Gociek i Gmyz: Czy prof. Jacek Czaputowicz zastąpi Piotra Wilczka na stanowisku ambasadora w USA? - zdjęcie
05.09.20, 08:17fot. yt/msz

Gociek i Gmyz: Czy prof. Jacek Czaputowicz zastąpi Piotra Wilczka na stanowisku ambasadora w USA?

6

Jak informują w najnowszym numerze tygodnika „DoRzeczy” możliwe jest zastąpienie obecnego ambasadora USA Piotra Wilczka przez byłego szefa MSZ prof. Jacka Czaputowicz.

Informują o tym w rubryce „Dwaj Panowie G”, czyli Piotr Gociek i Cezary Gmyz.

Według publicystów tygodnika może dojść do nowego rozdania, ponieważ jak piszą:

- Szykuje się też gremialna wymiana ambasadorów. Co ciekawe, przede wszystkim ambasadorów dobrej zmiany. Zbyt wielu z nich uznało, że wyjazd na odległe placówki, to takie przedłużone wczasy, podczas których jak wiadomo nie należy się przemęczać.

I dalej:

- Nowe rozdanie ambasadorskie oznacza nowe życie zawodowe dla byłego szefa MSZ. Jacek Czapa--Czaputowicz ma trafić do Hameryki, gdzie zastąpi Piotra Wilczka na stanowisku polskiego ambasadora w USA

 

mp/tygodnik DoRzeczy

Komentarze (6):

antoni.s2020.09.5 17:24
A dlaczego ambasadorem nie może zostać czarosław gzyms ja się pytam?,pytam się?.
Anonim2020.09.5 10:17
Będąc min. MZS, starał się nie kierować resortem MSZ-tem, i o to chodzi PiS, wyznawcy amerykańskiego filosemityzmy uznali to za dobrą cechę Ministra na kierunku Hamerykańskim, tam interesem Polski i Judeopolonią zajmują się Żydzi?
helena2020.09.5 10:05
Pan Czaputowicz ostatnio oświadczył, że jako minister starał się nie kierować " interesem narodowym ". Skomentowała to nawet pani premier Beata Szydło. I taki człowiek miałby zostać ambasadorem Polski w USA.? To by świadczyło , że PiS jest bezmyślny i szkodzi Polsce. ! Nie ma w Polsce mądrych patriotów.?
Polexit2020.09.5 10:04
Nie daj Panie Boże!!!
Anonim2020.09.5 9:23
Pisie się boja ze będzie kompromitował ich MSZ a w zasadzie to jego erzac
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.5 8:47
ta kürwa, ten karakan yebany kałczyński, ten chüj zniszczy was i wasze życie wy popyerdolone katolskie PiSdy! yebać to kürestwo PiSdzielsko-katolskie tak jak pedofilne klechy pyerdolą wasze bachory! jesteście zwykłymi chüjami!!!