Cejrowski w orkiestrze ,,klakierów Putina'' - zdjęcie
12.05.19, 09:47(fot. wikipedia/domena publiczna)

Cejrowski w orkiestrze ,,klakierów Putina''

15

Wojciech Cejrowski ogłosił, że w wyborach parlamentarnych głosowałby dziś na Konfederację. Wpis podróżnika bije rekordy popularności. 

"Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki" - napisał podróżnik.

- Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość" - stwierdził.

"A reszta partii i koalicji - WSZYSCY WON" - uznał na koniec.

Wpis polubiono go ponad 12 tysięcy razy, a także 2,3 tysiąca razy go udostępniono. Pod wpisem czytamy komentarze sympatyków:

– W czasach, kiedy pseudocelebryci przyjmują dla sławy lewackie poglądy fajnie, że słynny pan Cejrowski nadal jest normalnym człowiekiem – pisze Dorian.

– Byłem ciekaw pańskiej decyzji. Dzisiaj wiem że miałem bardzo dobre przeczucie. Pozdrawiam wszystkich konfederatów i konfederatki! – dodaje Szymon.

– Panie Wojtku, wygrał Pan internety na dzisiaj – komentuje Marta.

 

 

TAG/nczas.com.pl

Komentarze (15):

Saki faki2019.05.13 9:31
Chłop ma prawicowe, zdrowe poglądy, a pisowskie lewactwo dostaje sraki. Piękne!
martacz2019.05.13 0:12
więc jednak podróże nie kształcą
Obserwator2019.05.12 21:31
Jak byście mieszkali w Arizonie to też by wam zwisało czy tym krajem zarządzają namiestnicy Moskwy lub Berlina. Korwin chciałby żeby Putin był prezydentem Polski, Braun wybudowałby chińskiej armii fort Xiao itd. Cała ta ekipa bierze udział w wyścigu do koryta. Nie chodzi o Polskę i Polaków, chodzi o koryto i tylko koryto. Z drugiej strony smutne jest że nie ma na kogo głosować. Prawdziwi Polacy nie są dopuszczani do debaty publicznej, ich poglądy, propozycje i prawda jaką głoszą nie jest w stanie dotrzeć do odpowiednio dużej grupy społeczeństwa (prawdziwych Polaków). Smutne jest że tak duża ilość Polaków jest tak ogłupiona. Zbliżają się dla Polaków ciężkie czasy. Przy takim stanie moralnym wątpię czy uda się uratować naszą ojczyznę.
tolo2019.05.12 18:15
Qrwin to widać coś dla niego
violencja2019.05.12 13:25
Kibicuję Panu Cejrowskiemu i Konfederacji. Utożsamiam się z jego słowami: - Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość" Chociaż za Korwinem nie przepadam , ale ma innej możliwości.
tik tak2019.05.12 15:30
tak z socjalizmem pan Korwin tak walczy ze jest za Putinem jednowładca tego duzego kraju który za mordę trzyma swych obywateli gdzie demokracja nic nie znaczy Pan Korwin tak nie kocha UE że aż całą rodzinę tam wysyła ,pan korwin chce by obywatel za wszystko płacił ale sam pan Korwin dotacje na partię ochoczo przyjmuje od wielu wielu lat Pani Godek broni zycia dziecka od poczęcia jednocześnie jest obok tych którzy maja to w nosie i sa w kontrze do siebie CZY TO NORMALNE jak dla mnie nie Pan Jakubiek tak walczy o przedsiębiorstwo i tak walczył ze złem i walczył o dobro narodu i kościoła ze sprzedał swoja firmę Palikotowi MISZ MASZ MISZ MASZ Ja tego nie kupuje Jest to tak wiarygodne jak KE z PSL ,SLD I NOWOCZESNA TAKI SAM DZIWNY TWÓR KTÓREMU WCALE NIE ZALEŻY NA KRAJU SAME HASŁA I ZADYMY WIERCHUSZKA A PUTIN SIĘ CIESZY I ŚMIEJE ZE MA POŻYTECZNYCH IDIOTÓW
Oloo2019.05.12 13:03
A za dwa trzy dni będziecie go cytować kiedy napisze coś przeciw Biedroniowi czy Tuskowi.Oto hipokryzja Frondy w pełnej krasie hehehe
Niemcy też mają swoją orkiestrę ...2019.05.12 13:00
Przypominam ,że W.C. w wypowiedzi dla niemieckiej tv ARD twierdził ,że Szczecin nie jest polskim miastem i trzeba go oddać Niemcom ...
Edward2019.05.12 12:07
