- DOŚĆ PRZECIĘTNOŚCI – PRAGNIJ ŚWIĘTOŚCI! - pod takim hasłem na Facebooku zorganizowano wydarzenie, które ma na celu dać świadectwo, że to nie halloween jest świętem i to nie ten dzień mamy uczcić. 

"1 listopada wspominamy wszystkich świętych. To okazja, by na nowo zapragnąć w swoim życiu świętości, by odważyć się być świętym w codzienności." - piszą organizatorzy.

"Niech to wydarzenie będzie świadectwem twojego pragnienia! Niech nikt z twoich znajomych nie ma wątpliwości po co żyjesz i dokąd zmierzasz.
(UDOSTĘPNIAJ I ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH)

30.10 - 2.11 ZALEJMY FB ŚWIĘTYMI POKAŻMY CO DLA NAS WAŻNE !!!! WIELKA AKCJA NA FB !!!WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - nie halloween.
Zmień zdjęcie profilowe na fb.wizerunek swojego patrona./z chrztu św lub bierzmowania / napisz koło tego swoją krótką notatkę o świętym

ZALEJMY FB ŚWIĘTYMI - NIECH ZWYCIĘŻĄ !!

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DAWANIA ŚWIADECTWA ,ŻE NALEZYMY DO CHRYSTUSA.I JESTEŚMY POLAKAMI !!!
WEŹCIE UDZIAŁ , UDOSTĘPNIAJCIE , POKAŻMY ,ŻE JEST W NAS ŚWIATŁO CHRYSTUSA,WIARA I POLSKOŚĆ - KTÓRA NIE POWOLI BY JĄ NISZCZYĆ I ZAMIENIAĆ NA KOMERCJĘ / MAMY SWOJE ŚWIĘTA I PIĘKNE POLSKIE TRADYCJE

Kochani "weźmie udział " tzn . nie obchodzi Halloween ! Przyznaje się publicznie ,że jest Uczniem Jezusa i że ma wyższe wartości - zachęcamy do udziału w tym dniu we Mszy św. oraz prosimy o modlitwy za tych co biorą udział.
Zachęcamy też gorąco aby wziąc udział ale w imprezach ale katolickich !!! Alternatywą niech będą Marsze Świętych, Bale Świętych i Noce świętych organizowane przez Parafie

Halloween to celtyckie, a zatem pogańskie "święto". Związane było z obrzędami Samhain. W średniowieczu nadano mu nazwę All Hallows Eve – co znaczy – Wigilia Wszystkich Świętych. W skrócie Halloween. Halloween polegało na kontaktowaniu się z zaświatami, po to by odkryć przyszłość, nabrać mocy, zaspokoić potrzeby zmarłych. To"święto”, które ani nie jest świętem, ani też nie da się pogodzić z wiarą w Chrystusa." - czytamy.

kz/facebook.com