Austria: „Katolicki” program edukacji seksualnej psuje dzieci według standardów ideologii gender - zdjęcie
10.09.20, 15:28Fot. via: Pixabay

Austria: „Katolicki” program edukacji seksualnej psuje dzieci według standardów ideologii gender

18

Austriacka katolicka Fundacja św. Mikołaja (St. Nikolausstiftung) promuje program edukacji seksualnej, który jest kształtowany przez ideologię gender. Pomysły „edukacyjne”, jakie organizacja chce wdrażać w życie, powstały we współpracy z wiedeńskim towarzystwem edukacji seksualnej o nazwie Selbstlaut, której podstawy ideologiczne budzą poważne wątpliwości z punktu widzenia nauki moralnej Kościoła katolickiego.

Selbstlaut, która szkoliła pracowników Fundacji św. Mikołaja, promuje ideologię gender. Graficzną i drastyczną ilustracją koncepcji „edukacyjnych” tego stowarzyszenia są materiały nauczycielskie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Jedna z ilustracji zatytułowana „Dom różnorodności” przedstawia różne formy kopulacji zarówno zwierząt, jak i ludzi – homoseksualne i heteroseksualne, a także scenę samogwałtu. Wszystko narysowane jest „dziecięcą” kreską.

Materiały „edukacyjne” dla dzieci Selbstlaut przedstawiają 16 modeli rodziny, w tym tylko dwa z normalną rodziną, jednocześnie ją ośmieszając. Obrazki sugerują dzieciom, że ponad połowa ludzi jest „interpłciowa”, kiedy w rzeczywistości takie osoby stanowią mniej niż 0,1 procenta. Organizacja promuje także niebezpieczne koncepcje dla rozwoju dziecka. Poprzez praktykę – zabawę w dotykanie – dzieci mają się nauczyć „czuć”, czy otrzymują zgodę na czynności seksualne.

Jak zwraca uwagę portal „Life Site News”, niebezpieczne pomysły „edukacyjne” mają swoje źródło w koncepcjach „profesora edukacji społecznej i działacza pedofilskiego Helmuta Kentlera. Przestępcze działania Kentlera w latach 70-tych XX wieku są obecnie w Niemczech przedmiotem debaty publicznej i śledztwa”.

Na powiązania Fundacji św. Mikołaja z Selbstlaut zwrócił uwagę już około trzy lata temu austriacki Sojusz Rodzin (Familien Allianz), który zajmuje się ochroną dzieci przed indoktrynacją ideologiczną oraz przestępstwami w edukacji seksualnej. Obecnie Sojusz Rodzin dotarł do koncepcji edukacji seksualnej, jaką opracowała Fundacja św. Mikołaja, która jest „przepojona ideologią gender” i pomysłami niebezpiecznymi dla dzieci. Wśród nich znalazły się m.in. zabawy w doktora oraz „samodoświadczanie seksualne”, które mają się odbywać w instytucjach publicznych.

Sojusz Rodzin informował o sprawie władze archidiecezji i domagał się publicznego zdystansowania się Fundacji św. Mikołaja od Selbstlaut już ponad dwa lata temu. Domagano się także wycofania ze szkodliwych pomysłów „edukacyjnych” i ponownego przeszkolenia pracowników, którzy byli szkoleni przez Selbstlaut. Do tej pory nic się nie zmieniło.

Fundacja św. Mikołaja prowadzi przedszkola i centra opieki dziennej w Archidiecezji Wiednia, zatrudniając 850 pracowników. Pod jej opieką pozostaje około 6.000 dzieci.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (18):

