07.07.19, 19:21(fot. youtube)

Kijowski o opozycji: Chyba już wszyscy wiemy, że przegrają wybory

Były, obecnie skompromitowany, lider ulicznej opozycji, Mateusz Kijowski, wyraził opinię na temat szans opozycyjnych partii politycznych w najbliższych wyborach. Raczej sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej nie będzie zadowolony.

- Chyba już wszyscy wiemy, jak opozycja przegra wybory. Szkoda. - napisał w mediach społecznościowcyh Mateusz Kijowski

Były lider KOD nie wierzy, by opozycja mogła pokonać PiS.

- Dopóki politycy Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców nie przedstawią swoim zwolennikom propozycji działania w kampanii (...), nie ma szans na jej powodzenie – pisze aktywista.

- Przykro mi to pisać, ale zaklinanie rzeczywistości nie zadziałało już tyle razy, że nie widać, dlaczego miałoby teraz zadziałać – ocenia 

 

bz/dorzeczy.pl/fb

Komentarze

duch zmarlych polakow wyrzuconych na bruk2019.07.8 5:47
kijowski to ten moze co dziadowal do puszek a pozniej kupowal drogie kosmetyki francuskie czy moze to ten co wystawial lewe faktory czy sady zydowskie go skaza nie bo oni sadza tylko polakow
ala2019.07.7 20:40
Mi też jest przykro, że w naszym kraju cała opozycja się rozsypała. Chociaż całe szczęście, bo proszę mi podać choć jeden powód żeby oddać głos na tak głupie partię. Nawet u K15 coś poszło bokiem. Szkoda. Przecież totalni nie znają w ogóle naszych problemów i nie zamierzają się nimi zajmować. Chociaż niejaki Stefan N. załatwiał problem od ręki. "Problemy? W głowach PiSowskich macie problemy" i po sprawie. My znamy ich zmartwienia i troski. Ich problemem jest PiS, jak załatwić "kaczora" i dorwać się do władzy. Cały ich wspólny program. Reszty programu dowiemy się PO dojściu ich do władzy. Zdrowa opozycja jest potrzebna, bo władzy uderzy do głowy. Władz psuje i deprawuje. Przykład 8 lat rządów PO & Co.
Ch\305\202op z Mazur2019.07.7 22:34
"Zdrowa opozycja jest potrzebna, bo władzy uderzy do głowy. Władz psuje i deprawuje. Przykład 8 lat rządów PO & Co. " Alu, to nie do końca tak jest. Po tamtej stronie był Donald i Grzegorz, którzy bronili swoich, A u nas jest Jarosław, który za minimalne odstępstwa od prawa obcina łby tym co w nadziei na profity podłączyli sie do PIS. Boże chroń Jarosława!
PiS2019.07.7 20:39
Bracie Kijowski, dziękujemy
Alojzy Cedzidlo2019.07.7 19:54
No proszę wyszło szydło ( szydło nie Szydło ) z wora . Pan Kijowski cwany facet .a na pochodach sadził ,że PO dojdzie do władzy i te wszystkie jego ,,zarobione ,, piniądze'' będą jego > Albo nie cwany i nie przewidział ,że na metodę ..ulica i zagranica " wygrać wyborów nie sposób.To co , kiedy udawał głupiego ? Dziś czy dawniej . Trzeba jednak przyznać ,że robił to ( Kijowski ) bardazo wiarygodnie ,bo nawt jednedo takiego mecenasa zwanego ,,Koniem " przekonał do skakania . Szkoda ,ze wcześniej nie zauważył kto pociąga za lejce w tej furze zwanej KOD -em .
dr n.med.faszysta2019.07.7 19:52
Czy z kolei "dzielnicowy" lewak troll tęczowego menlstwa , koderastów i uboli jako czolowy menel intelektualny PRL znajduje się na szczycie chamska,buractwa i głupoty?
ed2019.07.7 20:17
Brawo Panie dr, dzielnicowy zasłużył sobie na tytuł czołowego może nawet naczelnego menela ze wszystkimi atrybutami.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.7 19:47
Czy PiSdzielce wiedzą że Duda znajduje się na samym końcu PiSiego łańcucha pokarmowego? I nazywanie go głową państwa jest co najmniej niezręczne!
Alojzy Cedzidlo2019.07.7 20:00
Znowu Pan , panie komendancie posterunku MO w Zagubionej Woli zabiera się do pisania na bani . Nie rób pan wstydu pułkownikowi Mazgule.
kapitan żbik2019.07.7 22:28
Dzielnicowy idź się wypałować
jingo2019.07.8 6:58
oo POKO frustrat, :-) tylko plucie i piana na pysku ci pozostała :-)
daelim2019.07.9 6:01
jesteściulem