29.06.20, 08:43Rafał Trzaskowski/YT/Platforma Obywatelska

Kto stoi za Trzaskowskim?

W najnowszym numerze tygodnika „Sieci” możemy przeczytać kolejna porcję faktów na temat Rafała Trzaskowskiego oraz zaplecza, z którego kontrkandydat Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów prezydenckich się wywodzi i kto za nim stoi.

W artykule „Trzaskowski, czyli kto?” Marek Pyza pisze:

- Dopiero na ostatniej prostej, ostro dociskany, pękł. Wyborcom dał trzy dni na zapoznanie się z tą twórczością. Opublikował kilkudziesięciostronicową prezentację wieczorem przed ostatnim dniem kampanii. Umiłowane wolne media dostały jeszcze mniej – mogą się nią zajmować tylko przez 30 godzin. A może o to właśnie chodziło? 

A także:

- Wspólnie z rektorami uczelni medycznych i izbami lekarskimi zadbam o to, aby na studiach medycznych było więcej studentów, a ich liczba na specjalizacjach odpowiadała zapotrzebowaniu w kraju”. Wow! A w jaki sposób zadba? Publicznie pytamy

Z kolei Marcin Wikło w tekście „Długa droga do pałacu” zauważa:

- Chodzi o postawienie fałszywej alternatywy, że blisko 2 mld zł zapisane w ustawie rekompensacyjnej zamiast do mediów publicznych powinno trafić do chorych onkologicznie. I że życie tych chorych zależy od podpisu Andrzeja Dudy. Oczywiście (…) nie było technicznie takiej możliwości, bo pieniądze dla radia i telewizji to nie była gotówka, tylko obligacje, które do systemu ochrony zdrowia trafić po prostu nie mogły. W to już jednak mało kto chciał się zagłębiać.

Dodaje też:

- Niewytłumaczona do dziś jest w tym rola Jarosława Gowina, lidera koalicyjnego Porozumienia, który od początku – wbrew swoim koalicjantom – deklarował, że wybory 10 maja się nie odbędą. I nie odbyły się, do czego przyczynili się posłowie jego ugrupowania.

Oraz:

- W PiS wiele osób ma żal do Jarosława Gowina, że pomagając przełożyć wybory, zabrał Andrzejowi Dudzie możliwość łatwego zwycięstwa, a podał tlen dławiącej się Platformie Obywatelskiej.

 

mp/tygodnik sieci

Komentarze

Hipokryzja frondy2020.06.29 13:07
Za Trzaskowskim stoją wyborcy.
bea2020.06.29 14:53
za Trzaskowskim stoi soros grupa Bilderberg masoneria i lewactwo lgbt
Pat2020.06.29 12:50
Niemcy ,BND i wszystkie siły wrogie Polsce
Glaudiusman2020.06.29 12:45
Za tym typem lewackim, Czaskiem stoją lewaccy milionerzy i paskudna masoneria. Przeciwnicy narodu polskiego i naszej niepodległości i suwerenności.
Elektor2020.06.29 10:19
W drugiej rundzie zamykam oczy i idę na Trzaska. A po głosowaniu rzygam w tuje pod moim lokalem wyborczym.
Jan Radziszewski2020.06.29 10:08
Tu nie jest winny Gowin tylko sam Andrzej Duda - gdyby nie zdradził Polski na rzecz POLIN toby wygrał_ - można powiedzieć że Bóg go niejako zmusił do Przemyślenia swojej decyzji !!! piątek, 26 czerwca 2020 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
LUKA2020.06.29 10:33
Co za debil i frustrat kawiorowy. Jak śmiesz takie głupstwa wypisywać na temat najszlachetniejszego , Polaka i Patriotę od 1989 rok - Pan Andrzej Duda to jedyny i najlepszy kandydat na głowę państwa. Na nic te twoje bzdety i oszczerstwa . Ludzie już nie dają się manipulować i upadlać.
lex2020.06.29 13:05
Adrian może już pakowac walizki.
Władysław2020.06.29 9:47
Gowin to po prostu niemiecka V kolumna. "Śpioch" oddelegowany do PiS przez PO. Miał załatwić gender na uczelniach - załatwił. Miał załatwić prezydenta z PO - załatwił. Jego rola dobiegła końca. A wcześniej ilu Polaków nabrało się na jego "zbolałą" twarz. Efekt jego życia - jego obdziargany, dyszący nienawiścią do ojca i Polaków syn. W tej chwili Gowin to już zero.
f232020.06.29 9:05
pod każdym względem lepszy od sterowanego Adriana.
Michał Jan2020.06.29 9:02
Niezły dowcip z tymi obligacjami, co to niby nie mogły zasilić służby zdrowia. Pan Premier taki wieloletni specjalista od zarządzania przepływami pieniędzy, a nie dałby rady zasilić czegoś, z czego tyle samo udałoby się zaoszczędzić i przekazać na SZ?
Anonim2020.06.29 8:52
Ci którymi się otacza, ci których finansuje, ci którzy jego finansują!