Ks. prof. Robert Skrzypczak: Uzbrojeni policjanci przerywają Msze św.  - zdjęcie
03.05.20, 14:51Fot. screenschot: Youtube

Ks. prof. Robert Skrzypczak: Uzbrojeni policjanci przerywają Msze św.

66

Jak mówi w homilii ks. prof. Robert Skrzypczak, w dobie koronawirusa jedynie w Polsce i Grecji w miarę zachowana została ciągłość sprawowania Eucharystii. W krajach takich jak Włochy, Francja, Hiszpania czy USA zdarzają się sytuacje, w których to uzbrojeni policjanci przerywają nabożeństwa Msze św. przerywa się nawet w momencie konsekracji i kapłani, jak mówi duchowny, nie są w stanie wytłumaczyć funkcjonariuszom czym konsekracja jest i dlaczego w jej trakcie nie mogą przerwać liturgii.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu homilii ks. prof. Roberta Skrzypczaka:

Komentarze (66):

BÓG JEST2020.05.20 12:59
I nikomu nie zabrania korzystać z rozumu. Tylko najpierw trzeba GO poznać i być poznanym
Jan Radziszewski2020.05.5 10:49
sobota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails / Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jest. - Dlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy.
Jan Radziszewski2020.05.5 1:01
Bies - mieliśmy już takiego co przyznawał się do BIESA wiesz kto to był ? to żyd Jude Stalin który podpisywał swe artykuł Biesoszwili Demonoszwili wiesz gdzie ten ludzki Bies jest teraz ? tam gdzie żydzi zazwyczaj trafiają tj w PIEKLE u swojego żydowskiego cezara /J 19,15) który teraz zgodnie z regułami PIEKŁA go odpowiednio do jego zasług dla piekła - wynagradza
Hanna2020.05.4 23:15
My nie ruszymy z odsieczą tylko PAN BÓG, który jest nierychliwy ale sprawiedliwy.Idż na cmentarz to zobaczysz ile krzyży a ile tzw. pałek i le pogrzebów bez księdza.
Jan Radziszewski2020.05.4 9:55
Molly; kretynizacja itp. durakiem budiet - doprecyzuje Pan Bóg jest Najwyższym Prawodawcą stanowiącym prawo najwyższe zaś Ludzie którzy lekceważą Boga skończą jak cezar żydów tj Lucyfer w PIEKLE w świecie działają dwie Pierwsze Władze Najwyższa także ponad tę drugą władzę/ władza Króla i Pana naszego "SŁOWA Wcielonego Jezusa Chrystusa druga niższa Pierwsza władza "Kłamstwo " /J 8,44) tj Lucyfer /Iz 14,12-15) Wąż /Rdz 3,1 nn) czyli od Grzechu Pierworodnego prowadzi bezbożników do PIEKŁA tj jeziora ognia i siarki, 20,15) do którego jak widać z szacunku do Niej się wybierasz.
Jan Radziszewski2020.05.4 9:12
Klątwa na Wielki Wtorek, na policjantów, komisariaty i komendy z których są, którzy nękają... Wielki Wtorek - Tak dziecko, rzucisz kolejną klątwę na wszystkich funkcjonariuszy policji, komisariaty z których są i komendy z których będą nękać księży, wiernych, żałobników, bądź uczestników ślubu kościelnego z powodu przekroczenia limitu pięciu osób. Rzuć klątwę, dziecko. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) .…………… Ja, Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski), z woli Jezusa Chrystusa Jego nędzny sługa odbierający i przekazujący Jego Słowo od 3,5 roku, od 10 października 2016 do czasów początku Wielkiego Ucisku, wspierany Mocą Bożą, rzucam klątwę (Anatema) na wszystkich funkcjonariuszy policji, komisariaty w których są i komendy ( w tym komendantów) z których będą nękać księży, wiernych, żałobników, bądź uczestników ślubu kościelnego z powodu przekroczenia limitu pięciu osób. Skarze was Bóg! Anatema Skarze was Bóg ! Anatema Skarze was Bóg! Anatema I niech tak się stanie. Amen! Amen! Amen! Strzeżcie się gniewu Boga i Baranka zabitego, który ożył. Jego Władza i panowanie. Lepiej abyś policjancie strzelił w pierś swego komendanta niż takie rzeczy robił. Hańba wam i pogarda. - Panie Jezu czy to jest dobrze? - Tak dziecko:) Surowy uśmiech Pana Jezusa.
