Nie odkładaj sakramentu pojednania - czasu jest mało! - zdjęcie
30.03.21, 18:40Fot. Hernán Piñera via: Flickr CC 2.0

Nie odkładaj sakramentu pojednania - czasu jest mało!

27

Niewiele czasu już zostało, aby właściwie przygotować się do Paschy Chrystusa. Wielki Post służy naszemu nawróceniu, które dokonuje się w sakramencie pokuty i pojednania. Wykorzystajmy te ostatnie dni przed świętami. Zachęcają nas do tego słowa mistyczki.

Słowa, które usłyszała mistyczka Anna 9 I 2007 r.

Mówi Pan:

"Moje dzieci, kocham was wszystkich i pragnę was przygotować na to, co nadchodzi. Szatan przygotował plan zniszczenia ludzkości, a nawet całego globu. Ja mam swój plan, ale do zrealizowania go potrzeba Mi waszego udziału.

Musicie się, dzieci, nawrócić - odrzucić wszystko, co do was napływa ze świata z inspiracji Szatana, a trwać mocno tylko przy tym, co moje. Wtedy, opierając się o Mnie, poczujecie się silniejsi i bezpieczniejsi, ponieważ Ja wam mówię, że pragnę was ocalić. Jeżeli nie nawrócicie się ku Mnie, nic nie zrozumiecie i nie uratujecie się, a nawracając się zdecydowanie ku Mnie, staniecie na opoce i nic wami zachwiać nie zdoła.

Starajcie się więc teraz o zrobienie rachunku z całego życia, o przygotowanie się do poważnej i głębokiej spowiedzi. Warunki dobrej spowiedzi znacie: przede wszystkim żal za grzechy, skrucha, a w niej pragnienie naprawienia krzywd, przebaczenie swoim winowajcom i szczere, stałe dążenie do wynagradzania krzywd tym, wobec których zawiniliście, modlitwa za nich i przepraszanie Ojca waszego za wszelkie wasze przewinienia wobec bliźnich waszych.

Abym mógł stanąć w waszej obronie, wy musicie być oczyszczeni z wszelkich win, z nienawiści, złośliwości, szkalowania, lekceważenia potrzeb bliźnich waszych, lekceważenia słabszych od was, uboższych, starych, bezbronnych, potrzebujących waszej pomocy i opieki.

Każda i każdy z was jest cząstką ludzkości. Odpowiada wraz ze wszystkimi innymi za jej stan obecny, przede wszystkim za masowe odejście ode Mnie, gdyż wasz przykład gorszył i sprowadzał na złe drogi wiele z otaczających was osób.

Zastanówcie się też nad waszym stosunkiem do waszego Ojca niebieskiego, którego dziećmi jesteście, a którego tak lekceważycie i którego miłością do siebie i do wszystkich ludzi ziemi pogardzacie. Nie chwalcie się przede Mną swoimi cnotami i zasługami, lecz żałujcie wszelkich zaniedbanych okazji, odrzuconych możliwości służenia innym.

Pragnę, abyście wszyscy oczyścili się przede Mną w spowiedzi świętej, ale musi być ona szczera i pełna. Co to znaczy? Musicie przypomnieć sobie i żałować wszelkich okazji, kiedy mogliście być pomocni innym, być lepsi dla nich, wyrozumialsi, dążący do pojednania...

Pamiętajcie, że Ja znam was do głębi i zawsze was usprawiedliwiam, jeżeli żałujecie i prosicie Mnie o to. Nie ma win tak strasznych, by mogły zniechęcić Mnie do was, przeciwnie - w im gorszym znajdujecie się stanie, tym bardziej możecie liczyć na moją pomoc.

Ja każdą i każdego z was rozumiem i gotów jestem mu pomóc, jeśli on tego zapragnie. Przecież wszyscy jesteście dziećmi moimi. Każde jest stworzone z miłości i kochane. Niech o tym pamięta.

Każdej i każdemu z was ofiara Syna mego otworzyła niebo. Jesteście oczekiwani przeze Mnie.

Tyle mówię o spowiedzi, ponieważ lekceważycie ją i możecie nie zdążyć się oczyścić. Dlatego weźcie sobie do serca spowiedź i przemianę życia jako najważniejsze obecnie wasze zadanie. I zrozumcie, że są to słowa mojej najgłębszej miłości do was.

