Giertych krytykuje Trzaskowskiego! ''Ogromny błąd!'' - zdjęcie
09.03.19, 17:21

Giertych krytykuje Trzaskowskiego! ''Ogromny błąd!''

10

„Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski popełnił ogromny błąd podpisując się pod tzw. deklaracja praw LGTB” – pisze na swoim Facebookowym profilu Roman Giertych.

Zdaniem byłego ministra edukacji, Trzaskowski popełnia duży błąd podpisując deklarację.

„Deklaracja zawiera w sobie tezy i sugestie wymyślone, niesprawdzone lub zwyczajnie nieprawdziwe. Niesprawdzoną informacją jest, że rzekomo 200 tysięcy ludzi w Warszawie to członkowie społeczeności LGTB+. Liczba ta wzięta jest z twierdzeń organizacji zrzeszających te osoby i nie została w żaden sposób zweryfikowana” – ocenia Giertych.

„Zwykłą nieprawdą zawartą w deklaracji jest twierdzenie, że polska szkoła nie uczy zgodnie z najnowszą nauką o kwestii tożsamości płciowej. I że przyczyną braku wiedzy w szkołach na ten temat jest ideologia” - dodaje.

mor/dorzeczy.pl/fronda.pl

Komentarze (10):

Grizzly2019.03.10 21:30
To już nieaktualne, mecenas złożył samokrytykę!
Ksiądz Robak2019.03.10 1:32
Ja się tylko pytam, gdzie są rodzice? Przecież są podmiotem w systemie demokracji. Czyż, im nie zależy, czy po prostu się boją. Stanowczo trzeba odpowiedzieć i zachęcam, NIE!
duchowny2019.03.9 22:51
Giertych ma krewnego O. Macieja Giertycha - teologa Domu Papieskiego. Może krewny przemówił do niego i dochodzi do rozsądku. Dobrze!
matis892019.03.9 20:09
Oczywiście że to ogromy błąd nie tylko ze strony moralnej, ale politycznie takie coś robi po prostu idiota w naszych realiach. Ale jak widać lewactwo już kompletnie nie interesuje że wprowadzają rzeczy których Polacy nie chcą bo mają polecenia od obcych sił by działać przeciwko Polakom.
Agnieszka2019.03.9 19:59
Może Trzaskowski to ukryty kret PiS-u w PO albo PiS ma na niego jakieś haki. Przez trzy lata różne "Beatki Mazurek" Mazurki popisywały się i wdzięczyły do lewaków, dając ostentacyjnie kopa swojemu elektoratowi zorientowanemu na wartości chrześcijańskie. Ich cynizm posunięty był niemal do jawnych stwierdzeń "Jesteśmy za zabijaniem nienarodzonych niepełnosprawnych i co nam zrobicie jak i tak jesteście naszym plebsem do usadzania nas przy korycie, bo nie macie na kogo zagłosować skoro znacząca reszta jest tylko jeszcze gorsza niż my". No i zraziła tak pewne środowiska, że teraz muszą na gwałt przed wyborami odstawiać przedstawienia o tym jak to - gdy Biedroń z Trzaskowskim u bram - to oni wielkimi i jedynymi obrońcami chrześcijańskich wartości znów są... po trzyletniej przerwie. Trzaskowski ze swoja durnota spadł im jak manna z nieba.
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.9 22:12
Jasne , panki ,,Agnieszko " , jase ... A co chodzi ?
Bawełna Polityczna2019.03.9 19:17
Pycha kroczy przed upadkiem i jest siostrą głupoty. A warszawiacy wybrali sobie Piotrusia Pana na prezydenta. Warszawo ma....
Ryszard Olejniczak2019.03.9 18:36
Najpierw jest zabawa w piaskownicy, później dla niektórych, zamiast piaskownicy, ciekawsza jest zabawa w draki. Tym lepsza draka czym bardziej poważnych spraw dotyczy. Taki "luz" niektórym imponuje (szczególnie kiedy drakmen nie jest pozbawiony uroku osobistego). To często ich wynosi na wyżyny karier. Wtedy pomysły drakmena zaczynają zagrażać milionom. Ale drakmen nie jest temu winien, bo nie odróżnia zabawy od życia. Winni, przez swoją głupotę, są ci co drakmena wybierali.
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.9 22:04
A ja lubię komentarze mniej poetyckie , mniej aluzyjne . Takie dla prostych ludzi jak ja . I wyrażnie adresowane.
Alojzy Cedzidlo. 2019.03.9 18:00
I kto to pisze czy mówi . ? Czyżby juz były zwolennik PO SLD i zaciekły wrog PiS -u. Dla jasności nie chodzi o czynności zawodowe PANA MECENASA . Ma prawo bronić złodzieja , bandytę , nawet mordercę . Ale Pan Mecenas podskakiwał nie na sali sądowej . ,,Konia " zarobił nie na rozprawie.