Info 

Komentarze (15):

Bianka2020.12.6 12:59
O ilu takich śmierci nic media nie mówią. Mój kolega, który od kilku lat jeździ tirem po Europie twierdzi, że dochodzi często do takich tragedii...
Szok i niedowierzanie!2020.12.6 10:18
JEST śledztwo!
Oficer byly sedzia KK2020.12.5 18:21
A temu właścicielowi ciężarówki co użyta była w zamachu w Niemczech wypłacili odszkodowanie i zapłacili za śmierć polskiego kierowcy? Podle niemieckie kanalie.
Nina2020.12.5 17:25
Niemcy zawsze nienawidzili Polaków i mieli skłonności morderców, a Merkel sprowadziła do Niemiec jeszcze morderców islamistów. Niemcy to niebezpieczny kraj.
abcd2020.12.5 16:56
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Kr%C3%B3tkie_historie_o_zabijaniu
abcd2020.12.5 16:56
Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
rebeliant2020.12.5 17:06
Nie tylko brak ks... ale zakrywanie oczu na rozstrzygnięcie, kto jest napastnikiem, a kto broniącym przed napaścią i brak oczyszczenia broniącego się jest umocnieniem kpiny z ludzi, których od małego są zmuszani do nasiadówek wtłaczających o tym by być grzecznym, łagodnym, ... cielęciem na niedzielę. Jeśli władze nie będą bezlitośnie rozprawiać się z bandziorami, to trzeba przestać uczyć dzieci bycia ofiarą, a zacząć ich uczyć bicia, nieustępliwości, dźgania nożem, strzelania z broni palnej.
rebeliant2020.12.5 16:39
I dlatego wymaganym wyposażeniem kierowców ciężarówek powinna być broń palna oraz należyte zabezpieczenia (kamery rejestrujące, a także solidne zabezpieczenie kabiny). A wszystko, aby jakaś złośliwa koza z maczetą nie dobiegła. Świątobliwi ręka w rękę z komuchami robią ze swych poddanych łatwy żer dla bandziorów.
Puknijcie sie dobrze2020.12.5 16:02
No coz wiadomo kto lubi podzynac gardla, wiec pisanie o maffi jest smieszne, chyba ze ktos zapomnial dopisac arabskiej. SZKODA RODAKA RIP.
rebeliant2020.12.6 0:44
Niestety prawda jest jeszcze bardziej dobijająca. My niestety mamy zryte łby fałszywą mową właśnie takimi określeniami jak: mafia, państwo, ... ufo k...a jego mać ! Takie struktury tworzą konkretni ludzie. I niestety tą dobijającą prawdą jest to, że nas wytresowano do bycia bezbronnym bydłem wyrobniczym pozbawionym naturalnego odruchu walki o swoje życie. Natomiast nasi "goście" od małego są uczeni sztuki bandyckiej. Posługując się od małego takimi określeniami i wpajania bycia dobrymi, wypacza kontakt z rzeczywistością. Gdyby do zdarzenia doszło jeszcze w jakimś tam azjatyckim urwistanie, to jest to jeszcze do przyjęcia, ale to jest niedaleko naszego domu w ponoć cywilizowanym państwie. I to jest właśnie spowodowane tym o czym ja piszę: otumanieniem ludu i na siłę uczenia bycia fantomem do podobania się widowni.
porachunki mafijne2020.12.5 15:43
-
Anonim2020.12.5 16:56
trele morele lewacki Szmulu!
JohnyBravo2020.12.5 15:16
A co wy tu tak wyjeżdżacie z poderżniętym gardłem jak jest kowit.Zmarł na kowit?Nie?To czego nam głowę głupotami zawracacie?
lipa2020.12.5 14:31
pewnie "zgubił" gdzieś trefny towar... porachunki mafijne właśnie tak wyglądają...
Anonim2020.12.5 16:59
kolorowy kapo! matacz!