Dołącz do nowenny w intencji prezydenta  - zdjęcie
14.07.15, 05:32

Dołącz do nowenny w intencji prezydenta

1

Doktor inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, prosi wszystkich, którzy podjęli modlitwę w intencji senatorów, by nie ustawali w niej, ale ją kontynuowali, prosząc o dary Ducha Świętego dla prezydenta. – Kilka dni temu Senat otrzymał list z Kancelarii Prezydenta, w którym wskazano na wielkie wątpliwości typu konstytucyjnego dotyczące tej fatalnej, barbarzyńskiej ustawy. Są więc przesłanki do jej odrzucenia. Są przesłanki, żeby odesłać ją do Trybunału Konstytucyjnego – mówi dr inż. Antoni Zięba.

– Proszę więc gorąco tych, którzy już trwali w naszej nowennie, tych, którzy może się dołączą w tej czy innej formie, żebyśmy trwali w modlitwie o dary Ducha Świętego dla prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Obrońcy życia podkreślają, że rządowa ustawa legalizująca procedurę in vitro definiuje istotę ludzką w pierwszych dniach życia jako grupę komórek. Zupełnie pomija natomiast etyczną, skuteczną i dużo tańszą metodę pomocy bezdzietnym małżonkom, jaką jest naprotechnologia.

 

MT/naszdziennik.pl  

Komentarze (1):

anonim2015.07.15 6:47
Obrońcy życia apelują do prezydenta by nie podpisywał ustawy umożliwiającej dawanie życia? To jakiś obłęd. Czyżby im chodziło o zarodki -kropelki śluzu o wielkości 1 mikrona /0,001 mm/, które chwilowo będą zamrożone.A spermę, czyli plemniki też będziemy chronić? Wesołowski nie chronił, wytrysk czynił na trawę wobec dzieci. A gdyby czynił tak jak Bóg przykazał, to też byliby z tego ludzie.