Krzysztof Sobolewski: Pracujemy nad ofensywą programową  - zdjęcie
29.07.20, 12:44Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Krzysztof Sobolewski: Pracujemy nad ofensywą programową

3

Jak zapowiada szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski, po wakacjach czeka nas nie tylko rekonstrukcja rządu, ale również ofensywa programowa partii rządzącej. Ma mieć ona związek z analizami, jakie trwają w Zjednoczonej Prawicy po wyborach prezydenckich.

Na antenie TVP1 Krzysztof Sobolewski odnosił się do wyniku wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy w dużych miastach. Nowe założenia programowe partii mają być nastawione również na dotarcie do tych właśnie wyborców:

- „Na początku września będziemy ogłaszać - oprócz tego, co jest związane z funkcjonowaniem rządu, oprócz tego, co związane jest z dalszym działaniem Zjednoczonej Prawicy i umową koalicyjną - będziemy też przedstawiać założenia programowe, nową ofensywę programową” – zapowiedział polityk.

Odnośnie negocjonowanej właśnie nowej umowy koalicyjnej w Zjednoczonej Prawicy oraz rekonstrukcji rządu Krzysztof Sobolewski podkreślił, że prawdziwych informacji możemy spodziewać się dopiero na początku września.

kak/PAP, niezależna.pl

Komentarze (3):

AAAtomek2020.07.29 13:00
Ofensywa programowa Polskiej Zjednoczonej Prawicy Rzeczpospolitej (PZPR)? Czyli co, jedna partia, jeden prezes, 49 województw, 8-letnia szkoła, itd? Dziękuję, ale to już przerabiałem w PRLu!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.29 12:59
sobolewski z mordy jakiś ciapaty taki! matka dała düpy jakiemuś brudasowi jak zapyerdalała na zmywaku w anglii?
Andrzej2020.07.29 12:52
Brawo Prawo i Sprawiedliwość, ruszajcie dalej do boju. Pracujcie dla dobra RP i jego mieszkańców. A PO niech się wstydzi.