Jakie przesłanie zostawił Pan Jezus poprzez s. Józefę Menendez? - zdjęcie
15.02.19, 11:20screenshot Youtube - Salve Net

Jakie przesłanie zostawił Pan Jezus poprzez s. Józefę Menendez?

6

Jakie przesłanie zostawił Pan Jezus poprzez s. Józefę Menendez?

- Bardzo mnie dotyka i mam odzewy od ludzi, którzy czytali "Apel miłości" - porusza ich wszystkich dobroć Serca Jezusowego. O ile św. s. Faustyna jest apostołką miłosierdzia, to s. Józefa Menendez jest apostołką dobroci i miłosierdzia - mówiła s. Jolanta Glapka

- Pan Jezus mówi o tym, że bardzo się cieszy, kiedy grzesznicy do Niego przychodzą. Wyczekuje nas z wielką tęsknotą - dodawała

- Ta miłość, która wypływa z Serca Jezusa, Jego łaski, płyną bezustannie, bez względu na osobę - podkreślała

- Chciałam powiedzieć o tym, o czym Pan Jezus zapewnił, a ja tego doświadczyłam - zaznaczyła

S. Jolanta Glapka RSCJ o pasji życia, walce z uzależnieniami i o niezwykłej patronce, która troszczy się nawet o... pieniądze.

dam/Youtube - Salve NET

Komentarze (6):

andrzejhahn32019.02.15 17:14
sekciarskie idiotyzmy
Tomek2019.02.15 18:08
Zamiast Miłosierdzia to co byś wolał? To co powiesz to też i dostaniesz po śmierci.
Quec.2019.02.15 19:05
Ten to po wszystkich stronach, gdzie katolickie lub o kapłanach, włazi! Taki satanistyczny, czy diabelska złośliwość. Tego tylko tym powstrzymaszMódlmy się: Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Angelus2019.02.16 11:38
To ja się podepnę. Ja zamiast miłosierdzia wolałbym samofinansowanie kościoła.
Quec.2019.02.17 2:59
Zapytaj się Shlomo swoich ile milionów na mycki dostajecie? Ile na wasze muzeum gdzie mieszacie nas Polaków. -Shlomo, na Wzgórzach Golan gdybyś tam dojechał, tam możesz dostać za udział obrony, nawet odznaczenie ołowiane. Arabi potrafią zawiesić na sercu. Jedż, a Kościół zostaw nam, Polakom!
Angelus2019.02.17 13:47
OK zostawiam, tylko nie zapomnij za niego płacić.