Ciekawe że nawet niby mądrzy dają się w końcu nabrać. Panie Cejrowski nigdy bym się nie spodziewał choć to widać słychać i czuć!
Tomek2019.05.12 11:21
Problem w tym, że Konfederacja może obiecać ale pytanie czy wywiąże się z obietnic. Bo jak wiadomo nawet PiS się nie wywiązał z niektórych kluczowych. Wszystko to łajno - partie wymyślone przez Masonów aby kontrolować narody. Nawet państwo jako takie to wymysł lewacki, a właściwie tego sodomity Platona czy Plotyna. Powinny być królestwa i narody a nie ten lewacki szajs demokratyczny.
Bizon2019.05.12 10:21
Sprawa jest aryboleśnie prosta. Cejrowski poparł Konfederację, czego media agitujące za PiS mu nie wybaczą. Był tu przez lata autorytetem moralnym, a do swojego programu zapraszał go skrajny PiS-owski dziennikarz, rusofob i ukrainofil Michał Rachoń. Teraz Cejrowski będzie atakowany przez PiS-owskie media, a do jego dyskredytacji posłużą nawet kretyńskie teorie i historie z mchu i paproci. Już to nie od dziś przecież znamy. Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski często pojawiał się na Frondzie, jako autorytet moralny, ale zaczęto go tu oczerniać i pluć na niego, kiedy skrytykował PiS za padanie na kolana przed Ukrainą. Podobnie Witold Gadowski, którego Fronda kiedyś kochała, ostatnio doczekał się paszkwila na łamach tego medium pod swoim adresem, kiedy w ciepłych słowach wypowiedział się o Konfederacji. Bym zapomniał o Kai Godek. Również przez lata miała tu status autorytetu, a zaczęto ją atakować, kiedy związała się z Konfederacją. Polecam Konfederacji sprawę w sądzie w trybie wyborczym przeciwko Frondzie i innym PiS-owskim mediom stosującym gadzinową propagandę.
tik tak2019.05.12 15:23
właśnie właśnie tylko Cejrowski sie tak obruszył ze zasłoniło mu to pole myślenia wszedł z nienawisci i wściekłości w rozejm z samym diabłem nie widzi niebezpieczeństwa Sam Rachoń często się z Cejrowskim nie zgadzał ale to on umożliwił mu wypowiadanie sie Pytanie do Cejrowskiego tak bardzo nie chce pewnych spraw a jednocześnie te pewne sprawy hołubi w USA czyż to nie jest CYNIZM POGUBIŁ NAM SIĘ CEJROWSKI I TO BARDZO JA GO CENIE ALE TEZ NIE ZAWSZE SIĘ Z NIM ZGADZAŁAM Jednak teraz pokazała jego krótkowzroczność i że nienawiść i zemsta nie jest mu obca tego się nie spodziewałam
+++2019.05.12 10:20
Alleluja Maryjo Królowo Polski, uproś Polakom dary Ducha św., w szczególności dary mądrości i rozumu, byśmy mieli rozeznanie w naszych wyborach, byśmy wybrali ludzi, gwarantujących polskość, a nie niemieckość, żydowskość, czy rosyjskość.
Jan2019.05.12 10:00
Gdzie Cejrowski płaci podatki?
man.of.Stagira2019.05.12 9:58
. . Każdy mądry wie jak skończyła Liga Polskich Rodzin i jak skończył mec. Roman Giertych. To samo grozi tym którzy pójdą za Konfederacją. Czyli zniszczą jedyny od 30 lat rząd który w jakimkolwiek stopniu przeciwstawia się złodziejom i mafii w urzędach rodem z PRL. . . W 2007 roku to właśnie LPR pogrążył rząd który nie musiał upadać. Panowie z Konfederacji to, niestety, powtórka z Romana Giertycha. Przy pierwszej okazji, dla rzekomo pryncypialnych powodów odwrócą się i będzie Giertych+. . . Ś L E P E ambicje Konfederatów rodzaju Sośniarz lub Braun - pierwszy chce związków partnerskich w formie umów cywilnych, drugi chce neutralności (!) Polski- WYKLUCZAJĄ ich z gry. . Sama ANTY-europejskość to trochę mało jak na program. Dodatkowo nienawiść do PiS czyni ich niezdolnymi do jakiejkolwiek k o a l i c j i. GŁOS ODDANY – GŁOS STRACONY. Szach - Mat. . Konfederacja = Giertych + . Zapamiętajcie.