mała2020.09.10 23:56
opowiem Wam jak kiedyś miałam edukację seksualną z wikarym w szkole...czy wychowanie do życia w rodzinie...podzielił nas na chłopaków i dziewczyny....do nas dziewczyn przyszedł czerwony ze zdenerwowania i zaczął coś truć...cała nasza uwaga była skupiona na jego zdenerwowaniu....nikt nie słuchał co on mówił....później weszli chłopaki....a na koniec śmialiśmy się wszyscy jak on to przeżywał...to jakaś żenada była...i tak człowiek musiał filmów i gazetek się naoglądać żeby cokolwiek się dowiedzieć bo starsi głupoty opowiadali...
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.09.10 18:42
Z wiadomości tzw. göwno wartych, ale prawdziwych. . . .Znana agencja amerykańska Gallup przeprowadziła ciekawy sondaż popularności polityków w Polsce. Rozdała setki zdjęć-portretów polityków właścicielom ptaków domowych; kanarków, papug, szpaków, itp. Sondaż polegał na tym, że właściciel wyścielał klatkę swego ptaszka portretem polityka i raz na tydzień zmieniał na inny portrtet. Po ponad 2 m-cach portrety te wysłał do agencji Gallup. Oczywiście, agencja Gallup wraz portretami wysłała specjalny pojemnik w którym to "zużyte" już portrety były zmagazynowane, higieniczne i tak przesłane do agencji. Rezultaty były zaskakujace; który z polityków byl najbardziej osrany. Specjaliści z agencji Gallup nie mogli jednoznacznie stwierdzić czy kompletnie osrany Biedroń, Bosak, Trzaskowski, Tusk to oznaka popularności czy coś odwrotnego.
Randka juz dzis2020.09.10 18:34
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- www.frircikvip.com.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
Anonim2020.09.10 18:14
Katolicki program edukacji seksualnej? Hahaha i czego tam się będzie uczyć? Seks tylko po ślubie? Monogamia jest jedyna i słuszna? Od masturbacji się ślepnie? Prezerwatywy nie chronią przed HIV? Hahahaha jedyne to katolicyzm może zaproponować w tej dziedzinie to kłamstwa i zabobony. Zreszta w każdej dziedzinie religia oferuje jedynie kłamstwa, zabobony i brednie.
Anonim2020.09.10 18:16
Funkcyjne cretino, teraz robisz za "Anonima"?
Anonim2020.09.10 16:51
A co się dziwić skoro to sfera wpływów tego kardynała: „Wiedeński kardynał wspiera gejowską ideologię we własnej katedrze” ... https://gloria.tv/post/izkfczBvJAex1Q6UP77EbnrYu
killpedryll2020.09.10 16:16
tylko rybia PiSda jest najsmaczniejsza słyszycie lewacy!
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.10 16:13
Odbytnica smaczniejsza od pisdy!
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.10 16:10
A to "psucie" to po prostu dostęp do rzetelnej edukacji seksualnej opartej na wiedzy naukowej i sprzecznej z ideologią katolicyzmu, dlatego wg. religijnych fanatyków złej i nieprawidłowej :D
Anonim2020.09.10 16:38
popieram edukacje pod wariografem, zlapanemu na klamstwo politykowi naukowcowi z lewa lub prawa uciąc kootasa lub cyce, boisz sie czegos cwelu?
tylko wariogra wyzwoli2020.09.10 16:46
moja propozycja jest powazna, mozemy sie wszyscy ponad podzialami sie dogadac i rozwiazac sprawe raz na zawsze, zrobic w tvn debate na cala polske a nawet caly swiat jednak takie scierwa jak ty prawda nie interesuje, chcecie tylko wciskac ciemnote, na nic wiecej was nie stac terrorysci z kupą w ustach
Anonim2020.09.10 15:35
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek.
Anonim2020.09.10 15:38
Patologie widać nie tylko na przykładzie świrów LGBT promowanych przez niby naukowców ale i nieumiejętności położenia pospolitej rury ściekowej przez pseudo inżynierów podczas gdy inni budują pod morzem Nord Stream. To jest szersza ideologia nazywania szamba perfumerią ukazująca dobitnie poziom degeneracji i zarżnięcia inteligencji której w Polsce nie powstydził by się Stalin z Hitlerem
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.10 16:10
Nie ma ani jednego dowodu, że homo jest chorobą tak samo jak nie ma ani jednego dowodu, że hetero jest chorobą. Tak więc możesz sobie dać sianka :)
Anonim2020.09.10 16:23
A ilu hetero staje na widok innych facetów jak Biedroniowi na widok kobiet? Ilu hetero chodzi do psychiatry by być gejami? Ilu psychiatrów uważa że hetero to choroba? Ilu osob po 20 30 40 rokiem rokiem życia nagle odkrywa że jest hetero? Którzy hetere zreszaszą się ideologicznie z innymi świarami z roszczepieniem osobowości ? itd itp .. a teraz bajka o ideologii lgbt :Nowe szaty króla albo Nowe szaty cesarza (duń. Keiserens nye Klæder) – baśń napisana przez Hansa Christiana Andersena i opublikowana po raz pierwszy w 1837 roku, przetłumaczona na blisko 100 języków i wraz z powieścią Mała Syrenka została ujęta w 16 tomiku baśni Andersena pt. Bajkowe zwyczaje dla dzieci. Pierwsza kolekcja[1]. Baśń opowiada o pewnym mającym słabość do strojów władcy, którego próżność, a ponadto próżność jego dworzan wykorzystują dwaj tkacze-oszuści. Przybywając do stolicy owego kraju, ludzie ci rozpowiadają, iż potrafią utkać niezwykły materiał niedostępny dla oczu głupców i niezdolnych do sprawowania swojego urzędu. Gdy wiadomość trafia do uszu głowy państwa, ten szybko składa u nich zamówienie. Rzekomi tkacze pozorują pracę, nie tkając w rzeczywistości nic, a wysłani do nich dworscy urzędnicy, nie chcąc dać się ośmieszyć i stracić stanowisk, udają, iż widzą cudowny materiał oraz przystają na opowieści oszustów. To samo zrobią wszyscy dworzanie. W rezultacie monarcha, mając być ubrany w niezwykłe szaty, których rzekomego nałożenia dopilnowują sami ci oszuści, pokazuje się swoim poddanym bez strojów. Mieszkańcy stolicy jednak, również nie widząc nic, wolą się do tego nie przyznawać, aż nagle o tym fakcie głośno mówi niewinne dziecko, dwór jednak nie zwraca na to uwagi
rak odbytu od nietolerancji2020.09.10 16:25
uwaga!! tylko dla ludzi o mocnych nerwach https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_osób_LGBT
hihi2020.09.10 16:28
homo to zdrowa orientacja jak mózg Margota, niebinarna kobieta jak ciepły lód
tylko warigoraf wyzwoli2020.09.10 15:34
edukacja na temat zboczeń jest niezbędna, wszystkich płatnych skur...synków powinno sie podlączyć pod wariograf i niech wtedy powiedzą że szambo to perfumeria