Nawrócenie św. Pawła. Dziś szczególnie módlmy się o nawrócenie grzeszników - zdjęcie
25.01.21, 08:45

Nawrócenie św. Pawła. Dziś szczególnie módlmy się o nawrócenie grzeszników

7

Modlitwa Ojca Pio o nawrócenie  

Pokornie proszę Cię, Panie, abyś ze względu na Twoją dobroć i miłosierdzie powstrzymał gromy Twego gniewu na nieszczęsnych grzeszników i udzielił im łaski nawrócenia i pokuty. Ty, Panie, przez Autora "Pieśni nad Pieśniami" powiedziałeś, że "jak śmierć potężna jest miłość" (Pnp 8, 6), dlatego z całym żarem proszę Cię: spojrzyj okiem niewypowiedzianej dobroci na tych braci i siostry, pociągnij ich ku sobie i złącz nierozerwalnymi więzami miłości.

O Panie, niechaj znowu powstaną ci, którzy prawdziwie umarli. Ty, który swoim potężnym głosem wyprowadziłeś z grobu śmierci Łazarza, zawołaj na nich mocnym i potężnym głosem i przywróć im życie. Spraw, by na Twoje słowo porzucili swoje grzechy i mogli wraz ze wszystkimi odkupionymi sławić bogactwa Twego miłosierdzia...

 

       Ty sam, Panie, wiesz, jak wciąż wielu żyje z dala od Ciebie, źródła wody żywej; jak wciąż sprawdzają się Twe słowa, że "żniwo jest wielkie, a robotników mało", że już jest dojrzałe żniwo na polu Kościoła! Oby ono nie zmarnowało się z powodu braku robotników! Oby nie zagarnęli go emisariusze szatana, którzy są tak aktywni! Nie dopuść do tego, o najsłodszy Boże, ale okaż swą litość i wejrzyj na nędzę oraz potrzeby duchowe współczesnych ludzi, i odpuść grzesznikom winy, i wprowadź ich na drogi sprawiedliwości i pokoju, prowadzące do Twego królestwa życia i nieśmiertelności. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

za:opoka.org.pl

Komentarze (7):

A co jeśli to nie św.Paweł2021.01.25 10:23
miał rację a prorok Mahomet?
Henry2021.01.25 9:59
Jakim trzeba być człowiekiem aby odrzucać cudowną naukę Jezusa?
Toporny Ulszyper2021.01.25 10:05
Ta nauka to jad feministy ptasznika udającego tygrysa.
Toporny Ulszyper2021.01.25 10:07
I zniszczyć dziwki i porno z facetami a lesbijskie zachować.
Toporny Ulszyper2021.01.25 10:08
Tych facetów też nie żałować.
A wasza mowa niech będzie prosta.2021.01.25 9:46
To chrześcijańskie zło nie może pojąć, że odrzucając logikę ziemi odrzucają,ciało jako element ducha. O to chodziło szatanowi Jezusowi Adamowi. Dla tego powstał obraz Jezu ufam tobie. Żebyś polegał tylko na niewyjaśnionych przypowieściach o nieskończonych tajemnicach a połowę sensu tej wiary czyli miedzę czyli rogi k e odrzucił.
Dopóki nie przekroczysz nie masz pana.2021.01.25 9:31
Ale od początku mądrzy ludzie wiedzieli o takim systemie tak jak wiedzieli że ziemia może być dowolnego kształtu ale najprędzej kulista ponieważ Babel jest najlżejszą figurą geometryczną. To jest tak że jak jest właściwa wspólnota to posłuszeństwo jest dla dobra obywatela. A jak jest feminizm to posłuszeństwo i pokora są współwiną. nagradza się prostytutki a mężczyzn karze i zabrania używek żeby pracowali i uczestniczyli w haniebnym rozmnażaniu. Bo pan jest twoim kłamcą twoim złodziejem twoim , kusicielem,twoim mordercą.