30.03.19, 14:40Fot. Pixabay, CC 0

Modlitwa małżeńska - potężny egzorcyzm

MODLITWA MAŁŻEŃSKA - POTĘŻNY EGZORCYZM

Modlitwa małżonków za siebie

Ojcze nasz, który zjednoczyłeś nas w jedności małżeńskiej, napełnij nas swoją radością,
błogosław nam i naszym dzieciom.
Jednorodzony Synu Boży, który w Kanie Galilejskiej zatroszczyłeś się o radość młodego małżeństwa, wspomagaj nas w dniach pomyślności i w chwilach doświadczeń.
Duchu Święty, którego wzywaliśmy z Kościołem przy zawieraniu naszego związku małżeńskiego, udzielaj zawsze naszym sercom swojej miłości. Amen

Modlitwa za żonę

„ O jak piękna jesteś przyjaciółko moja, jakże piękna” (Pnp 4,1).
Bądź uwielbiony Panie w mojej żonie.
Dziękuję Ci Jezu, że dzięki Twojej łasce,
tworzę z nią „jedno ciało”.
Zawierzam Ci ją całą, jej teraźniejszość i przyszłość,
jej myśli, zachowania i słowa.
Pragnę szczęścia dla niej, radości na jej twarzy,
nadziei i miłości w sercu, ale nade wszystko pragnę,
aby, żyjąc wiernie Ewangelią,
była Twoją umiłowaną na wieki.
Amen

Modlitwa za męża

„Miły mój śnieżnobiały i rumiany, znakomity pośród tysięcy” (Pnp 5,10)
Bądź uwielbiony Panie w moim mężu.
Dziękuję Ci Jezu, że dzięki Twojej łasce,
tworzę z nim „jedno ciało”.
Zawierzam Ci go całego, jego teraźniejszość i przyszłość,
jego myśli, zachowania i słowa.
Pragnę szczęścia dla niego, radości na jego twarzy,
nadziei i miłości w sercu, ale nade wszystko pragnę,
aby, żyjąc wiernie Ewangelią,
był Twoim umiłowanym na wieki. Amen

AKT ZAWIERZENIA RODZINY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU

O najmiłosierniejszy Boże, Twoja dobroć jest nieskończona, a skarby łask nieprzebrane.Ufamy bezgranicznie Twojemu Miłosierdziu, ktòre jest ponad wszystkie dzieła Twoje.Pragniemy, aby cała nasza rodzina żyła zawsze w promieniach Twojego Miłosierdziu, ktòre wywyższamy i błogosławimy.Niech ono dociera do naszych serc i przenika nasze wnętrza, abyśmy mogli lepiej Ciebie poznać i pokochać.
Oddajemy się Twemu Miłosierdziu, Boże, całkowicie i bez zastrzeżeń.Pragniemy szerzyć Twoje Miłosierdzie przez spełnianie dzieł miłosierdzia tak względem duszy, jak i ciała, zwłaszcza starając się o nawròcenie grzesznikòw, niosąc pociechę potrzebującym pomocy, chorym i strapionym.Strzeż naszej rodziny, o łaskawy Boże, jako własności i chwały Twojej.Niech wszyscy ludzie doświadczą nieskończoności Twojego Miłosierdzia,zaufają mu i wysławiają je na wieki.Amen.

PROŚBA O OCHRONĘ ANIOŁÒW

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za Twoich aniołòw, ktòrych posłałeś na ziemię dla dobra człowieka.Wzywam je władzą Jezusa Chrystusa i wyprawiam na wojnę za mnie i mòj dom.Niechaj mnie i moich bliskich strzegą we wszystkich okolicznościach codziennego życia.Niech walczą za nas z zakusami złego.Niech chronią nas przed niebezpieczeństwem duszy i ciała.
Święci aniołowie, potężni mocą Bożą! Bądźcie naszymi przewodnikami i naszą mocą w walce o dobro.Bądźcie naszymi przyjaciółmi w życiu ziemskim i prowadźcie nas do wiecznego zbawienia.Amen.

modlitwy do codziennego odmawiania

Komentarze

violencja2019.03.30 20:47
Doświadczyłam modlitwy mojego męża za mnie w oparciu o sakrament małżeństwa.Tej powyższej modlitwy nie znam .Prosiłam kilka razy mojego męża o modlitwę za mnie/była wielka potrzeba/,trzymał mnie za rękę i w myślach modlił się za mnie / nie wiem jaką modlitwa się modlił , ważne , że się modlił/, skutek natychmiastowy!Nie opowiem o okolicznościach , bo to zbyt prywatne. Małżeństwo ma do dyspozycji SAKRAMENT/Sakrament mają jeszcze tylko księża , zakonnicy już nie/, on jest potężny .Używajcie go .Jeśli coś się żle dzieje w małżeństwie stawajcie na modlitwie w jego mocy i majestacie, by ratować . Tak samo możemy stanąć w majestacie Dziecka Bożego w modlitwie. A każdy ma pozostałe Sakramenty -tez mocarne; -spowiedż/tutaj zostawiamy nie tylko grzechy , ale też ich przyczyny oraz to co nas niszczy i męczy np. lęk -Eucharystia-tu bym mogła godzinami , ale niech Fronda się pofatyguje _Sakrament Chorych-wspanialy -oraz pozostałe
herbaciarz2019.03.30 18:21
Rodzina która się modli razem pozostaje razem.
andrzejhahn32019.03.30 17:48
uwielbiam portale katolickich sekciarzy ........mam wiele na nich zabawy albowiem nie ma nic idiotyczniejszego od poganskiego katolicyzmu
słowiczek poznański2019.03.30 15:10
Poliamorysta osoba/-y nie mają rozwiniętych organów płciowych mówiąc wprost "ni to ni owo". Ich preferencje to zwierzęta, np. kotom wyrywają zęby aby mogły im "robić laskę", albo "lecieć patelnie", albo jedno i drugie w tym samym czasie. Luźne tłumaczenie z Brockhaus Enzyklopädie.
anonim2019.03.30 17:22
Tej wydanej w 1854 roku? http://nowewyrazy.uw.edu.pl/haslo/poliamoria.html
anonim2019.03.30 21:18
Nie, tej wydanej specialnie dla słowiczka w II w pne.
Stachu2019.03.30 15:09
Wiecie po czym poznać, że zbliża się kolejny rozwód bratanicy? Ano po tym, że jest w ciąży.
przykład dobrej żony2019.03.30 14:59
Marta Kaczyńska-Sumińska-Dubieniecka-Zielińska zawsze modliła się ze swoimi mężami tymi modlitwami!
jembond2019.03.30 20:42
Marta to zdecydowanie obciach dla swoich świętej pamięci rodziców i stryja Jarosława. Bardzo przykre ale to prawda.
violencja2019.03.30 20:50
Ją osądzi Bóg , zostaw to Bogu i nie trać na nią czasu, bo jest zbyt cenny. Jej postępowanie mi się także nie podoba , ale nie myślę o niej .Wolę zająć się dobrymi rzeczami.:)