Dworczyk: PO najpierw atakuje rakiem teraz koronawirusem - zdjęcie
25.02.20, 10:41

Dworczyk: PO najpierw atakuje rakiem teraz koronawirusem

6

Gościem radiowej Trójki był dzisiaj szef Kancelarii Premiera minister Michał Dworczyk,. Nawiązując do kampanii prezydenckiej powiedział:

- Jeśli mówimy o działaniach opozycji, to najpierw była próba grania onkologią i wykorzystywania pacjentów leczonych onkologicznie. Teraz mamy do czynienia z próbą wywołania paniki, jeśli chodzi o koronawirusa. 

Dodał też:

- Trzeba powiedzieć, że do nadejścia tej choroby trzeba się przygotować, natomiast trzeba to robić w sposób spokojny i odpowiedzialny

Wyjaśniając dalej powiedział:

- Mogę uspokoić, mówiąc, że państwo polskie jest przygotowane na pierwsze przypadki koronawirusa. Takie jeszcze nie są zdiagnozowane, ale możemy się spodziewać, że w Polsce ten wirus w końcu się pojawi. My jesteśmy do niego dobrze przygotowani. Jesteśmy przygotowani niezależnie od tego, jak szeroka potencjalna skala tych zachorowań będzie. W Polsce jest przygotowane 239 stanowisko całkowitej izolacji w szpitalach w całym kraju. Ponad 600 łóżek izolacji na oddziałach zakaźnych. W każdym województwie są dostępne takie miejsca

Wygląda więc na to, że tradycyjnie już od jakiegoś czasu, Platforma Obywatelska zrobi wszystko byle odwrócić uwagę od istotnych problemów kampanii wyborczej. Byle nie mówić o ich aferach i wpadkach. Czyli tematów zastępczych ciąg dalszy.

 

mp/300polityka.pl

Komentarze (6):

Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!!2020.02.25 17:21
"Filmy online" Legalne, normalne obojętnie jakie firmy jak chcą zareklamować swój produkt wykupują czas w mediach. Tak robią ludzie uczciwi prezentujący swój produkt LEGALNIE mający LEGALNY PRODUKT. A kim jest ten pajac proponujący filmy "dożywotnio"? Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji jakieś mendy polsko-języczne mają NIELEGALNE kopie z Chin - ale tu nie chodzi o filmy tylko o WASZE KARTY KREDYTOWE. O DOSTĘP DO WASZYCH KONT!
Ogladaj Hit- Bad Boy2020.02.25 17:17
Oglądaj Hit- Bad Boy (2020) oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu ========= Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
anonim2020.02.25 11:12
Aż zapytam: a jakież to są "istotne problemy kampanii wyborczej"? Zapytam też, dlaczego mówić o aferach i wpadkach PO, które obecnie nie ma władzy,ale już pod żadnym pozorem o aferach PiS, która ma władzę?
gnida koszerna2020.02.25 12:30
ty icek lepiej zastanow sie gdzie donkowi za jego nierzadow zakopano te 350 mld zlotych
katolik2020.02.25 16:57
pytanie b. właściwe,może dno zacznie poszukiwania i zapomni o kichawie..
katolik2020.02.25 10:57
Dno popslsldwiosnanowoczesnahołow łapie kosci, które stana im w poprzek. Dno i ci co na nich głosują zaciąga grzech społeczny i kare osobistego przekleństwa własnego zycia. Powiedziano kłade przed toba błogosławieństwo albo przekleństwo.