Koronawirus. Jutro spotkanie prezydenta, premiera i ministrów - zdjęcie
01.03.20, 18:40Fot. via Pixabay - geralt

Koronawirus. Jutro spotkanie prezydenta, premiera i ministrów

19

Według informacji podanych dziś przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, jutro odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego i ministrów. Chodzi o zagrożenie koronawirusem.

W poniedziałek (2.03) o godz. 9.00 w BBN spotkanie Prezydenta RP z Premierem oraz szefami MSWiA, MZ i KPRM poświęcone aktualnej sytuacji bezpieczeństwa związanej z koronawirusem”

- pisze BBN na twitterze.

Jak dodano, około godziny 9:30 będzie miała miejsce konferencja prasowa z udziałem prezydenta RP.

 

Dodatkowo, jutro o godzinie 10 na dodatkowym posiedzeniu zbierze się Sejm. Rząd przedstawi wówczas informację dotyczącą nowego koronawirusa, w tym o podjętych już działaniach oraz dalszych zamierzeniach.

dam/twitter/PAP

Komentarze (19):

Bebik2020.03.2 9:41
Może przy okazji panowie w Sejmie omówiliby problem epidemii boreliozy w Polsce, jej leczenia, kosztów i ograniczenia populacji kleszczy.
ryszard2020.03.2 7:35
Ten wirus jest dziełem super zbrodniarzy. Zbrodniczego państwa, lub zbrodniczej zmowy właścicieli świata. Jest zarazą dla wszystkich, którzy nie mają dostępu do tajemnicy jego leczenia, bo trzeba być naiwnym aby sądzić, że ktoś finansuje stworzenie wirusa śmiertelnej choroby nie zapewniając opracowania sposobu wyleczenia. Zadziwiające jest milczenie , brak aktywności WSZYSTKICH państw i jakiejkolwiek próby wykrycia kto podniósł rękę na życie ludzkiej zbiorowości. Czy wykrycie morderców nie byłoby może szybsze niż wykrycie sposobu leczenia. Jeśli winowajcy nie staną na szafocie, kto zapewni że następny ich "wynalazek" nie będzie jeszcze bardziej totalnie makabryczny.
ladychapel2020.03.2 8:59
Taaaa.... a księżyc jest pusty w środku i jest statkiem obcych
Bebik2020.03.2 9:38
Poczytaj sobie np o masonerii. Trochę zrozumiesz ww. wypowiedź.
ryszard2020.03.2 13:11
Księżyc jak księżyc, ale rwoja głowa z pwnością,
anonim2020.03.2 0:02
Mariusz Max Kolonko już w 2012 r .mówił o tajnym raporcie CIA , że do 2030 r. powstanie wirus , który uśmierci kilkadziesiąt milionów ludzi . A czego ludzie się spodziewają ? Każdy rozsądnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę z tego , że Ziemia jest przeludniona . Każdy chce żyć w wygodnych warunkach a taki tryb życia generuje niewyobrażalną skalę odpadów z którymi już nie ma co zrobić . A więc jakie jest inne wyjście dla tej planety ? Nie ma innego jak uśmiercenie 3/4 ziemskiej populacji ludzi . Wiem , że każdy pragnie być tym , który przeżyje . Ja też . Ale patrząc logicznie na świat taki wirus jest lepszy niż wojna ( zwłaszcza atomowa ) . Nie zginie ani nie nie ulegnie degradacji fauna i flora . Brzmi to okrutnie i prawie nikt nie zaakceptuje mych słów , ale takie są niestety fakty . Inaczej świata naprawić się nie da . Wierzę w Boga i akceptuję to co czyni . A że jednym z narzędzi ma być korona wirus stworzony przez innego człowieka by siać śmierć ...........to trudno . Taka jest JEGO wola . Nie będę przed tą pandemią drżeć i się ochraniać . Przeżyję albo nie .
zieeeeeeeeh2020.03.1 22:49
Wirusa "nie ma" w tymkraju, bo w tymkraju PZH ma wolne weekendy.
Niech Pierwszą ofiarą bedzie lewaczka2020.03.1 21:00
A ja życzę żeby ten wirus dopadł i wytępił całe lewactwo naszego pieknego Kraju. Niech pierwszą ofiarą będzie pyskata wywłoka Agnieszka Dz, za nią Błaszczakowa i Nowak i Albert i Cwel Dumny i Jonasik czyli 11 coś tam
