Ewa Minge: Jarosław Kaczyński postawił na Polskę - zdjęcie
18.06.19, 12:30

Ewa Minge: Jarosław Kaczyński postawił na Polskę

17

Ewa Minge, znana projektantka, napiasła na Instagramie post z okazji urodził prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jak stwierdziła, prezes ma wybitny talnet strategiczny i ponadprzeciętny umysł. Jej zdaniem prezes PiS nie ma rodziny, bo pewnie zdecydował, by postawić w pełni na Polskę. 

O Ewie Minge zrobiło się niedawno głośno w kontekście jej pochwały programu 500+. Minge napisała, że wbrew wszelkiej krytyce uważa ten program za dobry, naprawdę pomagający wielu zwykłym rodzinom w życiu. 

W związku z tamtym wystąpieniem wielu dziennikarzy dzwoniło do niej pytając, czego chciałaby życzyć na 70. urodziny prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. Postanowiła nie odpowiadać, a zamiast tego - napisać na Instagramie, co o tym sądzi. Trzeba przyznać, że jej ocenia prezesa PiS idzie pod prąd wszelkim obłędnym atakom tzw. "celebrytów".

"W związku z moim poparciem 500+, wczoraj zadzwoniło do mnie kilku dziennikarzy w sprawie urodzin Jarosława Kaczyńskiego, pytając , jedni podstępnie, inni uczciwie ,czego życzę prezesowi ? Odesłałam ich do mojego dzisiejszego insta, aby odbyło się bez przekłamań i nadinterpretacji, które w dzisiejszym świecie ogólnej nienawiści i manipulacji są zwyczajem lub nawet obyczajem. Otóż życzę jak każdemu człowiekowi -dobrze, życzliwie . Życz drugiemu a i tobie będzie dane. Siejesz nienawiść zbierzesz nienawiść . Nikt kto zasiał zboże nie zebrał raptem kalarepy" - stwierdziła.

"Standardowe uszczypliwości w stosunku do pana Jarosława nie robią na mnie wrażenia . Można go lubić lub nie, ale umysł ma ponad przeciętny i wybitny talent strategiczny , co udowadnia na każdym kroku" - dodała Minge.

"Kot za towarzysza życia? Ja mam 6. Jak nie kochać wiec tej strony prezesa? Czy chce dla kraju dobrze? A czy można chcieć dla swojej ojczyzny źle??? Ze nie ma rodziny ? Ma, nie ma żony i dzieci ale kto wie ...może tak wybrał celowo ,by mieć czas nieograniczony i umysł niepodzielony problemami ? Może postawił na Polskę ? Oooo teraz się zacznie jazda bez trzymanki! Zostanę persona non grata co to popiera Prezesa ! Czy popieram ? Nie znam się na polityce i nie chce , bo mnie przeraża , wiec trudno o polityczne poparcie . Zawsze oceniam sprawę a nie jej kontekst polityczny .Ale trzeźwo patrzę na rzeczywistość, bez emocji partyjnych. Ma człowiek urodziny i ja mu dobrze życzę" - wskazała dalej.

"Wyklęta już w tym kraju byłam ,za wygląd , za kiczowate projekty, które komplementował świat ,za obronę środowisk homoseksualnych. Kolejne wyklęcie wrażenia na mnie nie zrobi. Kiedyś powiedziałam i było to szeroko cytowane , że lepiej mieć kota za partnera jak statystycznie robić dzieci i nie mieć dla nich czasu ,czy nie płacić alimentów. Czasem warto przyjrzeć się człowiekowi życzliwie, nawet jeżeli nie jest po naszej linii . Moja linia? Rób swoje w swoim świecie , który jesteś w stanie ogarnąć . Polski całej nie ogarniam, jestem zbyt mała ale staram się swój mikroświat rodzinny, zawodowy czy fundacyjny prowadzić dobrze, po ludzku . Popełniam błędy , Wy nie ? Dołączycie się do DOBRYCH życzeń chowający poglądy?" - zakończyła Minge.

bsw/instagram


Komentarze (17):

