Izrael nie zaleca szczepień przeciwko Covid-19 w pierwszym trymestrze ciąży - zdjęcie
28.01.21, 20:59fot. pixabay.com

Izrael nie zaleca szczepień przeciwko Covid-19 w pierwszym trymestrze ciąży

2

Izraelski minister zdrowia wydał właśnie zalecenia, z których wynika m.in., że kobiety będące w pierwszym trymestrze ciąży nie powinny być szczepione przeciwko COVID-19. Zalecenie taki ma na celu wyeliminowanie związków między szczepionką a wadami wrodzonymi dziecka lub poronieniami.

Tamtejsze ministerstwo zdrowia podkreśla, że szczepionka jest bezpieczna dla wszystkich kobiet w ciąży i zaleca, by podawać szczepionkę kobietom w drugim i trzecim trymestrze ciąży, podobnie jak matkom karmiącym. To samo dotyczy kobiet planujących zajść w ciążę lub przechodzących leczenie niepłodności.

Takie podawanie szczepionki – jak informuje ministerstwo – jest zgodne z wytycznymi producentów oraz dostarczonymi przez nich zaleceniami.

mp/pap/niezalezna.pl

Komentarze (2):

Agnieszka2021.01.29 8:50
Twórcy a nawet pazerni producent szczepionek Pfeizera ostrzegają, że nie wolno szczepić ciężarnych tą szczepionką!!! Czy mimo tego Izrael robił na ciężarnych eksperyment medyczny testując na nich tą nieprzebadaną szczepionkę i coś zaobserwowali, że nagle oni tacy eksperci, na których świat się powołuje? Jeżeli szczepiono tam ciężarne kobiety, to Izrael to współczesny MENGELE!!! Eksperymenty na ciężarnych są zakazane nawet gdyby bardzo chciały w nich uczestniczyć, tego zakazują wszelkie prawa cywilizowanego świata - w tym polska konstytucja!!!!
matis892021.01.28 21:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''