Minister Piotkowski: Nie wszystkie szkoły rozpoczną zajęcia w trybie stacjonarnym - zdjęcie
31.08.20, 17:00fot. yt/men

Minister Piotkowski: Nie wszystkie szkoły rozpoczną zajęcia w trybie stacjonarnym

8

W związku z rozpoczynającym się jutro rokiem szkolnym oraz obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi z powodu epidemii koronawirusa, nie wszystkie szkoły rozpoczną tradycyjne zajęcia szkolne, o czym poinformował na konferencji prasowej minister edukacji Dariusz Piontkowski.

Minister powiedział:

- Na południu kraju mamy pojedyncze zgłoszenia, że z powodu zachorowania pracownika bądź ucznia nie dojdzie do rozpoczęcia zajęć. W jednej ze szkół mamy taki przypadek, że odbyło się spotkanie towarzyskie nauczycieli i jedna z nauczycielek okazało się, była zakażona, zakażenie rozeszło się praktycznie w całej radzie pedagogicznej i nie było możliwości rozpoczęcia stacjonarnych zajęć. Ale to są pojedyncze przypadki na dwadzieścia kilka tysięcy szkół

Od jutra zajęcia w szkołach mają się odbywać w trybie stacjonarnym z zaostrzonymi normami sanitarno-epidemiologicznymi.


mp/pap

 

Komentarze (8):

panikarz2020.09.1 10:08
To co się dziś dzieje pod szkołami to horror zgotowany uczniom i rodzicom przez pana Ministrze P. Czy wie co P. robi , nie wykonuje polecenia Nas wyborców ale wnioskujemy że ''City''. Otwórz oczy....!!!!
OZ2020.08.31 21:07
Min. Piontkowski powinien dokończyć zdanie: " .... a te szkoły które rozpoczną zajęcia to tez wkrótce zamkniemy."
Apel2020.08.31 20:48
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 19:35
Po "reformie" burdeli, ktore sa wlasnoscia lokalnych synagog, rabini rabneli cala salate spyerdolili do Wysraela. W działaniach B'nai B'rith - Loża Polin widac kompletny brak kompetencji jezeli chodzi o rabinow i ich burdele. Coraz mniej jest wykwalifikowanych koorew, bez podstawowych umiejetnosci jak brac w odbytnice i w pisde jednoczesnie. Jak nakazuje talmud. Pod rządami wolenskich i hartmanow rośnie nam pokolenie koorew bez umiejtnosci!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 20:49
Doskonale sparodiowałeś idiotę! Szalom!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 17:31
Po "reformie" szkolnictwa zalewskiej (która spyerdoliła ze stanowiska jak szumowski) i działaniach piontkowskiego (poprawcie w tytule bo jest piotkowski) 26 % maturzstów zdało matury, 10 % absolwentów szkół technicznych zdało egzaminy zawodowe. Pod rządami PiSdowatych rośnie nam pokolenie baranów! ale takimi najłatwiej się steruje...
Znowu poinformował w telewizji2020.08.31 17:24
czy tym razem już w formie rozporządzenia?
TwojaStara2020.08.31 17:13
Rozsadniki zarazy zwane szkołami dobiją rządy PiSd!