Pamiętajcie, że to Ja wam odpuszczam grzechy (przez posługę kapłana), a Ja was znam na wylot. Nie ważcie się wprowadzać ducha kłamstwa pomiędzy Mnie a siebie. Gdy szydzicie z prawdy, ze Mnie szydzicie - a taka odpowiedź na moje współczucie i pragnienie uratowania was otwiera wam szeroko bramy piekielne, w które nie wierzycie.

Tak więc spotkanie ze Mną musi być spotkaniem w prawdzie. Ale nie lękajcie się, bo nie ma win, których nie mogłaby odkupić śmierć krzyżowa Jezusa. Prosząc Mnie o przebaczenie, pamiętajcie, że są one w dużej mierze wspólne, więc proście o przebaczenie moje dla waszych gorszycieli i winowajców, dla wszystkich, dzięki których usłużnej pomocy zrównaliście się z nimi. Proście więc usilnie o przebaczenie wam waszych wspólnych, społecznych win i pamiętajcie, że Ja pragnę was ratować i przebaczać wam wasze błędy i winy. Niech patronem waszym będzie Dobry Łotr.

Nade wszystko musicie z całego serca i z całej duszy swojej zawierzyć mojej miłości do was i pragnieniu ratowania was pomimo wszelkich waszych win. Za takich właśnie, jakimi jesteście wy, ujął się Jezus, Zbawca wasz, i odtąd niebo pełne jest grzeszników nawróconych i żałujących swojego postępowania w życiu, grzeszników, których przecież mój Syn uratował i ratuje przed piekłem.

Pamiętajcie, że nie ma ludzkiej zbrodni, która mogłaby przeważyć miłosierdzie Boże. Jeżeli w to uwierzycie, będziecie uratowani. Nie zwlekajcie, dzieci, i nie odkładajcie sakramentu pokuty i pojednania, bo czasu jest mało. Błogosławieństwo moje daję wam, a pomoc moja będzie towarzyszyła wam w waszym dziele nawracania się i oczyszczania.

Błogosławię was, moje ukochane dzieci. Niech łaska moja towarzyszy wam w waszej pracy nad przygotowaniem się do spotkania w prawdzie ze Mną, Ojcem waszym".

Anna

„Miłujcie się”, nr 2, 2007 r.


Komentarze (27):