Jestem z Białegostoku2020.03.1 20:52
Jest jakiś wirus czy go nie ma , najistotniejsze jest to żeby żyć w łasce uświęcającej. Na tym świecie jesteśmy tylko przez chwile, później zaczyna się życie albo śmierć. Straszą nas wirusami , trybunałami, uniami, a my mamy Jezusa i o tym pamiętajmy. Pozdrawiam prawaków i lewaków, tym drugim źyczę nawrócenia, i może pierwszego duchowego przeżycia Wielkij Nocy.
katolik2020.03.1 20:40
Ktoś pisze katolicy módlcie się.... W obliczu ew zagrożenia,dno i wyborcy dna popslsldwiosnanowoczesnahołow opowiadając się za polskimi obozami śmierci eutanazją aborcją lgbt gender musza odpow na pyt CZY sami tylko, chcą życ , przeżyć gdyby zaatakował ich wirus , CZy wg nich tylko oni maja prawo zyc a dla pozostałych ustawy o śmierci z waszej reki. Wybraliście samoprzekleństwo,zaciągając grzech społeczeństwa
ladychapel2020.03.1 20:03
Profesjonalizm służby zdrowia po polsku: https://www.facebook.com/anna.morawska.566/videos/10223016490864474/
antoni.s2020.03.1 19:52
Tylko władze korei północnej i polski ogłosiły że nie ma u nich koronowirusa,przypadek?.
JS2020.03.1 19:35
To trochę jest dziwne, że ludzie przyjeżdżający ze stref zagrożenia nie mają tego wirusa. Albo faktycznie mieli zwykłą grypę, albo te francuskie testy są popsute i nic nie wykrywają, albo po przyjeździe do Polski ci ludzie są w cudowny sposób przez Opatrzność Bożą oczyszczani z obecności wirusa, albo wirus ma już inną formę, albo ktoś nie mówi nam prawdy i wirus roznosi się po kraju. Przypuszczam, że we wszystkich krajach przyjęta będzie taka sama strategia zaniżania danych o chorych, zmarłych. W necie można dowiedzieć się, że w Chinach rząd zamawia w duuużych ilościach potężne inceneratory (przenośnie krematoria) do spalania kilku ton ciał na raz. Pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia
Dobrý voják Švejk2020.03.1 19:42
Jaśku, a może chodzi o geny?
JS2020.03.1 20:00
Nie jestem Jaśkiem :-) Może to są właśnie szczęściarze z lepszym układem odpornościowym ? Albo podano im w szpitalu coś o czym nie wiemy ? Przed dwutlenkiem chloru żaden wirus ani bakteria nie uciekną. Mi to raz pomogło 9 lat temu. Pozdrawiam
Sauron2020.03.1 19:07
Mam nadzieję katolicy, że przyłożycie się do tych waszych modlitw i w ten sposób powstrzymacie epidemię w Polsce.
anonim2020.03.1 23:56
A co, szturmu różańcowego na granicach Polski nie da się zorganizować, aby coronawirus do nas się nie dostał. Przestańcie się włóczyć po krakowskim rynku, a weście się do solidnej roboty na granicach Polski, klerykały z łaski Bożej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2020.03.2 0:03
I weźcie z sobą dudusia, tak lubi klęczeć, to może też koraliki w łapkach przerzucać i wirusa wstrzymać. Niech weźmie z sobą też wyklętych, którzy tyle dla wolności POLSKI, jego zdaniem zrobili. Teraz zamiast wisem mogą różańcem walczyć.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.1 18:54
W Polsce od 2015 r. szaleje Konusawirus źródło zarazy pochodzi z Żoliborza! Objawy to przekrwione z nienawiści oczy i zaciśnięte usta, zamiast mózgu gwno i co za tym idzie brak samodzielnego myśleniu oraz niosący się za nosicielem smród kału i szczyn! Główny Inspektorat Sanitarny poinformował że Konusawirusem zainfekowane jest 30% polskiego społeczeństwa najczęstszym miejscem zarażenia się wirusem są kościoły oraz oglądanie TVP!