Albert2020.05.3 20:06
"kapłani, jak mówi duchowny, nie są w stanie wytłumaczyć funkcjonariuszom czym konsekracja jest i dlaczego w jej trakcie nie mogą przerwać liturgii." Bo w normalnych krajach funkcjonariusze mają całkowicie ͏w͏y͏j͏e͏b͏a͏n͏e na jakieś starożytne gusła i zabobony, ich rolą jest egzekwowanie przestrzegania prawa. I opinia zboczeńców w sukience jest dla nich zupełnie nieistotna.
Torchwood2020.05.3 19:28
"nie są w stanie wytłumaczyć funkcjonariuszom czym konsekracja jest i dlaczego w jej trakcie nie mogą przerwać liturgii." Oczywiście, że nie są w stanie wytłumaczyć, dlaczego ich bajki mają stawiać ich poza prawem. Podobnie byłoby gdyby łamiący kwarantannę tłumaczył policji, że idzie ratować babcię i Czerwonego Kapturka przed złym wilkiem.
Ma\\\\305\\\\202gorzata2020.05.3 18:36
Uzbrojeni Policjanci zakłócili uroczystości religijne i modlitwę sprawowaną przez Ks. Woźnickiego w dniu Św. Wojciecha na terenie Zgromadzenia Salezjanów. Przyszli razem z ludźmi po cywilnemu , którzy pobili ministranta, straszyli modlące się kobiety. Katolicy NIE SĄ W STANIE ZROZUMIEĆ dlaczego Abp Gądecki NIE REAGUJE na takie napaści. Nadto , POZWALA NA SKANDALICZNE ZACHOWANIA niektórych salezjanów noszące znamiona nękania Ks. Woźnickiego - co można zobaczyć na y.t. To jest ANTYŚWIADECTWO. W temacie PRZEPUDZENIA to rzeczywiście istnieje taka potrzeba w odniesieniu do Hierarchii i Duchowieństwa > POWROTU do Tradycji i Mszy św. w rycie Trydenckim .
Jan Radziszewski2020.05.4 10:22
zaczął się już wielki ucisk tj czas Apokalipsy czas władzy Antychrysta 3,5 roku tj 1260 dni potem potop ognia i siarki Łk 17,26-30) tj Trzy dni ciemności w którym diabły zabiorą swoich do PIEKŁA w ogniu piekielnym
Jan Radziszewski2020.05.5 0:37
Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą sil na wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … to zabieranie do PIEKŁA dot także Bp i X
Ja 2020.05.3 18:03
W Poznaniu też.
MNKP2020.05.3 17:32
Policja w normandzkim departamencie Calvadosu otrzymała polecenie, aby nie interweniowała „w dzielnicach o dużej koncentracji ludności wyznającej islam w czasie Ramadanu”. Jak podaje tygodnik „Le Point” i Le Figaro, w piątek 24 kwietnia szef departamentalnej dyrekcji bezpieczeństwa publicznego (DDSP) Calvadosu, rozesłał w tej sprawie notatkę do szefów swoich służb. Wyraźnie zaznaczono w niej, aby „bez potrzeby nie interweniować w dzielnicach o dużej koncentracji ludności obchodzącej Ramadan”. Nawet jeśli łamie ona zasady izolacji społecznej. Dodano, że instrukcja ta nie dotyczy „ataków na ludzi lub poważnego uszkodzenia mienia”.
alfons "Leszek" Keller-Krawczyk oferuje:2020.05.3 16:53
Chcesz zobaczyć MONIA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.3 16:47
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
antoni.s2020.05.3 16:43
Lenin leży w formalinie a chrystus żyje,dialog z tymi osobnikami jest awykonalny.
jokR2020.05.3 16:37
jeśli ktoś pisze o "krajach takich jak Włochy, Francja, Hiszpania czy USA", to lepiej niech nic nie pisze o krajach. Co łączy Polskę z Gracją a co USA z Hiszpanią? Jeśli gdzieś przerwano mszę to można mówić o przypadku a nie praktyce "takich krajów", bo jako zjawisko nic takiego miejsca nie ma. Różne są natomiast wytyczne i fakt, że w PL mogło być na mszy ksiądz + 5 osób,a w Hiszpanii tylko ksiądz, nie jest powodem, do forsowania wielkich wniosków. PS. Odprawianie mszy ucierpiało najmniej ani nie w Polsce, ani w Grecji, ale w Szwecji.
