08.02.16, 10:30

Muzułmanin w Niemczech: Jestem gotów zabijać dla Allaha

bg/youtube.com

Komentarze

anonim2016.02.8 12:00
@Mniemanologia No i……? Ilu w ostatnich 5 latach chrześcijan, katolików zastosowało się to tych słów? Ilu chrześcijan, katolików dokonało rozstrzelania ludzi w klubie? ilu podłożyło bomby? ilu dokonało zamachów w imię religii?
anonim2016.02.8 12:25
Tomek513 Pytanie Twoje oczywiście retoryczne....:-) Stary Testament, zawiera przepisy moralne, prawo obrzędowe i przepisy sądownicze. Jedynie przepisy moralne obowiązują wszystkich ludzi, w tym chrześcijan, katolików. Pozostałe odnosiły się do narodu żydowskiego. Więc żaden rozumny chrześcijanin nie będzie się powoływał, ani nie będzie stosował przepisów żydowskich, z zakresu prawa obrzędowego czy sądownictwa, norm, które dla niego nie istnieją. Popatrz, jak to niektórzy lubią sobie "pomniemać" czyli powalczyć ze swoimi urojeniami...;-) I nie mając debita scientia w sprawie, muszą koniecznie pisać...
anonim2016.02.8 13:05
Wystarczy popatrzeć jak zachowuje się ten muslim? Zakłamany, agresywny, szalony... Od razu wiadomu kim jest ten ich allach.
anonim2016.02.8 13:28
To śmieszne i szalone że wyznawca religii w której pedofilia i wszystkie inne formy zboczenia są zalecane i nakazane wysuwa zarzut pedofili katolickim kapłanom. Tylko że w KK coś takiego jest zbrodnią i przestępstwem a u nich chwalebnym czynem nakazanym przez ich proroka pedofila i powszechnie praktykowanym.
anonim2016.02.8 13:35
@ Mniemanologia Naprawdę? Wyczytałaś gdzieś w Nowym Testamencie o tym by Chrystus nakazał zabijać innowierców? Bo widzisz, skoro tego nie wiesz, to katolików obowiązuje tylko prawo chrystusowe a to co tam cytujesz to żydowski Stary Testament z którego dla nas znaczenie ma jedynie 10 przykazań. Więc to co wypisujesz jest zwykłą naciąganą "mniemanologią" i tyle.
anonim2016.02.8 19:35
Zachód robi wojny w krajach tych ludzi, zabija bombami i rakietami w imieniu cywilizacji chrześcijańskiej, więc potem są mordy na chrześcijanach. Islam mowi, że robią to chrześcijanie, bo skąd mają wiedzieć że lewica to ateiści?
anonim2016.02.14 22:51
Słuchaliśmy dziś Ewangelii, jak diabeł przy kuszeniu Jezusa bezczelnie cytował Pismo Święte. Jednak wybiórczość nie jest uczciwą metodą ani rozumienia historii narodu izraelskiego, ani Mistrza z Nazaretu, Jezusa. Nie o "wierzenia" idzie.