Ks. Kostrzewa: Nie ufaj sobie, jeśli chcesz zwyciężyć demona w swoim życiu - zdjęcie
04.01.22, 13:00Screenshot Youtube - rctv

Ks. Kostrzewa: Nie ufaj sobie, jeśli chcesz zwyciężyć demona w swoim życiu

6

Komentarze (6):

Nie ufaj sobie2022.01.5 0:35
Zaufaj księdzu! Podaję numer konta....
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.4 16:55
Wstyd! Kierowca Kaczyńskiego przyłapany. Za to grożą surowe kary. Łącznie 1100 zł i 10 punktów karnych może kosztować rajd po Warszawie kierowcę Jarosława Kaczyńskiego. Limuzyna z prezesem PiS znacznie przekraczała prędkość i nie zatrzymała się na znaku "stop". Kolejnych wykroczeń drogowych miał dopuścić się kierowca drugiego samochodu eskortującego Kaczyńskiego.
Anonim2022.02.19 18:48
Żeby "przykryć" utratę prawa jazdy przez Tuska, (za jazdę ponad dwukrotnie szybszą niż dopuszczalna w terenie zabudowanym) sokoburaczani rozpaczliwie poszukują podobnego "haka" na Kaczyńskiego.
rebeliant2022.01.4 15:53
Słowa doradczych nierobów (pełniących funkcję pasożytniczą, a także donosicielską) nie są warte szacunku.
Żyd katolicka kretynizacja polski pl2022.01.4 14:54
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "Ewangelia", "katolicka Polska" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który naiwnych prostaków straszy piekłem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu albo knajpy, księża w obozach, my bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
MaxFiend2022.01.4 14:18
Zło jest wewnętrznie w człowieku. Dlatego nie wolno ufać sobie i innym. Pełna zgoda.