'Koalicje' nie pomogą! Totalni znów znokautowani (SONDAŻ)
Według sondażu przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla Do Rzeczy, Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć na poparcie 45,3% respondentów
Kategoria
Sekcja: Pilne
Według sondażu przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla Do Rzeczy, Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć na poparcie 45,3% respondentów
Policja poinformowała dziś po południu o odnalezieniu ciała małego chłopca. Jest to prawdopodobnie zaginiony półtora tygodnia temu Dawidek Żukowski.
Za uchwaleniem ustawy o świadczeniu uzupełniającym dla dorosłych osób niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji z poprawką głosowało 428 posłów, dwóch było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu. Oznacza to, że Sejm przyjął ustawę.
"Niestety, nie mam dobrych informacji"-stwierdził wiceszef Komisji Europejskiej, Frans Timmermans na temat sytuacji w Polsce.
Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love trafił wczoraj do szpitala w Londynie. Chodzi o nagłą chorobę, która na szczęście nie zagraża życiu artysty.
Sejm rozpatrywał dziś projekt zakładający przyznanie dorosłym osobom niepełnosprawnym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji, świadczenia w wysokości 500 złotych miesięcznie. Debata była dość burzliwa.
"Czy zamierza pani zakończyć żenujące polityczne działania wobec Polski z art. 7?"-z takim pytaniem zwrócił się do Ursuli von der Leyen europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Patryk Jaki.
„Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy obniżającej podatki” - poinformwał dziś na twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.
Prokuratura dementuje ustalenia „Faktu” w sprawie poszukiwań 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński:
Bardzo niepokojące doniesienia na temat zaginionego Dawida Żukowskiego, którego sprawą od kilku dni żyje cała Polska. „Najczarniejszy ze scenariuszy staje się coraz bardziej prawdopodobny” - pisze „Fakt”.
Wiceszef Kancelarii Prezydenta, Paweł Mucha w rozmowie z Polsat News był pytany o wizytę Donalda Trumpa w Polsce. Czy amerykański przywódca rzeczywiście spędzi w naszym kraju dwa dni: 31 sierpnia i 1 września b.r.? To oznaczałoby, że prezydent USA weźmie udział w uroczystych obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Prezydent Andrzej Duda przywitał w Pałacu Prezydenckim Prezydent Republiki Słowackiej Zuzanę Čaputovą, która objęła ten urząd 15 czerwca br.
Grzegorz Schetyna i partie opozycyjne, które zamierza on poprowadzić jesienią do wyborów parlamentarnych, nie mają ostatnio najlepszej passy.
Wysoka frekwencja, trzy partie w Sejmie i ponad dwukrotna przewaga PiS nad Platformą Obywatelską. Oto, co wynika z najnowszego sondażu CBOS.
„Każdy uczeń w Polsce znajdzie swoje miejsce w systemie w dalszym etapie edukacji” - zapewnił dziś minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.