Co mówi Jezus do mężów i żon, czego pragnie od ojców i matek? Rady o. Dolindo - zdjęcie
17.04.19, 09:25

Co mówi Jezus do mężów i żon, czego pragnie od ojców i matek? Rady o. Dolindo

3

Ks. Dolindo, włoski kapłan, mistyk, otrzymał od Jezusa Chrystusa wiele cennych pouczeń dla małżonków współczesnych czasów, które zapisał i dzielił się nimi w swojej posłudze. Co mówi Jezus do mężów i żon, czego pragnie od ojców i matek - przypomina ks. Sławomir Kostrzewa w nauce wygłoszonej w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Stoke on Trent (Anglia), 14 kwietnia 2019 r.

dam/Youtube - RCS TV

Komentarze (3):

Norbert2019.04.18 7:45
Sądzę, że to jest niemądre, że radakcja Frondy zrezygnowała z moderowania postów. Ten zalew zfrustrowanych antyteistów i osób nienawidzących Boga w Trójcy i Koscioła służy zakrzyczeniu wiernych i poszukujących. Pod pretekstem ekumenizmu pozostawiono tutaj chłam, brud i obelgi.Przypominam, że Kościół Katolicki jest kościołem walczącym. Polecam biografię Jana Bożego czy Ignacego jakie idee towarzyszyły im kiedy wchodzili na drogę świętościo. Frondo - jesli nie czyścisz tych postów to ktoś fizycznie będzie winien grzechowi zaniechania na Sądzie. Koniec i kropka. Amen.
Poliamorysta2019.04.17 20:01
Dwóch zwyrodnialców z Liverool faszerowało 13latka dragami i alkoholem i molestowało seksualnie. Nowoczesna mom zostawiała chłopca z gejami , bo wierzyła, że to jego dobrzy koledzy. Wyrok 10 i 9 lat dla dwóch zwydrodnialców gejów pedofilów.
jan2019.04.17 13:16
Polscy przełożeni szybko się na nim poznali i zamknęli w klasztorze na 30 lat tacy barbarzyńcy zakonni i tak z wieloma innymi naśladowcami i uczniami Jezusa.Aświetych robi się z obrońców pedofili i pedałów.