BieS2020.05.3 18:23
Bo tam nawet baby są biskupami.
Moly2020.05.3 16:18
Pobudka; kosciol nie jest poza prawem Nikt by niczego nie przerywal gdyby kosciol przestrzegal przepisow Co nie jest oczywiste
anonim2020.05.3 16:30
Bóg jest poza prawem ,a Kosciół założył właśnie On .
Jan Radziszewski2020.05.4 9:52
Molly durakiem budiet - doprecyzuje Pan Bóg jest Najwyższym Prawodawcą stanowiącym prawo najwyższe zaś Ludzie którzy lekceważą Boga skończą jak cezar żydów tj Lucyfer w PIEKLE w świecie działają dwie Pierwsze Władze Najwyższa także ponad tę drugą władzę/ władza Króla i Pana naszego "SŁOWA Wcielonego Jezusa Chrystusa druga niższa Pierwsza władza "Kłamstwo " /J 8,44) tj Lucyfer /Iz 14,12-15) Wąż /Rdz 3,1 nn) czyli od Grzechu Pierworodnego prowadzi bezbożników do PIEKŁA tj jeziora ognia i siarki, 20,15) do którego jak widać z szacunku do Niej wybierasz.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 16:13
@ Boga ... .... i zapadła grobowa cisza. Oby jak najdłużej!
BOGAnieMA2020.05.3 16:16
Jest pan chory psychicznie. Marsz do zakładu zamknietego, bo pan komu krzywde zrobi.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 16:19
nie pajacuj matole, nie pajacuj ... you can run but you can't hide
BOGAnieMA2020.05.3 16:22
Do czubków psycholu, do czubków!
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 16:25
na mydło, na opał ...
BOGAnieMA2020.05.3 16:27
Czub!
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.05.3 16:36
a skórka na abażur, na werbelek
BOGAnieMA2020.05.3 17:07
I do tego naziol
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.05.3 17:37
Zyklon B zamiast prysznica
hehe Stachu2020.05.3 21:46
W podskokach dziadek, w podskokach!
Albert2020.05.3 20:11
Czyli katolik. Spodziewałeś się czegoś innego?
BieS2020.05.3 18:19
Ty robisz krzywdę sobie, że istniejesz.
Jan Radziszewski2020.05.5 0:54
mieliśmy już takiego co przyznawał się do BIESA wiesz kto to był to żyd Jude Stalin który podpisywał swe artykuł Biesoszwili Demonoszwili wiesz gdzie ten ludzki Bies jest teraz ? tam gdzie żydzi trafiają tj w PIEKLE u swojego żydowskiego cezara /J 19,15)
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 15:55
@ Boga ... Najspokojniej na świecie pisze: Udowodnij! Jedynymi którzy się miotają po forum, to matoly o których słusznie Einstein powiedział, że są durniami. Can you answer this? Why are you here motherfucker?
MaxFiend2020.05.3 17:15
Znowu manipulujesz i wciskasz innym ciemnotę? Einstein tak bredził w wieku 26 lat. Potem mu się całkowicie pozmieniało i na rok przed śmiercią napisał w słynnym liście do Erika Gutkinda: "Słowo "Bóg" jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych legend, ponadto dość dziecinnych. Żadna interpretacja, niezależnie od tego, jak subtelna, nie może tego zmienić". :-D
Albert2020.05.3 20:10
Nie bredził. Nigdy nie wypowiedział, ani nie napisał tych słów. To zwyczajnie urojenia jakiegoś anonimowego katoćwoka, któremu Einstein się kojarzy wyłącznie z psem z komedii Powrót do przyszłości.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 15:32
@BOGA..... Udowodnij!
BOGAnieMA2020.05.3 15:40
A czemu się tak wściekasz na twierdzenie, że boga nie ma? Czyżbyś nie miał pewności?
MaxFiend2020.05.3 17:22
Nie ma takiej możliwości, tak samo jak nie można udowodnić istnienia skrzatów :-D
prawda2020.05.3 19:57
TY UDOWODNIJ ZE WIDZISZ WIATR
Leszek2020.05.3 15:30
Strach ma wielkie oczy, dla debili straszny jest korona świrus. Jak pelikan wszystko łyka i do wruszki chodzi. Jak powiedzą, że UFO przyleciało to uwierzy. Król nadchodzi i porcięta same pospadają.
