- Dziś po stronie 🇧🇾 #funkcjonariuszeSG zauważyli prawdopodobnie leżącą osobę. Natychmiast powiadomiono służby białoruskie, aby podjęły interwencję i w razie potrzeby udzieliły pomocy. Żołnierze 🇧🇾 przyjechali i nie wysiadając z samochodu zaczęli robić zdjęcia i filmy – czytamy we wpisie zamieszczonym na Twitterze w środę przez Straż Graniczną.
- Najważniejsze dla str. 🇧🇾 jest zabezpieczenie materiału do przyszłej propagandy wymierzonej przeciwko 🇵🇱. Wkrótce zapewne na stronach🇧🇾pojawi się informacja, której treść można z góry przewidzieć- reżim🇧🇾 będzie bohatersko ratować cudziemców przekraczających granicę z UE na 🇧🇾 - podaje dalej SG.
#zgranicy
— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) December 28, 2022
1/3
Dziś po stronie🇧🇾#funkcjonariuszeSG zauważyli prawdopodobnie leżącą osobę. Natychmiast powiadomiono służby białoruskie, aby podjęły interwencję i w razie potrzeby udzieliły pomocy.
Żołnierze🇧🇾przyjechali i nie wysiadając z samochodu zaczęli robić zdjęcia i filmy.
3/3
— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) December 28, 2022
Więcej 👉https://t.co/XDKHEp3Ylz#stopkłamstwom #prowokacje
