05.03.16, 10:00

Islamskie miasta w Europie z szariatem i placem do kamienowania?

- W związku z narastającym kryzysem imigracyjnym i pogłębianiem się problemów z rozmieszczeniem wielotysięcznych rzesz uchodźców ośrodek analityczny European Democracy Lab [EDL] zaproponował, by dawać uchodźcom ziemię w Europie, żeby mogli w nowym miejscu odtworzyć swoją ojczyznę – relacjonuje niemiecki tygodnik „Focus”.

Na tak "genialny" pomysł wpadła szefowa EDL Ulrike Guerot i austriacki pisarz Robert Menasse w eseju zamieszczonym w niemieckiej wersji miesięcznika „Le Monde diplomatique”.

Autorzy postulują, by Europa zamiast finansować kursy integracyjne i językowe oraz przeznaczać znaczne środki na budowę murów, ochronę granic i wzmocnienie bezpieczeństwa, pomogła imigrantom przez wydzielenie pewnego kapitału na start i przyznanie ziemi pod zabudowę. W ten sposób imigranci będa mogli rozpocząć budowę miast.

Według Guerot i Menasse miasta w rodzaju Nowego Damaszku czy Nowego aleppo mogą być rozwiązaniem problemów związanych z integracją.

Autorzy eseju stwierdzają, że „przybysze w naturalny sposób wymieszają się z mieszkańcami starych miast”. Uchodźcy np. "będą szukali pracy w Berlinie, a [niemieccy] studenci tanich mieszkań w Nowym Damaszku. Pełna integracja miałaby stać się udziałem trzeciego pokolenia przybyszów, gdy „wnuki pierwszej fali przyjezdnych opanują język nowej ojczyzny”, przekonują Guerot i Menasse i jako przykład podają osiedla niemieckich kolonistów zakładane w Ameryce w XVIII i XIX w. – New Hannover czy New Hamburg.

Projekt zakłada, że w nowych miastach imigranci powinni mieć swoje szkoły, teatry, szpitale, rozgłośnie radiowe i gazety. „Syryjscy lekarze czy kurdyjscy nauczyciele powinni od razu mieć prawo do pracy w swoim zawodzie bez konieczności uzyskania zezwoleń niemieckiej administracji”.

Może oddajmy im nasze państwa i niech zapanuje prawo szariatu, wtedy na pewno rozwiążemy kryzys związany z islamską integracją.

tg/niezalezna.pl

<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>


Komentarze

anonim2016.03.5 10:25
Jak ideologi aSocjalistyczna Marksistowska i poprawnomyślna Europejska propagowana przez Masonerię zmienia umysły wydawałoby się inteligentów Europejskich tj. wykształconych i wydawałoby się mądrych ludzi
anonim2016.03.5 10:31
Proponuję im w Europie kawałek Półwyspu Arabskiego... wcześniej oczywiście poprawiając umowną granicę Europy...
anonim2016.03.5 10:47
To nie arabski islam (ten który podbija, a nie asymiluje się) jest problemem - prawdziwym problemem dla Europy jest neokomunizm skupiający w sobie pod jedną bardzo groźną ideologią ruchy lewicowe posiadające większość mediów lub mające jak nie reprezentację oficjalną to swoje wtyki w strukturach politycznych UE i rządów/parlamentów państw unijnych, uczelni, fundacji i stowarzyszeń. Drugim problemem jest Rzesza Niemiecka ze swoimi dążeniami do oswobodzenia się spod nadzoru i podległości wobec USA, wciąż aktualne po II wojnie światowej - mimo "zjednoczenia" Niemiec).
anonim2016.03.5 10:56
@Justine mnie się wydaje, że problemem nawet nie jest ta lewica i korporacje, problemem podstawowym jest upadek Wiary chrześcijan... grzech... widzę, że szatan posługuje się lewicą, korporacjami, komuną, islamistami i innymi, bo ciekawe: celem są zazwyczaj chrześcijanie...
anonim2016.03.5 11:35
Jestem za...I otoczyć te "miasta" 15-metrowym murem, plus pole minowe i fosą z głodnymi piraniami. Aha...I następne pole minowe. I jeszcze jak w dowcipie z góralem, co to zabił turystę - tak z siedem razy.
anonim2016.03.5 12:00
Muzułmanie się nie asymilują natomiast pieniądze chętnie wezmą. To tylko lewactwo może mieć takie pomysły. Z drugiej strony patrząc, to laickie społeczeństwa tych państw, odrzuciło Chrystusa więc sami są sobie winni z przyszłych następstw. Pytanie, czy należy żałować te durne społeczeństwa?
anonim2016.03.5 16:23
Czy trzeba nam więcej dowodów, że eurokomuna to śmiertelne niebezpieczeństwo dla kontynentu? To takie kretynki jak wspomniana Guerot z pedofilami w rodzaju Cohn-Bandita powinny być jeśli nie fizycznie eliminowane to izolowane na jakiejś bezludnej wyspie z całą resztą tej plugawej europejskiej komuny, na samą myśl której już się chce rzygać. Niech się tam rządzą, a Europę pozostawią, jaką była od setek lat.
anonim2016.03.5 22:54
Wyobrażam sobie co by było, gdyby chrześcijanie-imigranci przybyli do kraju zamieszkałego przez muzułmanów i zaczęli, tak jak oni u nas, domagać się praw, socjalu, budowy kościołów itd itp. Jak myślicie, co by było, przywitali by nas i spełniali zachcianki tak jak Europa to robi ?