Brawo PiS! Więcej polskich stacji na Litwie - zdjęcie
17.02.20, 09:56fot. Babij, via Flickr, zdj. CC BY-SA 2.0

Brawo PiS! Więcej polskich stacji na Litwie

9

Polski koncern paliwowy poszerza swoją działalność na Litwie. Jak poinformował w niedzielę prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, tylko w tym roku Orlen chce zwiększyć liczbę swoich stacji na Litwie do przynajmniej 29. Obecnie jest ich tam 26, a docelowo ma powstać od 70 do 80 stacji.

 

Stacje Orlenu na Litwie przynoszą zyski, dlatego firma chce tam rozwijać swoją sieć. Kluczem do sukcesu, jak podkreśla dyrektor Orlen Baltic Retail Rafał Bałazy, jest zdobycie przewagi nie tylko w liczbie stacji, ale również w wysokim standardzie obsługi.

Spółka modernizuje również swoje stacje w innych krajach i wprowadza jednolitą markę w Niemczech, Czechach i na Słowacji.

kak/tvp info

Komentarze (9):

Filmy online2020.02.17 19:16
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
YourFavoriteFutureArsewipe2020.02.17 19:08
ST3 Offshore upada Sytuacja firmy jest katastrofalna. W styczniu jej jednoosobowy zarząd (pozostali członkowie zarządu zrezygnowali) złożył w sądzie wniosek o upadłość. To finał utrzymywania ST3 Offhore (aż do końca „wyborczego” roku 2019) pod kroplówką w postaci pożyczek z funduszy będących pod kontrolą skarbu państwa. Zanim sąd rozpatrzy wniosek o upadłość, musi zająć się umorzeniem wniosku o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego. Wniosek został złożony w 2019 r., kiedy to padały zapewnienia, że firmie pomoże Agencja Rozwoju Przemysłu. ARP miała spłacić 400 wierzycieli firmy, którzy czekali na około 40 mln zł. Sąd zajmie się sprawą 25 lutego. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25666786,minister-ktory-nie-dotrzymuje-obietnic-znow-obiecuje-tym.html
Nie pajacuj Żydzie obrzezany "urszula-anonimowy" 2020.02.17 14:01
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM!
anonim2020.02.17 10:50
koleny i chyba już ostatni już robiór Polski, więcej, jak zasoby naturalne zalegające w naszej ziemi to już nic nie mamy, po nim będziemy my, i następne pokolenia, goli i bosi a sorry, Orlen będzie miał stacje benzynowe?
XYZ2020.02.17 10:33
Koniec porcelany z Chodzieży. Pracę straci prawie 140 osób
anonim2020.02.17 10:40
odkryte złoża ropy koło Wolin oddali do eksploatacji w ręce knadyjskiej korporacji, a nasz PGNiG poszukuje ropę dla rządu Ukrainy koło Truskawca? o co chodzi?
anonim2020.02.17 10:41
czy kopalnia soli Kłodawa idzie w obce ręce?
anonim2020.02.17 10:13
Zatajone przed Polakami bogactwa Polski, czyli największe oszustwo PRL-bis (tzw. III RP) https://eprudnik.pl/zatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp/
anonim2020.02.17 10:08
Sukces?, "Brawo PiS! Więcej polskich stacji na Litwie" - a tym czasie oddajemy masze zasoby naturalne pod zarząd żydowsko amerykaskich firm. Sukces? A może sprawy nie wyglądają tak, jak to malują media głównego ścieku. Wiadomym jest, że Eurokołchzem zarządzają Niemcy. To Niemcy atakują PiS. To Niemcy dążą do zmiany władzy w Polsce. PiS razem z amerykańskimi Żydami realizuje na obecnych polskich ziemiach projekt POLIN. Nie jest to w interesie Niemiec, aby zachodnie ziemie Polski przeszły w żydowskie ręce. Niemcy nigdy nie wyrzekły się praw do tych ziem, uważają je za niemieckie. Stąd ten zajadły atak na PiS pod pozorem naruszania zasad „praworządności”. W odwecie na atak Niemiec na PiS i próbę odsunięcia go od władzy, PiS podjęło szacowanie szkód wojennych i podnosi sprawę reparacji. Na tym polu PiS widzi płaszczyznę porozumienia z Niemcami. Jak na razie Niemcy nie wykonują nerwowych ruchów. W dalszym ciągu nękają PiS w Eurokołchozie. Czy PiS przełamie atak Niemiec na jego rządy w Polsce? Wydaje się, że nie. Sądy, praworządność, TSUE, awanturnicy, donosiciele, grillowanie Polski w PE, to tylko narzędzia, to tymi narzędziami Niemcy walczą o niemieckie kondominium w Polsce, walczą o ziemie zachodnie pod zarządem niemieckim a nie żydowskim. Sprawa nie wygląda dobrze. Naród jest w potrzasku. Z jednej strony PO i sodomici a z drugiej strony PiS nawalają się nawzajem między sobą bez opamiętania. Stronnictwo niemieckie i żydowsko-amerykańskie. Pomiędzy interesem Niemiec a interesem Izraela, USA toczy się gra o Polskę? Polska pod wpływami Niemiec, czy w obecnych granicach Polski projekt POLIN? Kondominium niemieckie, czy kondominium żydowsko-amerykańskie? Oddajemy złoża naturalna na ziemiach zachodnich pod zarząd żydowsko amerykański firm (koncesje na wydobycie), poprzez ostatnio głosowane zmiany do ustawy prawo geologiczne, i pomimo protestu strony społecznej, jak choćby bardzo duże złoże rudy miedzi i srebra Nowa Sól. Więcej na YT. Nie słuchacie niezależnych opinii specjalistów publikujących na YT, nie słuchacie narodowców, to wasza sprawa. Ale dociekajcie? PS. POLIN to Palestyna v.2 w Europie Środkowej.