Jerzy Bukowski: Kandydacka infolinia. Ciekawy pomysł kandydata do Senatu - zdjęcie
26.08.19, 06:20

Jerzy Bukowski: Kandydacka infolinia. Ciekawy pomysł kandydata do Senatu

0

Starający się o senatorski mandat z ramienia Zjednoczonej Prawicy były prezes Klubu Jagiellońskiego Krzysztof Mazur (powalczy z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Bogdanem Klichem, który dwukrotnie wygrywał wybory do wyższej izby parlamentu w krakowskim okręgu nr 33) postanowił prowadzić swoją kampanię i tradycyjnie, i nowocześnie.

Rozpoczął ją na placu Na Stawach obok którego mieszka zapewniając, że chce być blisko ludzi, ale obiecał, iż będzie również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zwłaszcza na YouTubie. Uruchomił także infolinię pod numerem telefonu 515 682 010, na którą krakowianie będą mogli dzwonić od poniedziałku do piątku między godzinami 10.00 a 18.00 przedstawiając problemy dotyczące zarówno spraw lokalnych, jak i funkcjonowania instytucji centralnych. On sam będzie dyżurował przy telefonie przez pierwszą godzinę, w pozostałych zastąpią go członkowie sztabu wyborczego.

- Chcę rozwiązywać problemy mieszkańców już w trakcie kampanii wyborczej poprzez udzielanie porad prawnych. W sprawach wagi ciężkiej będę dany problem brał na sztandary i pokazywał go w kampanii. Gdy zostanę senatorem, infolinia nadal pozostanie czynna. Chcę być w stałym kontakcie z wyborcami - powiedział Mazur dziennikarzom.

Jerzy Bukowski