Lewicowi radykałowie zaatakowali Marsz dla Życia. Brutalne starcia i gaz na ulicach Zurychu - zdjęcie
16.09.19, 16:03zdjęcie ilustracyjne (Polizei im Ordnungsdienst bei 1. Mai-Krawallen in Zürich/1 May 2008/flickr/Mark Hull)

Lewicowi radykałowie zaatakowali Marsz dla Życia. Brutalne starcia i gaz na ulicach Zurychu

18

Bardzo niebezpieczny przebieg miał w tym roku Marsz dla Życia w Zurychu. Zwolennicy aborcji dążyli do rozbicia manifestacji obrońców życia. Policja zabezpieczająca marsz została obrzucona butelkami, kamieniami i petardami. W wielu miejscach płonęły śmietniki. Zaatakowani też zostali przybyli na miejsce strażacy.

Pozwolenie na tegoroczny Marsz obrońcy życia otrzymali dopiero w ubiegłym tygodniu po interwencji sądu administracyjnego w Zurychu. Sąd uchylił decyzję władz miasta, które uprzednio nie zgodziły się na manifestację. Sędziowie uznali, że jest to naruszenie wolności opinii.

Marsz dla życia zgromadził w ubiegłą sobotę tysiąc osób. W tym roku jego głównym tematem była obrona nienarodzonych dzieci z Zespołem Downa. Odbywał się pod hasłem: „Dziękuję, że pozwoliłeś mi żyć”.

Równolegle z obrońcami życia zgromadziło się w pobliskim parku kilkuset lewicowych radykałów. Policja rozpoczęła z nimi negocjacje. Poinformowano ich, że choć nie mają pozwolenia na manifestację, to jednak ich obecność będzie tolerowana, jeśli powstrzymają się od agresji. Radykałowie wyruszyli jednak w kierunku Marszu dla życia. Policja zagrodziła im drogę, użyła gazów łzawiących i gumowych kul. Doszło do brutalnych starć. Dwóch policjantów zostało rannych, zniszczono jeden radiowóz. Zatrzymano tylko jedną osobę.
 
Krzysztof Bronk - Watykan
 
źródło: vaticannews.va

Komentarze (18):

Jan Radziszewski2019.11.7 11:24
wkrótce diabły zabiorą swoich ludzi do piekła tj nie dalej jak 8 lat Pan 25.09.2019 Działanie syna zatracenia, Antychrysta zakończy ostatni bój i walka ze Świętym Michałem Archaniołem. Aniołowie, wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uruchomią cztery żywioły ziemi, która pochłaniać będzie miliardy istnień. Z tych, którzy będą ginąć w tym czasie nie będzie nikt wysłuchany, bo nie odwrócą się od zła, które czynią. Na 1 000 000 (milion) ludzi zginie około 989 954, a zostanie 10 046. Z tych co umrą, do piekła pójdzie 743 521 osób, bo nie będzie nikogo, kto będzie chciał ich ratować, w tym aborterów i ich zwolenników reszta, czyli 246 433 na milion trafi do czyśćca.
Thomas2019.09.18 3:06
Precz z komuną !!!
zatroskany2019.09.17 10:02
W 1917 roku była ostatnia rewolucja, teraz jest kolejna. co jest najbardziej charakterystyczne- walka z Bogiem i najcenniejszymi wartościami życia. Uczynienie z ludzi bezwolnych istot. Na których grupa ludzi będzie zarabiać pieniądze
krzysztof2019.09.17 8:12
WYŻSZE UCZELNIE W POLSCE TO ŻRÓDŁO LEWACKICH ZACHOWAŃ I IDEOLOGII KADRY NAUKOWE TO POTOMKOWIE STALINOWCÓW CZYLI SOWIECKICH IDEOLOGÓW KSZTAŁCĄCYCH NASZYCH POFIESOROW .GOWIN DO DYMISJI PANIE KACZYŃSKI CZY NA SZCZYTACH WŁADZY TEGO NIE WIDAĆ
anonim2019.09.17 6:12
A mnie interesuje argumentacja przeciwników tego marszu, co oni tam takiego chcieli robić że im zabraniano.
hrabia Potocki2019.09.16 19:09
Najwyzszy czas zrobic porzadek z organizacjami lewackimi,nie ma dla nich litosci tak jak oni nie maja dla normalnego cywilizowanego swiata
nn2019.09.16 16:55
to są ataki szatańskiej cywilizacji śmierci, a to lewactwo to jego nieświadome bojówki
anonim2019.09.16 16:47
POLACY UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
nn2019.09.16 17:05
Chwała niech będzie Jezusowi i Jego Matce Maryi !!!
ruiny2019.09.16 16:30
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Judasz2019.09.16 16:45
No no, Hitler byłby z Ciebie dumny...
Sebastian Lorenc2019.09.16 16:56
Bardziej Stalin moim zdaniem.
zatroskany2019.09.17 10:04
Takich Stalinopodobnych nie brakuje dziś na lewicy
Cierpliwy.2019.09.16 23:13
Judasz się powiesił, ale 2000 lat o jego zdradzie pamiętają. Po Tobie nawet śladu nie zostanie, jak z tegorocznej trawy. Pójdziesz w proch ziemi.Tyle twojego.
Emilia2019.09.16 23:14
Judaszu! Marnie kumasz ! Hitler i Stalin zabijali dobrych ludzi, patriotów! A sami byli źli i takimi się otaczali ! Do ich zadań potrzebni byli najwięksi zbrodniarze, perfidni ludobójcy ! Tworzyli do tych celów SS , komory gazowe, obozy śmiercii wiele innych makabrycznych zabójstw! Jak wam się chce z takiego tematu śmiać!? To przecież zasadnicza różnica ! Ile wy macie lat? Pamiętacie coś z tych czasów! ??? Jak śmiecie tak pisać !
anonim2019.09.17 7:45
Aaaa rozumiem, a wy chcecie zabijać ( utylizować) i wywozić tych złych, co nie popierają Partii. To zasadnicza różnica. tylko tak nieśmiało wspomnę, że wyznawcy Stalina tez byli pewni, że eliminują tych złych, tak działa propaganda.
zatroskany2019.09.17 9:50
A ty myślisz że to "nowe" co ma przyjść jest lepsze od tamtych rewolucji ?
anonim2019.09.17 11:07
Wiesz co, odpiszę Ci, chociaż narażę się na bluzgi. Nikt normalny nie chce przewracać wszystkiego do góry nogami. Mamy demokrację, zadecyduje większość. Tylko powiedz mi, czy uważasz za normalne, że na tym forum jeden troll, pod rożnymi nickami wypisuje te swoje "mądrości"? Nie popieram PiSu, nie podoba mi sie ich polityka gospodarcza, rozdawnictwo, kupowanie ludzi i tania propaganda. Jestem Polką, tu mieszkam, tu pracuję, tu płacę podatki i wychowuje dzieci. Jakim prawem ktoś mnie wyzywa, chce utylizować, wywozić, pozbawiać praw, obraża mnie, tylko dlatego, że mam inne poglądy polityczne?Wszyscy nie musimy myśleć tak samo.