Bieg Ojców w Rzeszowie - zdjęcie
10.07.11, 22:18

Bieg Ojców w Rzeszowie

3

W biegu wzięło udział kilkudziesięciu ojców, którzy przyszli na festyn z całymi rodzi-nami. Bieg odbył się na dystansie 1200 m a zwyciężył Bartłomiej Bartosiewicz ( na co dzień kierownik w rzeszowskim ASSECO). Drugie miejsce zajął Mariusz Śledź (kardiochirurg z rzeszowskiego szpitala im. Św. Królowej Jadwigi. Trzeci był Józef Kubik.

 

Bieg Ojców to niepowtarzalna impreza w skali kraju,  promująca zaangażowane i odpowiedzialne ojcostwo oraz zdrowy i aktywny styl spędzania wolnego czasu w gronie rodziny.

 

Bieg był centralnym punktem Festynu Rodzinnego, który składał się z różnych atrakcji dla ciała, ducha dla dorosłych i dla dzieci takich jak: zabawy rozwojowe dla dzieci prowadzone przez stowarzyszenie "Klanza", przejażdżki motocyklowe, podróż "Bajkową ciuchcią", jazda konna, pokazy rycerskie, konkurs pt. „Mój Tata”, w którym wzięło 380 prac plastycznych.

 

JK

fot.

/

/

/

Komentarze (3):

anonim2011.07.10 23:13
<p>Małe sprostowanie. Zwycięzcą biegu jest Bartłomiej Bartosiewicz na co dzień mąż Anny i Ojciec 4 syn&oacute;w. A praca w Asseco to dodatek do tej zasadniczej roli. Pozdrawiam Bartłomiej Bartosiewicz&nbsp;</p>
anonim2011.07.11 8:47
<p>gratulacje p. Bartłomieju, za bieg i za tekst sprostowania:)</p>
anonim2011.07.11 12:30
<p>@BartekB1 Gratulacjeee!!! Zona i synowie moga byc dumni, bez sciemy ;)</p>