J.P2019.06.19 6:57
Na starość, po przejściu poważnej choroby lub gdy już nie chce się szaleć i wszelkie przyjemności duchowo-cielesne sie znudza można się nawrócić, zmienić priorytety, czym innym i w inny sposób publicznie błyszczeć.
anonim2019.06.19 8:29
Nawet jak tak jest to oby więcej takich lepiej nawrócić się późno niż wcale
Abi2019.06.18 20:50
Brawo Pani Ewo, jest Pani wspaniałym człowiekiem
Max Fiend2019.06.18 18:36
Postawił na PiS a nie na Polskę. Następna otumaniona, ale to żadne zaskoczenie. Te typy tak mają :-D
Anna Dominiak2019.06.18 19:16
MaxFiend to ciebie otumaniono albo zrobił to TVN bo podaje wybiórczo wiadomości .albo Wyborcza ze swoją nienawiścią
Max Fiend2019.06.18 20:17
Skąd taki wniosek? Bo nie łykam propagandy TVPiS jak głodny pelikan? Stać mnie na to tak samo jak na spory obiektywizm.
ebi2019.06.18 17:24
Trzeba przyznać że jest pani osoba ponadprzeciętną i do tego odważną. Miliony ludzi w Polsce tak myśli, ale część boi się tego powiedzieć, dlaczego się boją? Okres rządów SLD potem postkomuna rządziła, wiekszość sędziów, aktorów, na uczelniach urządzono wg KOMUNISTYCZNEJ PARTII PZPR oni dalej rządzą. Trzeba wielu lat rządów PIS aby usunąć lewaków które są w tych instytucjach. Ludzie sie n boją o pracę. Dzięki pani serce mi rośnie, że są naprawdę mądrzy ludzie.
Hi, hi ...2019.06.18 15:06
Nie trzeba byc spostrzegawczym by zauwazyc, ze blogow "znikneli" m.in.; Albert, Nowak, Stachu... Ale to jest zludne. Grupa imbecyli jest jak byla aktywna z ta roznica, ze starchu przed kompromitacja, codzienna, nagminna.... "znikneli'... Jak obciagali drucik putina tak to robia w nadziei... Hi, hi ... nadziei! Kilku po-sowieckich zgredow na utrzymaniu katoli, moherow i prawakow onanizuja sie na blogach. Nic innego wam nie pozostalo. Wybory przegrane, jedne, w drugich moze byc jeszcze gorzej, Wiosna ... hi, hi ... Lata 2019- 2024-5 moga byc waszymi ostatnimi. Zgryzota was zaje.... e! Hi, hi ...
GlonojadPrzyssałSięDoOdbytuKaczelnika2019.06.18 13:46
Glonojad-pustogłów po siedemnastu skrobankach próbuje przyssać się do odbytu władzy. Będzie jej bardzo ciężko, bo tam okopał się niejaki Sakewycz, UPAinofil medalowy. Niech próbuje, dziewczynisko. Wspólnota smrodu kocich sików to jest argument. O ile Sakewycz nie ma kota.
Anna Dominiak2019.06.18 19:10
glonojadzie ile dopalaczy wziąłeś przed tymi wypocinami JESTEŚ IDIOTĄ
ROCCO2019.06.18 13:10
nie ma rodziny bo jest lawendowy...:)
JR2019.06.18 13:30
Tylko deczko mądrzejszy od ciebie.
edi2019.06.18 13:00
Jarosław Kaczyński to skromny GENIUSZ - DLA POLSKI WSZYSTKO !. To prawdziwy patriota i Mąż STANU, genialny strateg, ZAPISZE SIĘ W HISTORII ZŁOTYMI LITERAMI tak jak Józef Piłsudski.
Cogito ergo sum2019.06.18 12:38
Okazuje się, że nie wszyscy celebryci idą stadnie. Pojawia się sporadycznie odwaga, charakter i zdrowy rozum. Pięknie
oba2019.06.18 12:37
Kaczyński pozostawi Polskę w gruzach.
Hi,hi ..2019.06.18 12:56
jak narazie to usuwa ruiny Donalda
JR2019.06.18 13:29
Jaką Polskę pozostawiła koalicja PO - PSL?