Mariusz2021.03.31 6:44
Mark TWAIN: " RELIGIA powstała kiedy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupka". Józef PIŁSUDSKI: " RELIGIA jest dla ludzi bez rozumu ". Tadeusz KOTARBIŃSKI: " W obliczu zła na świecie, bluźnierstwem jest posądzać boga o istnienie ".
Jest Fronda? Jest śródka? Jest "cud Słońca!"2021.03.30 23:21
j.w.
elka2021.03.30 21:47
Muszę do jutra uzbierać 200 zł. Sprawa życia lub śmierci. Pomożesz? 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
Topek2021.03.30 20:41
Pan Prezydent Wąłęsa chce odpuścić winy i grzechy jakie dopuścił się przeciwko niemy parch kaczy, ale parch kaczy w swej zażyłości, fałszywych pomówieniach i zemście za odsunięcie od władzy w latach 90 tych jest nieugięty
Kubiak2021.03.30 20:08
Mam wątpliwości czy to naprawdę "Mówi Pan" Nasz Pan mówił krótko, konkretnie i celnie. A nie ględził na dwie strony A4.
Anonim2021.03.30 20:02
Spowiedź wprowadzano od XI wieku. A co było wcześniej? Jakie były warunki przystąpienia do sakramentu Eucharystii w V wieku?
espada2021.03.31 11:25
pRZEDTEM sie spowiadano publicznie, chcialbys tez tak dzisiaj robic? chcialbys by wszystkie twe najgorsze lajdactwa byly powiedziane na glos przy innych osobach??
Anonim2021.03.30 20:01
Czy Janiak i Głódź się spowiadali? Czy Dymer się spowiadał? I CO TO DAŁO???
Kubiak2021.03.30 20:12
Zgodnie z katechizmem mają grzechy odpuszczone jeśli dostali rozgrzeszenie. Inaczej byłoby po nich. W tym objawaja się łaska a nam nic do tego.
Arktos Diabeł2021.03.31 5:54
To po co najważniejszy warunek pokuty skoro jest łaska odpuszczania 777 razy? Przecież wiadomo że kobieta co założyła kolejny konkubinat i urodziła dzieci nigdy nie będzie żałować cudzołóstwa.
Grizzly2021.03.31 6:46
Po znajoości dostali po kilka zdrowasiek i wierzę w ...... i po temacie
Grizzly2021.03.31 8:36
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję).
Grizzly2021.03.31 16:42
Przeproś
Grizzly2021.03.31 16:58
Przepraszam
Grizzly2021.03.31 6:45
Z technicznego punktu widzenia mogli się nawzajem wyspowiadać - to dopiero perwesja.
Grizzly2021.03.31 8:36
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję).
Grizzly2021.03.31 16:44
Przeproś
Grizzly2021.03.31 16:59
Przepraszam
Obudzony2021.03.30 19:58
Gdy katolicy dowiedzą się jak zostali oszukani przez kler to wyniknie z tego niezła awantura. Powiem wam jaka jest prawda. Jedno życie to bzdura. Reinkarnacja istnieje!
Obudzony2021.03.30 20:05
PRZECZYTAJ. Chłopiec z Polski pamiętał swoje poprzednie wcielenie! Takie przypadki zdarzają się często! Ta historia po raz pierwszy została ujawniona w programie "NAUTILUS RADIA ZET". Wstrząsnęła tysiącami ludzi, do redakcji po wyemitowaniu nagrań związanych z tą sprawą ludzie dzwonili tygodniami. Historia Marcina jest jak uderzeniem obuchem w łeb - tak łatwo się tego nie zapomina. Ta historia zaczęła się w momencie, kiedy w rodzinie państwa G. mały Marcinek zaczął mówić. Dwuletnie dziecko co chwilę pytało, dlaczego nikt nie jeździ na koniach i nie nosi zbroi. Początkowo rodzice podejrzewali, że za wszystkim stoi dziecięca fantazja. Bezskutecznie szukali książek, z których Marcin mógł o tym przeczytać. Im dziecko było starsze, tym jednak opowiadana przez niego historia była coraz ciekawsza. Ku przerażeniu najbliższych Marcin oświadczył, że na Ziemi nie jest pierwszy raz. W swoim poprzednim życiu był rycerzem, jeździł na koniu, nosił zbroję i uczestniczył w pojedynkach. Miał rodzinę, żonę i sześcioro dzieci. Mieszkał w zamku i miał własnego króla, choć " nie był bardzo ważnym rycerzem ". Tu zaczyna się część opowieści chłopca, która zapiera dech w piersiach. Marcin pamięta dzień, kiedy przyszło mu stoczyć pojedynek na miecze. Obok niego walczył jego giermek. Chłopiec utrzymuje, że w tym pojedynku został zabity. Jest to o tyle niezwykłe, że kilkuletnie dzieci przeważnie w wymyślanych przez siebie historiach kreują się na bohaterów. Marcin przeciwnie, mówi że przegrał! Wspomnianej audycji można posłuchać na youtube pod nazwą "Nautilus Radia Zet Reinkarnacja".
espada2021.03.31 11:26
Reinkarnacji nie ma, to wymysl diabla. A ten zrobi wszystko by was zwiesc. Wschodznie kultury sa glupie i wierza w te bzdury, jesli przyjmiecie ich wiare to polegniecie.
espada2021.03.31 11:28
NIE MA REINKARNACJI. TO WYMYSL SAMEGO LUCYFERA, NAWET SIE PRZYZNAL DO TEGO. JESLI UWIERZYCIE W JEGO BZDURY TO POLEGNIECIE. ZYCIE MAMY TYLKO JEDNO I NIKT TEGO NIE ZMIENI ANI KSIADZ, ANI NAWET SAM DIABEL. DOSTALISCIE ZYCIE OD BOGA, W CHWILI SMEIRCI PRZYJDZIE ZAPLATA ZA WASZE GRZESZNE ZYCIE.
Kubiak2021.03.30 19:26
Nie znam kobiety. Czymu miałbym jej słuchać a nie Jezusa, który nie nauczał aby spowiadać się kapłanowi? Toteż nie wiem od kogo jej nauka pochodzi. Może to jakaś Baba Szeptucha? Ale prędzej to wypracowanie jakiegoś księdza.
Grizzly2021.03.30 20:43
Może powinieneś iść do psychiatry skoro słyszysz martwego Jezusa
Grizzly2021.03.30 21:22
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychnąś KOrupcję).
Grizzly2021.03.31 16:45
Przeproś
Grizzly2021.03.31 17:00
Przepraszam