Sędzia odpowiedzialny za sprawę Terrance Dignan uznał, że Drake może być mentalnie nieodpowiedzialny za swoje czyny, gdyż próbował popełnić samobójstwo w więzieniu. Zabójca prolajfera zbił ekran telewizora, który miał w swojej celi i próbował podciąć sobie żyły. Sędzia zażądał więc badań medycznych i psychiatrycznych, mających stwierdzić stan poczytalności oskarżonego. Badania zostały przeprowadzone w Center for Forensic Psychiatry w Ypsilanti (Michigan).
W zeszłym tygodniu, po zapoznaniu się z wynikami badań, sędzia stwierdził, że Drake nie jest psychicznie niezrównoważony, jak tego chciały środowiska pro-choice. Morderca jest zdrowy i sędzia zdecydował, że zostanie osądzony za morderstwo z premedytacją, jak również za inne który popełnił tego samego dnia.
Adwokat mordercy natychmiast odwołał się od decyzji sędziego i zażądał nowego badania psychiatrycznego swojego klienta. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w tym tygodniu.
Pouillon, katolicki obrońca życia, został śmiertelnie postrzelony przez Drake'a 11 września przed Owosso High School w Michigan. Był znany wśród mieszkańców Michigan ze stania na rogach ulic i trzymania w ręku zdjęć dzieci zabitych w wyniku aborcji.
MaRo/Americatho.over-blog.com
Zobacz także:
Morderca katolickiego aktywisty zastrzelił go ze względu na jego poglądy pro-life
Terroryści aborcyjni się rozkręcają. Kolejny atak na obrońcę życia
Podobał Ci się artykuł? Wesprzyj Frondę »