Jarosław2020.05.3 19:37
Król pójdzie do wruszki po nowe porcięta.
BOGAnieMA2020.05.3 15:19
Klechom i społeczeństwu trzeba dobitnie wytłumaczyć, że magiczne gesty, cudowne chlebki, winko i woda nie ochronią ich przed wirusem. Za zabobony powinno się wsadzać do ciupy!
jle_ffm2020.05.3 15:26
To jest kwestia wiary - nie możesz karać kogoś za jego przekonania, bo wtedy staniesz po stronie tych którzy chętnie chcieli by ukarać Ciebie za twoje przekonania..
BOGAnieMA2020.05.3 15:29
To jest kwestia życia i śmierci. Prawo świeckie jest ważniejsze od zabobonów.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.3 15:33
Prawo świeckie ma swoje fundamenty w "zabobonach"!
BieS2020.05.3 18:12
Strachliwe to lewactwo, boją się, że już nic im nie zostanie jak przyjdzie zagłada.
anonim2020.05.3 16:33
Bóg jest i się o tym przekonasz ,obyś zdążył się nawrócić. .
AS2020.05.3 16:46
Za głupotę taż.
henryk2020.05.15 14:06
gdyby za debilne wpisy wsadzano do zakładów psychiatrycznych to dawno pekły by z przeładowania
IPN BU 0604/854 - zajrzyj tu, Keller to kapuś 2020.05.3 15:18
Menda obrzezana 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 gudłaj 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐤𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐮𝐜𝐡𝐚 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), skąd u niego takie zboczenie? 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. - "Ja słysząc lub widząc Kaczyńskiego myślę c h u j ..." - marzenia 𝐋𝐞𝐜𝐡𝐚 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - prawdziwa 𝐤𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐮𝐜𝐡𝐚.
anonim2020.05.3 15:17
A Papież Franciszek zajęty ekologią, nie, dzisiaj się obudził i nawoływał wszystkich do współpracy, która to współpraca i wymiana doświadczeń cały czas istnieje, podkreślał, że tylko szczepionka może uratować nam życie, jak na znanego wirusologa przystało, a o łamaniu konkordatów i naruszaniu przestrzeni kościołów ani słowa!
katolicka kretynizacja polski2020.05.3 15:14
A czemu kościół ma być ponad prawem? kapłanów obowiązują takie same prawa jak innych ludzi! Duchowni nie są nikim nadzwyczajnym wystarczy popatrzeć na ogniska zarażeń jak wybuchają w zakonach!
jle_ffm2020.05.3 15:22
Akurat tutaj nie zgadzam się z Tobą. Dla Kościoła i kapłana codzienna msza św. jest najważniejszym wydarzeniem sacrum. Nie można z ignorancji ot tak sobie wejść i przerywać jej celebracji. Owszem jeśli we mszy św. uczestniczyli wierni (wbrew zaleceniom władz), to należy potem wyciągnąć konsekwencje.
katolicka kretynizacja polski2020.05.3 15:27
najważniejszym wydarzeniem dla normalnych ludzi to jest dobrze zjeść a później porządnie się wys rać!
AS2020.05.3 15:52
I kto tu zademonstrował kretyństwo...
anonim2020.05.3 16:27
Nie prawda, normalni ludzie to coś więcej niż kupa mięsa z hormonami ,którym wystarczy pełna micha do zadowolenia ,normalni ludzie mają wyzsze wartości w życiu .
wyższe2020.05.3 20:59
tzn ruchanie dzieci
BieS2020.05.3 18:05
To potrafią też nawet normalne robaki i inne glisty.
Albert2020.05.3 20:07
" Nie można z ignorancji ot tak sobie wejść i przerywać jej celebracji." Bo?
zajac2020.05.3 21:01
Więcej ludzi w trzech autobusach może być niż w ok. 1000m2 kościele ...
dz2020.05.3 22:04
a ty nie jesteś socjalistycznym kretynem ?
Her Flick2020.05.3 15:13
No i co?? Do spóły z Grecją ruszycie z odsieczą do USA, Francji, Hiszpanii??
jle_ffm2020.05.3 15:02
No to jest straszna głupota i nadgorliwość oczywiście. Ci biedni ludzie są tak pogubieni,że nie wiedza co w tym życiu jest najważniejsze...smutne to.
ted2020.05.3 15:02
Po to globalistom, masonom i Illuminati potrzebna była sztuczna histeria z koronowanym g....m.